Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Aziza
QUOTE(mazhas @ 2012 05 24, 09:17)
Vakar skambinausi i LOT, del suniuko gabenimo. Nezinau, kiek ten teisybes tame, ka man pasake ta moterele, kuri atsiliepe telefonu, bet pasake taip.. Tiksliau trumpai nupasakosiu. Kadangi mane domino suniuko iki 8 kg(kartu su boksu) skraidinimas is varsuvos tai ji man kainos tikslios negalejo pasakyti kiek mano suneliui tas kainuotu, bet "greiciausiai kad tiek pat, kiek ir is Vilniaus, t.y 70 euru" (pastaba ! sunelis keliautu ne cargo, o salono viduje, kartu su seimininku) kiek cia teisybes nezinau, tik va, tokia info gavau ju atstovybej..
*

del USA turiu šiek tiek info, nes mano vados katinėlis keliavo i Čikaga.. smile.gif nukopinau iš kitos temos:
taigi katukas skrido su SAS avialinija, lyg ir Lot polish ir air baltic skraidina gyvūnus.. prieš perkant bilietą reik pasiskambint i avialinijas, nes jie riboja gyvūnų skaičių skrydžio metu, lyg galima nedaugiau 4 bendrai paėmus..
susimokamas papildomas mokestis už gyvūną, iki 8 kg leidžia i lėktuvo vidų..
boksas turi būt erdvus, kad gyvūnas galėtų laisvai atsistoti ir apsisukti...
diena prieš skrydi reikalingas antspaudas iš veterinaro, kad gyvūnas sveikas yra galiojantys skiepai, sugirdyti vaistai nuo kirminų ir sulašinta nuo erkiu, yra čipas..
ta pačia diena nuvažiavo i vet. tarnybą gavo sertifikata, kad gyvūnas gali iškeliaut is LT, ir kad jis yra sveikas..
už gyvūna susimokėjo orouoste, i viena pusę kainavo 150$ ( manau kiekvienam individualiai ) gal kažkam pagelbės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liusi2003 @ 2012 05 26, 10:27)
nu mergaites, gavom atsakimą, ispradziu neigimą tipo labai didelis suo, bet paskui uz 30 sv per men, gavom patvirtinimą. dabar ieškom firma kuri is klaipedos gali pasiimti , gal kas nors zino? pas mus labai jautrūs šuniukas, ir taip gavo dideli šoka, kad mes ji palikom , del to noriu rasi tikrai patikima firma/
aciu
dar toks klausimas, o reikie mokėti uz suni kokios nors mokesčius? o butinai drausti?
*

džiugu, kad viskas jums buvo taip paprasta.. thumbup.gif netikėjau, kad gausit teigiama atsakyma, kiek mums būsto teko ieškot su dviem 3kg. šuniukais.. doh.gif o dar ir nuotrauka fotostudijinę turėjom, kad padaryt kuo geresni ispūdi.. biggrin.gif čia tik užsimindavai, kad yra dar ir šuo psio ir nesvarbu, kad mažutis.. smile.gif
na geros kelionės jūsų šuniukui, greičiau pasiektų naujuosius namus.. wub.gif
del mokesčių tai manau visur reik mokėt, pas mus tik už kates nereik.. mes ir patys dar neišsiaiškinom kur, kaip ir kiek... na gausim perspėjima tai gausim, tuomet ir užregistruosim.. smile.gif del draudimo tai galima, bet manau neprivaloma.. pačiam patogu o galbūt ir pigiau, kad gyvūnui susirgus, draudimas apmokės gydymo išlaidas.. 4u.gif
liusi2003
džiugu, kad viskas jums buvo taip paprasta.. thumbup.gif netikėjau, kad gausit teigiama atsakyma, kiek mums būsto teko ieškot su dviem 3kg. šuniukais.. doh.gif o dar ir nuotrauka fotostudijinę turėjom, kad padaryt kuo geresni ispūdi.. biggrin.gif čia tik užsimindavai, kad yra dar ir šuo psio ir nesvarbu, kad mažutis.. smile.gif
na geros kelionės jūsų šuniukui, greičiau pasiektų naujuosius namus.. wub.gif
del mokesčių tai manau visur reik mokėt, pas mus tik už kates nereik.. mes ir patys dar neišsiaiškinom kur, kaip ir kiek... na gausim perspėjima tai gausim, tuomet ir užregistruosim.. smile.gif del draudimo tai galima, bet manau neprivaloma.. pačiam patogu o galbūt ir pigiau, kad gyvūnui susirgus, draudimas apmokės gydymo išlaidas.. 4u.gif
*

