Įkraunama...
Įkraunama...

Pardavimai iš www.ebay.co.uk

noreciau suzinoti jusu nuomone apie ebay ar pirkot kada ir ar tenkino prekes kokybe ir ka aplamai ar verta pradet
Atsakyti
Daug pirkau, kolkas viskas patiko. Ir pati kartais ka idedu parduoti. Tik atsargiau biggrin.gif nes ebay kaip liga, vis einu ir ieskau ka nusipirkus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
o kaip su pristatimu ar laiku pristato ar paskui galima grazint prekia
Atsakyti
Tikra tiesa, kad ebay gali patapti liga blink.gif jau kiek kartu sau sakiau daugiau nelysiu ir nebidinsiu ir nieko man is ten nereikia, ir pan. ir taip toliau smile.gif aha... tongue.gif siandien vel susimokejau uz viena. Ateina kai kurie daiktai labai greitai, kai kurie po keliu dienu, o buna, ir isvis neateina. Pora kartu atsitiko, bet pinigus grazino. Dazniausiai tam, kad galetum grazinti daikta, turi tureti priezasti. Nes jei tik siaip nepatiko ir noriu grazinti, tai dazniausiai nepaims atgal. Siaip, kai perki nauja, tai dazniausiai gerus daikciukus atsiuncia, o su naudotais tai visaip - 50 ant 50.
Atsakyti
Daug kartu esam pirke per Ebay, niekada neteko nusivilti. prekes pristatymas priklauso ir kur uzsisakineji, jei ne is UK, tai prekes pristatymas siek tiek uztrunka, bet siaip esam patenkinti viskuo. smile.gif
Atsakyti
dabar vartau ir nesuprantu jeigu nori uzsiregistruot tai uztenka tik debitines ar reikia ir kreditines nes vaikai bizni sumane nori visus savo senus playsteseno zaidimus parduot o kaip ten pasto islaidas nustatyt kad nesamoniu paskui kokiu nebutu
Atsakyti
Pirkau labai daug ka, bet perku tik naujus daiktus. Esu susikurusi ir Paypal saskaita, todel visi mokejimai yra per ji. Paypal nurodziusi savo debetine kortele (jie ten saugiai viska patikrina ir mokejimai saugus, nieks tavo informacijos per daug nemato).
Atsakyti
Taip, esu ir as uzsikretusi Ebay liga blush2.gif
perku parduodu ax.gif
pasto islaidas nusistatai pats,priklauso nuo svorio,koki pasirinksi siuntima(su parasu,pirmos,ar antros klases)
paieskok yra puslapis royal maill,ten yra ikainiai
del grazinimo,tai reikia skaityti salygas,vieni priima ,kiti ne.
ebay ima mokesti uz pardavima,priklauso nuo sumos.
Atsakyti

perkam ir mes is ebay. Daugiausiai ten laiko praleidzia mano dukra, o man belieka tik susimoketi mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus viska susitvarkem ir prisiregistravom ziuresim kas bus
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 09 29, 07:33)
Pirkau labai daug ka, bet perku tik naujus daiktus. Esu susikurusi ir Paypal saskaita, todel visi mokejimai yra per ji. Paypal nurodziusi savo debetine kortele (jie ten saugiai viska patikrina ir mokejimai saugus, nieks tavo informacijos per daug nemato).

nesigauna man su ta paypal sistema verysad.gif ,raso ,kad ivedu bloga korteles nr,vedziau gal desim kartu ir vis tas pats.koki ten ta nr reikia ivesti?
Atsakyti
man tai pirkimas is ebay thumbup.gif kiek esu pirkusi tai niekad dar nenusivyliau bigsmile.gif o dabar labai noriu uzsisakyt vestuvine suknele bet ta kur man patinka tai is kinijos g.gif ar esat kuri nors sakiusis is taip toli, ir jei taip ar viskas buvo tvarkoje? nes man ten jie kazkoki ytartini blush2.gif
Atsakyti