Įkraunama...
Įkraunama...

* Epilepsiukai *

QUOTE(wiliuxe @ 2010 01 11, 14:13)
sveika sandra...mano mergaitei budavo priepuoliai tik miego metu ir labai tiksliai po valandos kai uzmiega ar sakykim i mokykla keldavos 7 ryto, tai visada valanda pries kelimasi.Jinai kazkokiu budu jausdavo priepuolio artejima visada pabusdavo ir spedavo mane pasaukti,budavo samoninga viska girdedavo matydavo ir atsimindavo,tik kalbeti negaledavo....jeigu turit kokiu klausimu klauskit,atsakysiu,gal kas pravers is musu patirties


Aciu. Dabar daugiau esame pasimete. Jei kas bus neaiskaus butinai paklausiu smile.gif Mano maziukui du priepuoliai buvo paryciais 6-ta ryto, kazkodel abu kartus savaitgali. O viena karta uzsnudo masinoje .... Konkrecios diagnozes dar neturime, ta prasme ligos formos. Klaipedoje gydytoja mane, kad tai Rolando epi, o Kaune formos nepatvirtino. As kazkaip bandau manyti, kad isaugsime ta ligele... tuo labiau, kad ir mamu patirtis tai sako, ir gimineje tokiu ligoniu nera.
Vakar isgereme pima 1ml depakino, tai maziukas pasislapino i lova smile.gif bet kazkaip vakare po vaistu nepasijuto blogai.
Sakykit, o kas kepenu fermentus tiria? gastro? reikia siuntimo is pediatro, ar nervu ligu gydytojo? ir kada tiriama vaisto isisavinimo koncentracija? aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 01 11, 21:53)
  As labai skeptiskai ziuriu i stiprius vaistus nuo epi. Kazkaip norisi man pasijieskot alterantyviu gydymo metodu. Kokia homeopatija, ar kokiom terapijom.
  Gal kas ka bande? Pasidalinkit patirtim cia arba i AZ.  flirt.gif

labas rytas.

as nesu mediku megeja, ir tai, kiek man pas juos teko lankytis, tai atperka uz visa gyvenima, tikriausiai... unsure.gif as nemegstu mediku, baltu chalatu, ligoniniu, ligonines maisto, bet... realybe kitokia. dave isvbandyma. ant ranku pirstu galiu suskaiciuot kiek kartu geriau vaistus, kiek kartu jie man padejo ir taip, kaip auginau vyresnele, tai tikrai buvo dziugu. o va su antraja viskas kitaip. istysiniai vaistai (nors esu pries juos nusiteikusi), istysine globa ir prieziura, mityba, lavinimas ir t.t. bet yra taip, kad budavo net ne laiku suduodavom vaista ir islysdavo vel didelis priepolis, ar tiesiog is niekur uzkildavo temperatura ir vel traukulys... kas kodel is kur, galima klausineti daug, bet tai nekeicia realybes. svarbiausia, kad nesuvokiau ir begau nuo to... begau, kaip mama.
veliau, kai suvokimo daugejo, traukuliai keite forma, vien del to, kad ivedeme vitamina B6, mum jis padeda ir dabar jei nesuduociau fenobarbitalio ir B6 is kart vel koma... ta zinau, todel ar noriu duoti vaistus ar ne, manes nieks neklausia, deja... zinau, kad ir tokie stiprus vaistai i gera neveda, bet yra tokia situacija...

terapijos manau yra labai gerai, tik reik atitaikyti arba pajausti, kas tinka. mum labai tinka delfinai (dukra juos be galo jaucia), akupuktura irgi geras darlykas ir daug kitu. tik reik zinot ka taikai ir kodel mirksiukas.gif

gal per daug, ir neissaiai, bet su kavos puosu sedziu ir kuriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 01 11, 20:53)
  As labai skeptiskai ziuriu i stiprius vaistus nuo epi. Kazkaip norisi man pasijieskot alterantyviu gydymo metodu. Kokia homeopatija, ar kokiom terapijom.
  Gal kas ka bande? Pasidalinkit patirtim cia arba i AZ.  flirt.gif

