Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skrandžio erozijos ir gastritas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lucero
Sveikos. Taip gali buti paveldimos wink.gif
as tai sugeriau dabar lanobax, nieko.,vel geriau be reikalo. jokiu as omeprazoliu nebegersiu. jau man atsibodo viskas, tikrai nezadu ant saves ismeginti visu omeprazoliu doh.gif meginsiu liaudiskai smile.gif
Tristesse
SVEIKOS !!!
Kaip laikotės ? Norėjau paklausti, o ką manot apie sportą ? ar galima sportuoti išsigydžius erozijas ? Realiai žinau, kad aktyvus judėjimas skatina skrandžio rūgščių gamybą, taigi ar nebus vėl blogai, jei sportuosiu ? ar geriau susilaikyt ? labiausia kalba eina apie bėgimą.. ačiū ! smile.gif
IN
labukas, mergaites. ax.gif As jau buvau apsigydziusi, bet susirgau sinusitu, tenka gerti stiprius antibiotikus ir skrandukas ir visas virskinimas vel suniui ant uodegos doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif vel viskas is pradziu doh.gif
niedulis
QUOTE(Tristesse @ 2010 04 18, 18:34)
SVEIKOS !!!
Kaip laikotės ? Norėjau paklausti, o ką manot apie sportą ? ar galima sportuoti išsigydžius erozijas ? Realiai žinau, kad aktyvus judėjimas skatina skrandžio rūgščių gamybą, taigi ar nebus vėl blogai, jei sportuosiu ? ar geriau susilaikyt ? labiausia kalba eina apie bėgimą.. ačiū ! smile.gif
*

Kaip tik siandien gydytoja pasake, kad mano skrandzio bedos ir diafragmos isvarza galejo atsirasti nuo fitneso. Trenere nelabai protingus kruvius duodavo. Del begimo nezinau. Jauciu irgi didziuli poreiki sportuoti, bet ir bijau. Svoris ir taip krenta.
Tristesse
Laaaaabas !!
Kiek laiko praejo jau..
Tikiuosi, kad visos sveikos jau megaujasi gyvenimi ! smile.gif ir maistu blush2.gif
Pasireikskit kada nors.. visai smagu butu rolleyes.gif
Cebule
QUOTE(blackberry @ 2009 12 29, 16:32)
tada buvo ziauru( pilnas skrandis tulzies, erozijos baisios ir t.t.) bet toliau reik
*

Pries pora dienu ir as rijau zarna, palyginus, tikrai iskenciamas tyrimas, nors nemalonus yra simta kartu bjauresniu ir blogesniu dalyku smile.gif

blackberry, ar tau paaiskino ka reiskia pilnas skrandis tulzies???
rijau zarna KMUK pas T.Jokubauska berods, toks neaukstas praplikes juodbruvas, tiesiog sis gydytojas niekad nieko nepaaiskina, sako seimos daktaras paaiskins, o seimos irgi neisaiskina

Ka galetu reiksti echoskopu ziurint kai nevalgius ir negerus, tai tulzies pusle tuscia, sake taip neturi buti, ir tulzis uzsilenkusi g.gif Tada nusiunte zarna praryti ir pilnas skrandis tulzies doh.gif kazkada pries 2 metus irgi tas pats buvo, eroziju lyg nemate, nors seniau esu turejus stemplej

Beje pastebejau, kad pilvukas aplink bamba jau ~savaite issiputes ir siaip kazkas ne gerai, o va zarna prarijus daktaras numyke(is vis nieko neaiskina), kad viskas gerai iskyrus ta tulzi g.gif
Bubbleghost
sveikos
as irgi labai stipriai kankinuosi su skrandziu, prasidejo pries metus , matyt stresu ir dietu pasekme
takart praejo , sia vasar a-vel is pradziu doh.gif skausmai maudimas po krutinkauliu , netgi kazkoks tvinksejimas nemalonus skrandzio srityje (?) , pykinimas, net masina vaziuoti negaliu, vimdo iskart schmoll.gif nusimanau truputeli apie vaistus, tai nusipirkau omeprazolio ir ranitidino , 2 savaites pageriau, lyg ir viskas ok'
tik nustojau gert, po savaites dar didesni skausmai, ir vel omeprazolis, ranitidinas..tik sikart mazai kuom padeda blink.gif maudzia pastoviai skrandzio srity verysad.gif
didziausia beda tame kad neprisiruosiu pas daktarus, labai bijau zarnos rijimo, esu labai jautri tokiems dalykams, plius dar perskaiciau tema, isvis nusivyliau, beveik visoms kas lankesi pas daktarus skyre ta pati omeprazoli, raniberl, ir nieko rimtesnio ?( pataisykit jei klystu ?) esu nusivylusi daktarais , tai ir gydausi savarankiskai unsure.gif
mangule
QUOTE(Aquawille @ 2010 07 26, 12:36)
tik nustojau gert, po savaites dar didesni skausmai, ir vel omeprazolis, ranitidinas..tik sikart mazai kuom padeda  blink.gif  maudzia pastoviai skrandzio srity  verysad.gif
didziausia beda tame kad neprisiruosiu pas daktarus, labai bijau zarnos rijimo, esu labai jautri tokiems dalykams
*

