Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

QUOTE(Ivetyte @ 2009 12 21, 14:31)
O kokiu nors alternatyvu rasti bandei? kokios arbatos..? su ajerais skaiciau geras budas, bet pati dar nebandziau. bet raso, kad issigydyti galima net didziausias opas. 
Tau teko isgyventi del skrandzio labai daug. Ar bande kazkas aiskintis kokios priezastys, kad tau tokios opos atsiverdavo? Ar tau paciai kazkas aisku per tiek metu?

net nzn... kiek zinau kai 10m buvau nuo ko viskas ir prasidejo...vieni daktarai sake ,kad nuo bakterijos,kiti sake kad nervine sistema jautri,treti genetika ir t.t. zinai kiek gyd.tiek nuomuoniu...tad ir pati nzn ...zinau tik tiek ,kad skrandis jautri mano vieta...na reikia stengtis derinti maista,sedeti ant grieztu dietu(jokio kepto ,suraus ,rukyto ir t.t maisto)bet velgi norisi ir to ir ano...o seip opu jau senai nera ,tik tas nelemtas aukstas rugstingumas..va cia ir yra visa beda...
Atsakyti
QUOTE(Ivetyte @ 2009 12 17, 10:20)
Jamin, tai kas buvo, kad teko pasalinti? Kiek teko girdeti, tai manau dar sunkiau maitintis, kai nera tam tikru virskinimo organu. Nes kiekvienas padeda virskinti vis kitokia medziaga. ar ne? smile.gif



Kasos uždegimas su visokiom komplikacijom mirksiukas.gif
Kažkaip kolkas virškinimu baisiai nesiskundžiu smile.gif Na, būna visko, ypač jei netinkamas maistas, tai organizmas greitai "pasako" smile.gif Vartoju stipriausius fermentus, tai jie ir padeda virškinimui smile.gif
Atsakyti
Gero Kūčių vakaro, mergytės 4u.gif
Saugokit savo skrandukus mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglewex @ 2009 12 24, 03:01)
net nzn... kiek zinau kai 10m buvau nuo ko viskas ir prasidejo...vieni daktarai sake ,kad nuo bakterijos,kiti sake kad nervine sistema jautri,treti genetika ir t.t. zinai kiek gyd.tiek nuomuoniu...tad ir pati nzn ...zinau tik tiek ,kad skrandis jautri mano vieta...na reikia stengtis derinti maista,sedeti ant grieztu dietu(jokio kepto ,suraus ,rukyto ir t.t maisto)bet velgi norisi ir to ir ano...o seip opu jau senai nera ,tik tas nelemtas aukstas rugstingumas..va cia ir yra visa beda...


na manau, tau cia visi sie dalykai ir bus susideje. uztenka polinkio (paveldejimo) i ta liga, ir jau viskas puola. As tai manau, kad man viskas kartu. nes mano tevukas su padidintu rugstingumu. Nors as rugstinguma pajutau gan velai- lyg 15 metu, karts nuo karto pasijusdavo rugstu burnoj ir skausmas duobutej. Bet kai daugiau itampos, kai isotjau i universiteta, tada ir pasijuto viskas dvigubai. maistas buvo kada papuola ir koki turiu, taip ir prasidejo problemos. ir bakterija sukilusi buvo. Viskas nuo nervuku smile.gif Dvylikapirstej opa turejau pirma karta 21 metu.
as ir pastoviai save stebiu, tik pajauciu, kad apetitas sukilo, geriu ranitidina 300 kas vakara, susimazinu rugsti, ir vel ramu kazkuri laika. arba kursa omeprozolio sugeriu. taip ir kovoju su rugstim. bet pastoviai negeriu. Vaiastinej sake, nuo sios problemos nepabegsi, tad nelaukiant pavasari ir rudeni gerti po kursa omeprozolio, ar lanzaprozolum ir panasius.
Maisto produktus kuriuos surasei, as ir negaliu. labai jau stengiuos prisiziureti. rukyto jau visai nevalgau, sudyto net nesinori. bet va del kepto tai sudetingiau. nors pavengiu. o be streso sudetinga labai. keiciu mastyma po truputi, priimu gyvenimo pamokas, ir jau del daugelio dalyku nebeimu i galva. bet kai skubi, leki, savaime isitempi, ir vakare pajauti, kad skrandukui tai nepatiko. unsure.gif
bet is tikro, ar imanoma tai issigydyti... tiek vargina si problema, nors kaip sakai, norisi kita karto ir to, ir ano.. as taip per sventes pasimegauju kuo tik norisi, mezimo isgeriu, ir pora dienu, stengiuos atstatyti normalia skrandzio veikla smile.gif

Siaip kai suzinojau, kad nuo pastoviu uzdegimu, gali ir nekokia liga isivystyti, tai sunerimau, ir pamaniau, akd reikia daugiau dometis, kad neissivystytu... o gal mum cia klimatas neveikia... kai karta praleidau savaite vokietijoj tai buvau pati rami, ir skrandukas buvo ramus. jokiu broblemu nebuvo. tik grizau i ta pati ritma, i lietuva, vel viskas is naujo, ta pati itampa, tas pats ritmas, ir vel skanrdukas primena apie save...

