Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai/maisto papildai

user posted image
Papildyta:

*****

Man zinomas vienintelis Perfectil poveikis - pykinimas ir skrandzio skausmas..nesvarbu pavalgius ar ne gerciau.. ar rytas ar vakaras butu.. doh.gif
Pantogar - tiksliai skatina augima plauku..mano mamai sustabde slinkima..man paciai belenkaip atgaivino plaukus..(naudojau vidurines laikais, bet veliau sugadinau viska su tiesinimais)..tai db vel perku ir geriu..tik pantogar vartojam ne menesi ar du , o tris maziausiai ir nuosirdziai po 3 tabletes i diena. smile.gif
Grozvita - asiuklis esantis siuose vitaminuose yra tikrai geras dalykas plaukams..todel vartoju juos jau pusantro menesio..plaukai neslenka..auga..galbut pastiprejo kazkiek..
Nakvišų aliejų geriu dar tik puse mėnesio, bet pasidomėjus sužinojau jog nakvišos taip pat yra gerai plaukam..na žiūrėsim..vartoju visgi ne del plauku. smile.gif)
Silicea geriamas balzamas irgi nepakenks norincioms sustiprinti plaukus..tik patariu is karto pirkti 3-4 butelaicius ir gerti kas diena po sauksta ir taip 3-4 menesius..nes as pati padariau klaida kad nusipirkau tik viena ir pabaigus ji neturejau pasilikus pinigeliu antram buteliaciui tai taip ir nuplauke..o aisku po to vieno butaliacio poveikio nebuvo jokio..
Tai vat - vitaminus reikia vartoti ilgai ir tada laukti rezultatu, o ne po menesi ar du ir tada sakyt kad nepadeda. smile.gif)

Laukiame kitų nuomonių. wink.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambriu: 15 lapkričio 2009 - 17:38
QUOTE(Birūta @ 2009 11 13, 03:12)
siandien uzsisakiau viviscal is Amerikes. po 36$. laukiu kol pareis, o tada jau naudosiu... tiek isgirti - tikiuosi geriausio rezultato. o tuo labiau, kad nescioms ir maitinancioms galima gerti  thumbup.gif LT kaina tai  blink.gif  blink.gif  blink.gif


is kur siunciates konkreciau Viviscal?

sena tema cia

http://www.supermama...?...161631&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 17 lapkričio 2009 - 19:48
o kiek laiko reikia vartoti viviscal vitaminus? jeigu puse metu, tai brangi investicija gaunas g.gif
Atsakyti
siuo metu naudoju pantogar, pastebejau kad po keliu savaiciu vartojimo plaukai tikrai maziau slenka, vartosiu saziningai puse metu 4u.gif
Atsakyti
Geriu nakvisas, ne del plauku is esmes, taciau jei kazkiek pades plaukams, busiu laiminga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 11 15, 18:37)
is kur siunciates konkreciau Viviscal?

susidubliavo temos smile.gif
atsakysiu sitoj, nes cia ir klausia. per tarpininkes uzsisakiau. ir drugstore.com reikia gaudyt akcijas arba amazon.com. maciau kazkur LT pardavinejo kazkokiam skelbimu portale po 150 litu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 17 lapkričio 2009 - 19:51
Dabar naudoju Fitoval kapsules , nakvišų aliejų, Kalcis+magnis+Cinkas, bei Orginal Silicea Balsam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 18, 17:06)
Dabar  naudoju Fitoval kapsules , nakvišų aliejų, Kalcis+magnis+Cinkas, bei Orginal Silicea Balsam  mirksiukas.gif

ar ne per daug? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 18, 16:30)
ar ne per daug? 4u.gif

Gydytoja sakė, kad ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 18, 18:27)
Gydytoja sakė, kad ne smile.gif

thumbup.gif tada. o kuo naudingas nakvisu aliejus plaukams? ji gerti ar tepti reikia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 18, 17:31)
thumbup.gif tada. o kuo naudingas nakvisu aliejus plaukams? ji gerti ar tepti reikia? ax.gif

Aš jį geriu. Literatūroj rašo, kad nakvišų aliejus turi medžiagų padedančių išlaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 18, 17:34)
Aš jį geriu. Literatūroj rašo, kad nakvišų aliejus turi medžiagų padedančių išlaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus  mirksiukas.gif


As trecia menesi geriu Futura silica, net paciai keista, bet plaukai sustiprejo, labiau blizget pradejo.... ax.gif perfectil tai nepadejo, noreciau gerti pantogar, bet brangoka man.. schmoll.gif ax.gif
Atsakyti