[/quote]
aciu, aciu 4u.gif 4u.gif
pinigai yra didelis tvirtumas lotuliukas.gif
mes irgi siunčiam nuotrauka , bet ieskojam ta kur ji smulkiau atrodo blush2.gif

gal kas zino firma kuri paima suni is klaipedos?
aciu
eltique
Labutis merginos,pagaliau musu katinas pas mus UK smile.gif As susiradau vezejus Siauliecius neblogi vyrukai,veza gyvunus su mikriuku be seimininko.Katinui sutvarkeme visus reikalingus dokumentus,sutarta data atvaziavo jie i namus pas mus ir paeme katina (narva buvau nupirkusi uk tai jie paeme narva is uk i LT parveze nemokamai),po to nuveze katina i Siaulius pas savo veterinara (jie kai paima gyvunus vezimui visus veza patikrai pas savo veta kad pries kelione apziuretu kad tikrai viskas tvarkoje) tai teko pakeisti viena lipduka vakcinos kuris buvo netinkamas (ne europinis)ir patys nukirminavo,uzdejo stampus.Pati kelione truko gan ilgai 28 val,bet katino narve visalaika nelaike,buvo isleistas ganytis po mikra smile.gif sake labai stresavo,visa ta laika nieko i burna neeme.Grizo i Londona,vaziavome pasiimti nes mes gyvenam ne Londone,tai katinas jautesi puikiai nors ir buvo issigandes,bet grizus namo viskas susitvarke,zodziu galiu pasakyti kad viskas vyko taip kaip planuota ir katinas saunuolis istvere ilga kelione,visi esame laimingi smile.gif tiesa mums tai kainavo 80 svaru (atvykimas i namus,vet apziura,lipduko keitimas,nukirminavimas plius laike pas save per nakti nes isvyko tik paryciais,pati kelione) ir tikrai nesigailime tikrai neblogi vyrukai vezejai,tik va nezinau ar jie ima gyvunus is tolimesniu miestu,nes patys is Siauliu,o katina paeme is Siauliu apskrities,parasysiu ju tel numeri kam reikes pasiskambinkite ir sutarsite 07761603709 ir lietuviskas nr 867826675.tai tiek merginos is mano ispudziu,klauskite dar ko nors smile.gif
liusi2003
nu mergaites, atvaziavo musu suniukas, gal kas zino kur reikia ji uzsiregistruoti?
tiklis
4u.gif sveikos merginos. gal kuri galite parekomenduoti patikimus vezejus pervezti suniuka i SVEDIJA? 4u.gif
liusi2003
kai reikėjo atvežti savo suo radau per *infected* vezem su sito vezeja esu labai patenkinta, suo atvaziavo ramus,grazus ir sotus (savo maisto nevalge, tai sake kad vaisyno vistu blauzdialio rolleyes.gif ir kaina buvo ant 50sv, maziau negu kiti uzpase . parašykite gal ir Svedija veza.
keleiviaijura@gmail.com
http://www.skelbimo.lt/lietuva-anglija-skotija-lietuva/
Sidabrija
Sveikos, mergaites 4u.gif

Pries pusmeti laimingai atsivezeme savo suni i UK, dabar planuojame atostogas dviems savaitems Lietuvoje. Noretume visi vaziuoti automobiliu, nes nedristame suni palikti svetimiems tokiam ilgam laikui (kainos didokos, o kai kur ir laikymo salygos abejotinos). Kartu ramiau bus smile.gif
Norejau paklausti ar galime laisvai ji veztis ir parsivezti ar vel reikia tvarkyti kokius dokumentus, skiepus ir pan?

Aciu 4u.gif
Jovitele78
Gal kuri zinote kokie ystatymai issivezti suniuka i JAV jis be dokumentu 11metu mazas pekinukas 4kg tesveria smile.gif Dekui uz atsakymus thumbup.gif
windinthehair
Sveikos! Visos čia diskutuoja apie šunis ir kates. Aš turiu klausimą apie kitus gyvūnus.
Turiu 3 šinšilas ir noriu atsigabenti į Švediją. Mačiau, kad skrendant lėktuvu galimi du gyvūnai ir vieno kaina 50 eurų, aš pagalvojau, kad keltas yra geresnė išeitis, bet klausimas, kokių dokumentų reikia ir kaip ten su keltu, ar reikia registruot, ar yra kainos gyvūnams? ar iš viso negalima keliaut su gyvūnais? Keliauti su mašina per Daniją užimtų per daug laiko, plius aš ne Malmö gyvenu, tai nemanau,kad apsimokėtų.. Gal kas kokių patarimų ar patirčių turi? Ačiū
solyte1974
labutis 4u.gif
Jus ziuriu visos i uzsieni vezat.O kazin kokie reikalavimai butu norint isvezti is airijos i Lietuva suniuka(jis apie 3 kg sveria) g.gif .Galvoju,kad gal lengviau negu isivezti ax.gif
Gal kas vezet is airijos i Lietuva?
Giedruliux
ar imanoma i uk atsivezti suniuka, jaunesni nei 3 menesiu?
Nolda
QUOTE(windinthehair @ 2012 10 01, 14:16)
Sveikos! Visos čia diskutuoja apie šunis ir kates. Aš turiu klausimą apie kitus gyvūnus.
Turiu 3 šinšilas ir noriu atsigabenti į Švediją. Mačiau, kad skrendant lėktuvu galimi du gyvūnai ir vieno kaina 50 eurų, aš pagalvojau, kad keltas yra geresnė išeitis, bet klausimas, kokių dokumentų reikia ir kaip ten su keltu, ar reikia registruot, ar yra kainos gyvūnams? ar iš viso negalima keliaut su gyvūnais? Keliauti su mašina per Daniją užimtų per daug laiko, plius aš ne Malmö gyvenu, tai nemanau,kad apsimokėtų.. Gal kas kokių patarimų ar patirčių turi? Ačiū
*

Sinsilas gali masinoje palikti, kai keltu. Cipai, skiepai ir kt reikalavimai keliami tik sunims, katems ir seskams smile.gif Del viso pikto galima del savo ramios sirdies paimti veterinaro israsa, kad sveikas. Keltai su gyvunais priima.

