Įkraunama...
Įkraunama...

* Epilepsiukai *

QUOTE(irinka1970 @ 2010 01 24, 17:15)
Ot tikrai brudas,ka darysi vieniem kaip mums kas dien buna po 6 trumpus.Kitiem kas men,ta liga pati brudas.bet niekur nesidesi yra kaip yra,paglostai,pamyluoji ir ramu.Neliudekyt buckys gabitei nuo musu oro_buckis.gif

oho, laikykitės, tai daug tada, jei net 6 į dieną, ačiū už bučkį ir jums bučkis mirksiukas.gif , mūsų tai priepuoliukai trunka kokių 20 sekundžių nu ir 3-4 per mėnesį buna, jo visiems jie skirtingi būna, kaip pagalvoji, kad būna ir baisesnių nelaimių... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2010 01 24, 11:18)
Sveikos
geriam convulex ir topamax, topamax neseniai tik geriam dar. Buvom pas gyd, mūsų apylinkės tai išvis sakė čia viskas gerai, lėkiau pas neurologę, paskui pas chirirgus, nuo ryt ateina į namus nasažistę, mankštelių gal kiek pajėgsim, o jei nepadeės sakė duos siuntimą i vilniu ar kauna tyrimam, kažkokius nervų pralaidumus žiūrėtų  unsure.gif
mums 2 metukai  4u.gif
aš tikiu kad viskas bus gerai, db gal toks laikas atėjo čia mums, viskas žemyn ritasi  verysad.gif



Labai tikiuos, kad laikina. Bet as pradejau bijot Topamax vaisto, kai pasiskaiciau jo anotacija unsure.gif Mano mazgei zada ji ivest, tik tikimes, kad nereiks anksciau nei sueis 2 metukai...

QUOTE(geleta @ 2010 01 24, 15:38)
Mano Gabytei nuo sausio 8 nebuvo priepuolių, taip džiaugiamės ir užvakar iškepiau jai bulvinių blynukų pusryčiams ir nunešiau į lovą jai nes mėgsta valgydama lovoj pasakas žiūrėti, o pati virtuvėj tvarkiausi ir kažkaip pašaukiau ją žiūriu neatsišaukia, atbėgu guli vargšytė ant šono ir dreba unsure.gif ir lėkštutė su blynais išvirtus ant patalynės, tai va tas brudas ištiko mus nemiego metu verysad.gif


console.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, labai norejau paklaust ar yra koks pakaitalas Depakinui, ji jau geriam 6 metai mazdaug. Esu skaiciusi kad ji ilgai vartojant labai letina smegenu veikla, nors tiesa saknt priepuoliai ne ka maziau. Mano dukryte epilepsija susirgo nuo 1 metuku, ir kartu kirto per raida, siuo metu jai nustatytas spec.misrus raidos sutrikimas, nors iki metu vystesi puikiai.As jau nebezianu kaip ir besielgti, nes daktarai, vis didina Depakino doze, kartu dar geria Lamiktali. Siuometu priepuoliu buna 1-2 karta i menesi miego metu, verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2010 01 24, 18:06)
oho, laikykitės, tai daug tada, jei net 6 į dieną, ačiū už bučkį ir jums bučkis mirksiukas.gif , mūsų tai priepuoliukai trunka kokių 20 sekundžių nu ir 3-4 per mėnesį buna, jo visiems jie skirtingi būna, kaip pagalvoji, kad būna ir baisesnių nelaimių... unsure.gif

Na pas mus prieipuoliai ivairiai iki 1min.,viens trupesnis kits ilgesnis. unsure.gif Svarbu kad tik statuso nebutu,o jis ilgai jau uztrunka.Be mediku pagabos tada neapseinam. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irinka1970 @ 2010 01 24, 22:24)
Na pas mus prieipuoliai ivairiai iki 1min.,viens trupesnis kits ilgesnis. unsure.gif Svarbu kad tik statuso nebutu,o jis ilgai jau uztrunka.Be mediku pagabos tada neapseinam. unsure.gif

oho, laikykitės, o kas tas statusas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusia2009 @ 2010 01 24, 22:14)
sveikos mamytes, labai norejau paklaust ar yra koks pakaitalas Depakinui, ji jau geriam 6 metai mazdaug.

sveika.
smagu, kad uzsukai mirksiukas.gif aisku, labai gaila, kad tokiom aplinkybem unsure.gif bet, kartu, kazkaip jaukiau mirksiukas.gif

mano ziniomis tikrai nuo visu priestraukuliniu vaistu yra salutinis poveikis - leta raida, nes smegenys gauna didele doze tu vaistu, kurie kazkaip neleidzia vystytis normaliai. manau kad visi vaistai savo poveikiu panasus, daugiau ar maziau... unsure.gif deja...
bet gal gali pasikoncultuot su neurologe ir apie savo nerima pasakyti jai mirksiukas.gif gal kazka sumastytu g.gif