Laikykimes mergaites mirksiukas.gif 4u.gif
Graziu, stebuklingu, sveiku svenciu 4u.gif

newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 12 24, 08:30)
Gero Kūčių vakaro, mergytės  4u.gif
Saugokit savo skrandukus  mirksiukas.gif user posted image

prisidedu prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet jauciasi jau man priessventinio lekimo poveikis skrandukui, ilgiau nepavalgau ir skauda unsure.gif ir dar per sventes reikia ziureti ka valgai, o tai taip sunku doh.gif biggrin.gif
sekmytes visoms 4u.gif SVEIKATOS kuo geriausios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 24 gruodžio 2009 - 13:25
Sveikutės , užeinu ir aš , nėr geriau mano skrandukui , ieškosiu liaudiškų būdų , kaip gydytis, nes ką besuvalgyčiau žiauriai reaguoja schmoll.gif
Visas sveikinu , su šventėm, 4u.gif user posted image
Atsakyti
man padejo cerucal ( serukalis ) tariasi, super vaistas
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2009 12 24, 20:41)
man padejo cerucal ( serukalis ) tariasi, super vaistas

Man cerulakis visiskai nepadejo schmoll.gif Turbut nuo organizmo priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar tikrai pirksiu ,pas bobutes topolio žiedų g.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Jungiuosi ir aš prie jūsų. Iš tiesų nesu dar mama ir man vos 21. Prieš mėnesį maždaug prasidėjo skausmai, diegliai skrandyje, bet keista, kad jie būdavo tik tada, kai atirūgdavau. Po kokios savaitės ar dviejų, kreipiausi į gydytojus. Darė endoskopiją, rado erozinį gastritą. Skyrė gerti omeprazolį iš pradžių po dvi tabletes, o dabar jau po vieną. Mano skausmas keistas tuo, kad būna tik kai atsiraugiau ir dar valgant tam tikrus produktus, bet tik tą akimirką, kai nuryju. Jei valgau dietinius patiekalus neskauda ir be vaistų. Bet tik labai nedaug produktų galiu valgyti. Diegia net nuryjus kąsnį banano. Ir kaip mane vargina. Anksčiau buvau visiškai sveika, net rūgštys nekildavo, o dabar, kai pradėjau vartoti vaistus, jaučiu ir rūgštis kartais kylant. HP bakterijos nerado, sakė, kad matyt nuo streso ir nuo studentiško gyvenimo, na nėra pastovaus rėžimo, mažai poilsio ir sriubų visokių..
Bet tai toks baisus išbandymas gyvenime, aš net nebežinau ko griebtis.. Labai pavargau. Geriu vaistus jau 15d, o pagėrėjimo lyg ir jokio. Bet gal todėl, kad nebuvo labai blogai? Kita vertus, gydytoja sakė, pagersi pora savaičių omeprazolį, pavalgysi troškinto maisto ir praeis. O nepraeina sad.gif Ir nežinau ar tas nebuvo "labai blogai" tikrai man tinka. Na, iš tiesų, nors ir neskaudėjo nežmoniškai, bet pora kartų seilėse esu mačiusi kraujo, na seilės nebe baltos, bet su šviesiai rusvu atspalviu, beto, liežuvis keistai baltas ir yra mažų spuogelių ant jo. Žinau, kad tai būdinga skrandžio ligomis sergantiems, bet ar tai byloja apie kažką labai rimto? O gal mano būklė tik blogėja? sad.gif(
Žinau, kad tik jūs galit suprast mane, nes niekas kitas, to nepatyręs, jaučiu net neįsivazduoja koks tai nemalonus dalykas. Jaučiuosi tarsi neįgali. Bet visų blogiausia, kad vasario mėnesį turėčiau išvažiuoti studijuot pagal erasmus programą. Turiu būtinai pasveikt iki tol, bet kuo toliau tuo sunkiau tuo tikėti darosi.. Net nebežinau ką daryti.
Atsakyti
QUOTE(Tristesse @ 2009 12 27, 22:09)
Labas vakaras. Jungiuosi ir aš prie jūsų. Iš tiesų nesu dar mama ir man vos 21. Prieš mėnesį maždaug prasidėjo skausmai, diegliai skrandyje, bet keista, kad jie būdavo tik tada, kai atirūgdavau. Po kokios savaitės ar dviejų, kreipiausi į gydytojus. Darė endoskopiją, rado erozinį gastritą. Skyrė gerti omeprazolį iš pradžių po dvi tabletes, o dabar jau po vieną. Mano skausmas keistas tuo, kad būna tik kai atsiraugiau ir dar valgant tam tikrus produktus, bet tik tą akimirką, kai nuryju. Jei valgau dietinius patiekalus neskauda ir be vaistų. Bet tik labai nedaug produktų galiu valgyti. Diegia net nuryjus kąsnį banano. Ir kaip mane vargina. Anksčiau buvau visiškai sveika, net rūgštys nekildavo, o dabar, kai pradėjau vartoti vaistus, jaučiu ir rūgštis kartais kylant. HP bakterijos nerado, sakė, kad matyt nuo streso ir nuo studentiško gyvenimo, na nėra pastovaus rėžimo, mažai poilsio ir sriubų visokių..
Bet tai toks baisus išbandymas gyvenime, aš net nebežinau ko griebtis.. Labai pavargau. Geriu vaistus jau 15d, o pagėrėjimo lyg ir jokio. Bet gal todėl, kad nebuvo labai blogai? Kita vertus, gydytoja sakė, pagersi pora savaičių omeprazolį, pavalgysi troškinto maisto ir praeis. O nepraeina sad.gif Ir nežinau ar tas nebuvo "labai blogai" tikrai man tinka. Na, iš tiesų, nors ir neskaudėjo nežmoniškai, bet pora kartų seilėse esu mačiusi kraujo, na seilės nebe baltos, bet su šviesiai rusvu atspalviu, beto, liežuvis keistai baltas ir yra mažų spuogelių ant jo. Žinau, kad tai būdinga skrandžio ligomis sergantiems, bet ar tai byloja apie kažką labai rimto? O gal mano būklė tik blogėja? sad.gif(
Žinau, kad tik jūs galit suprast mane, nes niekas kitas, to nepatyręs, jaučiu net neįsivazduoja koks tai nemalonus dalykas. Jaučiuosi tarsi neįgali. Bet visų blogiausia, kad vasario mėnesį turėčiau išvažiuoti studijuot pagal erasmus programą. Turiu būtinai pasveikt iki tol, bet kuo toliau tuo sunkiau tuo tikėti darosi.. Net nebežinau ką daryti.

