Įkraunama...
Įkraunama...

Kai mamai baigiasi kantrybė..

jau kai visai neklauso ir baigiasi man kantrybe nunesu mzaja i jos lovyte labai raminanciai ja veikia pasedi paguli ar pazaidzia su pagalvyte ir nurimstam abi arba tiesiog apkabinu ja ir dainuoju dukrai ne viada patinka bet as nurimstu lotuliukas.gif kazkaip pradedu priprast nekreipiu demesio o kai nerodau nepasitenkinimo tai ir mazajai nera idomumo mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi iseinu i kita kambari, arba vaikus isvedu. Kartais vonioj uzsidarau ar pan. kartais teciui vaikus ikisu. Bet....pries dvi dienas Nojus iskele skandala nakti. Na mane uzkniso kad jis be sustojimo grauzia papuli man ir nebedaviau kokia 4 ryto jau, nes buvo ka tik pavalges ir vel atsikele - duok. Tai reke klyke. as nesiojau , raminau visaip, kol taip susinervinau kad supratau jog tuoj pasidarysi neprognozuojama. Tada nunesiau ji i lovyte o pati isejau i kita kambari. Jis islipo is lovytes (nuimtas sonas) ir klykdamas lakste po kambarius manes ieskoti. Klyke siaubingai. Greit suskaiciavau iki triju (iki 10 man pasirode per daug) ir pasiemiau ji vel ant ranku....paklausit o kur tuo metu buvo mano vyras (ai nenervuokit) Jam kol nepasakysi paraidziui ka reik daryt tol pats nesusipras....tai va dabar turim beda....vaikui uzeina klykimo priepoliai. Anksciau vakarais mes uzmigdavom susikibe uz rankyciu (pries tai pamaitindavau) ir sakydavau pasaka. Dabar jau antras vakaras kai jis klykia vien vedamas i miegamaji g.gif paskui pats spjauna kruti ir klykia. Siaip taip uzmiega, bet labai sunkiai.....
tai panasu kad busiu isgasdinus vaika...ka dabar daryt....
Atsakyti
Dažniausiai nuvedu į jos kambarį ir palieku,kad nurimtų smile.gif padeda,nes nenori būti viena schmoll.gif arba paguldau į lovytę,duodu atsigert ir nurimsta smile.gif Svarbiausia nenusileisti,nes vaikai labai moka manipuliuoti doh.gif
Atsakyti
Mums taip pat veikia nuvedimas į kitą kambarį, o kitą kart kai pradeda ožiuotis užtenka pasakyti, kad eis į kitą kambarį ir kaip šilko vilna palieka, tačiau ne ilgam... unsure.gif OPdel parduotuvių, tai stengiuosi neiti su ja ten, bet kai reikia visko būna, ant žemės nesiraito, bet sukelia tokį spektaklį, kad visos parduotuvės darbas sustoja, vien tik žiūri į mus ir aišku, kaip jau mama minėjo, atsiranda tų "gerųjų" bobučių, kurios pradeda raminti mano vaiką, o aš tada vos laikausi, neužrėkus ant jų...
Atsakyti
tikrai gera tema man irgi paskutinem dienom jos pritruksta tos mamos KANTRYBES! atrodo kaip metuku laiko vaikas gali tave paveikti o pasirodo gali ir jam ner cia taip sunku tai padaryt as bandau visad atvest kaip saant nuejus i kita kambari bet nevisada pavyksta kartais net tenka isgert kokio valeriono ar 100gr nes mano vaikas is tu kurie sugeba greit iseikvot mamos kantrybe
Atsakyti
Su tais 100gr tai jau atsargiau unsure.gif
Atsakyti
Ausra, panasu, kad jusu Nojukas reke ne is pasiutimo, o is baimes, ir dabar bijo miegoti, kad ir vel nebutu taip, kad neberas mamos. Belieka svelnumu, apsikabinimais ir kantrybe apsisarvuoti, kol pradings tos baimes.

Kai mano mazoji pradeda cirkus kresti ir kristi ant zemes, as tik pasakau 'ate ate' ir einu i sona. Oj greit dingsta oziukai, mygom atsistoja ir begom pas mane biggrin.gif labiausiai is kantrybes isveda, kai pradeda taip inertiskai 'sluot' stala, arba metyt visus po ranka papuolusius daigtus ir anei kiek neklauso. greit patraukiu i kita vieta, kartais to uztenka, kartais dar ir apkabinu i 'mamos spastus' kad tuoj pat atgal nenulektu biggrin.gif Kai buvo mazesne ir loveles krastas dar nebuvo nuimtas, nesdavau i lovele, kai jau atrodydavo, kad galva sprogs. O svarbiausia, su MB stengiames laikytis, kai ji krecia cirkus, ir nepasiduoti. Manau, dabar jos pats tas amzius prasideda, kai isbando teveliu kantrybes ribas.
Atsakyti
Kai jau prasideda oziai,negalima vaikui nusileisti,patys geriausi vaistai senovine berzine kose,nuo tos koses pasveiksta ilgam,nesakau kad reikia ja piknaudziauti,ne jei laiku ja pavaisini uztenka ir viena karteli,zinau kad tai blogai,bet ir pati ja savo didziaja pavaisinau tik pora kartu ir daugiau nebereikejo ,o tas vaiku klykinimas, vaikus priveda prie isteiniu priepoliu ir jie tik kartojasi vis dazniau ir vis stipresni.
Atsakyti
Tikrai visiems labai aciu uz patarimus smile.gif Taciau mano vaikas ismoko kristi ant grindu budamas metuku, o dabar jam 2 ir 3 men., jis tikrai tapo profesionalu g.gif Bandziau nesti i kita kambari- jis ir toliau klykia, arba nusiramina bet tuoj pat suranda veiklos; krenta lauke ant zemes ir net nezada stoti ant koju- taip ir guli ant saltos zemes. Bandziau paeiti toliau- guli arba stovi ir jam ne motais kad jis vienas unsure.gif Dar neparasiau kad jis is dvyniu, turi sese, kuri taip nedaro! Ja kartais gasdina tokie brolio pasirodymai ir jai atrodo kad paeje toliau mas tikrai ji paliksime lauke viena, tad ji puola ji gelbeti doh.gif Mes ir pas psichiatra buvom- sako cia pas psichologa jums reikia; lankeme psichologa: viena karta grizome su melyne ant veido ( vaikai su psichologe zaide kamuoli ir susidure), kita- su kruvinais drabuziais (vel susidure), o trecia karta- su sloga. Zodziu, nutariau kad psichologo pagalbos mums daugiau nereikia. Be to, ji pasake: "Sveikas vaikas, ko jus norite?" O as jau nieko nebenoriu, tik kantrybes ir isminties.
Atsakyti
rasiuks, nenoreciau auginti savo vaiko taip, kad jis manes klausytu del to, kad as ji musu ax.gif net ir viena syki. nepriimtini man tokie auklejimo budai mano vaikui blush2.gif . kol neturejau savo dukruzes, kitaip snekejau doh.gif

