Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant porceliano

Sveiki
Sukuriau nauja temele , nes neradau temeliu sia tema. ax.gif
Atradau kad yra dazu porcelenui kur uztenka iskepti orkaiteje , gal kas bandet bei galetumet pasidalinti patirtim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 11 lapkričio 2009 - 20:42
Labas rytas
Na aš nesu specė, bet vieną puodelį nudažiau Hobby line dažais,
user posted image
o kitą puodelį apklijavau servetėle.
user posted image
Na ir komplektėlis apklijuotas
user posted image

Tik jū neiškepiau dar
Atsakyti
šiandien pagaliau nusipirkau kelias spalvas porceliano dažų, tai artimiausiu metu išmėginsiu biggrin.gif
Kol kas esu tik su porceliano markeriu vieną puodelį išpaišius, bet man nelabai patiko jis.
Atsakyti
[quote=kusachiau, o tos spalvos kokios konsistencijos ???? Milteliai ar kazkaip kitaip ? vasara teko susipazinti su porceliano tapytoja is Suomijos. Pasakojo apie savo darbus ir atlikimo technika. Nerealu!!! Bet kiekviena spalva turi buti atskirai kaitinama krosneleje ir skirtingoje t-roje. Zodziu prie savo darbo sugaista pora savaiciu ar daugiau.... Grozis....

Paieskosiu nuotrauku is musu susitikimo...

Sau ir namams
Atsakyti
Cia pati autore

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Sau ir namams
Atsakyti
[quote=upytele,2009 11 16, 20:53]
[quote=kusachiau, o tos spalvos kokios konsistencijos ???? Milteliai ar kazkaip kitaip ? vasara teko susipazinti su porceliano tapytoja is Suomijos. Pasakojo apie savo darbus ir atlikimo technika. Nerealu!!! Bet kiekviena spalva turi buti atskirai kaitinama krosneleje ir skirtingoje t-roje. Zodziu prie savo darbo sugaista pora savaiciu ar daugiau.... Grozis....

Paieskosiu nuotrauku is musu susitikimo...

Sau ir namams

[/quote]

na aš paprastus nusipirkau, skirti porcelianui, keramikai ir stiklui, akrilinių veislės, vandens pagrindu. Konsistencija kaip guašo ar akrilo. Jais reikia nutapyti, tada išdžiovinti mažiausiai 4 val, tada orkaitėje kaitinti kad užsifiksuotų. Internete daug prisiskaičiau apie tą procesą.
Tu turbūt kalbi apie tikras glazūras, profesionalias. Tai ką aš įsigijau -rankdarbiams skirtas varijantas, nesitikiu iš tų dažų ypatingos kokybės ar ilgaamžiškumo irnesakyk.gif Tiesiog norių padaryti keletą mielų dovanėlių Kalėdoms, jeigu kas gausis.
Pirkau tik 5 pagrindines spalvas, nes man brangoki tie dažai, bandysiu maišyt pati.
Tavo įdėtose nuotraukose tikrai nuostabūs, meniški darbai thumbup.gif
Atsakyti
Nu jo tie darbai tai fantasitika ... thumbup.gif
Nu va as irgi nusipirkau tu megejisku dazu. Va koks rezultatas gavosi
user posted image

Dar radau nebloga linka ideju pasirinkti
http://www.helinatilk.com/?m1=3
Atsakyti
Sveikos.
O tokių indų paskui į indaplovę nelabai? ar galima dėti? g.gif
Atsakyti
Ranku darbas reikalauja pagarbos ir demesio, taip kad is mandagumo mes nededame ju i jokias indaploves mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 22 lapkričio 2009 - 15:41
Iki tokio lygio kaip skandinavės darbai- tai dar uoj kaip toli, jei išvis įmanoma to pasiekti. Aš dekupažinau puodelius nes man iš jų patinka gerti, o ir šiaip norėjau pabandyti smile.gif
Sutinku su Upytėle, kad į indaplovę savo darbelius gaila dėti.
Atsakyti
na va, pagaliau išbandžiau savo dažus 4u.gif
user posted image

nusivyliau jais truputį, nes jie visai ne tie, kaip buvau internete mačiusi, ir kokių norėjau. Jie per skysti, per greit džiūsta, ir nelygiai tepasi. Tokių darbų, kaip įsivaizdavau, su jais nepadarysi verysad.gif Teks man dar pasitaupyti, ir susirasti tokius, kokių reikia. O šitus irgi sunaudosiu, tik teks tapyti visai kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 23 lapkričio 2009 - 01:51
QUOTE(upytele @ 2009 11 22, 15:41)
Ranku darbas reikalauja pagarbos ir demesio, taip kad is mandagumo mes nededame ju i jokias indaploves  mirksiukas.gif

Na taip, aš irgi nededu, bet pamaniau, jei dovanosiu kam - ar perspėt kad neplautų indaplovėje, ar nieko nenutiks jei ir plaus g.gif blush2.gif

QUOTE(kusachius @ 2009 11 23, 01:50)
na va, pagaliau išbandžiau savo dažus  4u.gif
user posted image

bigsmile.gif Kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti