Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
*acme*
QUOTE(Arikana @ 2010 06 02, 13:33)
Sveikos, nor4jau paklausti apie katinus.. Jei noriu jį vežtis į Lietuvą? Irgi reikia skiepo nuo pasiutligės? Dokumento kokio nors reikia? O kaip paskui iš Lietuvos gryžti? Ir kaip dėl lėktuvo? Priima katinus ar nea?
*

jei norit, tada pirmiausia turetumet skiepyt nuo pasiutliges, po bene 3men ( nebepamenu tiksliai ) kraujo tyrimas, gaunat gera tyrimo atsakyma ir laukiat 6men. sulaukus, keliaujat i LT ir be problemu gryztat. tik taip, jei norit be problemu keliaut unsure.gif

del lektuvo tai gal atsilieps merginos, kurios katinus gabeno mirksiukas.gif
Arikana
QUOTE(*acme* @ 2010 06 02, 14:56)
jei norit, tada pirmiausia turetumet skiepyt nuo pasiutliges, po bene 3men ( nebepamenu tiksliai ) kraujo tyrimas, gaunat gera tyrimo atsakyma ir laukiat 6men. sulaukus, keliaujat i LT ir be problemu gryztat. tik taip, jei norit be problemu keliaut unsure.gif

*

dėkui už atsakymą. Dar vienas klausimas, o kiek kainuoja tie skiepai ir tyrimai?
*acme*
QUOTE(Arikana @ 2010 06 02, 22:03)
dėkui už atsakymą. Dar vienas klausimas, o kiek kainuoja tie skiepai ir tyrimai?
*

kiek uk jie kainuoja, tai nezinau g.gif vien pasiutliges skiepas LT kazkas apie 20lt, o kraujo tyrimas 140lt ( bent as tiek mokejau ) atsakyma gavau po poros sav mirksiukas.gif
Arikana
QUOTE(*acme* @ 2010 06 02, 22:41)
kiek uk jie kainuoja, tai nezinau g.gif  vien pasiutliges skiepas LT kazkas apie 20lt, o kraujo tyrimas 140lt ( bent as tiek mokejau ) atsakyma gavau po poros sav mirksiukas.gif
*

aišku, dėkui. reiks nueiti pas veterinarus ir pasiteirauti rolleyes.gif
Pink*
QUOTE(*acme* @ 2010 06 02, 14:56)

*

Gabenausi šunį, bet tas pats galioja ir katinams, į saloną priima gyvūną iki 8kg (svoris kartu su transportavimo krepšiu/boksu). Jei sveria daugiau, galima gabentis spec., bagažo skyriuje, prieš tai aišku reiktų pasidomėti ar ta kompanija su kuria norite skristi išvis ima gyvūnus, nes tikrai nedaug tokių yra. Aš dažniausiai dėl to keliauju su Lufthansa, dar su Air Baltic esu skridus iki Europos, su šuniu salone.
Tiesa gyvūnui taip pat reikia rezervuoti vietą lėktuve, nes į saloną priima tik vieną gyvūną, todėl jeigu tame reise jau bus užregistruotas gyvūnas, jūsiškio nebepriims.
Arikana
QUOTE(Pink* @ 2010 06 03, 22:24)
Gabenausi šunį, bet tas pats galioja ir katinams, į saloną priima gyvūną iki 8kg (svoris kartu su transportavimo krepšiu/boksu). Jei sveria daugiau, galima gabentis spec., bagažo skyriuje, prieš tai aišku reiktų pasidomėti ar ta kompanija su kuria norite skristi išvis ima gyvūnus, nes tikrai nedaug tokių yra. Aš dažniausiai dėl to keliauju su Lufthansa, dar su Air Baltic esu skridus iki Europos, su šuniu salone.
Tiesa gyvūnui taip pat reikia rezervuoti vietą lėktuve, nes į saloną priima tik vieną gyvūną, todėl jeigu tame reise jau bus užregistruotas gyvūnas, jūsiškio nebepriims.
*

Oho kaip čia su gyvūnėliais unsure.gif Gal tada geriau su lėktuvu aš jo neskraidinsiu.. Nebent, jei mašina važiuotumėm.. rolleyes.gif
paperdoll
Pink*, pala pala kur cia priima i salona? is vilniaus i uk yra tokie skrydziai kur priima i salona?????????? man rodos cia visur taip galima isskrydus UK, nes i UK i salona tu niekaip nepaiimsi i salona..