QUOTE(Giedruliux @ 2012 12 18, 16:00)
ar imanoma i uk atsivezti suniuka, jaunesni nei 3 menesiu?
*

Sunkiai. Is pradziu reiktu padaryti puppy vakcinas, cipus ir kt reikalus. Tada - bent su isvazimu i Danija tokia situacija - turi gauti is savo rajono veterinaro israsa kad 50km spinduliu nera buve pasiutliges protrukiu, tada seka daug dokumentacijos, popierizmo ir tt. Reiktu dometis. Galetu padeti veiseja. Jei suniukai ne is eislyno, tikrai patarciau palaukti iki 3men ir 21 dienos, kiek reikia laukti po skiepo.
Espire
Sveiki,

Gal kas gabeno katinuka is Rygos i UK su Airbalticu ir gali pasakyti kiek tas malonumas kainuoja, nes viena cargo imone man paskaiciavo apie 450 EUR. Tai vat idomu, ar cia reali kaina ar nelabai smile.gif
Bei kiek mazdaug kainuotu jei nusprestume samdyti pervezimo imone, gal kas zinote patikimu is Vilniaus?
Aciu 4u.gif
Nolda
zinau patikima firma, vezejas savas zmogus, pats ne viena augintini turejes ir turi smile.gif parasysiu AZ
Godutia
Sveikos,

As planuoju pirkti suniuka Lietuvoje ir parsivezti su mano pazistamais vezejais, jie tai dare sekmingai jau ne karta.

Jei laukti kol suniukui bus 3menesiai, skiepyti nuo pasiutliges, laukti dar 21diena, labai gaunasi ilgas laiko tarpas (kalytei, kuria ruosiuosi pirkti dar tik 12d. ax.gif )

Tad galvojau pagooglinsiu daugiau informacijos ir radau Europos Sajungos Istatus, kurie sako:

Member States may authorise the movement of animals listed in parts A and B of Annex I which are under three
months old and unvaccinated, if they are accompanied by a passport and have stayed in the place in which they were
born since birth without contact with wild animals likely to have been exposed to the infection or are accompanied
by their mothers on whom they are still dependent.

Vadinasi jei suniukas budamas sakykim 10 savaiciu, tures mikrocipa, gaus pasa, bus su reikiamais jo amziui skiepais, kazkoki patvirtinima, kad nuo gimimo buvo tik namuose su mama, gales atvykti i UK be kliuciu.

Tik va is kur gauti ta patvirtinima, cia irgi pas veta jis israsomas?

Butu smagu, kad galetu musu suniukas atvykti pries mano gimtadieni wub.gif biggrin.gif
nestuole
Labutis.Radau aktualia man tema rolleyes.gif Paskaiciau ka merginos raset,bet turiu klausima 4u.gif ,sakykit prasau as noreciau is UK i LT veztis jorkiuka atostogoms.Ko jam reikia?Lektuvu geriau ar su mikro autobusiuku?Aciu labai uz info wub.gif
Gladness
QUOTE(nestuole @ 2013 01 17, 22:41)
Labutis.Radau aktualia man tema  rolleyes.gif Paskaiciau ka merginos raset,bet turiu klausima 4u.gif ,sakykit prasau as noreciau is UK i LT veztis jorkiuka atostogoms.Ko jam reikia?Lektuvu geriau ar su mikro autobusiuku?Aciu labai uz info  wub.gif
*

Nueik pas veterinara, tau susakys naujausias salygas ko reikia smile.gif zinau tik tiek, kad isvezti is UK yra daug lengviau, negu po to vel parsivezti, tai svarbu nieko nepraleisti. Aisku cipas, pasas, skiepai ir vaistai tai manau tikrai tures bus padaryta.
Lektuvu su gyvunu keliauti labai brangu, ir gyvunas bus laikomas bagazo skyriui, Su mikro autobusiuku vezciau gyvuna, nebent pati kartu vaziuociau su tuo autobusiuku, siaip nenoreciau palikti gyvuna viena, nebent turi patikima vezeja mirksiukas.gif
O visu geriausias variantas vaziuoti su savo automobiliu, ir paprasciausia, ir pigiau, ir ramiau, bet ne visi turi ta galimybe... smile.gif
nestuole
QUOTE(Gladness @ 2013 02 11, 14:08)
Nueik pas veterinara, tau susakys naujausias salygas ko reikia smile.gif zinau tik tiek, kad isvezti is UK yra daug lengviau, negu po to vel parsivezti, tai svarbu nieko nepraleisti. Aisku cipas, pasas, skiepai ir vaistai tai manau tikrai tures bus padaryta.
Lektuvu su gyvunu keliauti labai brangu, ir gyvunas bus laikomas bagazo skyriui, Su mikro autobusiuku vezciau gyvuna, nebent pati kartu vaziuociau su tuo autobusiuku, siaip nenoreciau palikti gyvuna viena, nebent turi patikima vezeja  mirksiukas.gif
O visu geriausias variantas vaziuoti su savo automobiliu, ir paprasciausia, ir pigiau, ir ramiau, bet ne visi turi ta galimybe... smile.gif
*

Aciu uz issamu paaiskinima wub.gif O jei vaziuoji su savo auto,tai nieks niekur nesikabineja,nieks nieko nereikalauja visiskai?Gal durnas klausimas,bet nesam vaziave su savo masina niekada,vis skraidom cool.gif
salunja
QUOTE(nestuole @ 2013 02 16, 23:33)
Aciu uz issamu paaiskinima  wub.gif O jei vaziuoji su savo auto,tai nieks niekur nesikabineja,nieks nieko nereikalauja visiskai?Gal durnas klausimas,bet nesam vaziave su savo masina niekada,vis skraidom  cool.gif
*

reikalauja visko,kaip ir skrendant lektuvu,tik kad maziau streso gyvunui.skiepai,pasas,chipas-viskas turi buti tvarkoje 4u.gif
dukri
QUOTE(Gladness @ 2013 02 11, 14:08)
Lektuvu su gyvunu keliauti labai brangu, ir gyvunas bus laikomas bagazo skyriui, Su mikro autobusiuku vezciau gyvuna, nebent pati kartu vaziuociau su tuo autobusiuku, siaip nenoreciau palikti gyvuna viena, nebent turi patikima vezeja  mirksiukas.gif
*

Visiskai sutinku su siom mintim. Planavau, as planavau, stresavau del mikroautobusu, kur saugu ir patikima, bet deliojus sudeliojau, kad geriausia, ramiausia bus savo masina parsivezti suni. Nusikels menesiui veliau atsivezti, bet busiu rami, kad suo salia. Teko ir buta DE keisti del sunio, bet ko nepadarysi.... mirksiukas.gif
k_azu
QUOTE(salunja @ 2013 02 16, 23:53)
reikalauja visko,kaip ir skrendant lektuvu,tik kad maziau streso gyvunui.skiepai,pasas,chipas-viskas turi buti tvarkoje 4u.gif
*

del to streso tai gincytinas dalykas... Viskas priklauso nuo individo taip pat kaip ir zmonems. Vieni mieliau praleidzia visa para automobilyje, o kiti geriau kelias valandas biski pasinervuos lektuve. Kai gyvenom Belgijoje teko keliauti kelis kartus su kate. Pirma kelione lektuvu biski pakniauke ir viskas. Kai tik islipom nusiramino. Nors nuo mazens buvo pratinama prie vazinejimo automobiliu, pirma karta keliaujant i lietuva su masina ir keltu tevai galvojo arba kate numirs arba jie ja velniop ismes doh.gif net raminamieji nepadejo. Kol iki kelto nuvaziavo (apie 12 valandu man rodos) tai ji tiek reke, kad uzkimo, visur lindo ir draskesi kai mama laike rankose ramindama, o bokse ziauriai grauze groteles. Apsiramino tik kelte bet kita diena klaipeda-vilnius vel buvo ziauri. Tad kai reikejo atgal keliauti man teko ja i lektuva imti. Na ir ka jus galvojat? Sedejo grazuole ir ne garso neisleido per tas kelias valandas.
Dabar ruosiuosi parsivezti jauna suniuka i uk. Ir net nesvarstydama jau zinau, kad taupysiu pinigus kad ji parsiskraidinciau. Jam teks kargo keliauti, bet man bus daug ramiau zinant kad jo kelione uztruks tik keleta valandu o ne varginancia para. Nesvarbu ar su savimi masinoje ar mikriuke bus vezamas gyvunas, mano manymu jau geriau kuo trumpesne kelione.
Gladness
Skirtumas tas, kad keliaujant i/is UK gyvunus galima vezti TIK cargo skyriuje, tai yra i salona ju grieztai negalima isinesti, taip pat pigiu skrydziu bendroves neskraidina gyvunu, todel tenka jau ir patiems pirktis bilietus brangesniame lektuve (su ryanair tikrai neisdegs gyvuno prasivezti).

Pries perkant bilietus lektuvui su gyvunu, pirma gerai pasidomekit apie pati islaipinima is lektuvo, nes jei gerai pamenu, buvo, kad gyvuna tiesiai is lektuvo paimdavo i 24valandu karantina, ir seimininkas ji galedavo atsiimti tik po tu 24valandu.

Jei lyginti mikriukus su savu automobiliu - vienareiksmiskai savas automobilis.
Bet jei lyginti lektuva su savu transportu - tai ziurekit pagal savo gyvuna ir savo pinigine.

As tai vienareiksmiskai renkuosi sava transporta pervezti gyvunui.

