Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

QUOTE(Giedre.vs @ 2010 01 30, 23:24)
Žinai jei jausčiausi geriau gal rizikuočiau ir be, bet po paskutinio tyrimo toj poliklinikoj man fantazija atšoko doh.gif


Va va,kaip ir man... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 01 30, 23:37)
Va va,kaip ir man... ax.gif

Kaip tavo sveikatytė? Ar tau reikia gerti kokius vaistus?
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2010 01 30, 23:49)
Kaip tavo sveikatytė? Ar tau reikia gerti kokius vaistus?

Vis papykina,tai dabar kol namie valgau daznai ir po nedaug,jauciu iseisiu darban ir vel tas pats bus doh.gif geriu dabar ranitidina po 300mg nakciai,diena jei reikia rennie arba gastali (vietoj saldainiu ax.gif ),dar kazkokiu kepenims,virskinimui nusipirkau (himalaya firmos,zolytes kazkokios),ir dar tokie nuo nervu-situos galiu tik kol nedirbu.
Per savaite beveik baigiau nusimegzti liemene is siulu atlieku,puse kapisono beliko.Rytoj gal jau "damusiu",liks tik siulgalius sukaisioti ax.gif Naudingai isnaudoju sedejima namie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 01 31, 00:05)
Vis papykina,tai dabar kol namie valgau daznai ir po nedaug,jauciu iseisiu darban ir vel tas pats bus doh.gif geriu dabar ranitidina po 300mg nakciai,diena jei reikia rennie arba gastali (vietoj saldainiu ax.gif ),dar kazkokiu kepenims,virskinimui nusipirkau (himalaya firmos,zolytes kazkokios),ir dar tokie nuo nervu-situos galiu tik kol nedirbu.
Per savaite beveik baigiau nusimegzti liemene is siulu atlieku,puse kapisono beliko.Rytoj gal jau "damusiu",liks tik siulgalius sukaisioti ax.gif Naudingai isnaudoju sedejima namie ax.gif

O aš pastebiu, kad man ir geriau kai dažnai ir po mažai valgau, bet kai išeinu į darbą- tai tas pats š. pasidaro. Dar mažoji viduriuot ko tai pradėjo ir su B susipykau, tai kažkaip iš kart ant skrandžio pajutau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2010 01 31, 22:05)
O aš pastebiu, kad man ir geriau kai dažnai ir po mažai valgau, bet kai išeinu į darbą- tai tas pats š. pasidaro. Dar mažoji viduriuot ko tai pradėjo ir su B susipykau, tai kažkaip iš kart ant skrandžio pajutau. verysad.gif


As irgi pastebejau,tik pasinervinu,ar darbe diena su nuotykiais-ir sustreikuoja skrandukas,jei ne ta pacia diena tai kita jau butinai doh.gif
Atsakyti
prie sios ligeles mums reikia vengti stresiniu situaciju, ar bent jau pasistengt reaguot i jas minimaliai. Zinau, kad tai sunku, bet tikrai verta pastangu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 31, 23:36)
prie sios ligeles mums reikia vengti stresiniu situaciju, ar bent jau pasistengt reaguot i jas minimaliai. Zinau, kad tai sunku, bet tikrai verta pastangu  4u.gif


Man kolegos,seni vairuotojai su didziule patirtim, jau tik atejus dirbt pasake kad jei taip viska imsiu i galva tai ilgai nepadirbsiu,sveikata neatlaikys,kad reikia visada ramiai kas beatsitiktu,kad sava sveikata svarbiausia ir nervuotis nereikia.Ir as labai stengiuosi ju protingu patarimu klausyti,suimti save i rankas ir sukisti nervus i konservus smile.gif Bet buna tokiu situaciju kai nepavyksta to padaryti.Na,pasiekta bent tiek,kad jei anksciau po stresines situacijos rankos kojos visa diena tirtedavo,tai dabar jau tik viena ar puse reiso,manau,visai neblogai ax.gif Tiesa,tokios eismo salygom kaip dabar tai tik isejimas i darba jau stresas doh.gif Ir dar-mane labai zeidzia bet kokia neteisybe ar tvarkos nebuvimas (darbe esu perfekcioniste,man viskas turi buti tobula,jei kas nesigauna galiu negyvai uzsigrauzti),o tokiu situaciju buna labai daug,vnz.,stengiuosi atsikratyti sito sumauto savo bruozo,jis daugiausia sveikatos sueda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 02 01, 14:23)
darbe esu perfekcioniste

teks su kuolu ta savybe ismust lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Austejyte @ 2009 12 05, 18:32)
Sveikos, mergaites,
Beje, nepamenu, kuri is merginu rase, kad skauda nugara nuo GERL. Cia tikrai gali skaudeti nuo GERL, man irgi ja skauda ir cia toks pastovus skausmas, su pertrukiais. Bet esme, kad skauda ne tiesiai stemples srityje, bet labiau sone.


