Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

Aš irgi erozijos `džiaugsmą` apturėjau,ligoninėj pragulėjau...man jokių arbatų nesiūlė,o vaistų ciklą,kiekvieną pavasarį ir rudenį Raniberlo, Omeprazolio ir dar vienus vaistus,nepamenu dabar pavadinimo...tai taip 5 metus reikia man,dar 1 liko smile.gif jokių skausmų nebeužeina,tik raudono vyno niekaip negaliu gerti,nes kitą dieną skausmai užeina... ar man čia taip vienai ? gal reikia dar kažkokios ligos ieškot... g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 23, 17:52)
Aš irgi erozijos `džiaugsmą` apturėjau,ligoninėj pragulėjau...man jokių arbatų nesiūlė,o vaistų ciklą,kiekvieną pavasarį ir rudenį Raniberlo, Omeprazolio ir dar vienus vaistus,nepamenu dabar pavadinimo...tai taip 5 metus reikia man,dar 1 liko smile.gif  jokių skausmų nebeužeina,tik raudono vyno niekaip negaliu gerti,nes kitą dieną skausmai užeina...  ar man čia taip vienai ?  gal reikia dar kažkokios ligos ieškot... g.gif  4u.gif

Sveikutė 4u.gif
Jokio alkoholio turint skrandžio problemų negalima vartoti smile.gif Ypač vyno- nesvarbu kokio ir kiek- nes sukelia rūgštis ir sudirgina skrandį... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2010 01 23, 17:42)
Tristesse, kaip sveikatukas?
A.Inesa, kas per ligelės užpuolė?


labas.. nžn, nėra blogai man kai valgau tai, ką galima.. jau baigiu susitaikyt su savo likimu biggrin.gif tik va, bijau labai dėl tulžies ir kepenų.. eisiu tirtis pirmadienį būtinai.. bet poliklinikoj jaučiu neapsimoka, nes eilės turbūt irgi po mėnesį kaip ir dėl endoskopijos.. ? g.gif o kaip tau ? o a.inesa kas per liga ? amžinos ligonės mes verysad.gif
Atsakyti
po daugybes metu negalavimu, ir ligos neradimo, dabar zinau jos pavadinima-tai sistemine raudonoji vilklige] ilga, klastinga ir visus organus pazeidusi liga. Kai prisimenu tai jau 15 metu mane lydi jos pozymiai, tik nieks niekad nerado tos ligos, vis sakydavo, kad ligu ieskau , kad per jauna sirgti ir taip toliau. Vis apsiremontuodavau ir vel kuri laika tempdavau, bet dabar jau visai paumejo, ir pradejo pozymiai taip rysketi, kad baisu. Dariausi kompiuterini viso organizmo tyrima-ir kiekvienam organe man iskrito tos ligos pavadinimas.

pradejau gerti alijosiaus kapsules, tai zinokit mergytes skrandzio nebeskauda, ir vandens daug daug geriu doh.gif , po 2 l tai tikrai rolleyes.gif dabar didziausias mano skausmas- sanariai ir raumenys. Atrofuojasi tarpais, vakar tris valandas kaip sunytis gulejau susirietus ir verkiau is skausmo.... unsure.gif siandien irgi labai skaudejo, bet nesitikedama jokio poveikio pasidariau koralinio kalcio 1,5 l. Isgeriau gal litra ir praejo smile.gif nesuprantu ar sutapimas, ar tikrai suveike, nes sake cia kaip priesuzdegiminis daiktas veikia.

zinokit as tradicine medicina nusivylus esu, ir mane tie vaistai cheminiai per gyvenima ir suede. stengiuosi rast sau tinkamu dalyku netradicinej medicinoj. Kazkada su homeopatija labi daug reikalu turejau. Padejo. Dabar neturiu galimybes pasiekti daznai homeopatu, tai ieskau kitu budu.

kaip pasakojau papildais savo nuoziura gydziausi, bet nezinodama ligos matyt ne tuo metu ir ne tai geriau ka reikejo, nes rezultato nesulaukiau.
ziuresiu dabar kas bus. Gydausi kitos kompanijos dalykais. Pranesiu jei ivyks stebuklas ir po puses metu prades rysketi sveikimo pozymiai. Nes ligele tai baisi- kai kam mirtina, kai kam invalido vezimeliu gresianti, kai kam nuplikimu ir taip toliau. Visas organizmas eina velniop verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 23 sausio 2010 - 19:59
QUOTE(a.inesa @ 2010 01 23, 20:47)
po daugybes metu negalavimu, ir ligos neradimo, dabar zinau jos pavadinima-tai sistemine raudonoji vilklige] ilga, klastinga ir visus organus pazeidusi liga.
Dariausi kompiuterini viso organizmo tyrima-ir kiekvienam organe man iskrito tos ligos pavadinimas.

a.inesa, cia gydytojai nustate liga ar patiiiiii ?

