Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

rysiu dabar zarna balandzio men.

pasidomek del laktozes kokiu tyrimu yra, jeigu kalta laktoze, yra skandinavisku pieno produktu (is valio serijos surius perku, nes mazius rija gabalais)
Atsakyti
Aišku reikės pasidomėti ax.gif

O kaip tau Gegas dabar vaistų nebevartoji? Kaip su rūgštim, nekyla? Nes aš jau atrodo taip jaučiausi normaliai galvoju nutrauksiu.. po trijų dienų vėl tas pats doh.gif
Atsakyti
Sveikutes.Man pries 2 metus buvo rasta pilori ir padidejes rugstingumas buvo.Skyre 2 rusiu antibiotikus,saziningai juos atgeriau, bet pagerejimo nejauciau visai, dar visa menesi kamavo negerumai povaistu vartojimo,tada mama patare gerti kopustu sulciu, ji ir pati ne syki tuom gydesi,kaip tik ta rudeni buvau prisiauginusi daug kopustu spaudziau sultis,sultys man labai stebuklingai padejo.Kaip pasakiau gydytojui kad butent jos man padejo,jis vos ne durnele mane palaike ir sako to negali buti,sultys kaip tik didina rugstinguma,ir neva antibiotiku poveikis kartais pasireiskia ir veliau.O as ta kart pasilikau prie savos nuomones.

Praejus dviems metams,si rudeni patyriau ilgalaiki stresa,ir vel prisisaukiau skrandzio negalavimus.Diagnozavo 12-pirstej opa,vel toji helicobacter infekcija ir rugstingumas padidejes.Pradzioj galvojau gydysiuos naturaliai,nusipirkau naturaliu vaistuku,Gastrokalm,Fitesten,savu kopustu deja neturejau,o is pirktiniu nenorejau spausti sulciu,tai apsiejau be to,deja nei suderintas maistas ir tie vaistukai nepadejo.kreipiausi pas gyd.jis israse 2 antibiotikus ir omeprazoli gerti.Tvarkingai sugeriau tuos antibiotikus,omeprazoli geriau 1,5 menesio.Nu ziuriu, kad man nieko nepadejo,ir netgi pasidare zymiai daznesni skrandzio sustojimai,nu tokia visai netvarkinga virskinimo sistema,net linu seklu kisieliaus skrandis nepriima o seniau budavo vaistas nr1 skrandzio apraminimui.As vel nulekiau pas gyd.jis vel man siuntima endoskopijos tyrimui,ir sako vel darykis pilori testa jei ta bakterija neissinaikino vel skirsim kitus antibiotikus.As vos soko negavau sitai isgirdus. blink.gif O dabar paklausiu jusu nuomones,kazi ar teisingai cia man gyditojas sako g.gif ,.Pirmiausia, baisiai nenoriu kartoti to tyrimo nes paskutyni kart baisiai blogai sekesi,ir sake kad sekanti karta tyrimo metu geriau rinktis narkoze.
Atsakyti
Antra,nebenoriu gerti jokiu antibiotiku,jie tos bakterijos neisnaikina,o jei ji ir isnyks tai tik trumpam,ir as manau jie ilgam sujaukia virskinimo sistema.Gal sakau pabandyti ilgeliau pagerti rugstinguma mazinancius vaistus?Idomu, kiek laiko jus juos geriate? O ar pakartotinas endoskopinis tyrimas butinas ,norint isitikinti ar opa sugijusi ar ne?Tai tiek turiu klausimu jums smile.gif

Atsakyti
Sveikos,
daugiau nei metus turiu ir aš GERL diagnozę... Ar kam nors taip būna, kad vienintelis simptomas - gerklės graužimas ar net skausmas, ilgainiui pereinantis į kosulį (skausmingą, su karkalais)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulcan @ 2012 02 25, 12:20)
Sveikos,
daugiau nei metus turiu ir aš GERL diagnozę... Ar kam nors taip būna, kad vienintelis simptomas - gerklės graužimas ar net skausmas, ilgainiui pereinantis į kosulį (skausmingą, su karkalais)?  4u.gif


Nežinau, gerklės skausmas ir kosulys - sutinku, kad GERLo simptomai, bet karkalai - tai čia jau daugiau prie kvėpavimo takų ir plaučių ligų.

Šiaip tai rašau, norėdama pasakyti, kad LOR gydytojai labai mėgsta visus gerklės negerumus nurašyti GERLui, nesigilindami į problemą. Bet faktas, kad turi GERLą visiškai nereiškia, kad esi apsaugotas nuo infekcijų, sukeliančių kosulius ir gerklės skausmus. Aš eičiau tikrintis kvėpavimo takų.
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 02 24, 20:19)
O ar pakartotinas endoskopinis tyrimas butinas ,norint isitikinti ar opa sugijusi ar ne?Tai tiek turiu klausimu jums  smile.gif


Aš ne daktarė, odėl galiu tik savo situaciją aprašyti smile.gif rūgštingumą mažinančius vaistus geriu jau greit bus metai ištisai... pradžioj gėriau 40 omeprozoli rytais, vis bandydama nesekmingai nutraukti vartojimą, nes tik nutraukiu ir viskas iš naujo rūštys skausmai.. todėl dabar vaistukus mažinu po truputuką 30lanobax.. po to jau 20omeprozoli, jei jaučiu rūgšti prieš miegą ranitidino tabletę. Kai kalbėjau su daktaru tai jis pasakė, jog gerti ilgą laiką visus omeprozolius tikrai nėra gerai, kadangi kinta gleivinė ir visą kitą, bet kai pastoviai ėdamas skrandis rūgščių irgi negerai, nes gali skylės atsirasti skrandyje..taigi vėl laukiu kada atsiras daržovių ir irgi bandysiu tų kopūstų sulčių pagerti pabandyti, nors girdėjau, kad ir bulvių sultimis gydosi g.gif
O dėl antibiotikų, tai neįsivaizduoju, tik vieną kartą tą bėdą turėjau, sėkmingai išsigydžiau pf pf pf..
Atsakyti
man isvis nerase antibu. sake, kad pas kiekviena yra ta pylori ir skrandis tik surugsteja, ji daugintis pradeda, kai mazesnis rugstingumas, tada ir pylori mazeja. ir pylori apsaugo nuo stemples vezio, kaip, nepasakysiu, nesupratau.

tik dar viena dalyka rekomendavo - druska naudoti su sviestu, ne su aliejumi.

as geriu nuo rugsejo nolpaza, dabar 20 omeprozoli, pagereja, paskui vel pabrogeja, kartais budavo, kad kose suvalgai ir viskas kyla, baisu. dabar jau biski persistengiu, zinau, bet toks jausmas, kad organizmas atsigriebineja. valgau viska didziausiais kiekiais. visa savaite galva skauda, itariu, kad vel skrandis sujautrintas. sakiau nuo ryt viskas doh.gif vakar ir siandien edu saldainius, nu nevalgius nezinau, kiek menesiu, neislaikau. sakiau ismesiu is namu, jeigu kas pasirodys su saldainiais

Lewisia, jeigu nepatinka gydymo metodas, pakeisk gydytoja, pasitark su kitu, isklausyk kita nuomone.
Atsakyti
dar skaiciau, kad labai pikis padeda, bet zinokit 2 savaiciu, ilgiau nepratempiau doh.gif nu negaliu as ryte snapso gert, nors tu ka, paskui galva kvadratine ir est noriu, jau ir taip nuo gydymosi ir to amzino kramtymo +2 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegas: 25 vasario 2012 - 22:54
QUOTE(Gegas @ 2012 02 25, 23:53)
dar skaiciau, kad labai pikis padeda, bet zinokit 2 savaiciu, ilgiau nepratempiau  doh.gif nu negaliu as ryte snapso gert, nors tu ka, paskui galva kvadratine ir est noriu, jau ir taip nuo gydymosi ir to amzino kramtymo +2  doh.gif

nebutinai ryte,svarbu kad ant tuscio skrandzio smile.gif As irgi ryte negaliu-is darbo ismestu doh.gif Kiekviena diena blaivuma tikrina ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gegas @ 2012 02 25, 23:13)
man isvis nerase antibu. sake, kad pas kiekviena yra ta pylori ir skrandis tik surugsteja, ji daugintis pradeda, kai mazesnis rugstingumas, tada ir pylori mazeja. ir pylori apsaugo nuo stemples vezio, kaip, nepasakysiu, nesupratau.

Nu tai kad nelabai...cia juk bakterija,sukelianti liga... g.gif Man del jos pastoviai temperatura uzkildavo paumejimo metu beveik iki 39 doh.gif Ir rugstingumas,skausmai nelabai vaistais nusiimdavo...o po antibiotiku kurso pradejo gereti reikalai,pyliori pavyko issinaikinti,nebeturiu jos (tikrinta esant padidejusiam rugstingumui).Ne is vieno kolegos girdejau,kad po antibiotiku kurso skrandzio bedos ir padidejes rugstingumas visiems laikams dingo (pas mus profesine liga cia) ax.gif
Atsakyti
O to pikio iš kažkur galima nuspirkti, ar jį kažkaip reikia pačiai susimaišyti, šito metodo dar nebandžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 02 26, 12:48)
Ne is vieno kolegos girdejau,kad po antibiotiku kurso skrandzio bedos ir padidejes rugstingumas visiems laikams dingo (pas mus profesine liga cia) ax.gif


nesuprasiu as niekada tu mediku, nes pries 3 metus visiems duodavo antibus, dabar Santaruose sake, kad neduoda niekam, nebent labai didelis kiekis pylori. pas ka vidutinis ar mazas - neduoda.

cia kaip visada pas mus, kaip diena taip naujas gydymas
Papildyta:
QUOTE(egggluttte @ 2012 02 26, 19:44)
O to pikio iš kažkur galima nuspirkti, ar jį kažkaip reikia pačiai susimaišyti, šito metodo dar nebandžiau  ax.gif

as pirkau is bitininku ir sumaisyti, pora mano postu auksciau rasiau kokiais kiekiais. ir gerai, kad parasiau, nes nebeatsimenu jau lotuliukas.gif
Atsakyti