Įkraunama...
Įkraunama...

Kai mamai baigiasi kantrybė..

Sveikos.kaip dziugu,kad yra mamyciu,kurios turi tiek kantrybes su maziuku oziais thumbup.gif
o,as jos mazai beturiu,gal del to,kad istisai sedziu namie su 3-eju metu sunum,kuris nemoka pats pazaist,tik sekiot paskui zyst ir lyst visur kur negalima.nesakysiu,kad su juo neuzsiimama,zaidziu,kalbuosi,glostau ir pamyluoju smile.gif bet tik paprasyk,kad pazaistu pats tuoj zvygimas,kandimas ar znybimas man....nebeiskenciu,apsaukiu tada pusvalandi ramu,zaidzia...tik pamato,kad as jau nepikta vel tas pats...paskui kaltinu save,kad nesugebejau graziuoju jo pastatyt i "vieta"..tik laukiu,kada greiciau i darzeli eis,o as i darba smile.gif pakeist aplinka man jau rodos gyvybiskai svarbu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš nemėgstu šito žodžio "ožiukai", nes jis man asocijuojasi su klykimu ir pan. dalykais be reikalo, taip neva vaikai elgiasi tik šiaip, nes yra "ožiukai".

Aš manau, kad vaikai visada elgiasi netinkamai kažko veikiami g.gif vengiu šito žodžio "ožiukai", nors jaučiu maniškė būtų kai kurių nuolat baudžiama dėl "ožiukų", ji labai emocinga, jautroka, degtukas, jei kas nepavyksta, jei ko negauna, visada didžiausi skandalai,, na, bet manau normalu mastau.gif vaikas protauja yra ne mėmė, žino ko nori mastau.gif Ir yra dar per maža, kad suvoktų suaugusių taisykles, kodel negalima, kodel galima ir pan.

Sunku šiaip man, kartais kantrybės nėra, užrėkiu, nors kaimynai sako, kad aš geležinių nervų hihihi.gif Kažkaip man atrodo, kad tiesiog į viską reikia žiūrėti paprasčiau ir linksmiau smile.gif

O klykiančio vaiko, net ir savo rėksnės, 4 val neįsivaizduoju smile.gif Tiesiog širdį turi pradėti mamai skaudėti, juk kiekvieną vaiką galima atitraukti, galų gale tam tikrais dlaykais, kuriuos jis mėgsta - muzika, durniavimu kokiu, žaislais g.gif maniškei kartą labai ilgai leidau klykti, bet tai buvo paskutinis kartas, lovytėje prasiskėlė lūpą, nusiklykė baisiai, kam to reikia, atseit dėl to, kad vaikas savo lovytėj miegotų. Ai, užmiega pas mus, pernešu, arba ne, ką dabar vaiką klykinsi, kad jis mus myli ir nori būti kartu.