sveikos, merginos,
prisijungiu ir aš - turiu ir aš šitą bėdų bėdą verysad.gif jau seniai, kokie 8 metai...
man irgi taip būna - omeprozolį pageriu, lyg geriau, kol geriu, nustoju gert kursą - vėl tas pats... Tai tik liaudiškos priemonės tikrai daugiau ir padeda.
Aquawille, o nebandei su nejautra to tyrimo darytis. Man kas metai vis sunkiau šita procedūra 'einasi', tai aš paskutinįkart jau su nejautra dariausi.
Bubbleghost
QUOTE(mangule @ 2010 07 26, 20:35)
sveikos, merginos,
prisijungiu ir aš - turiu ir aš šitą bėdų bėdą  verysad.gif  jau seniai, kokie 8 metai...
man irgi taip būna - omeprozolį pageriu, lyg geriau, kol geriu, nustoju gert kursą - vėl tas pats... Tai tik liaudiškos priemonės tikrai daugiau ir padeda.
Aquawille, o nebandei su nejautra to tyrimo darytis. Man kas metai vis sunkiau šita procedūra 'einasi', tai aš paskutinįkart jau su nejautra dariausi.
*

nezinojau , kad galima su nejautra blink.gif kaip viskas vyksta , gal galite papasakoti? ir moketi reikia manau ?
mangule
QUOTE(Aquawille @ 2010 07 27, 11:54)
nezinojau , kad galima su nejautra  blink.gif  kaip viskas vyksta , gal galite papasakoti? ir moketi reikia manau  ?
*

Taip, procedūra mokama. Čia Vilniuje MDC bent jau aš dariausi. Paguldo ant to stalo ir į veną suleidžia vaistų, po kelių sekundžiu užmiegi ir atsikeli jau palatoje po visko smile.gif Nieko nejauti. tai nežinau, keik tai gerai/blogai, bet jautresniems asmenims galimybė pasidaryti bent tą tyrimą...
Myciute
QUOTE(mangule @ 2010 07 27, 11:11)
Taip, procedūra mokama. Čia Vilniuje MDC bent jau aš dariausi. Paguldo ant to stalo ir į veną suleidžia vaistų, po kelių sekundžiu užmiegi ir atsikeli jau palatoje po visko smile.gif Nieko nejauti. tai nežinau, keik tai gerai/blogai, bet jautresniems asmenims galimybė pasidaryti bent tą tyrimą...
*

o, man butu iseitis nebloga.. as vieninteli karta dariausi Grybe, tai po proceduros net sesute patare kitakart su nejautra darytis. isejau apsiverkusi ir kaip isprievartauta.. Iki siol skrandis ima vartytis kai apie tai prisimenu ax.gif
mangule
QUOTE(Myciute @ 2010 07 27, 15:04)
o, man butu iseitis nebloga.. as vieninteli karta dariausi Grybe, tai po proceduros net sesute patare kitakart su nejautra darytis. isejau apsiverkusi ir kaip isprievartauta.. Iki siol skrandis ima vartytis kai apie tai prisimenu  ax.gif
*

Taip taip, labai nemaloni procedūra, ne tas žodis... schmoll.gif Man paskutinį kartą kai darė įprastiniu būdu, tai gydytoja ir liepė kitą kartą su nejautra darytis, kadangi beveik nieko nematė, apsunkinta apžiūra labai buvo...
Bubbleghost
QUOTE(mangule @ 2010 07 27, 16:36)
Taip taip, labai nemaloni procedūra, ne tas žodis...  schmoll.gif  Man paskutinį kartą kai darė įprastiniu būdu, tai gydytoja ir liepė kitą kartą su nejautra darytis, kadangi beveik nieko nematė, apsunkinta apžiūra labai buvo...
*

kiek mazdaug kainuoja visa procedura daroma su nejautra ? g.gif
mangule
QUOTE(Aquawille @ 2010 07 27, 19:40)
kiek mazdaug kainuoja visa procedura daroma su nejautra ? g.gif
*

