Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

QUOTE(Magnifique @ 2011 03 13, 00:14)
Nu...Dabar susumavus gaunasi 400lt maždaug su helycobakteriu... unsure.gif  Tai brangoka,turint omeny,kad po tyrimo reik gydytis,o po gydymosi reikia kartot endoskopiją... unsure.gif

Blyn...tai iseina dvigubai pabrango...O dar galvojau pasidaryt tyrima vel,bet su tokia kaina aisku nebeiseis,teks apsieiti... unsure.gif
Atsakyti
gal kas zinote kur Siauliuose daro endoskopini tyrima su narkoze ir kokia kaina butu ? g.gif
Atsakyti
rado skrandi bakterija, apie kuria taip dabar kalbate. Gydymo kol kas neskyre, nori apraminti skrandi. Bet kaip suprantu tai bus antibiotikai, kuriu labai nenoriu, bet pagal daktara, tai geriausias gydymas. Bijau ju, kad netoleruos organizmas,kad organizma silpnina, bet reiks gert, jei skirs. Jokiu opu nera, bet bakterija reiks naikint verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2011 03 15, 00:29)
rado skrandi bakterija, apie kuria taip dabar kalbate. Gydymo kol kas neskyre, nori apraminti skrandi. Bet kaip suprantu tai bus antibiotikai, kuriu labai nenoriu, bet pagal daktara, tai geriausias gydymas. Bijau ju, kad netoleruos organizmas,kad organizma silpnina, bet reiks gert, jei skirs. Jokiu opu nera, bet bakterija reiks naikint  verysad.gif


Ir man taip buvo,bet gyd sakė reikia naikint tą bakteriją ir gėriau tuos antibiotikus.
Sakė,kad man tą gastritą gali ta bakterija sukelti.Jau gal menuo kaip sugėrus vaistus,bet pagerėjimo jokio.Gal čia tik man taip,nes jau 5mėn kankinuosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 03 09, 01:59)
Taip,kad turbūt NORMALIOS endoskopijos dar neturėjau.Gal kada nors prisiruošiu pakloti 400lt endoskopijai su narkoze ir helicobacter pylori testu