O šiaip, faina, kad tiek daug šaunių mamyčių, kurios prieš smurtą smile.gif pagarba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 20 rugpjūčio 2010 - 12:37
sveikos mamytes...o as ir nebezinau kaip elgtis su savo sunaiteliu blush2.gif geras jis vaikas yra,bet pastaruoju metu pradejo kandziotis,tampyti veidus,gnybti ir pan blink.gif as su juo stengiuos graziai kalbet,aiskinu,jog skauda,kad jo elgesys netinkamas,o jis savo sypsenike ismetes ir vel tas pat blush2.gif kai paklausiu,ar nori per uzpakali gaut,sako ne...bet kita kart nebetenku kantrybes-uzpliauskinu doh.gif o tada nori tuoj pat susitaikyt su manim ax.gif .pati suprantu,jog tas uzpliauskinimas yra del to,jog nebezinai kaip susitvarkyti su vaiku.ir taip irodai savo bejegiskuma.nemegstu as to pliaukstelejimo,po to sazine juodai uzgrauzia,juk jis daug silpnesnis uz mane... blush2.gif tad gal zinot kaip atpratint nuo tu kandziojimusi? mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
yra daug nuomoniu,daug isitikinimu ir daugiausia elgesio is principo....
Taciau as manau,kad mama reik but naturalia su naturaliais pliusais ir trukumais smile.gif o,neprisiskaicius knygose formuliu kaip auginti vaika...zinoma yra tam tikru patarimu,zurnaliukuose,knygutese,bet tik negyvent jom...Viena mama sake:as savo dukryte auginu pagal kazkokia amerikos knygos autore smile.gif
nieko nesakiau,bet pamaniau jog tai dirbtinis bendravimas su vaiku,mergaite isprausta i remus,nes tuose remuose ir mama...ir nepastebejau,grazaus silto bendravimo su vaiku,nors mergyte klause,taciau tai atrode greiciau isdresuotas zmogutis...reikia vaikui leist issiliet,reik leist jam rodyt emocijas,mintis isreikst...zinoma reiktu rast viduriuka,bet tai labai sunku smile.gif pvz.man jau atrodo sunku su savo berniuku,neiseina visad pataikyt,kad neissoktu ozelis..grauziau ir as save,grauziu ir dabar....bet galu gale mes esam zmones taip pat turincios jausmus ir kantrybe,kuri nevisada gelezine nors ir suaugusios esam smile.gif svarbiausia tai,kad nuosirdziai myletume ir butume nuosirdzios ir tikros savo vaikam ir manau palaipsniui rasim iseiti visose situacijose thumbup.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 08 22, 14:51)
sveikos mamytes...o as ir nebezinau kaip elgtis su savo sunaiteliu blush2.gif geras jis vaikas yra,bet pastaruoju metu pradejo kandziotis,tampyti veidus,gnybti ir pan blink.gif as su juo stengiuos graziai kalbet,aiskinu,jog skauda,kad jo elgesys netinkamas,o jis savo sypsenike ismetes ir vel tas pat blush2.gif kai paklausiu,ar nori per uzpakali gaut,sako ne...bet kita kart nebetenku kantrybes-uzpliauskinu doh.gif o tada nori tuoj pat susitaikyt su manim ax.gif .pati suprantu,jog tas uzpliauskinimas yra del to,jog nebezinai kaip susitvarkyti su vaiku.ir taip irodai savo bejegiskuma.nemegstu as to pliaukstelejimo,po to sazine juodai uzgrauzia,juk jis daug silpnesnis uz mane... blush2.gif tad gal zinot kaip atpratint nuo tu kandziojimusi? mirksiukas.gif


Stai kai maniske buvo ismokusi gnaibytis padariau taip:
Ji man isgnybe ir ziuri kaip as reaguosiu. O as ignybiau irgi atgal. Ji man vel gnybia,as jai vel atgal. Nepatiko. Nuo tada ir baigesi gnaibymasis smile.gif
Ka ji man megina padaryti,ta as ir jai.. Buvo laikas kai mego plaukus pesti. Vienakart papesiau jai ir nustojo...
O pliaukstelint per uzpakali nemanau,kad bus pasiekiama rezultatu... kad ir kai vaikas znaibosi. Jis jums ignybia - jus jam per uzpakali.. vaikas siu veiksmu nesusieja....
Esu kategoriskai pries smurta... Bet to : "as tau - tu man" smurtu nelaikau.. vaikas turi pajausti,kad mamai skauda,kai jis kandziojasi/znaibosi ir t.t.
Atsakyti
Taip tai geras metodas smile.gif as ta pabandziau kazkur pries metus kai mazius man pagaves raudavo plaukus...
pirma kart neveiksminga buvo,nes as vos jam pestelejau,jis ne nepajuto lotuliukas.gif o,antra kart papesiau,pajuto,labai apsiverke po to baigesi plauku rovimas thumbup.gif dabar megsta man juos sukuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mejja @ 2010 08 24, 10:59)
Stai kai maniske buvo ismokusi gnaibytis padariau taip:
Ji man isgnybe ir ziuri kaip as reaguosiu. O as ignybiau irgi atgal. Ji man vel gnybia,as jai vel atgal. Nepatiko. Nuo tada ir baigesi gnaibymasis smile.gif
Ka ji man megina padaryti,ta as ir jai.. Buvo laikas kai mego plaukus pesti. Vienakart papesiau jai ir nustojo...
O pliaukstelint per uzpakali nemanau,kad bus pasiekiama rezultatu... kad ir kai vaikas znaibosi. Jis jums ignybia - jus jam per uzpakali.. vaikas siu veiksmu nesusieja....
Esu kategoriskai pries smurta... Bet to : "as tau - tu man" smurtu nelaikau.. vaikas turi pajausti,kad mamai skauda,kai jis kandziojasi/znaibosi ir t.t.