kai dariausi, buvo apie 150 Lt, bet jei reiks pylori testą daryt, tada dar apie 60 Lt berods prisideda. Na, orientacinė kaina tokia. Pasiskambinus ten į registratūrą tiksliau pasakys.
Defliune
sveiki, as kankinuosi su sia beda jau 30 metu - labai sunku - tai atsinaujina, tai vel nurimsta- pas mane gastritas su trimis eroziju zidiniais sad.gif vienintelis vaistas is mano patirties atitinakama dieta - dvi savaites specialiai virta kose su glitimu, tik vanduo mineralinis be burbulu, kartais bananu, dziuvesiu be priedu ir berods tiek.
Pries kiekviena valgyma ir miega - saukstas saltalankiu aliejaus. Taip pat galima gerti linu semenu glitima - reikia pasidaryti is seklu. Vaistai padeda, bet jie nuramina, bet nepadeda uzgyti. Isitikinau, kad tai laikinas dalykas - vis tiek po poros metu vel islenda. Gydytoja pamenu vaikysteje dar pasake - TAI VISAM GYVENIMUI. Svarbu laikytis tam tikru dalyku - valgyti sveika maista, reguliariai, nepiknaudziauti kava, alkoholiu, kadangi nerukau, tai nebuvo beda. Jokiu gazuotu gerimu, jokiu lasiniu, rukytu, labai stipriai kepto ir apdegusio maisto, cipsu ir t.t. ir buvau apie skausmus buvau pamirsus gal kokius 10 metu. Net stebiuosi nuo ko vel prasidejo - gal stresas, kad laukiuosi antro leliuko, nezinau sad.gif
mangule
Gal kuri gydėtės geriamąja suspensija "Almagel A"? Girdėjau, kad seniau labai skirdavo šį vaistą pacientams, sako, pagydydavo... Galvoju, gal verta pamėginti?..
Defliune
QUOTE(mangule @ 2010 08 05, 22:48)
Gal kuri gydėtės geriamąja suspensija "Almagel A"? Girdėjau, kad seniau labai skirdavo šį vaistą pacientams, sako, pagydydavo... Galvoju, gal verta pamėginti?..
*

Sveiki, as anskciau gydziausi tik juo, bet dabar kiek prisikaiciau apie ji, net siurpas perejo per kuna - jo kai kuriuose salyse uzdraude del esancio aliuminio jame, kuris linkes kauptis zmogaus organizme.
Nors galiu pasakyti, kad jis vienas ir veiksmingiausiu nuskausminant skrandi.
mangule
QUOTE(Defliune @ 2010 08 06, 11:27)
Sveiki, as anskciau gydziausi tik juo, bet dabar kiek prisikaiciau apie ji, net siurpas perejo per kuna - jo kai kuriuose salyse uzdraude del esancio aliuminio jame, kuris linkes kauptis zmogaus organizme.
Nors galiu pasakyti, kad jis vienas ir veiksmingiausiu nuskausminant skrandi.
*

Hm... Girdėjau, kad net opas išsigydė juo, bet žiūriu to aliuminio tikrai yra sudėty, tai baugoka šiek tiek unsure.gif
Ink0gnito
Sveiki. Man 15 metų. Maždaug prieš 2 mėnesius "rijau žarną" ir nustatė erozinį gastritą (internete hemoraginis buvo parašyta), skyrė 2 savaites "Nexium" gerti ir pusantro mėnesio "Gasec", dar davė rekomenduojamų ir vengtinų maisto produktų lentelę. Na ką, sąžiningai gėriau vaistus, laikiausi rekomendacijų (na, gal tik dažnokai persivalgydavau... blush2.gif ) ir prieš kelias dienas, kai nebeliko vaistų, bandžiau valgyt ką seniau valgydavau, bet vistiek rūgštis atsirado. Na gal labiau nemalonus jausmus toks pavalgius vistiek. Tai ką patartumėt daryt toliau? g.gif Iš anksto ačiū. smile.gif
knopke*
QUOTE(mangule @ 2010 08 05, 22:48)
*

as geriu almageli siuo metu, veiksminga, nors nera gal ir gerai, bet ar apskritai vaistai sveika jau labai?man jis padeda..dar plius geriu gasek
saulytejam
QUOTE(Defliune @ 2010 08 01, 10:25)
sveiki, as kankinuosi su sia beda jau 30 metu - labai sunku - tai atsinaujina, tai vel nurimsta- pas mane gastritas su trimis eroziju zidiniais sad.gif vienintelis vaistas is mano patirties atitinakama dieta - dvi savaites specialiai virta kose su glitimu, tik vanduo mineralinis be burbulu, kartais bananu, dziuvesiu be priedu ir berods tiek.
Pries kiekviena valgyma ir miega - saukstas saltalankiu aliejaus. Taip pat galima gerti linu semenu glitima - reikia pasidaryti is seklu. Vaistai padeda, bet jie nuramina, bet nepadeda uzgyti. Isitikinau, kad tai laikinas dalykas - vis tiek po poros metu vel islenda. Gydytoja pamenu vaikysteje dar pasake - TAI VISAM GYVENIMUI. Svarbu laikytis tam tikru dalyku - valgyti sveika maista, reguliariai, nepiknaudziauti kava, alkoholiu, kadangi nerukau, tai nebuvo beda. Jokiu gazuotu gerimu, jokiu lasiniu, rukytu, labai stipriai kepto ir apdegusio maisto, cipsu ir  t.t. ir buvau apie skausmus buvau pamirsus gal kokius 10 metu. Net stebiuosi nuo ko vel prasidejo - gal stresas, kad laukiuosi antro leliuko, nezinau sad.gif
*