nu ka as tau galiu patarti,sedek ant dietu pati turi atsirinkti maisteli...kas tau tinka ir kas ne...praeis nesijaudink cia tikrai ne mirtina....tikiu ir suprantu,kad didelis diskomfortas...pavartok omebrazoli,nusipirk motilium tabletikiu jos tikrai labai gerai veikia nuo visokiu skausmu,pykinimu,sunkumo mazina riaugejima ir t.t. jos parduodamos be recepto tikrai tinkamos skrandziukui pagyditi(net maziem vaikam jas duoda)ir seip omebrazoli negalima gerti tik 2 savaites.jei neklystu (pagal ligonio bukle)nustato minimum 2men.va tada ir gali zeti rezultatus...va nesenai mano brolis buvo lt irgi daresi tyrimus,oi rado ir eroziju ir uzdegimuka ir t.t. tai skyre omebrazoli minimum 6men.ir dieta...po to pagal sveikata...nu ka gere jis ta omebrazoli(kokius 2 men.) ir jau gerai buvo ir va sventes biski maistelis ne toks ,biski alkoholio ir vel vemimas visa diena nesuskaiciuojama kartu ,plius vemimas dar ir su krauju...dabar vel rugstys kyla skauda ir t.t. va kaip reikia save ziureti....ir beje pas mus seimoj atrodo tos skrandzio ligos igimta ir man ir broliui ir tevukui ne kas schmoll.gif tai vat mergyt,tikiuosi nors kiek padejau savo patarimais...ir zinok (gal tau taip ir nebus tikuosi)jei jau prasidejo skrandzio ligos tai ir lydi jos jau daznokai ,reikia visa gyvenima save priziuret,nes pavasary rudeni paumejimai buna...na bet jei save saugosi,tikrai bus viskas ok drinks_cheers.gif tik nesijaudink tu taip,cia tikrai nera taip baisu ,kaip tau atrodo..tiesiog kiekviena liga nera maloni....
Atsakyti
Sveika, Tristesse smile.gif

Na, iš tiesų nėra taip baisu, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo smile.gif Svarbu gydytis ir neužleisti ligos. Sutinku su Eglewex, kad dviejų savaičių omeprozolio gėrimo neužteks. Šiaip iš tiesų-labai svarbu dieta, kaip suprantu tau jos nevisad išeina prisilaikyti dėl studentiško gyvenimo. Na, bet jeigu nori pagerėjimo, matyt teks susiimti smile.gif
Dėl seilių su krauju nepergyvenk- tai būdinga erozijų turintiems ir jei endoskopuotojas normalus- tikrai pro akis nepraleis rimtesnės ligos wink.gif

Dėl motilium... Šitie vaistukai man nepadėjo nei nuo pykinimo, nei nuo skrandžio. Bet kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja į vaistukus, tad pabandyti turbūt verta smile.gif

Sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti