Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

QUOTE(pukuotukassss @ 2010 02 18, 10:23)

neesu as medike, bet jei jau yra isvarza, nesuprantu kaip gali vieni matyt, kiti ne, o dar jei taspats gydytojas tai isvis mistika. o slankioji pas visas, nes tokioj vietoj kitokia ir buti negali smile.gif isvarza turi didzioji dauguma zmoniu iskaitant vaikus, tad kol ji protingo dydzio, ji niekaip blogai neveikia, tik kai didesne ar didele wink.gif

QUOTE(renatuxaass @ 2010 02 18, 14:43)
kada man reikia realiai tai ir nesuprantu to raniberl, nes man rugstys remens needa, tik bendra savijauta prasta, baisiausias tas skrepliavimasis.

na manyciau dar ir kaip zinai, nes juk tavo rasyta buvo, kad naktim bloga nuo rugsciu, tada vadinasi uztenka nakciai ir pabandyk pradziai nuo mazesnes dozes ax.gif

QUOTE(raimuxe @ 2010 02 18, 15:20)
Mano pažįstamą nuolat kamuodavo Gerl. Gudytojas išrašė lanobax. Sakė praėjo ir nebeatsinaujina po pilnos vienos pakuotės. Dabar ir aš pradėjau juos vartoti, super vaistas. Esu išbandžiusi ir omeprazol ir ranitidin, malox ir pan. niekas nepadėjo, betva šitas Lanobax  thumbup.gif
Ai, tiesa, padarė kraujo tyrimą ir rado Helikobacter pylori  doh.gif Teks antibus gerti. Sūlyčiau visoms pasidaryti tyrimuką, nes ta bakterija labai baisus parazitas. Sveikatytės 4u.gif

tai dar karta rodo, kad visi mes skirtingi ir skirtingai veikia vaistai, kuriuos reikia atsirinkti tik, bet zinau kam jie ir nepadejo. reikia dziaugtis, kad tik randam tinkamus vaistus wub.gif
kas liecia kraujo tyrima del bakterijos tai gali but ir nesamones biggrin.gif nes kraujuje jos nera, ten tik antikuniai, o issigydzius ja, kraujas teberodys. gyvas pavyzdys mano pacios atvejis. rado, issigydziau, po metu nepilnu pakartojau ir vel 3 kartus rodo, kad virsyja, pasidariau gastroskopija su biopsijom ir bakterijos tyrimu tiesiai is skranduko ir nieko, viskas idealu bakterijos atzvilgiu rolleyes.gif Man toksoplazmoze persirgta vaikysteje kraujas teberodo, o ja juk nesergu, tad nesumaisykim antikuniu nuo pacios bakterijos. buna ir suklaidina smile.gif bet tai tik mano ir mano gydytojos nuomone bei mano patirtis.
Nesirkit mergytes ir padekit viena kitai uzsimirsti apie gerl 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoftSkin: 18 vasario 2010 - 18:45
Sveikos, gal zinote kodel lanobax lapuke parasyta kad gert VALANDA PRIES VALGI ARBA VALANDA PO VALGIO .??? man del kitu vartojamu vaistu butu geriau gert po valgio sita o bet ar veiks taip pat?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 02 18, 18:55)
Sveikos, gal zinote kodel lanobax lapuke parasyta kad gert VALANDA PRIES VALGI ARBA VALANDA PO VALGIO .??? man del kitu vartojamu vaistu butu geriau gert po valgio sita o bet ar veiks taip pat?

tam, kad pisisavintu geriau, nes kai pilnas skrandis, negali veikt efektyviai. gerk kai bus tuscias ar apytustis 4u.gif
Atsakyti
Tai gersiu valanda po valgio nes man kitaip silpnin omeprazolis kitu vaistu poveiki jei abu geriu ryte pries valgi. Aciu Softskin. man buna labai blogai nuo cesnako, ar jo mum negalim kogero
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 02 18, 19:11)
Tai gersiu valanda po valgio nes man kitaip silpnin omeprazolis kitu vaistu poveiki jei abu geriu ryte pries valgi. Aciu Softskin. man buna labai blogai nuo cesnako, ar jo mum negalim kogero

ivairiu prieskoniu ir dalyku negalima, o cesnakas ir svogunas irgi mums blogis verysad.gif
Atsakyti
Ar gali nuo gerl skaudeti galva, gerkle, zarnyna ir pusti pilva, nugara ir atrodo kad sunku kvepuot...doh.gif man taip viska skauda tik raniberl isgerus pagerejo
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 02 18, 20:17)
Ar gali nuo gerl skaudeti galva, gerkle, zarnyna ir pusti pilva, nugara ir atrodo kad sunku kvepuot...doh.gif man taip viska skauda tik raniberl isgerus pagerejo

ar ne tu kurei tema, kur surasei kas yra gerl ir jos simptomus? ten visi simptomai, kuriuos dabar isvardinai biggrin.gif sakyciau net negali, o beveik taip :"taip turi buti" nors geriau butumet sveikos ir taip nebutu unsure.gif
Atsakyti
sveikutes
sakyciau cesnako reiktu pavalgyti, ypac tokiu sezonu, bet su saiku, viena skiltele tikrai nepablogins, aisku visos galvutes jau negal kaip sveikam zmogui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 02 18, 21:11)
Tai gersiu valanda po valgio nes man kitaip silpnin omeprazolis kitu vaistu poveiki jei abu geriu ryte pries valgi. Aciu Softskin. man buna labai blogai nuo cesnako, ar jo mum negalim kogero

tu ir omeprazoli ir lanobax geri?as tai supratau kad reik arba ta arba kita gert
Atsakyti
sveikos, ar buna kam nors kad skrepliuotusi nuo gerl, bet ne baltais, o geltonais , zaliais ar rudais skrepliais? na nebezinau net kur eiti, pulmonologe ir nezino ka daryti, rentgenas nieko blogo nerodo, kraujas irgi, isgeriau 3 antibijotiku kursus, kol geriau antibijotikus,tie skrepliai tokie baisus nebeatrode, gelvsi vien, na bet pabaigus antib. vel prasidejo visos grozybes, tirsti baisus, nezinau nuo gerl ar ne nuo jo cia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 02 19, 10:52)
sveikos, ar buna kam nors kad skrepliuotusi nuo gerl, bet ne baltais, o geltonais , zaliais ar rudais skrepliais? na nebezinau net kur eiti, pulmonologe ir nezino ka daryti, rentgenas nieko blogo nerodo, kraujas irgi, isgeriau 3 antibijotiku kursus, kol geriau antibijotikus,tie skrepliai tokie baisus nebeatrode, gelvsi vien, na bet pabaigus antib. vel prasidejo visos grozybes, tirsti baisus, nezinau nuo gerl ar ne nuo jo cia doh.gif

na as baltais,bet nedaug,pagrinde rytais.
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2010 02 19, 07:41)
sveikutes
sakyciau cesnako reiktu pavalgyti, ypac tokiu sezonu, bet su saiku, viena skiltele tikrai nepablogins, aisku visos galvutes jau negal kaip sveikam zmogui verysad.gif

reiktu sveikiems, bet skrandziui tai neblogas peilis. man neleido nei ju nei svogunu, nei ivairiu prieskoniu. o kai sugriesidavau nors minimaliai, atrodydavo numirsiu kaip blogai veikdavo verysad.gif gerai kad dabar nereaguoja skrandukas, nebent padauginu su kiekiu rolleyes.gif
Atsakyti