Įkraunama...
Įkraunama...

Kai mamai baigiasi kantrybė..

Labas geras straipsnis

http://vaikopasaulis.blogspot.com/

Atsakyti
Kai man baigiasi kantrybe, tai palieku rekti viena, ir iseinu is kambario, greit tie oziai pasibaigia mirksiukas.gif dar ka pastebjau, tai reikia laikytis savo uzsibrezto tikslo, jei pasakei ne, vadinasi ne. Buna man kad zyzia zyzia, ir tikrai isveda is kantrybes, tada jau pasiuntu schmoll.gif Tada patampu labai griezta, niekaip manes neperkalbes, bet pamato, kad i kalbas nesileidziu greit auksine patampa thumbup.gif
Atsakyti
Jei vaikas nervuojasi stengiuosi išlikti rami ir tiesiog nekreipti dėmesio, kaip sakau pats save į kampą pastato biggrin.gif nes paverkia ten nusisukęs, bet kai pamato kad užgaidos bus nepildomos viskas eina į savas vėžes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina22 @ 2009 05 13, 15:16)
Jei neidemei skaitei,tai dar karta pasikartosiu,KAD KIEKVIENA MAMA TURI SAVO NUOMONE APIE SAVO VAIKELIO AUKLEJIMA. Sudavimas,per uzpakali dirzu ar rykstele,nereiskia vaiko lupimo.
Jei butu,taip,kaip sakai tai cia daugelis turetu buti suluosinti.Reikia skirti, smurta pries vaika,nuo auklejimo.Jei tavo atveju buvo pirmasis variantas suprantu tave kodel esi taip pries,bet tai nesuteikia teises,pulti kitu primygtinai aiskinant,kad mes buki...
Beje as esu dekinga,savo mamai,kad isauklejo mane tokia,kokia esu dabar,( ir rykste namuose kabojo ir su dirzu esu gavusi ir tikrai neturiu jokiu kompleksu ar bedu,del to,viskas buvo daroma proto ribose) tikiuosi ir savo mazyle sugebesiu isaukleti neprasciau.
Sekmes mamytems varant tuos nelabuosius oziukus 4u.gif

100% pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Pas musu maziuka kaip tik dabar pradejo daznai lankytis oziukai, tai pradejau irgi ieskoti aukelijimo technikos, ziuriu patapau griezta mamyte, nes daznai jau isveda is kantrybes doh.gif kai pradeda zyzti, kristi ant zemes, pradejau nebekreipti demesio, ateina tempia uz rankos, as nieko nedarau, nebeguodziu, tiesiog kaip ir nereaguoju, taim palaksto kokias 5min ir apsiramina, buna kad ir 10min reksauja. Buna kad ir per uzpakali su ranka uzploju, aiksu, per sauskelnes nieko nejaucia, bet isizeidzia kai uzploju. Supratau, kad jis buvo iprates viska gauti, kad jam viskas galima, tai dabar taip sunku isaukleti doh.gif Meginu su juo pakalbeti apie tuos oziukus, sakau, kad nieko nebus jei taip eilgisi, bet dar ziuriu jam tai ne motais.
Atsakyti
labute 4u.gif
Na manyčiau tos "ožligės" yra tik ribų tikrinimas.
auklėju savo mažają ,paprastai -nerodau neigiamų emocijų,o jai dar tiksliau neatsakau į pyktį tuo pačiu ,vengdama konflikto:)
pavizdys iš šio vakaro :diedukas nuėjo į vonią praustis ,o mažoji "stovėjo eilėje " tada pamačius ,kad vonia uždaryta ir bėga vanduo ,pradėjo zyst "pučia pučia einam" aš jai ramiai aiškinu ,kad ten dedis (diedukas),ir mes turim palaukt ,kol jis nusipraus .aišku prasidėjo zyzimai ir reikalavimas eiti DABAR ,nenusileidau ,pradėjo mosikuotis rankom ir labai švelniai trenkė man per koją .piktai neregavau ,tiesiog pasakiau ,kad mamai tai nemalonu ,kad reikia atsiprašyti ,davė bučkį ,tada vėl pučia pučia einam ,tik ramiai ,paiškinau ,iš naujo ir pridėjau,jog negalima zysti ,verkti ir muštis,nes kitaip miegot eisim nesiprasusios .palingavo galva ir ejo pas močiute pažaist .
o šeip nesileidžiu lipimui ant galvos ,ir mažė pamato,kad mama nereguoja vadinasi tikrai negaus ko šiuo metu laaaaabai reikia ( pvz distancinio ir pan ) ,nes kaskart paiškinu,kas kodėl ir kaip .
o prieš tai teko ir parėkaut ,kos atėjo suvokimas kad tai tikrai nieko nekeičia ,o tik mane verčia jaustis labai nemaloniai ir pasistengus pagalvojus radom išeitį smile.gif
vertinkit vaika ,kaip save,juk pvz jai jūs įsigeidžiate rankinės ir zyziate vyrui kaip jums jos reikia kokio paiškinimo norėtumėte ar : brangioji šiuo metu negalėsiu jos tau padovanoti ,nes neturiu financinių galimybių.ar smūgio per veidą ? kaip jaustumėties ?
taip ir vaikai ,kartais jiems prisireikia kokio daikto ,pasakai negalima,supranta, po kurio laiko zyzia rekia ,tiesiog žiūri ar mama/tėčiu,galima manipuliuoti smile.gif

