Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

ate dietos ir valia i tokias temas atkeliavus, net seiles varva.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 13, 17:19)
ate dietos ir valia i tokias temas atkeliavus, net seiles varva.... bigsmile.gif

schmoll.gif aš jau išsigydžiau, kepu tik nebevalgau ir neberagauju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 13, 15:29)
schmoll.gif  aš jau išsigydžiau, kepu tik nebevalgau ir neberagauju  schmoll.gif

kad pas mane tokia gelezine valia butu wub.gif

prisiziurejau bandeliu su bananais, tai prisikepiau karstu sumustiniu su medum, cinamonu ir bananais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 13, 17:52)
prisiziurejau bandeliu su bananais, tai prisikepiau karstu sumustiniu su medum, cinamonu ir bananais lotuliukas.gif

panasu.... thumbup.gif
Atsakyti
Riesutiniai trikampeliai user posted image

user posted image
20 x 30 cm kepimo formai as sunaudojau ( apvaliai 26 cm torto formai sakyciau reikia 1/2 teslos):
150 g miltu
160 g sviesto
120 g cukraus
1 1/2 pak. vanilinio cukraus
1/2 a.s. kepimo milteliu
1 kiausini
100 g stambiai sukapotu riesutu ( as dejau migdolus)
100 g maltu riesutu ( velgi pas mane migdolai)
3 gerus v.s. abrikosu kepiniu dzemo

Is miltu, 65 g salto sviesto, 50 g cukraus, 1/2 pak. vanilinio cukraus, kepimo milteliu bei kiausinio uzsiminkyti tesla, kuria suvyniojus i maistine plevele padeti 30 min saltai.

Tuo laiku kai tesla ilsisi, pasidarome "idara": likusi sviesta islydome puodelyje, i ji suberiame cukru, vanilini cukru bei riesutus, taip pat 2 v.s. vandens. Mase ant silpnos ugnies verdame, vis maisydami ,kad viskas gerai susijungtu.

Kepimo forma isklojame kepimo popieriumi, ant jo paskleidziame atsalusia tesla, kuria maistines pleveles pagalba gerai islyginame. (As tam naudoju maza specialiai kepiniams skirta medini koceliuka. )Ant teslos dedame uogiene ar tai dzema ir tolygiai pasklaidome. Dabar eile gautai riesutu masei. Ja taipogi tolygiai paskleidziame ant teslos ir pasauname i ikaitinta orkaite 180° 30 min.
Dar silta pyraga supjaustome trikampeliais, ir paliekame atvesti. Siltas jis pjaustos lengviausiai, o veliau kai ir atsals bus lengviau ji isimti is skardos. Atvesusi dekoruojame kaip sirdis geidzia ; )
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Labai paprastas ir skanus pyragas. 4u.gif
Tesla:
400g. miltų;
100g. sviesto;
100g. grietinės;
100g. cukraus;
2 kiausiniai;
žiupsnelis druskos;
šaukštelis sodos.

Įdaras:
400g. sausos varskes ,ne is pakelių, o kur buna puri maišeliuose;
1 kiaušinis;
cukraus iš akies.

Kiaušinius suplakti, supilti ištirpintą sviestą, cukrų, nugesintą sodą su grietine, iberti druskos, ir miltus. Viska gerai išmaišyti ir tešlą ideti i plevele (maišelį), laikyti šaldytuve apie valanda.
Tuomet iškočioti tešlą, išklojant fotmą,ir i vidu sudėti varskę.
Kepkite kol paryduos krastai.

Skanaus wink.gif
P.S neikeliau foto,nes nemoku 4u.gif

Atsakyti
aguonele,koks grozis thumbup.gif neabejoju,kad ir be galo skanus,reiks ismeginti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif mums labai patiko, greit dingo rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=aguonele,2010 01 13, 20:49]
Riesutiniai trikampeliai user posted image

Jau itraukti i busimu kepiniu sarasa biggrin.gif
Atsakyti
Kraiusinis piragas:
250gr sluoksniuotos bemieles teslos
2 pakeliai varskes,galima su skoniu
2 kiausiniai
2 dideles kriauses
cukraus
Tesla iskocioti ir iskloti kepimo forma.Ant virsaus uzdeti varske su kaiusiniais ir cukrumi ir supjaustyti kraiuses be seklu ir odeles.

user posted image


user posted image
Skanaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 14 sausio 2010 - 21:11
o konservuotos kriauses tiktu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 01 14, 19:57)
o konservuotos kriauses tiktu? g.gif

mano manymu dar skaniau, tik nusisausinti gerai pirma reiketu thumbup.gif
Atsakyti