Sveikos visos as taip pat prisijungiuMan erozijos ir padidintas rugstingumas jau 3 metai esu jauna man tik 27 metai, planuojam su vyru leliuka, bet as labai bijau, kaip bus su skrandziu, nes negaliu nebegerti omaprozolio arba raniberlo.Norejau jusu paklausti kaip bus kai pastosiu, kai reiks maitinti ar galesiu gerti vaistus nes be ju negaliu, ar nepakenks kudikiui? gal kas pasidalins savo patirtimi.Buciau labai dekinga.Aciu verysad.gif sad.gif blush-anim-cl.gif fear.gif cry.gif bijau.gif mastau.gif
Magnifique
O Dieve,merginos,ryt man pas gastroenterologę doh.gif Jau dabar kinkos dreba.Neesmė,kad vis tiek ryt nieko nedarys,bet pats faktas,kad vėl teks tartis dėl endoskopijos doh.gif Nusprendžiau tvirtai tik viena-darysiuosi TIK SU NARKOZE!
saulytejam-Omeprazolio nepatariama vartot nei nėštumo metu,nei žindymo laikotarpiu.
O Raniberlo reikia irgi vengt ir vartot tik būtiniausiais atvejais nėštumo metu,o žindymo laikotarpiu nevartot,jei nenori,kad kūdikis gertų pienuką su ranitidinu,nes į pieną jo pakankamai patenka.
O rūgštis nuima ir kur kas paprastesni dalykai,tinkami nėštukėms ir maitinančioms,tik reikia atsirinkt,kuris tinkamiausias.Čia liaudiškų patarimų visokių yra,tik reikia bandyti mirksiukas.gif
Kad negraužtų rėmuo

* Kelis kartų per dieną sukramtykite po kelis miežių arba avižų grūdus. Grūdus kramtykite pusvalandį, lėtai rydami seiles, po to išspjaukite.

* Rėmuo negriauš, jei kasdien suvalgysite po šaukštą susmulkintų migdolų arba graikinių riešutų.

* Jei dažnai vargina rėmuo, kelis kartus per dieną vartokite po pusę arbatinio šaukštelio beržų žievės pelenų, užsigerkite vandeniu.

* Jei graužia rėmuo, 3 kartus per dieną vartokite po 0,2–0,6 g sausų balinių ajerų šaknų miltelių, užsigerkite vandeniu.

* Jei dažnai vargina rėmuo, pusryčiams valgykite grikių košės ir gerkite kuo daugiau vandens. Atsisakykite kuriam laikui riebaus maisto ir augalinio aliejaus.

Vaistažolių antpilai

* Graužiant rėmeniui rekomenduojama gerti rūgčių gyvatžolių ir linų sėmenų, pipirmėčių antpilų.

* Rėmenį gydo drebulių šaknų antpilas: susmulkintas drebulių šaknis užpilkite verdančiu vandeniu santykiu 1:10, uždenkite ir palikite nusistovėti. Gerkite po 1 šaukštą 3 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį.

* Jei naktimis vargina rėmuo, padės piliarožių antpilas: 4 šaukštelius susmulkintų piliarožių šaknų užpilkite 250 ml šalto virinto vandens ir palikite 2 valandas nusistovėti, kartkartėmis pamaišykite, tada nukoškite, truputį pašildykite ir išgerkite prieš miegą.

* Vaistažolių mišinys, slopinantis rėmenį: sumaišykite po 20 g plačialapių gysločių lapų bei paprastųjų jonažolių ir 10 g vaistinių ramunėlių žiedų. Du šaukštus vaistažolių mišinio užpilkite 1 stikline verdančio vandens, uždenkite ir palikite 20 minučių nusistovėti. Antpilo gerkite po 1 šaukštą 3–4 kartus per dieną prieš valgį.

* Rėmenį slopina ir toks vaistažolių antpilas: sumaišykite po 20 g paprastųjų kraujažolių, paprastųjų jonažolių ir pelkinių pūkelių. Tris šaukštus vaistažolių mišinio užpilkite 1 litru verdančio vandens, uždenkite ir palikite 1 valandą nusistovėti, vėliau nukoškite. Gerkite po pusę stiklinės 4–5 kartus per dieną. Šis antpilas gydo ir pilvo pūtimą bei skausmą.

Skrandžio sulčių rūgštingumui mažinti

* Liaudies medicinos žinovai teigia, kad pats geriausias vaistas, neutralizuojantis skrandžio sulčių rūgštingumą, — šviežios bulvių sultys. Patariama gerti po trečdalį stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį.

* Jei padidėjęs skrandžio sulčių rūgštingumas, 2–3 kartus per savaitę gerkite morkų sulčių.