Mes naudojames bioenergetikes paslaugomis, jos skiriamais papildais, mums padeda biggrin.gif kazkur esu apie tai rasiusi, jei domina pasiskaityk mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

QUOTE(Sviesioji @ 2010 01 11, 20:53)
Mums neurologe (siap cia buvo musu kaimynes patarimas, pas kuria vaikas panasaus amziaus pries keleta metu sirgo epi) dabar diacarb'o skire 3 savaiciu kursa: 2 dienas geria, 3 d. pertrauka, kad atsistatytu kalis su magniu ir nereiktu specialiai nieko gert.
Tik va galvoju ka reiks toliau daryt,  g.gif kai pasibaigs kursas.
O jus jau kiek laiko ta Diacarb'a geriat?

  As labai skeptiskai ziuriu i stiprius vaistus nuo epi. Kazkaip norisi man pasijieskot alterantyviu gydymo metodu. Kokia homeopatija, ar kokiom terapijom.
  Gal kas ka bande? Pasidalinkit patirtim cia arba i AZ.  flirt.gif


Gydymą turi skirti gydantis gydytojas o ne kaimynė- tegul ir neurologė, mes lankomės pas homeopatą, bet jo žodžiais jokių būdu negalima nuimti vaistų nuo epi sugalvojus, ne tokia liga , kad galėtum žaisti.
Aš asmeniškai nesu net pagalvojusi pati vadovautis vaistuose nuo epi.
Diakarbas nuima skysčius, bet kad elektros iškrovas vaikštančias smegenėlėse g.gif
Pagal jūsų parašymą susidaro įspūdis, kad neturėjot rimtos bėdos dar ir duok D neturėt, nes kai pasitampai po reanimacijas tokios kvailos mintys nebešauna.

Visi galimi būdai papildomai prie vaistų ir su gydytojų palaiminimu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraB @ 2010 01 12, 07:55)
Aciu. Dabar daugiau esame pasimete. Jei kas bus neaiskaus butinai paklausiu smile.gif Mano maziukui du priepuoliai buvo paryciais 6-ta ryto, kazkodel abu kartus savaitgali. O viena karta uzsnudo masinoje .... Konkrecios diagnozes dar neturime, ta prasme ligos formos. Klaipedoje gydytoja mane, kad tai Rolando epi, o Kaune formos nepatvirtino. As kazkaip bandau manyti, kad isaugsime ta ligele... tuo labiau, kad ir mamu patirtis tai sako, ir gimineje tokiu ligoniu nera.
Vakar isgereme pima 1ml depakino, tai maziukas pasislapino i lova smile.gif bet kazkaip vakare po vaistu nepasijuto blogai.
Sakykit, o kas kepenu fermentus tiria? gastro? reikia siuntimo is pediatro, ar nervu ligu gydytojo? ir kada tiriama vaisto isisavinimo koncentracija? aciukas smile.gif


O jum dare miego encefolograma ar kompiuterine tomograma? Kas del giminej serganciuju epi, tai ir pas mus nei vieno tokio nebuvo iki mano mazges. Kepenu fermentus, jei neklystu gali issitirt ir poliklinikoje, paprasius savo pediatres. O vaisto koncentracija bent jau kaune tiria tik KMUK ir reiketu minimum po kokio menesio ar ilgesnio laiko tarpo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 01 12, 00:31)
mano dukra gyvena su ketogenine dieta 1,6metų jau. (pirmam poste nuorodų yra)


Dekui uz patarima. biggrin.gif Vaikui buvo tik du epi priepuoliai, bet traukuliu nebuvo. Vaikas veme (neurologe sake, kad taip irgi gali but).
Nustatyta zidinine epilepsija, vienas zidinys.

