Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

QUOTE(Pasariote @ 2010 03 19, 20:47)
Laba diena. Sedziu su isoperuota skrandzio opa ir ieskau patarimu kaip maitintis. Ko negalima jau aisku,bet gal galit papasakot kaip konkreciai maitinates? Nes man jau pabodo dvieju rusiu kose ir trinta darzoviu sriuba  biggrin.gif Gal pasidalinkit  4u.gif



Man buvo (dar gydausi) skrandzio erozija.. Prisižiūriu ir mitybą. Atsisakiau raudono vyno,nes net ir taurę išgėrus kitą dieną skrandis dega,labai retai tepasimėgauju aštriu maistu...ir žiūriu,kad maist nebūt„ daug prieskonių,kad maistas būtų lengvas,be daug riebalų,citrusinių vaisių irgi valgyt bijau,tai po labai nedaug..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kazkur pries mėnesi pradėjo skaudėti skrandi.Bet ne taip kad reikėtu skausma malsinti vaistais..Nemoku pasakyti, tokiais tarpais uzeina, taip suskausta ir nurimsta tas skausmas blink.gif Vaikystėje turėjau problemu, rijau zarna 2 kart, tik va dabar nepamenu ar rado kokia liga ar ne g.gif Man netgi nakti uzeina skausmas, arba pries/po valgio...
Ar verta kreiptis i gydytoja?O gal geriau pagerti tu sėmenu, kaip kazkas minėjo, ar dar kazko..? unsure.gif Ar gali turėti itakos stresas?Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linikė @ 2010 03 23, 17:39)
Sveikos 4u.gif  Kazkur pries mėnesi pradėjo skaudėti skrandi.Bet ne taip kad reikėtu skausma malsinti vaistais..Nemoku pasakyti, tokiais tarpais uzeina, taip suskausta ir nurimsta tas skausmas blink.gif Vaikystėje turėjau problemu, rijau zarna 2 kart, tik va dabar nepamenu ar rado kokia liga ar ne g.gif Man netgi nakti uzeina skausmas, arba pries/po valgio...
Ar verta kreiptis i gydytoja?O gal geriau pagerti tu sėmenu, kaip kazkas minėjo, ar dar kazko..? unsure.gif Ar gali turėti itakos stresas?Aciu 4u.gif



Sveika.. Oi, žinau ką reiškia skrandžio skausmas.. na, bet su laiku viskas po truputį tvarkysis, pamatysi.. tik bijau, kad sėmenys ne daug tepadės.. aišku, skrandžiui patinka tas nuoviras, bet čia tik maža gydymo dalis.. pirmiausia manau, kad pas gydytoją nueiti tikrai vertėtų, nes dabar nežinai tiksliai kuo sergi.. iš esmės ar tai būtų gastritas, ar erozijos, ar opa, gydytis teks panašiai - visiškai keisti valgymo įpročius ir gerti vaistus, vadinamus protonų siurblio inhibidoriais ar pan.. taip taip, visas tris ligas gydant vienodus vaistus gerti reikia, tik va tik išsityrus sužinosi kuo tikrai sergi ir tau paskirus tinkamo stiprumo vaistus.. O kodėl susergama, na nuo daug ko priklauso, bet stresas dažniausia priežastis, kurią aš girdžiu, todėl reikia ramiai gyvent išmokti.. ir išmoksi anksčiau ar vėliau.. šiaip gal nėra taip ir blogai.. ši liga pakeičia požiūrį į daug dalykų.. bent jau man taip buvo.. rolleyes.gif viskas bus gerai, tik belieka palinkėt stiprybės ir kantrybės.. ypač kantrybės, nes niekas nepasveiksta per dvi savaites ar mėnesį, kaip kad žada gydytojai.. aš po trijų mėnesių tik galiu nuryt kąsnį maisto be skausmo, o tie "pabadymai" dar nepanašu, kad dingtų.. tik daug ramiau jau..
Beje, dėl nuskausminamųjų.. nenoriu gąsdint, bet jei turi problemų su skrandžiu, vertėtų atsisakyt kitokų vaistų, ypač aspirino ir nuskausminamųjų..
Bet viskas bus gerai ! mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, merginos, as kazkaip mazai jau parasau, nors skaitau viska ka parasot blush2.gif nenoriu prisikarkset, bet sveiktu sparciai, jau du menesius gydausi, ir jauciu, kad atgaunu forma thumbup.gif kaip sakiau, negeriu cheminiu vaistu, bet rezultatas thumbup.gif net keista...
Atsakyti
QUOTE(Tristesse @ 2010 03 23, 18:07)
Sveika.. Oi, žinau ką reiškia skrandžio skausmas.. na, bet su laiku viskas po truputį tvarkysis, pamatysi.. tik bijau, kad sėmenys ne daug tepadės.. aišku, skrandžiui patinka tas nuoviras, bet čia tik maža gydymo dalis.. pirmiausia manau, kad pas gydytoją nueiti tikrai vertėtų, nes dabar nežinai tiksliai kuo sergi.. iš esmės ar tai būtų gastritas, ar erozijos, ar opa, gydytis teks panašiai - visiškai keisti valgymo įpročius ir gerti vaistus,

na man nėra taip blogai, tiesiog uzeina skausmai smile.gif Dar kol kas nenoriu gerti kazkokiu vaistu, aisku reikia pas gydytoja nueiti, tik tada bus matyti kas ir kaip..Dėkui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linikė @ 2010 03 23, 22:06)
na man nėra taip blogai, tiesiog uzeina skausmai smile.gif Dar kol kas nenoriu gerti kazkokiu vaistu, aisku reikia pas gydytoja nueiti, tik tada bus matyti kas ir kaip..Dėkui uz atsakyma 4u.gif