* Gerai nuplaukite naminių kiaušinių lukštus, pavirkite kelias minutes, išdžiovinkite ir sumalkite kavamale. Kiaušinių lukštų miltelius vartokite kartu su maistu, patartina per dieną suvalgyti apie 3 šaukštelius miltelių. Kalkės, esančios kiaušinių lukštuose, neutralizuoja skrandžio rūgštį.

* Du šaukštus kraujažolių užpilkite 1 litru verdančio vandens, palikite 1 valandą prisitraukti, po to nukoškite. Gerkite po trečdalį stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį.

Rūgštingumą reguliuoja medus

* Medus padeda sureguliuoti skrandžio sulčių rūgštingumą. Skrandžio sulčių rūgštingumas sumažės, jei gersite šilto vandens su medumi 1–2 valandas prieš valgį arba 3 valandas po valgio. Didžiausia medaus norma — 100 g per dieną, gydymą geriau pradėti nuo mažesnių dozių. Jei medaus gėrimo išgersite prieš pat valgį, sulčių skrandyje net padaugės.

* Žiedadulkių ir medaus mišinys sumažina skrandžio sulčių rūgštingumą: sumaišykite lygiomis dalimis žiedadulkių ir medaus, 1 šaukštelį mišinio įdėkite į ketvirtadalį stiklinės virinto vandens, gerai išmaišykite ir palikite 2–3 valandas nusistovėti, tada truputį pašildykite ir išgerkite likus 2 valandoms iki valgio. Mišinio gerkite 3–4 kartus per dieną.

Jei atsirūgstate rūgštimi, pabandykite 2 savaites gydytis gūžinių kopūstų sultimis. Kasdien reikia išgerti 1 litrą sulčių per 2 kartus.
*Westa*
Sveiki,
gal galite rekomenduoti gerą gastroenterologą Kauno klinikuose? 4u.gif
mangule
QUOTE(Magnifique @ 2010 09 21, 23:10)
O Dieve,merginos,ryt man pas gastroenterologę  doh.gif  Jau dabar kinkos dreba.Neesmė,kad vis tiek ryt nieko nedarys,bet pats faktas,kad vėl teks tartis dėl endoskopijos  doh.gif  Nusprendžiau tvirtai tik viena-darysiuosi TIK SU NARKOZE!

sveika, Magnifique, o gal gali pasakyti, kur daraiso/darysies tą tyrimą su narkoze? aš tik vienoj vietoj žinau, reiks ir man jau tirtis...
Magnifique
QUOTE(mangule @ 2010 10 01, 15:06)
sveika, Magnifique, o gal gali pasakyti, kur daraiso/darysies tą tyrimą su narkoze? aš tik vienoj vietoj žinau, reiks ir man jau tirtis...
*

Pasidariau dabar be narkozės.Ir kokia gi gydytojo išvada???-Tau,mieloji,galima daryt TIK su narkoze,nes per spazmus NIEKO nesimatė.Galima visuose privačiuose med centruose: Medicinos diagnostikos centre,Baltijos Amerikos klinikoje,Northway,Kardiolitoj (Vilniaus Širdies Chirurgijos centras).Šiaip manau,kad daro ir Santariškėse,bet turbūt eilė benkokia.
jearmaine
o kalbant apie ta bjauru tyrima - endoskopija, kazkada seniai lyg ir esu skaicius, kad isrado tokia kaip kapsule-kamera, kuria zmogus praryja ir ji keliauja per visa virskinimo trakta ir viska filmuoja, po to gydytojai nagrineja ta medziaga nufilmuota. pacientui paciam reikia susimoketi kelis simtus litu uz ta kameryte, nes ji kaip ir vienkartine, ar kazkas panasaus. pliusai - nera diskomforto, minusai - ne viskas matosi, nes neaisku, ar gerai ta kamera apsivers skrandyje pati. vis tiek man idomus sis budas, gal kas nors ka nors yra girdejes? nes as bangau googlinti ir nieko neberandu... g.gif
nikola
hm, darau ta endoskopija kasmet, jokiu siaubingu prisiminimu, va ir siandien dare, jokiu narkoziu tam reikalui man tikrai nereikia schmoll.gif
Magnifique
QUOTE(jearmaine @ 2010 10 08, 16:39)
o kalbant apie ta bjauru tyrima - endoskopija, kazkada seniai lyg ir esu skaicius, kad isrado tokia kaip kapsule-kamera, kuria zmogus praryja ir ji keliauja per visa virskinimo trakta ir viska filmuoja, po to gydytojai nagrineja ta medziaga nufilmuota. pacientui paciam reikia susimoketi kelis simtus litu uz ta kameryte, nes ji kaip ir vienkartine, ar kazkas panasaus. pliusai - nera diskomforto, minusai - ne viskas matosi, nes neaisku, ar gerai ta kamera apsivers skrandyje pati. vis tiek man idomus sis budas, gal kas nors ka nors yra girdejes? nes as bangau googlinti ir nieko neberandu... g.gif
*