beje, nezinau is kur tokios kainos, man pasiutliges skiepas kainavo 50 lt o tyrimas 300 lt .. :/
*acme*
QUOTE(paperdoll @ 2010 06 04, 12:23)
beje, nezinau is kur tokios kainos, man pasiutliges skiepas kainavo 50 lt o tyrimas 300 lt .. :/
*

siauliuos tokios kainos rolleyes.gif na uz pasiutliges mes atrodo irgi apie 40lt mokejom, bet ten kazkokie du skiepai buvo,, nes knygutej 2lipdukai. o veliau kai skiepijom, tai apie 20 lt kainavo. ax.gif
Pink*
QUOTE(paperdoll @ 2010 06 04, 11:23)
Pink*, pala pala kur cia priima i salona? is vilniaus i uk yra tokie skrydziai kur priima i salona?????????? man rodos cia visur taip galima isskrydus UK, nes i UK i salona tu niekaip nepaiimsi i salona..

*

Aš nesu skraidinusis į UK, bet skraidau į JAV iš JAV ir visada su šuniu salone, kelionė su persėdimu, todėl vistiek visada iki kažkurio Europos miesto iš pradžių skrendam, nežinau kodėl jūs sakot, kad niekaip nepasiimsi į saloną... Man atrodo, kad jeigu kompanija skraidina gyvūnus, tai jokio skirtumo į kokią šalį, svarbu, kad dokumentai būtų gyvūno sutvarkyti, užsirezervuoji jam vietą, orouoste susimoki už svorį ir skrendi ax.gif

Lufthansos gyvūnų gabenimo taisyklės:

http://www.lufthansa.com/lt/en/Animals?blt...Animals#ancAbT5
España
Norejau paklaust,gal zinote,ar norint atsigabenti gyvuneli i Airija,vis dar reikia laukti tuos 6 men po kraujo tyrimo?Nes veterinaras Ispanijoj pries kelias dienas tik tris salis nurode,i kurias to reikia,ir Airijos tarp ju nera.O kiek domejaus anksciau,tai tikrai zinau kad reikejo.Gal kas pasikeite?Jeigu yra mamyciu kazka apie tai zinanciu,buciau labai dekinga 4u.gif
Mufasa
QUOTE(Pink* @ 2010 06 07, 05:47)
Aš nesu skraidinusis į UK, bet skraidau į JAV iš JAV ir visada su šuniu salone, kelionė su persėdimu, todėl vistiek visada iki kažkurio Europos miesto iš pradžių skrendam, nežinau kodėl jūs sakot, kad niekaip nepasiimsi į saloną... Man atrodo, kad jeigu kompanija skraidina gyvūnus, tai jokio skirtumo į kokią šalį, svarbu, kad dokumentai būtų gyvūno sutvarkyti, užsirezervuoji jam vietą, orouoste susimoki už svorį ir skrendi

Lufthansos gyvūnų gabenimo taisyklės:

http://www.lufthansa.com/lt/en/Animals?blt...Animals#ancAbT5
*

i UK tikrai nepasiimsi, tik bagazo skyriuje, tokia tvarka. smile.gif
*acme*
QUOTE(España @ 2010 06 07, 20:53)
Norejau paklaust,gal zinote,ar norint atsigabenti gyvuneli i Airija,vis dar reikia laukti tuos 6 men po kraujo tyrimo?

tikrai reikia laukt doh.gif
España
QUOTE(*acme* @ 2010 06 09, 10:38)
tikrai reikia laukt doh.gif
*