tikrai nereikia moketi 400lt,as tyriausi ir mokejau truputi virs 200,tiksliai nepamenu,bet tikrai ne daugiau kaip 250
Atsakyti
Su narkoze ir as noreciau, net nezinojau, kad taip galima. Dar mane domina kapsuline endoskopija. Gal kuri daretes?
Atsakyti
Sveikutės, aš čia naujokė, bet va su ta pačia bėda kaip ir jūs visos..
Padarė man tą tyrimą su ta žarna, nebuvo taip baisu, kaip tikėjaus, rado, kas man yra - opa ir 1 stadijos stemples isvarza.. jau Savaitę geriu omeprozolį, bet nieko man negeriau.. Tiksliau geriau, nebeskauda, bet bet niekaip nedingsta pykinimas verysad.gif niekur negaliu eit, išeinu į parduotuvę ir tuoj pradeda darytis bloga... o paskaitose visai sėdėt nebegaliu, kaip tik buvo visi atsiskaitymai, tai pasidedu maišelį šalia, nes galvoju, kad tuoj vemsiu.. Ir ką siūlytumėt su tuo pykinimu daryt? negi man taip ir nepraeis..
Atsakyti
Norite tikėkite ,norite ne.
Va aš 15 metų(nuo 18-os,meilė ,kančios,neurozės wub.gif )sirgau skrandžio ir dvylikapirštės ligomis(žaizdos iki 5 litų monetos dydžio),rugštingumas buvo toks kad negalėdavau jokios duonos valgyti ar kokio rūgštesnio valgio,taip pat miltinių valgių.
Vaistams tuščiai išleidau didžiules sumas piningų.Rydamas visokias ``kreidas`` ir kitus vaistus,vos kepenų nesuvariau,nes vaistų pramonės mafija turi suorganizavusi taip kad gydantis vieną ligą įsivarai naujų 10 ligų(kad būtų kuo daugiau pelno jiems-kaip su gripo vakcina).
Kartą apie tai papasakojau vienai 85 metų senutei,uogavusiai kartu su manimi,ir ji papasakojo,savo sveikatos paslaptį.O ji visai paprasta.Pirma,visada reikia gerti ne paprastą vandenį,ar parduotuvių kancerogeninius chemijos kokteilius vadinamus limonadais ir gaiviaisiais gėrimais, o visokias silpnas arbatėles.tokias kaip ramunėlių(valo žarnyno puvėsius ir kraują,mėtų ramina,melisos-širdininkams,diabetikams,nutukusiems.O seną skrandžio žaizdą patarė gydyti anodija(per karą jai taip patarė vokiečių karo gydytojas).Ji visą gyvenimą jos,į mėnesį porą kartų po valgomą šaukštą išgerdavo ant tuščio skrandžio ryte ir po valandos išgėrusi šiltos ramunėlių arbatos stiklinę,dar po pusvalandžio pavalgydavo lengvo maisto.
Taip padariau ir aš.Kas rytą atsikėlęs nueidavau į rūsį(kad aplinkiniams nesmirdėtų)išgerdavau ant tuščio skrandžio po valgomą šaukštą anodijos(giliai įkvėpus oro),po to stengdavausi ką nors padirbti,kad judėti ir neleisti pradėti kauptis pilve dujomis,kurių atsiranda masė.Dirbti reikai lankstantis,kad išsiriaugėti.
Po valandos išgerdavau ramunėlių arbatos ,o dar po valandos pavalgydavau lengvo maisto(apetitas kaip žvėries po anodijos).
taip dariau savaitę-savaitė pertrauka,prisilaikant nuo sunkių rūkytų ir kietų maisto produktų-vėl savaitė anodijos kurso.
po mėnesio nuėjau pasidaryti gastroskopijos,ir mačiau išsižiojusį pažystamą gydytoją,kuris netikėjo savo akimis kai prieš tai matęs žaizdas skrandyje ir erozijomis nusėtą dvylikapirštę žarną,dabar matė gražų lygų skrandžio ir žarnos paviršių su vos pastebimais,buvusių 5 litų dydžio žaizdų pėdsakais.
Paklausus kuom gydžiau ir išgirdus mano atsakymą jo akys vos nesprogo,teigiant ,kad pagal medicinis teoriją,mano skrandis turėjo būti ištisinė žaizda.Bet kaip visada teorija ir praktika laaabai skiriasi.
Nenustebo tik vienas mano draugas ,kurio tėvui buvo pripažinę skrandžio vėžį,ir liepė sekmingai numirti,o šis du mėnesius rytai darė tą pat kaip ir aš,o dabar sveikas ir gyvas.
Dabar praėjus po šio gydymo 17 metų valgau viską(galėčiau žalią šunį suėsti)ir juodą duoną valgau ir ``rugio``retkarčiais kaime įkalu(nuo kurio juodai kildavo rūgšti) ir nė jokia rūgštis nekyla ir nuo to laiko juokiuosi iš savo šeimos gydytojo ryjančio saujomis ``raniberlą``,o jis man sako kad kalbu nesąmones smile.gif na tegul is sako ir ryja ,jo vaistų agento atneštus, nuodus kepenims.
P.s.Į metus kartą(po visų kalėdų ir naujųjų metų švenčių su šampano ir gaiviųjų gėrimų angliarūgščių atakomis skrandžiui)dezinfekuoju žarnyną šiuo,aukščiau aprašytu būdu.O vietoje vandens geriu silpnas minėtų ir kitų vaistažolių arbatėles.
Man 50 metų ir su žarnynu vargo nematau,ir virškinimas be jokių vidurių pūtimų ir rūgščių atakų :)ko linkiu ir Jums.(Žmonos skrandžio opas ir amžinus gastritus,po ilgų įkalkbinėjimų ir pavyzdžių ant savęs,taip pat išgydžiau).
Atsakyti
QUOTE(tetulis @ 2011 04 06, 23:44)
O seną skrandžio žaizdą patarė gydyti anodija(per karą jai taip patarė vokiečių karo gydytojas).Ji visą gyvenimą jos,į mėnesį porą kartų po valgomą šaukštą išgerdavo ant tuščio skrandžio ryte ir po valandos išgėrusi šiltos ramunėlių arbatos stiklinę,dar po pusvalandžio pavalgydavo lengvo maisto.
Taip padariau ir aš.Kas rytą atsikėlęs nueidavau į rūsį(kad aplinkiniams nesmirdėtų)išgerdavau ant tuščio skrandžio po valgomą šaukštą anodijos(giliai įkvėpus oro),po to stengdavausi ką nors padirbti,kad judėti ir neleisti pradėti kauptis pilve dujomis,kurių atsiranda masė.Dirbti reikai lankstantis,kad išsiriaugėti.
 

O kas ta anodija?
Atsakyti
jei neklystu tai eterio ir spirito misinys. bent taip visagale google sako ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SAMOGITIJA: 07 balandžio 2011 - 18:21
Jo,tai eterio ir spirito mišinys.Senovėje jį naudojo kaip narkotiką.
Atsakyti
Sveikos merginos,as jau po operacijos:)balandzio 8d mane isoperavo:)Dar sunkiai is po narkozes,bet atsigaunineju:)Tik jausmas Fantastiskas-ka bevalgau nebejauciu jokio rugstingumo wub.gif O sitiek metu.....Labai dekinga mane operavusiam Chirurgui Nerijui Kaseliui,bei visam ligonines bei operacines personalui(baisiai bijojau narkozes)tai tiek,kai busiu visame zydejime parasysiu:)IKiukas wub.gif
Atsakyti