Pasiskaiciau pradzia apie ketonine dieta. Ji siuloma kai yra traukuliai. Tai manau gal ji mums nelabai tinka... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaima @ 2010 01 12, 10:08)
Labutis  4u.gif
Gydymą turi skirti gydantis gydytojas o ne kaimynė- tegul ir neurologė


Gydyma skire gydytoja neurologe per konsultacija. Kaimynes buvo tik ideja. Kaimyne nera neurologe, bet taip gyde ir isgyde (po konsultaciju su Rusijos gydytojais) pries 4 metus savo sunu.
Tokio kaip gydancio gydytojo mes neturim. Taciau bendravom su 4 neurologais. Nes pirmos neurologes (po antro priepolio) skirti vaistai vaikui netiko, o ir skirta doze buvo per didele blink.gif , kaip veliau isaiskejo. Tai gerai, kad mes tokios dozes nedavem, nes jau mazos dozes pradejo reikstis dideli pasaliniai poveikiai. Poliklinikos neurologe issiunte pas Santariskiu gydytojus. Tai pastaroji ir patvirtino gydyma su Diacarb.
O greitu laiku gulam dar pas viena neurologe issityrti, bet ne tiek del epi, kiek del kitu rimtesniu bedu (vaikas autistas). O sios problemos tarpusavyje susije.
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2010 01 12, 10:09)
O jum dare miego encefolograma ar kompiuterine tomograma? Kas del giminej serganciuju epi, tai ir pas mus nei vieno tokio nebuvo iki mano mazges. Kepenu fermentus, jei neklystu gali issitirt ir poliklinikoje, paprasius savo pediatres. O vaisto koncentracija bent jau kaune tiria tik KMUK ir reiketu minimum po kokio menesio ar ilgesnio laiko tarpo 4u.gif

Mums dare ir tomografija, ir miego encafalograma. Jokiu pakitimu nerado. Ryt uzsirasem pas neurologe Klaipedoje. Liko daug labai neatsakytu klausimu. Tai norisi pasikalbeti smile.gif
Aciu, bandysim prasytis fermentu tyrimo. Nes neramu, kai vaistus skyre, kepenu net netyre.

Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 01 12, 11:43)
O greitu laiku gulam dar pas viena neurologe issityrti, bet ne tiek del epi, kiek del kitu rimtesniu bedu (vaikas autistas). O sios problemos tarpusavyje susije.

vaikas autistas, o jus neturit neurologes? idomiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraB @ 2010 01 12, 10:45)
Mums dare ir tomografija, ir miego encafalograma. Jokiu pakitimu nerado. Ryt uzsirasem pas neurologe Klaipedoje. Liko daug labai neatsakytu klausimu. Tai norisi pasikalbeti smile.gif
Aciu, bandysim prasytis fermentu tyrimo. Nes neramu, kai vaistus skyre, kepenu net netyre.

Jus is Klaipedos? Mes irgi ax.gif
pas kokia neurologe lankotes?
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2010 01 12, 11:53)
vaikas autistas, o jus neturit neurologes? idomiai  g.gif


"Turejimu" tai nepavadinsi. Nes pas ta, kuria dabar gulsim ir bus kaip ir musu isrinkta. Diadnoze (autizmo) mums nustatyta pries metus, epi prasidejo pries 3,5 menesius, bet epi diagnoze patvirtino pries 1,5 menesio.
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 01 12, 10:59)
Jus is Klaipedos? Mes irgi  ax.gif
pas kokia neurologe lankotes?

Po pirmo priepuoliuko tyremes pas Savilova. Neabejoju jo patirtimi, bet kazkaip labai sunkiai sekesi bendrauti, galbut todel, kad vyras smile.gif Antra karta tyremes pas Dolebiene. Man patiko jos paaiskinimai, motyvacijos, paprasciausiai noras padeti. O ir paklausti, ka ir pati nelabai suprantu - jokiu problemu. Tai ryt ir uzsirasiau pas ja i "Lorna".
Atsakyti
QUOTE(SandraB @ 2010 01 12, 10:45)
Mums dare ir tomografija, ir miego encafalograma. Jokiu pakitimu nerado.


Tokiu atveju, tikrai labai didele tikimybe, kad "isaugs" sia liga, ko nuosirdziai linkiu 4u.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti