Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

QUOTE(lucero @ 2010 03 15, 12:38)
Kaip manot ar galim lanobax gerti kas antra diena ? del to kad pasaliniai...

jei iki siol tesiasi pasaliniai, tai koks tikslas isvis juos gerti? jei vaistas tinka, pasaliniu nebuna arba tik pradzioje vos, bet ne visa laika vartojant. pasitark su gydytoja 4u.gif
Atsakyti
Labadiena,ar jum irgi kaip man taip skauda skrandi,toks jausmas ,kad stovi.tai tesiasi jau treti metai kasdien,na,buna savaitej koki pora dienu geriau.man rugstis negriauzia,o skauda,gydytojai viska nuraso gerl ir toliau nieko netiria.
Atsakyti
QUOTE(ramadana @ 2010 03 16, 15:42)
Labadiena,ar jum irgi kaip man taip skauda skrandi,toks jausmas ,kad stovi.tai tesiasi jau treti metai kasdien,na,buna savaitej koki pora dienu geriau.man rugstis negriauzia,o skauda,gydytojai viska nuraso gerl ir toliau nieko netiria.

man ir rugstys nekyla, bet ir skausmo dielio nejauciu skrandzio, paskauda sone kazkur bet kartais, labiau skaua nugara ir tulzim spjaudaus baisai ir gerkle pastoviai skauda
Atsakyti
Jeigu gerkle skauda, vadinasi yra padidejusi rugstis ir isgrauzia, reikia guleti ant labai aukstos pagalves ir pavalgius nesiglti bei nesilankstyti. Ultop vaistai siaip geri
Atsakyti
o man pagrinidinis simptomas yra skausmas o ne rugstys .. skauda daugiau kairej pilvo pusej virsuje. uzkniso doh.gif geriu lanobax , brangiai kainavo, gi nemesiu i siuksline, pasaliniai juk buna visiem , ar jei jau pasalinis koks yra pvz kad ir galvos skausmas tai negydo skrandzio? jeigu yra pasaliniai tai negydo ?g.gif o sakykit gali gydymo pradzioje paumeti skausmas/simptomai?g.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 03 17, 18:08)
o man pagrinidinis simptomas yra skausmas o ne rugstys .. skauda daugiau kairej pilvo pusej virsuje. uzkniso doh.gif geriu lanobax , brangiai kainavo, gi nemesiu i siuksline, pasaliniai juk buna visiem , ar jei jau pasalinis koks yra pvz kad ir galvos skausmas tai negydo skrandzio? jeigu yra pasaliniai tai negydo ?g.gif o sakykit gali gydymo pradzioje paumeti skausmas/simptomai?g.gif


jei vaistas tinka tai neturetu paumet ax.gif
Atsakyti
Raniberl man padeda visada , o va omeprazolis ne , dar geriu tik savaite nieko nepadeda
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 03 17, 18:08)
o man pagrinidinis simptomas yra skausmas o ne rugstys .. skauda daugiau kairej pilvo pusej virsuje. uzkniso doh.gif geriu lanobax , brangiai kainavo, gi nemesiu i siuksline, pasaliniai juk buna visiem , ar jei jau pasalinis koks yra pvz kad ir galvos skausmas tai negydo skrandzio? jeigu yra pasaliniai tai negydo ?g.gif o sakykit gali gydymo pradzioje paumeti skausmas/simptomai?g.gif

galva nustos skaudeti, kai pasveiks skrandi. galva ir skrandis susieti labiau nei atrodo. vien nuop daznaus galvos skausmo gali itarti skrandi net jei pacientas juo nesiskundzia. ir tai nemanau, kad vaistu salutinis poveikis, nes sergant gerl, dauguma kencia ir galvos skausmus (priedo prie visu kitu ) smile.gif

QUOTE(lucero @ 2010 03 17, 19:59)
Raniberl man padeda visada , o va omeprazolis ne , dar geriu tik savaite nieko nepadeda

raniberl tik tam kartui nuima simptoma, bet ligos negydo, bet juk ir pati tai zinai. tik va kodel negeri ir vieno ir kito, juk tai galima mirksiukas.gif
Atsakyti
raniberl gydo ir omeprazolis gydo,tik skiriasi ju veikimo mechanizmas.tiesa,gali jum individualiai neveikti.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 03 17, 20:59)
Raniberl man padeda visada , o va omeprazolis ne , dar geriu tik savaite nieko nepadeda

Man nevisi tinka omeprozoliai, siuo metu geriu Actavio jau 3 diena, tai rugstingumas aprimes, bet stemple labai jautri ir valgyti galiu tik skysta maista doh.gif Ziuresiu kaip rytoj savijauta bus, jei negeres pirksiu Sandoz firmos, sitie geriausiai padedavo.
Atsakyti
Softskin gal jus galite pakomentuoti, gastroenterologe siunte darytis endoskopijos, endoskopuotojas padare as jo beveik nieko ir neklausiau jis aprase sakau nunesiu gastroenterologei ji pasakys ka jis ten prirase, o kai nuejau ten tai eile didziausia ir nebuvo kada man tiek laikt, israse greit vaistuku ir nieko neissiaiskinus likau, pasake tik kad nieko baisaus. tai va ant israso parasyta:
Kardija auksciau diafragmos ziedo apie 2cm. ar cia labai blogai ar nieko tokio?ar cia jau toks dalykas kut tie omeprozoliai nepades ir bereikalo tiek ju ryjau?

nezinau gerkle jau pastoviai skauda, jokios dietos, vaistai man nieko nepadejo,gal man cia ne nuo to ta gerkle
Atsakyti
QUOTE(ramadana @ 2010 03 24, 10:22)
raniberl gydo ir omeprazolis gydo,tik skiriasi ju veikimo mechanizmas.tiesa,gali jum individualiai neveikti.

Jei jau visi medikai vieningai sako, kad negydo, tai kam isradinet is naujo dvirati. ax.gif As medicinos nesimokiau, bet kai girdziu is 10 mediku vieninga nuomone, net neabejoju tuo, ka sako. Ju pasakymai, kad jis tik nuima simptoma, bet ne ligos priezasti. Cia tas pats kas su galvos skausmu. juk isgerus analgino tik skausmas sumazeja ar isiskaudejus danti numalsina, bet plomba savaime neuzsideda, ar klystu?

QUOTE(renatuxaass @ 2010 03 24, 19:47)
Kardija auksciau diafragmos ziedo apie 2cm. ar cia labai blogai ar nieko tokio?

tik tiek terado? sveikinu. tas auksciau 2 cm, tai ir yra gerl, bet jei daugiau nieko, tai nei eroziju, nei tulzies. Vadinasi gana geri rezultatai thumbup.gif wub.gif dar pagerus vaistukus ir is 2 cm liks tik koks 0.5, o gal ir visai neliks. Sveikinimai. Kardijai sumazejus neliks ir kitu blogybiu. Ramybe, tinkamas maistas ir vaistukai. tuoj busi sveikute mirksiukas.gif
***
Kadangi uzsukus po tiek laiko nieko nepriraset, tai vadinasi reikaliukai daugumai bent neblogeja wub.gif grazus orai ir pakilesne nuotaika pades negalvoti apie ligas ir pades sveikti wub.gif Laikykites.
Austejyte, kaip tu, visad man labai rupi tavo savijauta ax.gif rolleyes.gif
jei turi skype, brukstelk man i az, noriu 1 klausimu pasikonsultuoti, o pas gydytojus jau metai nebuvau ir nera kaip nueiti del mokslu laiko. Jei ka, tinka ir tel.nr blush2.gif
Atsakyti