man ir nugara skauda, ir seniau retkarciai paskaudedavo, o dabar jau toks gan pastovus skausmas, nera baisiai skaudus, bet pastovus pasidare, kur duobute krutineje kazkur lygegriaciai i nugara, gal biskeli auskciau, kartais atrodo nera visai tiesiai labiau i sona, buvau jau seniau pas plauciu gydytoja praeita savaite, kuomet krauju atsikosejau, ir siaip baisiai kosejau ir skrepliavausi, tai sako greiciausiai bronchitas, geriau savaite antibijotikus,sako tau ir gerl ir bronchitas susidejo matyt, na koseju biskeli maziau tai cia matyt jau tik gerl kosulys likes, o nugara kaip rasiau vistiek skauda ir pastoviai jau, tai sianien sisako gal uzdegimas plauciu dave dar stipresniu vaistu, dabar mastau jei tas nugaros skausmas nuo gerl gan man tu antibijotiku negerti, nes jau ana savaite visai jais maitinausi

o kaip jums su tuo nugaros skausmu, pastovus ar tik kartais? kurioje vietoje?
omeprazoli geriu 3 savaite nejau ne kiek nepadeda jei cia nuo gerl viskas doh.gif nes atrodo akd simptomai tik astreja, jei aisku cia gerl doh.gif
Atsakyti
jei gydytoja paskyre vaistus, vadinasi reikia juos gerti, o kad omeprozoli 3 sav geri, dar nereiskia, kad butinai turejo pagereti, gal jie tiesiog neveikia tavo organizmo, tokiu atveju reikia pakeisti i kitus nuo gerl mirksiukas.gif ilgas kelias gali buti kol atsirinksi, nes as taip geriau 4 metus nezinodama, kad tie vaistai nieko negydo, nes netiko doh.gif patarimas pakeisti gamintoja, o jei gali pasitarti su gerl savo gydytoja/u, tai taip ir padaryk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoftSkin @ 2010 02 02, 20:52)
jei gydytoja paskyre vaistus, vadinasi reikia juos gerti, o kad omeprozoli 3 sav geri, dar nereiskia, kad butinai turejo pagereti, gal jie tiesiog neveikia tavo organizmo, tokiu atveju reikia pakeisti i kitus nuo gerl  mirksiukas.gif  ilgas kelias gali buti kol atsirinksi, nes as taip geriau 4 metus nezinodama, kad tie vaistai nieko negydo, nes netiko  doh.gif  patarimas pakeisti gamintoja, o jei gali pasitarti su gerl savo gydytoja/u, tai taip ir padaryk  4u.gif

o tai yra skirtumas koksnors tarp vaistu?dabar antra bonkute omeprozolio pirkau, sako ta rathiopharp ar pigesni, sakau o koks skirtumas, sako jokio vaistenej, nes skiriasi gamintojas o veiklioji medziaga ta pati, na ratiopharme ten biskeli daugiau kazko...
o kokius vaistus tu gerei tuos 4 metus?tai gal vaistai tau isvis jokie nebutu padeje, gal kaip sakai jie neveikia organizmo?

o del gydytoju paskirtu vaistu as nemanau kad visada ir yra kaip jie sako,uztat ir suabejojau ar gerti, juk ir tavo pavyzdys ta sako, kai vaistai tau netiko, ir taip kita mamos pavyzdi turiu, kai gydytojai alino kelis men. orgamizma antibijotikais stipriais (8tabletes per diena), kai ju nereikejo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 02 vasario 2010 - 21:31
Renatux,o tau stuburo netikrino,nedare rentgeno? Jei konkreciai pastoviai nugara skauda?Na,jei man buna pastoviai skauda,tai dazniausiai nuo to kad dirbau nepatogiai sededama arba tai buna zenklas kad jau reikia sporto saleje apsilankyti ax.gif Skaudejo klaikiai pusmeti,praejo,kai suremontavo sedyne aute (iki tol vazinejau malka pasikisus doh.gif )-cia kaip pvz. smile.gif
Del vaistu nuo gerl tai as irgi pastebejau kad skirtingu gamintoju poveikis irgi skirtingas buna.Omeprazoliai tai jokie nepadeda,panogastinas vienos kazkurios firmos veike kazkuri laika (ir uztenka tik 20mg),ranitidinas 300mg irgi nebeveike,nebezinojau ka gerti,bet atsirado toks indiskas ranitidinas 300mg-vat tas tai veikia thumbup.gif Nuo rudens ji geriu,bet dar vis padeda smile.gif
Atsakyti