Kad ir koki transporta bepasirinktumete - nepraleiskit NEI VIENO paraso, ar lipduko gyvuno pase, nes bus daugiau problemu, nei reikia.
MissLeah
Mes daznai vazinejam su jorkuciu is Lt i Prancuzija ir atgal su savo auto, tai niekas nieko niekad netikrina, galim ir mes patys ir suniukas be pasu but biggrin.gif
Gladness
QUOTE(Lėjaaa @ 2013 03 10, 17:38)
Mes daznai vazinejam su jorkuciu is Lt i Prancuzija ir atgal su savo auto, tai niekas nieko niekad netikrina, galim ir mes patys ir suniukas be pasu but biggrin.gif
*

Tai cia i Prancuzija, Anglijoj biski kitokie istatymai biggrin.gif jie visada tikrina, o jei gyvuna nori i vezti, tai ypac biggrin.gif pas juos ten kaip visada visose srityse kitokie istatymai nei likusioj Europoj biggrin.gif
dukri
QUOTE(Gladness @ 2013 03 08, 14:58)
Skirtumas tas, kad keliaujant i/is UK gyvunus galima vezti TIK cargo skyriuje, tai yra i salona ju grieztai negalima isinesti, taip pat pigiu skrydziu bendroves neskraidina gyvunu, todel tenka jau ir patiems pirktis bilietus brangesniame lektuve (su ryanair tikrai neisdegs gyvuno prasivezti).

Pries perkant bilietus lektuvui su gyvunu, pirma gerai pasidomekit apie pati islaipinima is lektuvo, nes jei gerai pamenu, buvo, kad gyvuna tiesiai is lektuvo paimdavo i 24valandu karantina, ir seimininkas ji galedavo atsiimti tik po tu 24valandu.

Jei lyginti mikriukus su savu automobiliu - vienareiksmiskai savas automobilis.
Bet jei lyginti lektuva su savu transportu - tai ziurekit pagal savo gyvuna ir savo pinigine.

As tai vienareiksmiskai renkuosi sava transporta pervezti gyvunui.

Kad ir koki transporta bepasirinktumete - nepraleiskit NEI VIENO paraso, ar lipduko gyvuno pase, nes bus daugiau problemu, nei reikia.
*

As irgi vienareiksmiskai renkuosi sava transporta pervezti gyvunui.
p@uksTelis
Sveiki, gal galite rekomenduoti patikimus vežėjus, kurie galėtų atgabenti kačiuką iš Lietuvos į Airiją? Reikės liepos mėnesį, bet jau domiuosi iš anksto.
Juodoji Fėja
Laba diena, kolkas dar tik planuojam emigruoti, tačiau jau dabar galvos skausmu tampa, kaip reiks palikti savo ciuciką sad.gif man vien pagalvojus širdis plyšta... taip-suprantu kaip reiktų susitvarkyt dokumentus, o, tačiau, bet... bėda ta, kad pas mane pitbulio mišrūnėsad.gif kiek žinau daug kur nepriima kovinių veislių šunų... galbūt turit patarimų kokioj šaly mus visgi priimtų? aišku reikalui esant, sterilizuotumėm. labai jau nesinori šeimos nario palikt:(
Shani
QUOTE(Juodoji Fėja @ 2013 03 21, 11:25)
Laba diena, kolkas dar tik planuojam emigruoti, tačiau jau dabar galvos skausmu tampa, kaip reiks palikti savo ciuciką sad.gif man vien pagalvojus širdis plyšta... taip-suprantu kaip reiktų susitvarkyt dokumentus, o, tačiau, bet... bėda ta, kad pas mane pitbulio mišrūnėsad.gif kiek žinau daug kur nepriima kovinių veislių šunų... galbūt turit patarimų kokioj šaly mus visgi priimtų? aišku reikalui esant, sterilizuotumėm. labai jau nesinori šeimos nario palikt:(
*

Sveika, prieš kurį laiką, pati tuo šiek tiek domėjaus. Pas mane Amerikiečių Staforšyro terjiero mišrūnas.
Atgarsiai labai kontroverški- vieni sakė stafo mišrūnę lengvai pervežė į UK (šuns pase įrašas buvo tiesiog-mix), turėjo pasiutligės skiepus, čipą ir niekas nesigilino. Bet šitaip rizikuojant šuniuko gali ne tik kad pro sieną nepraleist, bet ir atimt ir užmigdyt ohmy.gif Apie Norvegija net nemąstykit, Vokietija irgi neįsileidžia, o Olandija draužia “pit bull type” šunis, bet gali įrodyt kad ten mišrūnas unsure.gif
Čia mano žinios ir baigės.. Aš minties jį vežtis atsisakiau schmoll.gif
Girdėjau ir daugiau laimingų kelionių istorijų, bet man tai baisu rizikuot mastau.gif Nuoširžiai patariu viską labai gerai permąstyti ir pasitikrinti
Vespa
Sveikos, o gal kam teko per Europą su graužikais keliauti? Ar į UK normaliai įleidžia? Kiek domėjausi, jiems mikroschemų nededa, paso neišduoda, skiepų nedaro. Lėktuvuose į saloną neileidžia, o krovinių skyriuje, manau, neišgyventų sad.gif, tad beliks keliauti mikriuku. Bet tiek sienų tenka pervažiuoti - ar kur nors tokius žvėrelius tikrina? Labai gąsdina visokios istorijos kaip ta apie Danijoj atimtus ir numarintus šuniukus sad.gif
Ir dar - gal turėtumėt kokių patarimų, ką daryti, kad žvėreliai lengviau ištvertų kelionę?
virga
Perskaiciau visa tema, bet neradau info, kaip Yorkshire terrier suniuka atsigabenti i NO? Pati nevairuoju masinos, tai keltas netinka. Ziurejau su Norwegian info, bet taip nieko nesupratau. Arba supratau, kad suniukas bus ne salone. Tai liudina aisku, bet nesuprantu, kaip uzsakineti bilietus? Bandziau per neta, tai ten nieko nerodo, kur suniukui bilieta nupirkti. Skaiciau norvegu forume irgi nieko neissiaiskinau. Jei, kuriai teko keliauti su augintiniu i NO, gal galit pasidalinti? Busiu dekinga. 4u.gif
Nolda
QUOTE(Juodoji Fėja @ 2013 03 21, 11:25)
*

