Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

QUOTE(Kristina 25 @ 2010 01 04, 16:24)
Pasižiūriu kaip kiti "kapoja" picas ir dar užgeria coca cola ir jokių skrandžio bėdų neturi tai ištiesų toks pavydas suima... o čia prašau, sveikai maitinkis ir skrandžio bėdos  doh.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif

Tų picų kapojimas ir colos gėrimas ankščiau ar vėliau vistiek baigiasi skrandžio bėdomis mirksiukas.gif Geriau stengtis maitintis sveikai ir žinoti, kad ateityje laukia mažesnė tikimybė sirgti, negu tų kapojančiųjų viską iš eilės ax.gif
Bet pripažįstu-kartais ir mane pavydas ima biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif
Ai, kaip nors isgyvensim. As irgi prisijungsiu prie jusu smile.gif Skaiciau cia skaiciau, ir uzkliuvo akys uz picos uzgeriamos kola biggrin.gif Oi.....kaip as jiems nepavydziu bigsmile.gif
Pora vasaru praleidau JAV, tai si rugseji, kaip suriete....maniau neisgyvensiu, na bet ko noret, visa vasara - vien ledai su kava...dar kokia bandele, cipasai, picos gabaliukas, o silto maisto- viena syki i savaite...
Grizau, tai nebeiskenciau, nuejau darytis endoskopijos, na, rado eroziju ir daug tulzies skrandyje. Ko pasekoje padare echoskopija ir rado tulzies puslej akmeni doh.gif O man 24 greit tik, bet jau nesistebiu, tokie jauni zmones dabar serga, kad zodziu truksta. Dar pasidziaukim, kad ne tokios jau tragiskos tos musu ligos. Na, bet ta akmenuka ignoruoju, nes nesutinku operuotis, kol neskauda. Artima gydytoja taip patare, kiekvienam juk kitaip. O atidavus organa - irgi nesaldu buna...
Taigi, seimos gydytoja mano baisiai keista, as jos klausiu kaip tas erozijas gydyti, o ji man apie skydliaukes tyrimus kalba, mat oda sausa ir salta nuolat blink.gif
Taip ir isejau be vaistu...Paskui tik nuejau pas chirurga pasiklausineti ar operuotis pusle ar ne, tai jis man paskyre ta jusu visu isgerta/geriama omeprazoli, bet paskyre ji kad tulzi i apacia varytu, bet as paskui pasiskaiciau, kad erozijai tinka gydyti...Na tai ir pradejau gerti..ehhh...Dar tik savaite, tai laukiu, o ryta visad pradedu avizu kose su bananu ir kava su pienu...bet jau nuo ryt jauciu kavos negersiu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos! Oho kiek daug čia mūsų, sergančių.. na, bet tikiu, kad pasveiksim.. bet sakykit, kaip jums, irgi turinčioms erozijų, neskauda nuo bananų, kavų ir pan.. man taip diegia vos paragavus verysad.gif niekaip negaliu to valgyt.. ir man visad efektas būna iškart, vos nuryjus, o daug kas pasakojo, kad tik po kurio laiko pradeda griaužti ar pan.. ir ar gali būt taip, kad geriant vaistus jau pan. 20d ir mitybą prisižiūrint (na, gal tik du kartus buvau truputį nukrypus) ar gali būt, kad pablogėtų ? ar didelė rizika, kad opa išsivystys .. ? nebežinau ką ir galvot, nes mano skausmas keistas ir vis nepraeina jis..
Jammin, dėkui.. blush2.gif ir labai tikiuosi, kad nieko rimto.. na, o šiandien liežuvis jau kur kas gražesnis.. rolleyes.gif
beje, gal žinot kur tų Jadvygos arbatų galima įsigyti ? šiandien klausiau vaistinėj, sakė neturi.. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tristesse: 04 sausio 2010 - 17:45
Sveikutės 4u.gif
Tristesse pas mane yra erozijos , valgau bananus ir man nuo jų nieko , bet kava įsitikinau kad blogai, aš jau mėnesį geriu omeprozolį, jau buvo lyg ir nieko , bet po švenčių dar blogiau negu buvo , bijau eiti pas daktarų , sakys pati kalta kad nesilaikai mitybos g.gif o kokios Jadvygos arbatos gerti patartum , pas mus yra jos pirkti , bandyčiau ir aš
Atsakyti
Satanele, kažkas minėjo, kad yra tam tikra nuo erozijų arbata, taip turbūt ir vadinasi.. o kur jos yra pirkti ? ir nesuprantu, kodėl man tik taip skauda iškart nuryjus kąsnį.. kažkas čia keisto tikrai.. verysad.gif bet va man po valgio nebūna tų skausmų, rūgščių.. bet gal todėl, kad neišeina valgyt nieko kas sukeltų tuos skausmus.. jei valgyčiau gal skaudėtų.. nesuprantu kas negerai.. doh.gif
Atsakyti
Čia sąrašas vietų, kur galima įsigyti Jadvygos arbatų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2010 01 04, 22:34)
Čia sąrašas vietų, kur galima įsigyti Jadvygos arbatų  mirksiukas.gif