Irina, o kaip daznai buna jum statusai? g.gif kiek jie laiko trunka? g.gif
geleta, ne manes klausei, bet bandau atsakyti.
epilepticus statusas - yra baisus dalykas, jis nustatomas, kai 15 min vaikas traukuliuoja (tada jis jau be samones ir mirstanciojo pavidale: stoja kvepavimas, sustoja kraujotaka:melynuoja kraujegyles ir kiti dar dalykai)... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulieTa: 25 sausio 2010 - 10:11
unsure.gif
QUOTE(ingusia2009 @ 2010 01 24, 22:14)
sveikos mamytes, labai norejau paklaust ar yra koks pakaitalas Depakinui, ji jau geriam 6 metai mazdaug. Esu skaiciusi kad ji ilgai vartojant labai letina smegenu veikla, nors tiesa saknt priepuoliai ne ka maziau. Mano dukryte epilepsija susirgo nuo 1 metuku, ir kartu kirto per raida, siuo metu jai nustatytas spec.misrus raidos sutrikimas, nors iki metu vystesi puikiai.As jau nebezianu kaip ir besielgti, nes daktarai, vis didina Depakino doze, kartu dar geria Lamiktali. Siuometu priepuoliu buna 1-2 karta i menesi miego metu, verysad.gif

oho ir jum bėda unsure.gif , bet man atrodo, jei liepia gydytojai gerti depaciną tai savavališkai jo kitkuo keisti negalima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irinka1970 @ 2010 01 24, 21:24)
Na pas mus prieipuoliai ivairiai iki 1min.,viens trupesnis kits ilgesnis. unsure.gif Svarbu kad tik statuso nebutu,o jis ilgai jau uztrunka.Be mediku pagabos tada neapseinam.


console.gif verysad.gif

QUOTE(JulieTa @ 2010 01 25, 10:09)
epilepticus statusas - yra baisus dalykas, jis nustatomas, kai 15 min vaikas traukuliuoja (tada jis jau be samones ir mirstanciojo pavidale: stoja kvepavimas, sustoja kraujotaka:melynuoja kraujegyles ir kiti dar dalykai)...


unsure.gif pas mano mazge pirmas kartas buvo minimum 15 min, bet lyg nebuvo tokiu dalyku...Gal cia kiekvienam skirtingas laikas?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2010 01 25, 11:39)
unsure.gif pas mano mazge pirmas kartas buvo minimum 15 min, bet lyg nebuvo tokiu dalyku...Gal cia kiekvienam skirtingas laikas?.. unsure.gif

kaip suprast skirtingas laikas biggrin.gif
mediku laikas nustatytas, kad tai jau koma, nuo 15 min mirksiukas.gif ne as sumasciau rolleyes.gif
Atsakyti
Statusas mums prasideda nuo barzdos traukuliu,galva pasuka i kaire ,akiu vyzdziai issiplecia,trukcioja po truputi kaires puses ranka,koja stebiu jei nepraeina po 5min ir traukuliai pradeda didet idedu Dezepamo klizma i subine ir stebiu.Kazkiek nuima bet po keliu minuciu vel prasideda stipresne banga,skambinu i greituke ir jei labai stipriai trukcioja vel suleidziu klizma 10mglaukem greitukes.Paskutini karta buvo lapkricio 19d ir truko 30min su 2klizmom,jau kai atveza i reanimacija karkaliuoja.Taip mums buna kas 3men. laikas nesvarbu ir nakti.ryte,vakare,viena kart buvo darzeli pietu miego metu. verysad.gif
Atsakyti
taip, Irinka, zinau, kas tai yra... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusia2009 @ 2010 01 24, 22:14)
sveikos mamytes, labai norejau paklaust ar yra koks pakaitalas Depakinui, ji jau geriam 6 metai mazdaug. Esu skaiciusi kad ji ilgai vartojant labai letina smegenu veikla, nors tiesa saknt priepuoliai ne ka maziau. Mano dukryte epilepsija susirgo nuo 1 metuku, ir kartu kirto per raida, siuo metu jai nustatytas spec.misrus raidos sutrikimas, nors iki metu vystesi puikiai.As jau nebezianu kaip ir besielgti, nes daktarai, vis didina Depakino doze, kartu dar geria Lamiktali. Siuometu priepuoliu buna 1-2 karta i menesi miego metu, verysad.gif

labux, as taip pat ilgai geriau depakina ir lamiktali, paskui depakina pakeite i trileptali. bet cia kiekvienu atveju skirtingai. bet lyg depakino jau skiria vis maziau, kiek teko girdet unsure.gif
Atsakyti