Įkraunama...
Įkraunama...

Žemas kraujo spaudimas, aukštas pulsas

Man ir taip pat. Va dabar dvi paras pulsas 105 laikesi , tik siryt nukrito iki 88,tai dar nevarau pas daktarus,vistiek demesio nekreip,tipo jauna nieko su sirdim but negali.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 11 30, 14:21)
Man ir taip pat. Va dabar dvi paras pulsas 105 laikesi , tik siryt nukrito iki 88,tai dar nevarau pas daktarus,vistiek demesio nekreip,tipo jauna nieko su sirdim but negali.

Man jau porą savaičių tęsiasi visas šitas... sad.gif
Išgyvenu sunkų laikotarpį šiuo metu, bet rodos laikausi gerai, bet matyt organizmas mano siunčia signalą, kad reikia kažkaip tvarkytis. Gal tiesiog man prašyti kokių raminančių ar ko savo šeimos gydytojo,ar kreiptis pas kardiologą? Tai trikdo mane ir neina ramiai gyventi jau. Bjaurus jausmas toks būna. Ausyse tvinksi ... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 30 lapkričio 2009 - 14:41
aisku nueik pas daktare,pasitikrink,blogiau gi nebus.
man tai sake viskas ok,kzn taip ir jaustis tureciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(justuke @ 2009 11 12, 21:33)
Sveika,

ir as turiu tokia problema, bet man taip yra nuo vaistu.. Sergu astma, naudoju Symbicort'a, o jo salutinis poveikis yra padidejes pulsas...  doh.gif

nepasakosiu kas man darėsi nuo Simbicorto doh.gif ir kitu miltukų todėl pakeičiau į seretide inhaliatorius skysta forma , ne į miltukus ir pamiršau visus šalutinius poveikius smile.gif

o aukštas pulsas bei žemas kraujo spaudimas būdingas jautriems nervingiems žmonėms .
Atsakyti
As geriu Seroxat,bet ziuriu,kad prie salutinio poveikio irgi aukstas pulsas parasytas doh.gif Nesuprantu... Ar kas man paaiskins?
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 12 01, 18:25)
As geriu Seroxat,bet ziuriu,kad prie salutinio poveikio irgi aukstas pulsas parasytas  doh.gif  Nesuprantu... Ar kas man paaiskins?

Tai yra GALIMAS šalutinis ir tikrai nebūtinai jis turi pasireikšt.Tiesiog geriant šiuos vaistus galit pajusti,kad pagreitėjo pulsas.
Atsakyti
Ar gali buti del vegedistonijos aukstas pulsas ?g.gif gal kas nors susiduret su pulsu is nervu kaip sakoma, kaip tokiu atveju nuraminti pulso priepuolius? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yadhira: 07 vasario 2011 - 20:48
Sveikos, merginos ir moterys mirksiukas.gif

Turiu šiokią tokią problemą- spaudimas NORMALUS 90/60, o per priepuolius turbūt nulį siekia doh.gif tongue.gif Nes kai galva pradeda svaigti ir skaudėti, kai rankos kojos neklauso ir gyvenimas nebemalonus patampa- temperatūra pakrinta iki 34,5-35,2 doh.gif
Va ir vakar gelbėjausi iš "mirties"- galva skauda, plyšta, vaistai nepadeda doh.gif Kyšt termometrą ogi 34,7 doh.gif Įkaliau romo ir į lovą doh.gif

Noriu su jumis padiskutuoti- kaip gydotės, ką darot, kad sau padėti tokiais atvejais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 15 vasario 2011 - 09:15
Turiu ir aš šią problemą, kartais gydytojai manęs klausia, kaip aš pajėgiu judėti turėdama tokį spaudimą. Skirtumas nuo tavęs tik toks, kad aš jaučiuosi puikiai, kai spaudimas 90\60, kai nukrenta- svaigsta galva, mirga akyse, bet būklė pakenčiama.Man labai blogai, kai jis pakyla 110\90, galva tarsi vandens pripilta, ausyse ūžia, linksta kojos, temsta akyse ,tada lieka tik gulėti...O gydausi aš brendžiuku (kai spaudimas mažas, 80\56 ir dar žemiau...)
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2011 02 15, 09:47)

bigsmile.gif O yra dar tokių egzempliorių kaip aš bigsmile.gif VALIO vienok thumbup.gif

Man kaip būna 90/60, tai jaučiuosi irgi NORMALIAI mirksiukas.gif Bet va kai jis krenta/kyla, tai tada "kapai" doh.gif Iš tikrųjų būtų įdomu priepuolio metu pasimatuoti bigsmile.gif Bet kai TOKS jausmas, tai jokie daktarai ne galvoj, tik LOVA doh.gif

Bet taip juk nusigerti galima doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš dar pastebėjau, kad man tai būna susiję su ciklu- dažniausiai antrą ciklo dieną- matyt per pirmąją nemažai nukraujuoju ir tai veikia ax.gif
Atsakyti
Kiek pamenu mano topas buvo 79/55 mmHg , bet paliginti neblogai jauciausi, sia savaite gydytoja pamatavo spaudima ir sako "Kaip jauciates" blink.gif sakau "Puikiai !" thumbup.gif
Karta gulejau ligoninei ir slaugytoja negalejo kraujospudzio ismatuoti tai atejo gydytoja matuoti tai gydytojai taipat sunkiai sekesi ta padaryti, bet ismatavo tai vargse issigando ir is kart uzsake kad padarytu elektrokardiograma, o as puikiai jauciuos biggrin.gif nors gydytojai truputi baugu buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2011 02 20, 20:49)
Kiek pamenu mano topas buvo 79/55 mmHg , bet paliginti neblogai jauciausi, sia savaite gydytoja pamatavo spaudima ir sako "Kaip jauciates"  blink.gif  sakau "Puikiai !"  thumbup.gif  

bigsmile.gif doh.gif Tai tu iš viso "lavonėlis" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti