Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

Jammin, tai aš dabar daržovių košėm gyvenu.. na, daržovėm, tik kad susitrinu jis.. man jau pradeda darytis silpna nuo tokios dietos.. nes jau mėnuo beveik.. verysad.gif nežinau ar perdaug jaudinuosi ar ne, bet skauda tai tikrai.. anksčiau bent nemausdavo, o dabar visą dieną beveik tas toks įkyrus skausmas.. Sanita, kaip pavydžiu.. aš jau pamiršt baigiu ką reiškia, kai neskauda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tristesse: 09 sausio 2010 - 19:55
QUOTE(Tristesse @ 2010 01 09, 20:54)
Jammin, tai aš dabar daržovių košėm gyvenu.. na, daržovėm, tik kad susitrinu jis.. man jau pradeda darytis silpna nuo tokios dietos.. nes jau mėnuo beveik.. verysad.gif nežinau ar perdaug jaudinuosi ar ne, bet skauda tai tikrai.. anksčiau bent nemausdavo, o dabar visą dieną beveik tas toks įkyrus skausmas.. Sanita, kaip pavydžiu.. aš jau pamiršt baigiu ką reiškia, kai neskauda doh.gif

nuo aviziniu man skauda skrandi.
o kaip jus tas darzoves darot? neturiu fantazijos
Atsakyti
QUOTE(Kaliausele @ 2010 01 09, 21:18)
o kaip jus tas darzoves darot? neturiu fantazijos

Aš dažniausiai susipjaustau stambiai ir troškinu kartu su kokia vištienos krūtinėle mirksiukas.gif Daržovių daug-kaskart stengiuosi kažkokių kitokių įdėti-ne vien bulvę ar morką biggrin.gif Tad neatsibosta tie troškiniai, nes skonis vis kitoks būna bigsmile.gif
Žinoma galima ir blenderiuot- išverdi ir sutrini blenderiu ax.gif Bet man tos trintos jau žiauriai nusibodusios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 09 sausio 2010 - 20:44
Bet kaip keista dėl avižinės košės, kad negalima.. skaičiau kažkur, kad pagrinde ją ir duoda net opas turintiems, nes ji klijuoja ten viską.. bet jei jums nuo jų bloga tai gal tiesą tas gydytojas sakė.. o šiaip atsikėliau katik, galva svaigsta, pykina.. gal todėl, kad mėsos seniai nevalgiau jau, o morkom ir cukinijom vargu ar gyvas gali būt.. virsiu šiandien žuvį biggrin.gif o aš kaip tik mėgstu lb košes su blenderiu trintas, bet pas save neturiu to aparato, tai tik kai pas mamą būnu valgau tokias.. bet jei dažnai valgyčiau, gal ir man nusibostų.. o kaip šiandien sninga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tristesse @ 2010 01 10, 12:10)
morkom ir cukinijom vargu ar gyvas gali būt..

Įmanoma, įmanoma biggrin.gif Išbandyta biggrin.gif
Man šiandien irgi labai nekas- nuo vakar kaip skaudėjo skrandį,tai ir tebeskauda user posted image
Ir naktį blogai miegojau.. ech..
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
pradėjau ir aš valgyti daržovines košytes, kaip lelius, skanios jos man, kol neatsivalgysiu bigsmile.gif
Atsakyti
man visai nieko migdolai su razinom ax.gif uzkasti ir bananas mirksiukas.gif
o su tom darzovinem kosytem tai neturiu fantazijos doh.gif kopustas man netinka, tai nelabai kas be morku ir bulviu lieka blush2.gif
Atsakyti
o man vakar taip isiskaudejo skrandis, kad galvojau mirsiu.. ir nieko padaryt negalejau sad.gif isgeriau raniberlo taip biski aprimo, bet net sian ryte jautesi skausmas..
Atsakyti
4u.gif nusipirkau linu seklas ir nezinau ka cia su jom daryt , nemaltos ... raso kad reik uzpilt saltu vandeniu ir laikyt per nakti g.gif o tada isgerti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 01 10, 18:05)
4u.gif nusipirkau linu seklas ir nezinau ka cia su jom daryt , nemaltos ... raso kad reik uzpilt saltu vandeniu ir laikyt per nakti  g.gif o tada isgerti? blush2.gif


Sauksta linu semenu uzpili stikline verdancio vandens ir 15min.maisai (kol kisielius pasidaro),paskui jau gali gerti (pries valgi,cia kokiems trims kartams iseis).As darau kiek kitaip,nes neturiu laiko su tais maisymais zaisti: uzpilu ta sauksta semenu i 300ml termosiuka ir karts nuo karto paplaku,o ir siltas visa diena buna ir gaunasi toks tirstas kisielius thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Denaxa taip ir darysiu , uzpilsiu verdanciu vandeniu as ta sauksta linu ir tada ta visa puoduka isgersiu pries valgi 4u.gif o mano teta tai vel visai kitaip aiskina , ziuriu cia visi savaip jas valgo , teta sako ryte sukramtyti sauksta linu ir viskas g.gif biggrin.gif uzgerti po to vandenuko nuryti
Atsakyti
Tos sėklos valgomos vidurių laisvinimui man atrodo... o dėl skranžio tai kisielių būtent reikia.. et.. mes šiandien visą dieną lauke, tai kolkas jokio skausmo nejaučiau... ramybė daug duoda, manau.. bet va, poryt vėl viena liksiu su savo vargais ir vėl skaudėt pradės biggrin.gif et... na nieko, jau ryt pas gydytoja.. žiūrėsim ką sakys.. smile.gif
Atsakyti