Ačiū ! o pasirodo yra net visai šalia manęs blush2.gif Nr 27 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tristesse @ 2010 01 04, 23:51)
Ačiū ! o pasirodo yra net visai šalia manęs  blush2.gif  Nr 27 thumbup.gif

Į sveikačiukę user posted image mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau ruošių arbatą, Nr 27 drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi, dekuj uz Jadvygos zoleliu nuoroda, tikrai labai naudinga 4u.gif Gal ir nubegsiu nusipirkti.
Beje, Tristesse, man nuo bananu lyg ir nieko nesidaro. Pietum suvalgiau mamos kotletuka baltam padaze su bulviu kose...sedziu isitempusi...jauciu neturi skaudet, bet as vistiek laukiu doh.gif

O nuo kavos manau yra negerai. Taip sunku jos negerti ryte, bet ai...negersiu.
As geriu omeprazoli tik 7ta diena, o nesamoniu visokiu nevalgau tai gal jau ir menesi, bet iki pat dabar geriau kava. Vadinasi ir man nepagerejo, nesirupink, galvoju, kad 2 savaiciu neuztenka...tuo labiau, kad nevalgom vien tik avizine kose. Jei tik ja valgytumem 2 sav ir vistiek nepraeitu erozijos, tai tada galetumem skustis. Bent jau as tai pati save kaltinu..
Ai, dar prisiminiau, kad valgau surelius tuos...taip iseina, kad tai vienintele mano nuodeme savo skrandziui ax.gif Jie sokoladu aplieti, bet po ju tikrai nepastebejau skausmo...gal ir tu pamegink?
O del tavo skausmo 'tik ka nurijus', as manau, kad taviskes erozijos yra paciam skranduko virsuje ir tiek, uz tai tau ir skauda, kai maistas is stemples nuslenka i skranduka.
Parasyk, ar skani Jadvygos arbata tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LuluArub: 05 sausio 2010 - 15:37
Tai sakot geriausia yra 27 nr , reikės ir man nusipirkti , aš dabar vieną geriu organizmui valyti 46 nr g.gif
Atsakyti

Nr 27 yra nuo skrandžio uždegimo ar išopėjimo tai aš ją pirkau, gal yra dar koks nors nr tinkantis, na bet aš neradau.. ten tam tinklalpy mačiau sąrašas yra.. o skonis, na, kaip čia pasakius biggrin.gif nėra šlykštu, bet tokia stiproka.. bet ko norėti, juk čia vaistas.. ir prieš geriant reikia tas žoleles palaikyt užplikytas apie dvi valandas.. o dėl sūrelių, norėčiau, kad man jie tiktų.. gal pabandyti blush2.gif bet gal dar pakentėsiu kokią savaitę.. bet vistiek abejoju, juk jie saldūs, o man ir duria beveik nuo visko, kas turi skonį.. doh.gif bet aš va valgau natūralų jogurtą.. net nežinau galima ar ne, bet man nieko nuo jo nesidaro, o ir žarnynui padeda jis šį šoką ištvert blink.gif mano tyrime parašyta: " gleivinėje antralinėje srityje išilginės hipereminės erozijos" klausimas db kas yra antralinė sritis ir hipereminės? unsure.gif gal kas žinot ?
Atsakyti