Dievaži,gerai būtų,kad tai būtų keli šimtai litų tik.Endoskopinės kapsulės kaina šiuo metu-vidutiniškai 2500Lt.Į kelis šimtus nelabai panašu.Valstybė to nefinansuoja ir tai galima rast tik tuose privačiuose med centruose.
jearmaine
olala, tikrai nemaza kainele...palauksiu geresniu laiku, visapusiskai biggrin.gif dekui uz atsakyma wink.gif
Rose Prick
sveikos 4u.gif prisijungsiu ir aš prie jūsų su savo bėdom... jau kuris laikas kankinuosi su skrandžiu. Dažnai naktimis užeidavo skausmingi priepuoliai, po vieno labai stipraus nuėjau tirtis. Rijau tą žarną, bet nieko labai blogo nerado, komentaras" Gleivinė rausva, yra šiek tiek pilko skysčio", liepė gerti nolpaza. Bet nelabai man padėjo, vakar toks stiprus priepuolis buvo, kad 3 kartus reikėjo leisti nuskausminamuosius. Šiandien visą dieną pykina.
Savaitės gale prašysiu siuntimo į vilnių, nes tyriausi provincijoj, manau teks kartoti tą klaikų tyrimą...
nusipirkau linų sėmenų, bandysiu šią savaitę kaip nors pratempti, bet jau nebežinau ko griebtis, valgyt beveik nieko negaliu doh.gif
Milux
Sveikos, na as su gastritu ir dar visokeis velneis skrandyje kankinausi nuo mazumes, jau 13 gulejau keleta kartu ligoninej, oooooooo kiek zarnu prarytu doh.gif ir rusisku vadinamu ir tu su kamera.Gydymas- na nepamenu tiksliai sirupuka geriau ir pagrinde dieta, nieko rauginto, jokiu pieno produktu, jokiu kiausiniu, gaminimo budas kuo sveikesnis, kad kuo maziau kepintu, na del pastarojo nelabai laikiausi blush2.gif bet issiunte mane i Druskininku sanatorija, aiskus proceduros, maistas specialus tai po menesio gryzau kaip agurkelis sveika ir pamirsau tuos nesklandumus .Po gal kokiu 10 metu man vel pradejo labai skrandi skaudet, nuejau tyrimams , o ten vel visokio velnio rado net operuot gulde, iki atsigulimo operacijai buvo lygei savaite ir kazkas man pasiule gerti saltalankiu alieju, gerti reikia po arbatini sauksteli ryte ant tuscio skrandzio, pusryciaut berods ne anksciau kaip po pusvalandzio, na to as nelabai laikiausi ax.gif nu ir dienos begyje kada prisimeni vis isgeri kokius 4 kartus per diena ir pries miega. Nu zodziu nuvaziuoju i ligonine, paguldo, daro dar pakartotinus tyrimus pries operacija ir sako - ko tu cia atvaziavai , pas tave nieko nera ir operuot nereikia biggrin.gif taip kad, ir dabar jai kada uzeina skausmas paciai ar vyrui arvaikui, pirmas vaistas- saltalankiu aliejus ir tikrai patikekit labai padeda, tik kiti , va kaip mano mama, negali jo gerti nes vimdo verysad.gif
Mažuliukė
QUOTE(jearmaine @ 2010 10 08, 16:39)
*

Grybo centre man sakė, kad su ja matomas geriausiai plonasis žarnynas, o kad skrandis - tai nelabai turbūt schmoll.gif
Citruse
Sveikutes 4u.gif

Del gastrito kankinuos jau 5 metus. Taip yra todel, kad jis linkes kartotis. Is tiesu as nepasitikiu ta liaudies medicina. As meniskai man geriausiai padeda "NEXIUM" ir dieta. Vaistai brangoki, bet pateisina kaina. Anksciau, kai juos vartojau praejo ir 5 metus nei zenklo, o vat dabar cia mane visokiausiais gyde ir "gasec" ir "Nolpaza" ir dar ten kazkokiais, bet nepadejo, todel nusprendziau pat sau pasiskirti "NEXIUM" ir tikiuosi, kad pades. g.gif Nevartoju produktu kurie didina rugsciu kieki skrandyje, stengiuos valgyt panasiu metu smile.gif Na ir man gydytoja pabreze, kad stresas yra pagrindas siai ligai.Vartojau kuri laika "Neurorubin" mirksiukas.gif Visai patiko man jie rolleyes.gif

O kaip gydotes jus? rolleyes.gif As niekaip neapsisprendziu, kas geriausia pusryciams, kad ir lengva ir skanu butu ir viduriu nekietintu. Nes per tas dietas ir man sunku su viduriu kietejimu doh.gif bandysiu ir as turbut lepicol unsure.gif