Aciu acme.Reishkia ne koks veterinaras pasitaike mano kelyje doh.gif
Mufasa
o sakykit, ar jusu augintiniams lengvai buvo paimtas kraujas tyrimui atlikti?
mano maze tiek nukankino, kad galu gale narkoze teko daryti. bet ir jos metu kokius 6 kartus bade i kakla ir koja, kol paeme tinkama kieki. stebejau visa procesa. galiu pasakyti, kad buvo momentu, kai norejau viska nutraukti, pasiimti savo grazuole ir begti is vet klinikos kuo greiciau. nezinau, ar pataikiau ant nekokio veterinaro, ar istiesu taip sunkiai visiems gyvunams jis atliekamas g.gif pasidalinkit savo patirtim ax.gif
paperdoll
tikrai pataiket pas kazkoki mesininka o ne veterinara, mums eme krauja ne karto ir tyrimui sitam irgi eme krauja, aisku jo paeme nemazai, bet is pirmko karto pataiek ir paeme labai greitai..
Zemgulė
sveikos 4u.gif
gal kuriai teko lektuvu skristi su suniu? koki tan keliami reikalavimai narvui suns ganimui?
isanksti aciu uz info?
paperdoll
Januse, tai pasiskaityk auksciau, ziurint kur ru skrendi ir ziurint koks suo ir kokios avialinijos.
Pink*
QUOTE(Januse @ 2010 06 14, 21:17)
sveikos  4u.gif
gal kuriai teko lektuvu skristi su suniu? koki tan keliami reikalavimai narvui suns ganimui?
isanksti aciu uz info?
*

Aš skraidinuosi paprastoj medžiaginėj tašėj, svarbu, kad būtų uždara ir joje būtų pakankamai vietos šuniui atsisitoti/apsisukti. Iš bokso/tašės kelionės metu šuo negali būt išimtas. Čia keliaujant salone, jeigu bagažo skyriuje skaitykit kompanijos su kuria skrisite saituose, yra gyvūnų gabenimo taisyklės.
Ms.Blonde
QUOTE(Pink* @ 2010 06 23, 22:35)
Aš skraidinuosi paprastoj medžiaginėj tašėj, svarbu, kad būtų uždara ir joje būtų pakankamai vietos šuniui atsisitoti/apsisukti. Iš bokso/tašės kelionės metu šuo negali būt išimtas. Čia keliaujant salone, jeigu bagažo skyriuje skaitykit kompanijos su kuria skrisite saituose, yra gyvūnų gabenimo taisyklės.
*

Dar papildysiu, kad salone gali skrist tik iki 8kg svorio iskaitant tase/boksa (t.y. bendras svoris iki 8kg). Virs to svorio skraidinami kaip papildomas bagazas atskiroj patalpoj.
nokiaa35
Labas turim Vokiečių aviganę 3 metų, be dok. mes norime išvažiuoti į DK šuny mama nori dovanoti, sako kad labai dideli mokesčiai uz sunis ir t.t tad suteikit visą info prašau, kad tik leistų šinį vežti reik įkalbėt nes šuo mano gyvenimas, beje mama uždirba 20tukst kronų į men, dar kalbą nelabai mokam blush2.gif
Žydros akys
O mane domina, skrydis į JAV, jei skrendi su persėdimais, tai kaip tada tas šuo, kuris yra sunkesnis nei 8 kg., tai jį turi nusileidus persėdimui pasiimti iš bagažo ar kaip? Gal kas skrido su persėdimasi? 4u.gif
Ir dar.. airbaltic mačiau kad yra mokestis 50 eurų už 1 gyvūną, tai įdomu čia vienam skrydžiui ar visai kelionei? t.y. jei skrendi su persėdimais.
Papildyta:
O kaip jūsų šunys ištveria keliones? Gal kokių raminančių suduodat? Nes jei į Jav tai kelionė beveik parą trunka doh.gif Kaip su išvedžiojimu? unsure.gif
Adora_
sveikos wink.gif as cia su klausimeliu g.gif
palnuoju isigyti suniuka Lietuvoje (viskas man aisku su tais skiepais,vaistais ir t.t. ) ir gabenti ji i NORVEGIJA ,bet as griztu i lietuva kas 6men. ir aisku sunyti gabensiuos kartu,tai man vel reiks tasyti sunyti pas veterinara ir vel viskas padaryt ta pati? o kai grisiu is atostogu Lietuvoje (po poros savaciu ) ir vel skiepai,vaistai ir t.T? doh.gif doh.gif doh.gif
converseall
O galima saalone skraidintis du augintinius, nes as turiu du Jorkus po 2.5kg
Nastiona
QUOTE(Žydros akys @ 2010 07 18, 13:53)
O mane domina, skrydis į JAV, jei skrendi su persėdimais, tai kaip tada tas šuo, kuris yra sunkesnis nei 8 kg.,  tai jį turi nusileidus persėdimui pasiimti iš bagažo ar kaip? Gal kas skrido su persėdimasi? 4u.gif
Ir dar.. airbaltic mačiau kad yra mokestis 50 eurų už 1 gyvūną, tai įdomu čia vienam skrydžiui ar visai kelionei? t.y. jei skrendi su persėdimais.
Papildyta:
O kaip jūsų šunys ištveria keliones? Gal kokių raminančių suduodat? Nes jei į Jav  tai kelionė beveik parą trunka doh.gif Kaip su išvedžiojimu? unsure.gif
*

