Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

Sveikos, na as su gastritu ir dar visokeis velneis skrandyje kankinausi nuo mazumes, jau 13 gulejau keleta kartu ligoninej, oooooooo kiek zarnu prarytu doh.gif ir rusisku vadinamu ir tu su kamera.Gydymas- na nepamenu tiksliai sirupuka geriau ir pagrinde dieta, nieko rauginto, jokiu pieno produktu, jokiu kiausiniu, gaminimo budas kuo sveikesnis, kad kuo maziau kepintu, na del pastarojo nelabai laikiausi blush2.gif bet issiunte mane i Druskininku sanatorija, aiskus proceduros, maistas specialus tai po menesio gryzau kaip agurkelis sveika ir pamirsau tuos nesklandumus .Po gal kokiu 10 metu man vel pradejo labai skrandi skaudet, nuejau tyrimams , o ten vel visokio velnio rado net operuot gulde, iki atsigulimo operacijai buvo lygei savaite ir kazkas man pasiule gerti saltalankiu alieju, gerti reikia po arbatini sauksteli ryte ant tuscio skrandzio, pusryciaut berods ne anksciau kaip po pusvalandzio, na to as nelabai laikiausi ax.gif nu ir dienos begyje kada prisimeni vis isgeri kokius 4 kartus per diena ir pries miega. Nu zodziu nuvaziuoju i ligonine, paguldo, daro dar pakartotinus tyrimus pries operacija ir sako - ko tu cia atvaziavai , pas tave nieko nera ir operuot nereikia biggrin.gif taip kad, ir dabar jai kada uzeina skausmas paciai ar vyrui arvaikui, pirmas vaistas- saltalankiu aliejus ir tikrai patikekit labai padeda, tik kiti , va kaip mano mama, negali jo gerti nes vimdo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2010 10 08, 16:39)
o kalbant apie ta bjauru tyrima - endoskopija, kazkada seniai lyg ir esu skaicius, kad isrado tokia kaip kapsule-kamera, kuria zmogus praryja ir ji keliauja per visa virskinimo trakta ir viska filmuoja, po to gydytojai nagrineja ta medziaga nufilmuota. pacientui paciam reikia susimoketi kelis simtus litu uz ta kameryte, nes ji kaip ir vienkartine, ar kazkas panasaus. pliusai - nera diskomforto, minusai - ne viskas matosi, nes neaisku, ar gerai ta kamera apsivers skrandyje pati. vis tiek man idomus sis budas, gal kas nors ka nors yra girdejes? nes as bangau googlinti ir nieko neberandu... g.gif



Grybo centre man sakė, kad su ja matomas geriausiai plonasis žarnynas, o kad skrandis - tai nelabai turbūt schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Del gastrito kankinuos jau 5 metus. Taip yra todel, kad jis linkes kartotis. Is tiesu as nepasitikiu ta liaudies medicina. As meniskai man geriausiai padeda "NEXIUM" ir dieta. Vaistai brangoki, bet pateisina kaina. Anksciau, kai juos vartojau praejo ir 5 metus nei zenklo, o vat dabar cia mane visokiausiais gyde ir "gasec" ir "Nolpaza" ir dar ten kazkokiais, bet nepadejo, todel nusprendziau pat sau pasiskirti "NEXIUM" ir tikiuosi, kad pades. g.gif Nevartoju produktu kurie didina rugsciu kieki skrandyje, stengiuos valgyt panasiu metu smile.gif Na ir man gydytoja pabreze, kad stresas yra pagrindas siai ligai.Vartojau kuri laika "Neurorubin" mirksiukas.gif Visai patiko man jie rolleyes.gif

O kaip gydotes jus? rolleyes.gif As niekaip neapsisprendziu, kas geriausia pusryciams, kad ir lengva ir skanu butu ir viduriu nekietintu. Nes per tas dietas ir man sunku su viduriu kietejimu doh.gif bandysiu ir as turbut lepicol unsure.gif

Sekmes visoms gydantis 4u.gif

O del to bjauraus endoskopinio tyrimo, tai man pasake, kad galima ji atlikti su narkoze, tai tuomet tikrai jokiu nepatogumu nesijaus. Cia man Medicinos diagnostikos centre V. Grybo gatvej Vln taip sake. Nezinau ar visur taip daro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citruse: 24 spalio 2010 - 10:02
QUOTE(Magnifique @ 2010 10 01, 20:57)
Pasidariau dabar be narkozės.Ir kokia gi gydytojo išvada???-Tau,mieloji,galima daryt TIK su narkoze,nes per spazmus NIEKO nesimatė.Galima visuose privačiuose med centruose: Medicinos diagnostikos centre,Baltijos Amerikos klinikoje,Northway,Kardiolitoj (Vilniaus Širdies Chirurgijos centras).Šiaip manau,kad daro ir Santariškėse,bet turbūt eilė benkokia.