Sekmes visoms gydantis 4u.gif

O del to bjauraus endoskopinio tyrimo, tai man pasake, kad galima ji atlikti su narkoze, tai tuomet tikrai jokiu nepatogumu nesijaus. Cia man Medicinos diagnostikos centre V. Grybo gatvej Vln taip sake. Nezinau ar visur taip daro.
mangule
QUOTE(Magnifique @ 2010 10 01, 20:57)
Pasidariau dabar be narkozės.Ir kokia gi gydytojo išvada???-Tau,mieloji,galima daryt TIK su narkoze,nes per spazmus NIEKO nesimatė.Galima visuose privačiuose med centruose: Medicinos diagnostikos centre,Baltijos Amerikos klinikoje,Northway,Kardiolitoj (Vilniaus Širdies Chirurgijos centras).Šiaip manau,kad daro ir Santariškėse,bet turbūt eilė benkokia.
*

Man irgi tokius žodžius sakė - kad apsunkintas matymas, tik su narkoze kitąkart unsure.gif
Reiks pasidomėt, kokios kainos visur..
jearmaine
o gal kas zino, kokie ten vaistai leidziami? kazkokie migdomieji, bet ne tikra narkoze? kiek jie kenksmingi? smile.gif
Magnifique
QUOTE(jearmaine @ 2010 10 25, 14:50)
o gal kas zino, kokie ten vaistai leidziami? kazkokie migdomieji, bet ne tikra narkoze? kiek jie kenksmingi? smile.gif
*

Jie dažniau su įkvepiamais anestetikais slopina.Šiaip,jei apie intraveninius kalbant..manau,kad Midozolamą (Dormicum) naudoja.Tiesiog labai mažą dozę.Nors ir šiaip,viena ampulė jo tik pusvalandžiui užmigdo,tai jis plačiai vartojamas stuburo chirurgijoj,kad nuolat būtų galima tikrint ar pacientas jaučia/gali pajudinti kojas.
Krirma
sveiki, jungiuos ir as prie jusu.
turiu tokia problemele su skrandziu - nesvarbu ar vakare pavalgau anksti ar velai, visvien ryte jauciu toki nemalonu pilnumo jausma. o kai papusryciauju, tada jauciuosi dar blogiau. nepusryciauti negaliu, nes po poros valandu jei nepusryciauju pajuntu skrandzio raizyma. darbe pavalgyt galimybiu nelabai turiu, nebent kokio nesveiko maisto. kartais pasitaiko kad kyla rugstys. pas savo pediatre buvau, bet ji nemato cia jokios problemos ir ligos, nes atseit esu per jauna (38 metai) ir siulo laikytis dietos (virsvorio irgi neturiu). as pati itariu, kad tai gali buti kokia erozija. suprantu, kad reikia eiti pas gydytoja, bet po darbo nebespeju. teks laukti atostogu.
Myciute
QUOTE(Krirma @ 2011 01 17, 22:51)
sveiki, jungiuos ir as prie jusu.
turiu tokia problemele su skrandziu - nesvarbu ar vakare pavalgau anksti ar velai, visvien ryte jauciu toki nemalonu pilnumo jausma. o kai papusryciauju, tada jauciuosi dar blogiau.
*

As irgi rytais pavalgiusi jausdavausi tarsi lengvai pykintu, o siaip skrandininkams butina valgyti pusrycius, nors labai lengvus. Tai 2 savaites gydytoja israse man pantoprozolo. isgeri ryte ant tusco skrandzio, palauki 0,5-1 val., pusryciauji. tai tikrai tas nemalonus jausmas dingo. Skrandzio tai gal neisgyde, bet atsiraso kitu reikalu ir problemyciu ir skrandzio gydyma teko atideti kuriam laikui.
Dabar sau pasiskyriau maltu linu semenu terapija smile.gif ryte sumaisau arbatini sauksteli su naturaliu ar saldintu jogurtu (apie 50-60g,) ir suvalgau ant tuscio skrandzio. po kiek laiko dar kazka papusryciauju, tik mazesne porcija nei iprasta.
Kol kas tinka ir patinka, bet tik kelias dienas naudoju, tai ziuresim kaip bus toliau.
Svarbiausia - nestresuoti. Ir jei gali isideti i darba nesveiko maisto, tai reiskia gali isideti ir sveiko - ar saltos koses nuo pusryciu, ar jogurto indeli. vis geriau nei kokie cipsai ar pan. sekmes 4u.gif
Krirma
QUOTE(Myciute @ 2011 01 18, 10:00)
Dabar sau pasiskyriau maltu linu semenu terapija smile.gif ryte sumaisau arbatini sauksteli su naturaliu ar saldintu jogurtu (apie 50-60g,) ir suvalgau ant tuscio skrandzio. po kiek laiko dar kazka papusryciauju, tik mazesne porcija nei iprasta.
Kol kas tinka ir patinka, bet tik kelias dienas naudoju, tai ziuresim kaip bus toliau.
Svarbiausia - nestresuoti. Ir jei gali isideti i darba nesveiko maisto, tai reiskia gali isideti ir sveiko - ar saltos koses nuo pusryciu, ar jogurto indeli. vis geriau nei kokie cipsai ar pan. sekmes  4u.gif
*