mes skraidynom i JAV musu labradora smile.gif su persedimais aisku irgi, bet pridavem ji Vilniaus oro uoste ir pasitikom jau JFK, tai kad nematysim jo visa kelione, jokiu raminamuju nedavem, nes jau nuo ju tik blogiau, ziauria pergyvenom, nes jis LABAI aktyvus, i narva idejom jo pleda ir kibira su vandeniu (kad nors pradziai turetu), pries skrydi nemaitinom visa para! ir 2 val praleido lauke , jau mano brolis pasistenge, iskankino ji smile.gif tai grizo labai pavarges smile.gif uz ji mokejau apie 170 euru, jei neklystu,cia pirmyn atgal.
is viso kelione truko 20val, bet jis net nepasiusiojo narve!!! iskente!! bet kai mus pamate oro uoste NY tai taip cype, visi i ji ziurejo smile.gif nesitikejo tikriausiai dar mus pamatyt...
bet viskas praejo gerai, aisku kai skrydo per varsuva tai as jau ten isklausynejom neviena karta, ar tikrai yra musu suo bagazinei ir dar stiuardesem sakiau kad nepamirstu lakunai sildima ijungt smile.gif
Natalja_B
Sveiki, merginos
va ir mes savo suniuka norim parsivezti i UK, jau tyrimai padaryti viskas gerai , liko tik sulaukti 6 menesiu ir pirmyn
Tik va su to gabenimu niekaip nesuprantu ar galyma su lektuvu vezti? su kokia aviakompanija?
buciau labai dekinga uz atsakyma
Žydros akys
QUOTE(Nastiona @ 2010 08 14, 07:21)
mes skraidynom i JAV musu labradora smile.gif su persedimais aisku irgi, bet pridavem ji Vilniaus oro uoste ir pasitikom jau JFK, tai kad nematysim jo visa kelione, jokiu raminamuju nedavem, nes jau nuo ju tik blogiau, ziauria pergyvenom, nes jis LABAI  aktyvus, i narva idejom jo pleda ir kibira su vandeniu (kad nors pradziai turetu), pries skrydi nemaitinom visa para! ir 2 val praleido lauke , jau mano brolis pasistenge, iskankino ji smile.gif tai grizo labai pavarges smile.gif uz ji mokejau apie 170 euru, jei neklystu,cia pirmyn atgal.
is viso kelione truko 20val, bet jis net nepasiusiojo narve!!! iskente!! bet kai mus pamate oro uoste NY tai taip cype, visi i ji ziurejo smile.gif nesitikejo tikriausiai dar mus pamatyt...
bet viskas praejo gerai, aisku kai skrydo per varsuva tai as jau ten isklausynejom neviena karta, ar tikrai yra musu suo bagazinei ir dar stiuardesem sakiau kad nepamirstu lakunai sildima ijungt smile.gif
*

Nuoširdžiai ačiū už atsakymą 4u.gif
O su kuria aviakompanija skridot? Kaip supatau per Varšuvą? Tai gyvūnas skrenda bagažo skyriuje? Gal iš karto pasirūpint aprengti? g.gif Bet jei šilta doh.gif unsure.gif
Kur atiduoda oro uoste? Išlipant iš lėktuvo ar kaip bagažą? Atsiprašau, apipyliau klausimais blush2.gif biggrin.gif blush2.gif
Papildyta:
Atidžiau perkskaičiau žinutę blush2.gif ir supratau, kad skrenda bagaže 4u.gif
Tivi
Sveikos,

Gal kas susiduret, ar galima suni i UK mikroautobusu vezti medziaginiame narve, pvz tokiame http://www.emdona.lt/index.php?id=1509&gr1=15&gr3=9 ? Klausiau paties asmens, kuris uzsiima pervezimu, tai nezino...
*acme*
QUOTE(coliukeee @ 2010 09 24, 18:18)
Sveikos,