Airijoje galima laikyti vieną, išskyrus UK dalį, toliau čekija, nyderlandai lyg ir... gal dar kokia kroatija ar slovenija, dėl šitų tiksliai nebežinau.
meeeileii
Laba vakara, gal kuri esat susidurusi su sunkesniu sunu pergabenimu i JAV? Turiu kazkur 55-60kg sverianti sunyti 2,5metu ir noriu ji kartu persigabenti i Amerika... Zinau, kad tai tikrai imanoma, tik beabejo, kaina bus nemaza.. Buciau labai dekinga uz bent maziausia informacija...smile.gif Beje, jis su su dokumentais, pasu, skiepais ir t.t. smile.gif
k_azu
QUOTE(meeeileii @ 2013 04 23, 20:17)
Laba vakara, gal kuri esat susidurusi su sunkesniu sunu pergabenimu i JAV? Turiu kazkur 55-60kg sverianti sunyti 2,5metu ir noriu ji kartu persigabenti i Amerika... Zinau, kad tai tikrai imanoma, tik beabejo, kaina bus nemaza.. Buciau labai dekinga uz bent maziausia informacija...smile.gif Beje, jis su su dokumentais, pasu, skiepais ir t.t. smile.gif
*

Ziurekit i koki oro uosta jums bus patogiau ji parskraidinti o tada rinkites kokiom oro linijom norite naudotis. Siaip jis tures kaip cargo keliauti turbut tai kreipkites i tu oro liniju cargo skyriu. Kiek zinau Lufthansa yra viena patikimiausiu kompaniju, bet aisku ir kaina gera. Siaip susizinokit kokios taisyklus JAV del gyvunu skrydziu, nes pavyzdziui i UK gyvunai skristi gali tik per gyvunu transportavimo agenturas. Tai reiskia, kad as pati negaliu susitvarkyt visko - turiu moketi pinigus, kad atskira firma man viska sutvarkytu nuo popieriu iki bilietu rezervacijos doh.gif
Blueberrie
Gal kas galite parekomenduoti gerus vezejus, kurie galetu pervezti gyvuneli (triusi) is London i Lietuva? Labai reikia, bijau ant bet kokiu papulti, kad ko jam neatsitiktu kelionej.
Jekaterina00
Sveiki, taip pat ieskau patikimu vezeju is Lietuvos i Anglija. Vaziuociau kartu su savo suniu. Didelis aciu 4u.gif
gaika69
Sveikos merginos,

Gal galite ir man patarti - ruošiuosi katytę vežtis iš Lietuvos į Airiją spalio mėnesį. Patikimų vežėjų kontaktai būtų super!

Oksana

QUOTE(p@uksTelis @ 2013 03 19, 20:39)
Sveiki, gal galite rekomenduoti patikimus vežėjus, kurie galėtų atgabenti kačiuką iš Lietuvos į Airiją? Reikės liepos mėnesį, bet jau domiuosi iš anksto.
*

Jovitele78
Laba diena,
Planuojam emigruoti I Airija norime veztis savo numyletine pekinuke ji lb mazyte nesveria nei 4kg. Kiek zinau bus galima I lektuvo salona nestis, kokius dokumentus reikia sutvarkyti pries isvaziavima ? smile.gif
virga
QUOTE(Jovitele78 @ 2013 10 07, 13:01)
Laba diena,
Planuojam emigruoti I Airija norime veztis savo numyletine pekinuke ji lb mazyte nesveria nei 4kg. Kiek zinau bus galima I lektuvo salona nestis, kokius dokumentus reikia sutvarkyti pries isvaziavima ? smile.gif
*

Turbut, tokius dokumentus, kaip ir kitas salis. As veziausi jorksiriuke i NO. Reikejo EU paso su visais reikalingais galiojanciais skiepais. Mums viska sutvarke seimininke is kurios pirkom. Vezemes irgi lektuvo salone. Sunkiai gavau nusipirkti trasportavimo tase, nes SAS reikalavo tokiu nestandartiniu gabaritu.
Sekmes jums. biggrin.gif
Sandrute28
Sveiki,
Noreciau skaraidinti i UK savo jorksyro terjera, tik susiduriau su problema- nezinau,kaip per air baltic uzsisakyt bilieta, kad jame butu nurodytas gyvunas kaip bagazas ar pan... ten niekur nera nurodyta, kaip pranesti ir kur pranesti, kad nori skristi su gyvunu....
virga
QUOTE(Sandrute28 @ 2013 10 18, 16:28)
Sveiki,
Noreciau skaraidinti i UK savo jorksyro terjera, tik susiduriau su problema- nezinau,kaip per  air baltic uzsisakyt bilieta, kad jame butu nurodytas gyvunas kaip bagazas ar pan... ten niekur nera nurodyta, kaip pranesti ir kur pranesti, kad nori skristi su gyvunu....
*