Nėra už ką.. tikiuosi, kad viskas bus gerai.. tik neužleisk, kad paskui nebūtų, kaip man buvo.. o sėmenys tikrai gerai ir šiaip visokie kisieliai.. dar avižinė košė biggrin.gif gerai medus taip pat, bet tam reikia žinot koks yra skrandžio rūgštingumas ir pasirinkt kaip jį vartot.. ai, dar bičių pikis.. sveikatos 4u.gif
A.Inesa, džiugu girdėti.. bigsmile.gif tai visai nebeskauda nieko ? o kaip su žarnynu ? susitvarkė? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(a.inesa @ 2010 03 23, 19:27)
sveikos, merginos, as kazkaip mazai jau parasau, nors skaitau viska ka parasot blush2.gif nenoriu prisikarkset, bet sveiktu sparciai, jau du menesius gydausi, ir jauciu, kad atgaunu forma thumbup.gif kaip sakiau, negeriu cheminiu vaistu, bet rezultatas thumbup.gif net keista...


Tai liuks ! a.inesa, ar tu minėjai, kad turi problemų dėl reto tuštinimosi ? Ar nebandei iš vakaro užpilti džiovintų slyvų kefyru, o ryte tą skystį išgerti ir slyvutes suvalgyti. Sako padeda. Aš ir pati bandžiau, kai maistą kietesnį vienu metu ištisai valgiau, tai ir pilve to pasekmes pajaučiau. Man padėjo. thumbup.gif Jei turi galimybę, geriau ekologiškų slyvų pasiieškok, nes tos sveriavos - baisiai visokiais chemikalais apdorotos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zavioji: 28 kovo 2010 - 13:30
QUOTE(Zavioji @ 2010 03 28, 13:29)
Tai liuks ! a.inesa, ar tu minėjai, kad turi problemų dėl reto tuštinimosi ? Ar nebandei iš vakaro užpilti džiovintų slyvų kefyru, o ryte tą skystį išgerti ir slyvutes suvalgyti. Sako padeda. Aš ir pati bandžiau, kai maistą kietesnį vienu metu ištisai valgiau, tai ir pilve to pasekmes pajaučiau. Man padėjo. thumbup.gif  Jei turi galimybę, geriau ekologiškų slyvų pasiieškok, nes tos sveriavos - baisiai visokiais chemikalais apdorotos....

aciuks mirksiukas.gif aham zinau ta su slyvom dalykeli, dar su abrikosais tas pats gaunasi. As dabar geriu lecitina, padeda man thumbup.gif sekmytes visoms 4u.gif geru velyku 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Inesa , labai dziaugiuosi uz tave .. smile.gif saunuole Tu...
Man tai daktare siuntimo nedave vel ryt zarna, parase lanobax ir tiek, seip man ir anksciau nieko blogo nebuvo nustatyta pas mane yra gastropatija tai reiskia dirglus spazmuojantis skrandis del streso, nu dar rugstingumas yra, bet mano skrandis yra grynai visu nervu pasekme, as galiu tu lanobax gert ir gert nepades man jie....o linu semenis labai liuks :)bet geriausiai gydo ramybe....
Atsakyti
blush2.gif biggrin.gif aciu uz pagyras, dabar dra uoliau gydysiuosi biggrin.gif jau ir vyra baigiu ant koju pastatyti, tais paciais metodais gydantis ir savo maza pupa i zmogu panasia jau padarem thumbup.gif
Atsakyti
Ar cia su tos gydytojos pagalba su tais papildais o kaip vadinas ta firma?smile.gif matyt geri papildai yra
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 03 29, 18:03)
Ar cia su tos gydytojos pagalba su tais papildais o kaip vadinas ta firma?smile.gif matyt geri papildai yra

aha, zinokit mums padeda, jau vyrui irgi sakes buvo, jau galvojo ilgai netemps, o dabar taip sparciai gereja, kad pats atsistebeti negali. O vyrai zinot kokie, niekuo netiki, niekur neina nei gydytis nei tirtis, bet jau taip prispaude, kad nuejo ir viska pagal plana daro.
Ten keliu kompaniju tie produktai, coral club ir RBC
Tik niekam nieko nesiulau ir nereklamuoju ir nepardavineju schmoll.gif biggrin.gif kiekvienam savas kelias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 30 kovo 2010 - 07:51