Gal kas susiduret, ar galima suni i UK mikroautobusu vezti medziaginiame narve, pvz tokiame http://www.emdona.lt/index.php?id=1509&gr1=15&gr3=9 ? Klausiau paties asmens, kuris uzsiima pervezimu, tai nezino...
*

mes savaji vezem bagazineje. bent per tuneli tai jokio skirtumo kur tas suo buna smile.gif svarbu, kad automobily smile.gif
Tivi
Nu jo, kad kiek mes eurotunelio puslapi issinagrinejom, tai ten jokios info, kur kaip suo turetu but patalpintas. Tai realiai, vieninteli kas reikalavimus gali iskelt - pervezejas. O jo nuomone jau girdejom. Dekui uz info 4u.gif
*acme*
QUOTE(coliukeee @ 2010 09 25, 21:04)
Nu jo, kad kiek mes eurotunelio puslapi issinagrinejom, tai ten jokios info, kur kaip suo turetu but patalpintas. Tai realiai, vieninteli kas reikalavimus gali iskelt - pervezejas. O jo nuomone jau girdejom. Dekui uz info  4u.gif
*

jus tik pasidomekit ar gali ne savininkas gabenti gyvuna g.gif jei patys kartu nevyksit.
Tivi
Seimininkas kartu vaziuos. Bet, pasak mikriuko vairuotojo, tai ir be seimininko ner problemu, bi tik dokumentai visi tvarkingi.
Kaštanka
atiduodu sinsila. pasiimti reikes is Loughtono. IG10
Pink*
QUOTE(Žydros akys @ 2010 07 18, 13:53)
Papildyta:
O kaip jūsų šunys ištveria keliones? Gal kokių raminančių suduodat? Nes jei į Jav  tai kelionė beveik parą trunka doh.gif Kaip su išvedžiojimu? unsure.gif
*

Airbaltic jei neklystu skrenda iki Europos, iš Europos skristumėt su kita kompanija, tai jiems už šunį reikėtų mokėti papildomai. Lufthansos "stavkė" visai kelionei yra 150 eurų arba 200$.
Pirmus kartus šėriau savo šuniuką raminančiais, bet parskridus atsigaudinėdavo kokią dieną, todėl pastaruosius kartus skridom be jokių vaistų ir puikiausiai atlaikė kelionę. O kas liečia vedžiojimą, tai jau sunkiau, tenka šuneliui pakentėt verysad.gif

QUOTE(converseall @ 2010 08 02, 14:08)
O galima saalone skraidintis du augintinius, nes as turiu du Jorkus po 2.5kg
*

Man atrodo labai reta kuri kompanija leidžia du gyvūnus į saloną, iš Lietuvos net nežinau ar tokių yra. Pažįstama skraidinosi pora jorkų į parodą, tai sakė ilgai skambinėjosi ir ieškojsi kas paims du gyvūnus ir skrido ne iš LT, o iš Varšuvos ar tai Rygos, nepamenu.
Žydros akys
QUOTE(Pink* @ 2010 09o8c 3ol;
\.=/3w2 e
|:9o8i2 27, 17:57)
Airbaltic jei neklystu skrenda iki Europos, iš Europos skristumėt su kita kompanija, tai jiems už šunį reikėtų mokėti papildomai. Lufthansos "stavkė" visai kelionei yra 150 eurų arba 200$.
Pirmus kartus šėriau savo šuniuką raminančiais, bet parskridus atsigaudinėdavo kokią dieną, todėl pastaruosius kartus skridom be jokių vaistų ir puikiausiai atlaikė kelionę. O kas liečia vedžiojimą, tai jau sunkiau, tenka šuneliui pakentėt  verysad.gif
Man atrodo labai reta kuri kompanija leidžia du gyvūnus į saloną, iš Lietuvos net nežinau ar tokių yra. Pažįstama skraidinosi pora jorkų į parodą, tai sakė ilgai skambinėjosi ir ieškojsi kas paims du gyvūnus ir skrido ne iš LT, o iš Varšuvos ar tai Rygos, nepamenu.
*