As skraidinau jorksiriuke is LT su SAS i Norge. Pirmiausia rezervavau bilieta sau, paskui paskambinau i SAS atstovybe ir rezervavau vieta kalytei. Gavau i tlf. patvirtinima. Vilniaus areuoste susimokejau uz bagaza(gyva). biggrin.gif
P.s. Gal, per velai rasau atsakyma. Bet, jei Jums jau nereiks, tai kitos paskaitys. Pati visur ieskojau info. ir labai butu pravere patarimai, kuriu taip ir negavau cia.
Sandrute28
QUOTE(virga @ 2013 10 22, 20:26)
As skraidinau jorksiriuke is LT su SAS i Norge. Pirmiausia rezervavau bilieta sau, paskui paskambinau i SAS atstovybe ir rezervavau vieta kalytei. Gavau i tlf. patvirtinima. Vilniaus areuoste susimokejau uz bagaza(gyva).  biggrin.gif
P.s. Gal, per velai rasau atsakyma. Bet, jei Jums jau nereiks, tai kitos paskaitys. Pati visur ieskojau info. ir labai butu pravere patarimai, kuriu taip ir negavau cia.
*

Dekui uz patarima, bet as jau siusiuos suniuka su autobusiuku. baisu.....bet nera iseities. Su cargo neimanoma susisneketi. rasiau emailus, skambindavau, o jie mat negauna mano emailo...o laikas eina. Suniuka reikia kuo greiciau issiusti, o jie sako- rezervuot suniuko skrydi minium savaite iki skrydzio. Zodziu...visiskas nesusipratimas. Teks pukuotam vaziuot su mikroautobusiuku. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
virga
QUOTE(Sandrute28 @ 2013 11 03, 21:18)
Dekui uz patarima, bet as jau siusiuos suniuka su autobusiuku. baisu.....bet nera iseities. Su cargo neimanoma susisneketi. rasiau emailus, skambindavau, o jie mat negauna mano emailo...o laikas eina. Suniuka reikia kuo greiciau issiusti, o jie sako- rezervuot suniuko skrydi minium savaite iki skrydzio. Zodziu...visiskas nesusipratimas. Teks pukuotam vaziuot su mikroautobusiuku.  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

Gaila labai, bet gal pasiseks geras vezejas. Nes, prisiklausiau visokiu istoriju. Linkiu Jusu suniukui greiciau pakliuti i savo namus pas ji mylincius seimininkus. 4u.gif Parasykit, kaip sekesi kelione. biggrin.gif
P.s. As pries geras tris sav. rezervavau kalytei vieta. Nes, vietos limituotos.
..seNse..
Kadangi pati labai ieškojau rekomendacijų, nuorodų į patikimus vežėjus, bet sekėsi sunkiai, todėl dabar, kai pati turiu patirties, ateinu parekomenduoti Amber way vežėją Artūrą. smile.gif Paėmė iš namų LT ir atvežė iki reikiamo miesto UK, paskolino boksą. Šuo, žinoma, po 2 parų kelionės buvo ištroškęs judesio, bet boksas buvo švarus, šuo nesusistresavęs, aš visiškai patenkinta. thumbup.gif Esant nesusipratimams prie sienos, šunų jis nemeta į gatvę (kaip buvau prisiskaičius, kad daroma), nors mūsiškė pravažiavo, bet problemišku atveju būtų palikta šunų viešbutyje.
Shani
QUOTE(Vespa @ 2013 03 24, 20:10)
Sveikos, o gal kam teko per Europą su graužikais keliauti? Ar į UK normaliai įleidžia? Kiek domėjausi, jiems mikroschemų nededa, paso neišduoda, skiepų nedaro. Lėktuvuose į saloną neileidžia, o krovinių skyriuje, manau, neišgyventų sad.gif, tad beliks keliauti mikriuku. Bet tiek sienų tenka pervažiuoti - ar kur nors tokius žvėrelius tikrina? Labai gąsdina visokios istorijos kaip ta apie Danijoj atimtus ir numarintus šuniukus sad.gif
Ir dar - gal turėtumėt kokių patarimų, ką daryti, kad žvėreliai lengviau ištvertų kelionę?
*

g.gif Mhm, man ir smalsu, galvojam roplį vežti, barzdotają agamą. UK veterinarios įstatymuose parašyta jei neįtrauktas į tam tikrus sąrašus, graužikas ar roplys, galima vežti per sieną. Nu, neįtrauktas, o kas toliau? g.gif gal kas bandė?. g.gif
Kaštanka
o as nerekomenduoju jokiu vezeju... musu veislinis kaciukas mire po 2sav po atvykimo i UK. sansai kad pasigavo mirtina virusa pas vezejus yra 50/50. nes pastoviai veza gi gyvunus, nedezinfikuoja. ir dar kreiko dezute viena visiems katinams jei nakvoja namuose su gyvunais iki isvykimo...