Man irgi tokius žodžius sakė - kad apsunkintas matymas, tik su narkoze kitąkart unsure.gif
Reiks pasidomėt, kokios kainos visur..
Atsakyti
o gal kas zino, kokie ten vaistai leidziami? kazkokie migdomieji, bet ne tikra narkoze? kiek jie kenksmingi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2010 10 25, 14:50)
o gal kas zino, kokie ten vaistai leidziami? kazkokie migdomieji, bet ne tikra narkoze? kiek jie kenksmingi? smile.gif

Jie dažniau su įkvepiamais anestetikais slopina.Šiaip,jei apie intraveninius kalbant..manau,kad Midozolamą (Dormicum) naudoja.Tiesiog labai mažą dozę.Nors ir šiaip,viena ampulė jo tik pusvalandžiui užmigdo,tai jis plačiai vartojamas stuburo chirurgijoj,kad nuolat būtų galima tikrint ar pacientas jaučia/gali pajudinti kojas.
Atsakyti
sveiki, jungiuos ir as prie jusu.
turiu tokia problemele su skrandziu - nesvarbu ar vakare pavalgau anksti ar velai, visvien ryte jauciu toki nemalonu pilnumo jausma. o kai papusryciauju, tada jauciuosi dar blogiau. nepusryciauti negaliu, nes po poros valandu jei nepusryciauju pajuntu skrandzio raizyma. darbe pavalgyt galimybiu nelabai turiu, nebent kokio nesveiko maisto. kartais pasitaiko kad kyla rugstys. pas savo pediatre buvau, bet ji nemato cia jokios problemos ir ligos, nes atseit esu per jauna (38 metai) ir siulo laikytis dietos (virsvorio irgi neturiu). as pati itariu, kad tai gali buti kokia erozija. suprantu, kad reikia eiti pas gydytoja, bet po darbo nebespeju. teks laukti atostogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 17 sausio 2011 - 21:57
QUOTE(Krirma @ 2011 01 17, 22:51)
sveiki, jungiuos ir as prie jusu.
turiu tokia problemele su skrandziu - nesvarbu ar vakare pavalgau anksti ar velai, visvien ryte jauciu toki nemalonu pilnumo jausma. o kai papusryciauju, tada jauciuosi dar blogiau.


As irgi rytais pavalgiusi jausdavausi tarsi lengvai pykintu, o siaip skrandininkams butina valgyti pusrycius, nors labai lengvus. Tai 2 savaites gydytoja israse man pantoprozolo. isgeri ryte ant tusco skrandzio, palauki 0,5-1 val., pusryciauji. tai tikrai tas nemalonus jausmas dingo. Skrandzio tai gal neisgyde, bet atsiraso kitu reikalu ir problemyciu ir skrandzio gydyma teko atideti kuriam laikui.
Dabar sau pasiskyriau maltu linu semenu terapija smile.gif ryte sumaisau arbatini sauksteli su naturaliu ar saldintu jogurtu (apie 50-60g,) ir suvalgau ant tuscio skrandzio. po kiek laiko dar kazka papusryciauju, tik mazesne porcija nei iprasta.
Kol kas tinka ir patinka, bet tik kelias dienas naudoju, tai ziuresim kaip bus toliau.
Svarbiausia - nestresuoti. Ir jei gali isideti i darba nesveiko maisto, tai reiskia gali isideti ir sveiko - ar saltos koses nuo pusryciu, ar jogurto indeli. vis geriau nei kokie cipsai ar pan. sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2011 01 18, 10:00)
Dabar sau pasiskyriau maltu linu semenu terapija smile.gif ryte sumaisau arbatini sauksteli su naturaliu ar saldintu jogurtu (apie 50-60g,) ir suvalgau ant tuscio skrandzio. po kiek laiko dar kazka papusryciauju, tik mazesne porcija nei iprasta.
Kol kas tinka ir patinka, bet tik kelias dienas naudoju, tai ziuresim kaip bus toliau.
Svarbiausia - nestresuoti. Ir jei gali isideti i darba nesveiko maisto, tai reiskia gali isideti ir sveiko - ar saltos koses nuo pusryciu, ar jogurto indeli. vis geriau nei kokie cipsai ar pan. sekmes  4u.gif

aciu uz patarimus. bandysiu sita reikala su semenim ir saltom kosem. ziuresiu kas gausis. praeita savaite turejom laidotuves seimoje, tai visai issiderino skrandis, streikuoja, net nebezinau kas jam tinka. sumazinau porcijas, nes suvalgius normalia porcija jauciuosi persivalgius ir isisiputus, pucia vidurius. doh.gif
Atsakyti
Man Pariet veiksmingiausia priemone(tik brangokas jau vaistas)
Atsakyti
rytais labai gerai Chlorophila vartoti (be visu kitu geru dalyku Chlorofilas stiprina lasteliu membranas, skatina jungiamojo audinio atsinaujinima, tai padeda erozijų gydymui, padeda nuo opu ir atviru zaizdu susidarymo, palaiko sveiką žarnyno mikroflorą, aktyvina fermentu veikla). Pati turejau bedu su dvilikapirstes opalige, baisus alkio skausmai ir siaip kaikuriu produktu nebegalejau valgyti, siuo metu nera jokiu opu opeliu ir net buves randelis po kazkada buvusios opos beveik isnyko (po tyrimo tai paaiskejo)
Atsakyti
QUOTE(Daina.J. @ 2011 02 03, 21:41)
rytais labai gerai Chlorophila vartoti (be visu kitu geru dalyku Chlorofilas stiprina lasteliu membranas, skatina jungiamojo audinio atsinaujinima, tai padeda erozijų gydymui, padeda nuo opu ir atviru zaizdu susidarymo, palaiko sveiką žarnyno mikroflorą, aktyvina fermentu veikla). Pati turejau bedu su dvilikapirstes opalige, baisus alkio skausmai ir siaip kaikuriu produktu nebegalejau valgyti, siuo metu nera jokiu opu opeliu ir net buves randelis po kazkada buvusios opos beveik isnyko (po tyrimo tai paaiskejo)

Chlorofilas - skrandžiui? Kaip keista.. Kokį būtent vartojot ir kur pirkot?
Atsakyti