O su kokia kompanija skridot? smile.gif su Liufthansa?
gyvate
Sveikos,o jei bandyčiau vežtis gyvūnėlį nepraėjus tiem 6 mėnesiams,išvis neįleistų ar gyvunėlį laikytų karantine?
Tivi
Logiskai tai turetu net neileist. Bet jei ir ivaziuosit ir paskui bus aptikta, turetu paimt 6 men karantinui.
Bambyziukas
QUOTE(Natalja_B @ 2010 09 06, 17:30)
Sveiki, merginos
va ir mes savo suniuka norim parsivezti i UK, jau tyrimai padaryti viskas gerai , liko tik sulaukti 6 menesiu ir pirmyn
Tik va su to gabenimu niekaip nesuprantu ar galyma su lektuvu vezti? su kokia aviakompanija?
buciau labai dekinga uz atsakyma
*

Ir man idomu kas apsiimtu pervezimu ( kokios avialinijos, ar mikriukai ar dar kas...) labai mazai info apie tai isvis doh.gif
def Fox
ar yra sansu i USA 30 kg suni issivezti?
Pink*
QUOTE(def Fox @ 2010 10 15, 12:06)
ar yra sansu i USA 30 kg suni issivezti?
*

Yra, bagažo skyriuje.
Zviozda
QUOTE(pikciurniene @ 2010 09 30, 20:10)
Sveikos,o jei bandyčiau vežtis gyvūnėlį nepraėjus tiem 6 mėnesiams,išvis neįleistų ar gyvunėlį laikytų karantine?
*

Mane tas irgi labai domina ax.gif Galvoju vezti su mikroautobusu. Kadangi sunytis labai mazas, gal skaitytusi kaip ir "nelegaliukas" vezant tuo tarpu. O gal kas nors turi "nelegaliuka" UK? kaip sekesi pervezti? Ir gal kas tvarkesi visus dokumentus UK?
maybe24
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 24, 13:05)
Mane tas irgi labai domina ax.gif  Galvoju vezti su mikroautobusu. Kadangi sunytis labai mazas, gal skaitytusi kaip ir "nelegaliukas" vezant tuo tarpu. O gal kas nors turi "nelegaliuka" UK? kaip sekesi pervezti? Ir gal kas tvarkesi visus dokumentus UK?
*

Mums pasiseke prasivezti,bet ne kiek tuo nesididziuoju.Kiek nervu reikejo doh.gif ,kai dabar pagalvoju,kad galejo atimti,tai net silpna pasidaro.Dabar sulaukem 4 menesiu,nuvedem pas veterinara,pasakem kad mums vieni zmones pailko nes isvaziavo is salies ir viskas.Paskiepijo,dabar laukiam antro skiepo.Veliau darysim pasa,bet pirma reikes daryti kraujo tyrimus,vieni is ju pasiutligei nustatyti.Geriausia nerodyti jokiu lietuvisku popieriu,nes tada yra tikimybe ,kad uzdarys i karantina ax.gif
Zviozda
QUOTE(maybe24 @ 2010 10 24, 16:33)
Mums pasiseke prasivezti,bet ne kiek tuo nesididziuoju.Kiek nervu reikejo  doh.gif  ,kai dabar pagalvoju,kad galejo atimti,tai net silpna pasidaro.Dabar sulaukem 4 menesiu,nuvedem pas veterinara,pasakem kad mums vieni zmones pailko nes isvaziavo is salies ir viskas.Paskiepijo,dabar laukiam antro skiepo.Veliau darysim pasa,bet pirma reikes daryti kraujo tyrimus,vieni is ju pasiutligei nustatyti.Geriausia nerodyti jokiu lietuvisku popieriu,nes tada yra tikimybe ,kad uzdarys i karantina  ax.gif
*

As ta mintim irgi nesididziuoju, bet kad kitaip labai ilgai laukti reikia. blush2.gif Tai jei teisingai supratau tai jusu yra "nelegaliukas". Tik dabar jau bus registruotas kaip angliukas. O tai reikia taip paprastai pas veterinara nueiti ir viskas? Ir ar jusu suniukas turejo ta pati pirmaji skiepa is LT?
maybe24
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 24, 16:12)
As ta mintim irgi nesididziuoju, bet kad kitaip labai ilgai laukti reikia.  blush2.gif  Tai jei teisingai supratau tai jusu yra "nelegaliukas". Tik dabar jau bus registruotas kaip angliukas. O tai reikia taip paprastai pas veterinara nueiti ir viskas? Ir ar jusu suniukas turejo ta pati pirmaji skiepa is LT?
*