aciu uz patarimus. bandysiu sita reikala su semenim ir saltom kosem. ziuresiu kas gausis. praeita savaite turejom laidotuves seimoje, tai visai issiderino skrandis, streikuoja, net nebezinau kas jam tinka. sumazinau porcijas, nes suvalgius normalia porcija jauciuosi persivalgius ir isisiputus, pucia vidurius. doh.gif
Redauta
Man Pariet veiksmingiausia priemone(tik brangokas jau vaistas)
Daina.J.
rytais labai gerai Chlorophila vartoti (be visu kitu geru dalyku Chlorofilas stiprina lasteliu membranas, skatina jungiamojo audinio atsinaujinima, tai padeda erozijų gydymui, padeda nuo opu ir atviru zaizdu susidarymo, palaiko sveiką žarnyno mikroflorą, aktyvina fermentu veikla). Pati turejau bedu su dvilikapirstes opalige, baisus alkio skausmai ir siaip kaikuriu produktu nebegalejau valgyti, siuo metu nera jokiu opu opeliu ir net buves randelis po kazkada buvusios opos beveik isnyko (po tyrimo tai paaiskejo)
mangule
QUOTE(Daina.J. @ 2011 02 03, 21:41)
rytais labai gerai Chlorophila vartoti (be visu kitu geru dalyku Chlorofilas stiprina lasteliu membranas, skatina jungiamojo audinio atsinaujinima, tai padeda erozijų gydymui, padeda nuo opu ir atviru zaizdu susidarymo, palaiko sveiką žarnyno mikroflorą, aktyvina fermentu veikla). Pati turejau bedu su dvilikapirstes opalige, baisus alkio skausmai ir siaip kaikuriu produktu nebegalejau valgyti, siuo metu nera jokiu opu opeliu ir net buves randelis po kazkada buvusios opos beveik isnyko (po tyrimo tai paaiskejo)
*

Chlorofilas - skrandžiui? Kaip keista.. Kokį būtent vartojot ir kur pirkot?
Redauta
QUOTE(Daina.J. @ 2011 02 03, 20:41)
*

Ir as tokio klausimo paklausiu;Kas?Kur?kaip naudoti ta Chlorophila rolleyes.gif
Redauta
Na mano naujienos tokios(vakar dare endoskopija)kadangi pagerejimo nera,o vaistai ne iseitis(nes tik nustojus juos gerti vel nuolatinis rugstingumas )tai erozijos stempleje,ezofagitas B tai isvada tokia-Operuojames wub.gif Gavau jau siuntima pas nuostabu medika ,tad snd vaziuosiu su siuntimu del planines operacijos paskyrimo.Klausite?ar nebijau?-zinokite,kad pavargau ir jau nebebijau,gal tik tos narkozes ivedimo bijau,nes nesu gulejusi stacionare.Aciu mergaites,kad Jus salia,aciu uz bendravima wub.gif
Myciute
Sekmes didziausios! O ka daro tos operacijos metu? Nes as irgi vel su pantoprazolu draugauju, tik sikart stipresniu...
Redauta
QUOTE(Myciute @ 2011 02 09, 10:24)
Sekmes didziausios! O ka daro tos operacijos metu? Nes as irgi vel su pantoprazolu draugauju, tik sikart stipresniu...
*

Jeigu esi silpnesniu nervu,neziurek(nes ten filmuojama visa operacijos eiga)tai yra isvarzos grazinimas i tikraja padety).Aciu uz palaikyma 4u.gif
denaxa
Sekmes,Redauta! 4u.gif Laikykis,ir nebijok narkozes-is pradziu duos pakvepuot per kauke,suleis vaistuku,pilnai atsijungsi ir toliau taves visiskai nebedomins ka ten su tavim darys,viskas bus gerai 4u.gif
nikola
o kas tai per zveris ir kur ji nusipirkti, ta Chlorophila?
Redauta
QUOTE(denaxa @ 2011 02 10, 20:59)
Sekmes,Redauta! 4u.gif Laikykis,ir nebijok narkozes-is pradziu duos pakvepuot per kauke,suleis vaistuku,pilnai atsijungsi ir toliau taves visiskai nebedomins ka ten su tavim darys,viskas bus gerai 4u.gif
*

Kitaip ir buti negali,juk nieko nera neymanomo-po operacijos tikiu,kad jausiuosi geriau wub.gif aciu uz palaikyma!
mangule
QUOTE(nikola @ 2011 02 10, 23:58)
o kas tai per zveris ir kur ji nusipirkti, ta Chlorophila?
*

Mačiau yra jo internetinėse vaistinėse, paieškokit. Rašo gražiai apie jį, bet ar išties daro tokį gerą poveikį - klausimas smile.gif Nepabandžiusios nežinosim turbūt wink.gif Kažkaip linkus abejoti aš šituo "vaistuku" smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.