Klausiu nes istiesu labai idomu pagal ka ir kas nustate liga, pati turiu begalo didele ligu puokste..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanita: 23 sausio 2010 - 20:25
vargšelė.. tikrai stipri esi, jei per tiek laiko dar nieko labai baisaus neįvyko.. tikiu, kad įveiksi šią ligą.. išsigydei erozijas su alijošium biggrin.gif tikiu, kad ir dabar sumąstysi kažką.. mirksiukas.gif o aš šiandien bandžiau to alijošiaus šaukštelį išgert su vandeniu.. tai žinok pradėjo man vėl durti skrandį, nors buvo aprimę.. nesuprantu.. keisti dalykai su juo man.. o ir šlykštus reikalas tas alijošius..fee.. blush2.gif o gal tos kapsulės žaizdas gydo ? jos bent be skonio gal.. o dėl vandens, labai gerai.. jis ne tik nuo gastritų visokių, bet apskritai vos ne nuo visų ligų.. na ką, laikykis, aš pirmadienį eisiu išsiaiškint irgi galutinai kas su manim darosi.. tai jaučiu, kad gal atras kokią nors ligą.. et.. unsure.gif stiprybės, žinau, kad viskas bus gerai su tavim, šaunuolė esi.. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, laikykitės 4u.gif Gaila, kad labai mažai laiko turiu komentuoti kažką plačiau, arba klausti verysad.gif
Būkit sveikos, ryt ateisiu iki jūsų smile.gif
Ir nebandykit man Sanitos skriausti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 23 sausio 2010 - 21:11
QUOTE(Sanita @ 2010 01 23, 20:24)
a.inesa, cia gydytojai nustate liga ar patiiiiii ?  

ne pati Sanita, ne pati. Niekada sau neprisiskiriu ligu ax.gif sakau gi, kad gydytoja dare kompiuterini viso organizmo tyrima, toki kaip skenavima.

aciu Tristesse uz linkejimus, labai noreciau pasveikti, bet vakar buvo tooookia depresija, ir skausmai, kad galvojau, jau viskas man verysad.gif
bet dabar geriau jau, sekmytes jums visoms 4u.gif
Atsakyti
viskas turi būt gerai, aš tikiu.. mirksiukas.gif o gali plačiau ape tą tyrimą? kas, kur, kaip ir dėl kokių priežasčių jį atlieka ? smalsi aš lb.. blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Stiprybes tau Inesa...laikykis 4u.gif jo idomu ko reik kad duotu ta tyrima viso kuno skenavima g.gif nes as pvz noreciau zarnyna issitirti,bet to bjauraus tyrimo zarnyno per isange tikrai neprisiversiu daryti....................gal butu imanoma skenuoti zarnyna ? blush2.gif
Atsakyti
a.inesa, laikykis ir sveik!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jammin1, negaleciau 4u.gif

o tas tyrimas gal magnetinis rezonansinis? kur ikisa i tokia ale kapsule ir turi gulet nejudedamas? 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mielosios. Papasakosiu kiek iseis apie tyrima.

Pirmiausia tai jis privatus, kainavo 130 lt. Bet kai dariausi endemik privatu del skydliaukes sumokejau 120 lt ir nieko konkretaus nesuzinojau-nusivyliau, nors buvo isgirta kad tiksliai viska nustato blink.gif

tai va, niekur gultis nereikia, prie kompo atsisedi, ten gal kamera ar koks aparatas prijungtas, uzdeda ausines, i viena ranka duoda metalini vamzdeli, kita ranka padeda ant kazkokios, gal ir magnetines lenteles ant stalo ir viskas, jokio skausmo, jokiu nemalonumu.
skenuoja visa organizma, zarnyna taip pat, nepamenu kuri klauset. Mano zarnynas baisi tragedija doh.gif storoji zarna totalus kosmaras, viska rode- ir mano hemoroju ir virskinimo sutrikimus, nu absoliuciai visus mano negalavimus
Atsakyti