Turim ir skiepu knygele ir kilmes dokumentus.Pasas bus europinis tai nereiskia ,kad suo taps anglu smile.gif
Susiradom privacia veterinarijos klinika arciausiai namu ir nuvedem.Pasakiau,kad ka tik isigyjau suni ir ne nenutuokiu nieko apie skiepus ir kita sveikatos prieziura.Moteriskes buvo labai malonios,viska paaiskino,uzregistravo naujaji pacienat ir uz 15 min pasikalbejom su veterinaru,idejo mikrochipa,paaiskino apie skiepus ir viskas rodos,dave apoitmenta kitam vizitui.
Manau,kad sunu prieziura yra neblogas biznis UK todel visi mieli ir stengiasi prisivilioti klientus su ivariuom nuolaidom ,maistelio meginukais ir pan.
Skiepas,apziura,tabletes nuo blusu ir kirmeliu,mikrocipas-kainavo 55 svarus. ax.gif
Zviozda
QUOTE(maybe24 @ 2010 10 24, 21:32)
Turim ir skiepu knygele ir kilmes dokumentus.Pasas bus europinis tai nereiskia ,kad suo taps anglu smile.gif
Susiradom privacia veterinarijos klinika arciausiai namu ir nuvedem.Pasakiau,kad ka tik isigyjau suni ir ne nenutuokiu nieko apie skiepus ir kita sveikatos prieziura.Moteriskes buvo labai malonios,viska paaiskino,uzregistravo naujaji pacienat ir uz 15 min pasikalbejom su veterinaru,idejo mikrochipa,paaiskino apie skiepus ir viskas rodos,dave apoitmenta kitam vizitui.
Manau,kad sunu prieziura yra neblogas biznis UK todel visi mieli ir stengiasi prisivilioti klientus su ivariuom nuolaidom ,maistelio meginukais ir pan.
Skiepas,apziura,tabletes nuo blusu ir kirmeliu,mikrocipas-kainavo 55 svarus.

Na o del pervezimo? Ar sunku buvo? Nes as galvoju su mikro autobusiuku veztis, tai manau kad butu lengviau. Tik aisku to streso tai daug bus.
Ar jusu suniukas didelis? Nes as noriu rusu zaisliuka atsivezti. Jos dar neturiu tai noriu LT nusipirkti ir atsivezti jau sausi. Nes cia UK kiek ziurejau tai nelabai tokiu yra. O bet kokio pirkti nenoriu, o be to man kazkaip lietuviskas suniukas ir yra lietuviskas. Galvoju toki mazyti tai kad ir kailiniuose parsivesiu, jei jau imtu tikrinti automobili.

P.S. jei viesai nenorit aptarineti subtilybiu, gal galit man i az parasyti. Nes dabar tik ta mintim ir tegyvenu, kaip gryzusi nusipirksiu suniukas ir ji cia kuo greiciau atsivesiu. doh.gif Jau visi sako,kad as kaip apsesta blink.gif Bet nenurimsiu, kol tas mazas padariukas nebus salia manes bigsmile.gif
maybe24
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 24, 23:58)
Na o del pervezimo? Ar sunku buvo? Nes as galvoju su mikro autobusiuku veztis, tai manau kad butu lengviau. Tik aisku to streso tai daug bus.
Ar jusu suniukas didelis? Nes as noriu rusu zaisliuka atsivezti. Jos dar neturiu tai noriu LT nusipirkti ir atsivezti jau sausi. Nes cia UK kiek ziurejau tai nelabai tokiu yra. O bet kokio pirkti nenoriu, o be to man kazkaip lietuviskas suniukas ir yra lietuviskas. Galvoju toki mazyti tai kad ir kailiniuose parsivesiu, jei jau imtu tikrinti automobili.