tiesiog...liudna patirtis.... norejau pasidalint....vezciau dabar tik asmeniskai sad.gif
Malina4ka
Sveikos merginos 4u.gif
Pirma karta rasau cia pas Jus, visad tik siaip uzmesdavau aki.
Planuoju balandi vestis Jorka i UK. Dabar jam 2men. Mastom vaziuot su savo masina.
Baisu labai del tu visu dokumentu. Buvau pas veterinara tai jis taip lengvai aj ta padarysim ta.. kad ner cia ko jaudintis, sake dokumentai apie 140 kainuos.
Turiu tokios patirties kai pirma kart i UK mikriuku isvaziavom tai maciau kaip ateme suniuka, kazkaip is vezeju supratau kad po skiepo nepraejo kazkiek laiko tai pasienio darbuotojai liepe palikt prancuzijoj stebejimui ar nepasiutes ir taip tliau.. butu kainave 2000lt arba uzmigdyt 800lt tai jie pasirinko uzmigdyt verysad.gif taip gaila suniuko buvo verysad.gif
Dabar bijau pati niekur nesuklyst ir teisingai viska padaryt nes neistverciau jei maziukui kas atsitiktu. unsure.gif

Dabar kiek zinau kazkokie pataisymai uk ivyko kad greiciau galima dokumentus sutvarkyt.

Papildyta:
mergaites kurios keliavot su savo augintiniais i Uk kokia veterinarijos klinika Vilniuje rekomenduotumet kuri tvarkingai sutvarke Jums dokumentus? kiek kainavo nes savo kazkaip nepasitikiu. smile.gif
Ledine_saule
QUOTE(Malina4ka @ 2014 02 09, 23:41)
Sveikos merginos 4u.gif
Pirma karta rasau cia pas Jus, visad tik siaip uzmesdavau aki.
Planuoju balandi vestis Jorka i UK. Dabar jam 2men. Mastom vaziuot su savo masina.
Baisu labai del tu visu dokumentu. Buvau pas veterinara tai jis taip lengvai aj ta padarysim ta.. kad ner cia ko jaudintis, sake dokumentai apie 140 kainuos.
Turiu tokios patirties kai pirma kart i UK mikriuku isvaziavom tai maciau kaip ateme suniuka, kazkaip is vezeju supratau kad po skiepo nepraejo kazkiek laiko tai pasienio darbuotojai liepe palikt prancuzijoj stebejimui ar nepasiutes ir taip tliau.. butu kainave 2000lt  arba uzmigdyt 800lt tai jie pasirinko uzmigdyt verysad.gif taip gaila suniuko buvo verysad.gif
Dabar bijau pati niekur nesuklyst ir teisingai viska padaryt nes neistverciau jei maziukui kas atsitiktu. unsure.gif

Dabar kiek zinau kazkokie pataisymai uk ivyko kad greiciau galima dokumentus sutvarkyt.

Papildyta:
mergaites kurios keliavot su savo augintiniais i Uk kokia veterinarijos klinika Vilniuje rekomenduotumet kuri tvarkingai sutvarke Jums dokumentus? kiek kainavo nes savo kazkaip nepasitikiu. smile.gif
*

Gyvūno įvežimas į Didžiąją Britaniją (Anglija, Škotija, Velsas, Šiaurinė Airija, Man sala), Airiją ir Maltą, Švedija ir Norvegija

Reikalavimai taikomi nuo 2012-01-01:
Gyvūnas turi būti identifikuotas poodine mikroschema ("mikročipu");
Gyvūnas turi būti vakcinuotas nuo pasiutligės; po vakcinacijos iki kelionės pradžios turi būti praėję ne mažiau kaip 21 d. ir ne daugiau kaip 1 metai;
Gyvūną turi lydėti ES gyvūno augintinio pasas;
Gyvūnui turi būti atliktos profilaktikos priemonės nuo echinokokozės sukėlėjų t.y. šunims, vežamiems nekomerciniais tikslais ne daugiau kaip prieš 120 valandų ir ne mažiau nei prieš 24 valandas (1-5 d.) iki planuojamo jų įvežimo į šias valstybes (išskyrus Švediją) veterinarijos gydytojas turi suduoti veterinarinių vaistų nuo Echinococcus multilocularis.

Mano augintiniu isvykima tvarke zveryno veterinarijos klinika.
is ju puslapio ir yra auksciau esanti citata.

In hell
As skridau lektuvu su katinu. I kroviniu skyriu deti neleidau, salone buvo. Turu buti boksas pagal matmenis, europasas, mikrocipas, skiepai su terminais. Nesuprantu ir nesuprasiu tokiu, kas patiki gyvunus vezti visokiems vezejams...
Kaštanka
mano ziniomis ne visos kompanijos skraidina gyvunus. g.gif
In hell
QUOTE(Kaštanka @ 2014 02 10, 00:45)
mano ziniomis ne visos kompanijos skraidina gyvunus. g.gif
*

Na bet jeigu esi mylintis seimininkas, ieskai tokios, kuri skraidina. Man pvz nesuvokiama, kai issivezti gyvuna prispiria cia ir dabar. Jeigu tai emigracija, ji planuojama, juk ne per savaite sugalvoji is tevynes smoikes deti... Buna extra reikalas, pvz laidotuves , dar kas nors bet gyviu juk nesivezi i tokias keliones. O vezant su vezeju jeigu tavo augintiniui kas nutinka, visu pirma pats save kaltink, nes neissiaiskinai visko iki galo. Sveiku protu nesuvokiu, kaip galima atiduoti uzmigdyti suni, kuris mane, kad seimininkai - jo seima... Mjo...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.