neduodu as jam per uzpakali kiekviena karta,isvis yra mazai tegaves,gal kokis 4kart ir uzpliauskinau. mirksiukas.gif nes jau kantrybe truko...o siaip as pati pries smurta ir nemanau,kad musimu gali isaukleti,tiesiog taip nutinka...pati esu gavus per savo gyvenima ne daugiau 3kartu.viena kart is tapkes bigsmile.gif ,o viena kart gavau ir dirziuko,nes mama pamate,jog as budama 5metu uzlipusi ant penkiaaukscio namo stogo stoviu ir saukiu ja tongue.gif daugiausia as jam aiskinu,arba jei elgiasi netinkamai pvz:zaisla lauzo,perspeju,kad jei dar karta pamatysiu,tai paimsiu,ir jei toliau taip daro,ivykdau,ka zadejau padaryt...o jis kai ignybia ar ikanda,sakau,jog man skauda,tai jis puola atsiprasynet,pa duot.bet pastebejau,kad jis dazniausia taip elgiasi,kai yra mociute kuri nors,o esu pastebejusi,kad kandziojasi ir tada,kai dantys dygsta blink.gif esu ir as jam bandziusi atgal ignybt,bet nemanau,kad tai gerai...tai suteikia skausma ir vaikui ir man(psichologini)...svarbiausia kantrybes turet paciai ir laikui einant viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti

mano vaiko gydytoja patare naudoti sita metoda kovojant su vaiko visais isgalvotais kenkimo budais... bet mano atveju nelabai pasiteisino, nes jis pradeda juoktis, atrodo supranta tai kaip zaidima kazkoki....nzn ka daryt...
Atsakyti
man atrodo daugeliu atveju reik tiesiog islaukt,juk tai netrunka ilgai.
mano suneliui plauku pesimas atgal pasiteisino,daugiau taip nedare smile.gif
bet po kiek laiko pradejo metytis is zaisliuku,dideliu lego detaliu,kieme rastu akmenuku,kartais skaudziai pataikydavo man,taciau mest i ji atgal man jau atrode nelabai gerai.tad pamacius,kad jau ciumpa ir mes,greit pradedavau dainuot arba griudavau ant grindu ir pradedavau zaist su jo zaisliukais lotuliukas.gif maziukas taip ir liko kelis kartus nustebes stovet su savo kesliuku lotuliukas.gif po to tokiu budu isigudrino mane pritraukt prie jo zaidimu-pasidaviau...bet supratau,kad tai nera gerai ir nusprendziau kuri laika kas 40 min.reguliarei skirt 30 min.tik jam ir jo zaidimukam,greit isgaravo noras metytis ir praejo noras istisai zaist su mama thumbup.gif
Atsakyti
Reikia kantrybes,bet nevisa uztenka blush2.gif
Atsakyti
Maniškė labai jaučia kada ji jau viršijo visas ribas, tada pribėga apsikabina, pradeda bučiuoti ir visas meilės priesaikas duoti, tada aš susilydau ir visos nuoskaudos dingsta blush2.gif Todėl vaikas ir nežino žodžio NE
Atsakyti
Tikrai taip...reikia tos kantrybes,ipatingai auginant tuos mazus kleckiukus ir tikrai ne visada jos uztenka,bet manau susivaldzius kelis kartus,veliau tai iseina savaime smile.gif o,del pavieniu kantrybes netekimo nereikia saves grauzt smile.gif visko juk buna,svarbiausia,kad tai netaptu kasdienybe :)ir kad kantrybes trukis neturetu baisiu pasekmiu smile.gif
Atsakyti