P.S. jei viesai nenorit aptarineti subtilybiu, gal galit man i az parasyti. Nes dabar tik ta mintim ir tegyvenu, kaip gryzusi nusipirksiu suniukas ir ji cia kuo greiciau atsivesiu. doh.gif  Jau visi sako,kad as kaip apsesta blink.gif  Bet nenurimsiu, kol tas mazas padariukas nebus salia manes bigsmile.gif
*

Nieko cia tokio itin slapto nera.Mes dobermana pirkom,7 savaiciu jau buvo gana didelis,neturejom jokiu bedu tik del to,kad musu netikrino,nelipom is masinos,taip priekineje keleivio sedyneje ir prabuvo(man po kojomis),jei butu reikeje islipti butu amen buve,nes jis ir taip nerimo,matyt jaute,kad mes nervingi.Seip visa kelione beveik pramiegojo,o artejant link sios nuostabios salos,prabudo smile.gif
Jei sunytis bus maziukas ir tilps kokioje rankoveje gal ir nieko,mes jau tikrai niekur jo paslepe nebutumem,tiesiog pasiseke.
Zviozda
QUOTE(maybe24 @ 2010 10 25, 11:41)
Nieko cia tokio itin slapto nera.Mes dobermana pirkom,7 savaiciu jau buvo gana didelis,neturejom jokiu bedu tik del to,kad musu netikrino,nelipom is masinos,taip priekineje keleivio sedyneje ir prabuvo(man po kojomis),jei butu reikeje islipti butu amen buve,nes jis ir taip nerimo,matyt jaute,kad mes nervingi.Seip visa kelione beveik pramiegojo,o artejant link sios nuostabios salos,prabudo  smile.gif
Jei sunytis bus maziukas ir tilps kokioje rankoveje gal ir nieko,mes jau tikrai niekur jo paslepe nebutumem,tiesiog pasiseke.
*

Labai nuraminot mane. Tikiuosi mums bus viskas gerai ax.gif Jei dar kas nors turit tokios patirties pasidalinkit. Ir as pasidalinsiu kai jau grysiu su savo mazaja "nelegaliuke" bigsmile.gif
Bambyziukas
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 25, 20:27)
Labai nuraminot mane. Tikiuosi mums bus viskas gerai  ax.gif  Jei dar kas nors turit tokios patirties pasidalinkit. Ir as pasidalinsiu kai jau grysiu su savo mazaja "nelegaliuke" bigsmile.gif
*

Jetau kaip jus nebijot doh.gif o mano situacija buvo tokia, kad teko palikti cia lt 4 men klecka seneliam, sirdis plyso, bet nieko nepadarysi, taisykles yra taisykles...butu daug baisiau jei atimtu...o ir baudos ten ohoho schmoll.gif
*acme*
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 25, 21:27)
Labai nuraminot mane. Tikiuosi mums bus viskas gerai  ax.gif  Jei dar kas nors turit tokios patirties pasidalinkit. Ir as pasidalinsiu kai jau grysiu su savo mazaja "nelegaliuke" bigsmile.gif
*

mes saviski legaliai vezem, net minciu nebuvo bandyt prasmukt, mat suo didelis doh.gif
tuneliu kelemes; tai kiek maciau, buna, kad jie kai kurias auto praso atvaryti i toki garaziuka, o ten jau tikrina viska. jei suo i rankove telpa, galima bandyt rizikuot g.gif bet ir suo turi tada but ramut ramutelis smile.gif
jei atvirai, tai as nerizikuociau blush2.gif
Zviozda
QUOTE(*acme* @ 2010 10 26, 16:56)
mes saviski legaliai vezem, net minciu nebuvo bandyt prasmukt, mat suo didelis doh.gif
tuneliu kelemes; tai kiek maciau, buna, kad jie kai kurias auto praso atvaryti i toki garaziuka, o ten jau tikrina viska. jei suo i rankove telpa, galima bandyt rizikuot g.gif bet ir suo turi tada but ramut ramutelis smile.gif
jei atvirai, tai as nerizikuociau  blush2.gif
*

Na mano mazyte visai bus. Na pati jau keleta kartu vaziavau i LT su masina tai zinau koki situacija. Viska gerai apgalvosiu ir tada nuspresiu ka daryti. Bet siaip tai 85 procentai, kad vesiuosi nelegaliuka ax.gif
inni
nu bet jus ir rizikuojat,o jei pagaus atims ta suniuka,uzdes didziausia bauda,nu jau niekada savo suniuku taip nerizikuociau nei uz ka,geriau viska susitvarkau ir palaukiu tam tikra laika unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.