gybas*gybas*nenene (beje, super nikas! biggrin.gif ) linkiu daug kantrybes, tikrai isaugs jei nesureiksminsit. mes dar turim toki personaza-kaimynes katineli Beba. Tai jei jau kritine situacija, visad sakau, kad 'paziurek, gi Beba i tave ziuri' tai staigiai pasoka ieskot tos Bebos thumbup.gif lotuliukas.gif Gal ir jum panasus demesio nukreipimas suveiktu, o paskui ir pamirstu tuos kritimus.
Atsakyti
Kai baigiasi kantrybė, tai berniokui tenka pabūti truputėlį vienam. Tada ir jis ir aš apmastom kas dėl to kaltas ir padarę išvadas atsiprašom vienas kito.. blush2.gif
Atsakyti
AUGINKIME LAIMINGUS VAIKUS!!!
Nustebsite, bet tai nieko nekainuoja. Todėl, kad mūsų vaikų ir mūsų laimei nėra kainos. Ir dėl kitų priežasčių...

Kaip užauginti tuos laimingus vaikus???


Štai tik keletas laimingų vaikų auginimo sistemos principų

• Netaisyk to, kas nesugedę. Nebent tai užkalkėjusi skalbimo mašina.
• Išklausyk vaiką iki galo. Išgirsk, ką jis Tau nori pasakyti. Pasistenk suprasti savo vaiką. Jei Tau nepavyks po ilgalaikių bandymų, atsipeikėk – Tu ne Dievas. Ir ne viską bei visus įmanoma šiame pasaulyje suprasti.
• Neatstumk vaiko naktį, kai jis nori miegoti kartu. Vaikas tik nori saugiai miegoti. Nebijok: dar nė vienas paauglys ar paauglė netroško miegoti kartu su savo tėvais.
• Klausk savęs „KO NORI MANO VAIKAS?“. Vaikai nemoka norėti kenksmingų suaugusiajam dalykų. Nebent juos kas nors jau išmokė.
• GYVENIMAS SU VAIKAIS NEPRIPAŽĮSTA DVIGUBŲ STANDARTŲ.
•

Greitas ir intensyvus gyvenimas mus priverčia susimąstyti tuomet, kai kažkas „ne taip“ vyksta su mūsų stebuklėliais, kad ir kiek jiems metų bebūtų. O iš tiesų viskas yra TAIP – vaikai mus moko gyventi tinkamai. Tik reikia juos išgirsti. Kai išgirsite, tapsite laimingi Jūs ir Jūsų vaikai. Ir dar daug negimusių vaikų ir suaugusiųjų ateityje...


PRISIIMKITE ATSAKOMYBĘ UŽ SAVO IR SAVO VAIKŲ LAIMĘ PATYS!!!
TIK TAIP GALĖSITE KĄ NORS PAKEISTI SAVYJE, SAVO APLINKOJE.
VAIKŲ KEISTI NEREIKIA, JUOS REIKIA PRIIMTI TOKIUS, KOKIE JIE YRA.


Lapkričio mėnesio 21 dieną
Vilniaus GABIJOS gimnazijoje
10 val.
organizuojamas intensyvus 6 akademinių valandų
užsiėmimas tėveliams, mamytėms, seneliams ir močiutėms


AUGINKIME LAIMINGUS VAIKUS

Jei norite atrasti savo vidinę ramybę, pasitenkinimą gyvenant kartu su vaikais ir nuo vartotojiškos visuomenės reikalavimų sugrįžti prie svarbiausių gyvenime – šeimos, vaikų, artimųjų,

registruokitės adresu

psichologe.ramune@gmail.com
arba
skambinkite iki 17 val. 868041916



Iš arčiau su manimi susipažinti ir paskaityti galite:

http://vaikopasaulis.blogas.lt
„Mamos žurnale“
www.austejosblogas.lt
www.mamyciuklubas.lt
Nuoširdžiai,
mama ir psichologė Ramunė Želionienė
Atsakyti