Atsakyti
ačiū mamoms, pasidalinusiom savo patirtimi. 4u.gif Teoriškai visakas atrodo paprasta, deja, mano vaikui draudimai ir visi 'negalima' sukelia juoką unsure.gif
Atsakyti
Vaikučiui 1 metai, miegame visi trys kartu. Manau paaugs ir tada ir eis miegoti į savo lovytę.
Atsakyti
mano dukrytei tik 10,5men, bet ji jau begioja, yra tikra banditka wub.gif ismoko uzlipti ant lovos, o nuo jos ant stalo ir spaudo kompa arba pasiima telefonus...jei neduodam, tai prasideda klyksmai, kartais bandau pastatyt ant zemes, o ji atpalaidavusi kojytes krenta unsure.gif as imdavau ant ranku guosti, gaila kazkaip pasidarydavo blush2.gif bet pasiskaiciusi jusu patyrimus supratau kad darau didele klaida doh.gif
Atsakyti
saunuoles jus mamytes, kurios turi kantrybes ir moka tvardytis. as tai pati labai nervuotas zmogus ir jau rimtai pradedu ieskoti pagalbos knygose, visokiuose straipsniuose.
kai man truksta kantrybes, tai as kaip uzverdu viduj ir toks tas jausmas bjaurus, kad siaubas. buna pradedu rekti, isvedu ta vaika i kita kambari ar i lovyte pastatau, buna kad kai paima kazka neleistino tai ir per rankas suduodu. bet pastebiu, kad visa tai neefektyvu kazkaip, reikia kitu budu ieskoti. kai suduodi per ta pampersa, tai jis paverkia ir greitai nustoja ir atrodo, kad nieko jis nesuprato, ka cia ta mama mane lupa. kai pradedi kalbetis, aiskinti, tai jis pradeda taip pat kazka aiskinti savo kalba ir irgi tokiu pakeltu tonu, kad net juokas ima. bet ar jis suprato mane ar ne, velnias zino. gal but, kai prades kalbeti zmoniu kalba, tai su juo bus lengviau susikalbet, bet dabar nezinau net ka daryti, kaip ji aukleti. neisivaizduoju. o siaip jis toks geras vaikas. ir as pradedu kaltinti save, kad as cia bloga, neturiu kantrybes...
Atsakyti
suskaičiuoji iki dešimt giliai įkvėpi ir pradedi išnaujo aisškinti smile.gif
Atsakyti
sukandu dantis kol praeina kantrybes trukumas mirksiukas.gif
Atsakyti