Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

eglutee,o pries kiek laiko Tau nustate stemples isvarza?Sakei dar is karto nepatikejai ir tris kartus tyrima kartojai,o tai tie endoskopiniai tyrimai su pertraukom buvo?As dabar pati sau galvoju,niekaip nenoriu tiketi kad as ta isvarza turiu, g.gif visokiu nesamoniu prisigalvoju,galbut buna atveju kai gyditojas klaidingai nustato, esant stemples isvarzai? g.gif As galvoju,stiprinsiu visa organizma o po metu vel eisiu pasitikrinti.Tikrai po metu,ir ne kiek neanksciau,nes skrandis ir visi tie dalykai ne taip greit susitvarko.Turejau toki atveji apsinuodijau nesvieziu maistu,patikekit prireike vos ne 1.5 metu kad vel viskas susitvarkytu,tai va ir suprantu kad tokie dalykai greit nesusitvarko ir rekia viska nuosekliai,ne taip kad menesi prisiziuriu,o kita ''simuliuoju''
O man po sio endoskopinio tyrimo truputi blogiau,vistik svetimkunis buvo isibroves,del to labiau ir susierzinus stemple,skrandis.
Atsakyti
o dar noriu paklausti Taves eglute ir kitu,kokio laipsnio isvarza jums nustate?Mano tai 1lapsnio,bet kazin kodel jis tada sake kad tas voztuvas pilnai atsidares.Buciau jo paties paklaususi kaip cia yra,tik isejus is jo kabineto pamaciau isvadoje parasyta kad 1laipsn,paskiau jau nebepatogu buvo sugrizti atgal i kabineta blush2.gif
Mastau jei 1-os,gal nera taip jau ir blogai,gal issitaisys,naiviai tikiuosi blush2.gif Patarkit jei kas zino apie tai.
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 03 24, 09:55)
eglutee,o pries kiek laiko Tau nustate stemples isvarza?Sakei dar is karto nepatikejai ir tris kartus tyrima kartojai,o tai tie endoskopiniai tyrimai su pertraukom buvo?As dabar pati sau  galvoju,niekaip nenoriu tiketi kad as ta isvarza turiu, g.gif visokiu nesamoniu prisigalvoju,galbut buna atveju kai gyditojas klaidingai nustato, esant stemples isvarzai? g.gif As galvoju,stiprinsiu visa organizma o po metu vel eisiu pasitikrinti.Tikrai po metu,ir ne kiek neanksciau,nes skrandis ir visi tie dalykai ne taip greit susitvarko.Turejau toki atveji apsinuodijau nesvieziu maistu,patikekit prireike vos ne 1.5 metu kad vel viskas susitvarkytu,tai va ir suprantu kad tokie dalykai greit nesusitvarko ir rekia viska nuosekliai,ne taip kad menesi prisiziuriu,o kita ''simuliuoju''
    O man po sio endoskopinio tyrimo truputi blogiau,vistik svetimkunis buvo isibroves,del to labiau ir susierzinus stemple,skrandis.


Patį pirmą kartą tyrimą man darė prieš 5 metus, ten trupučiuką ne taip išsireiškiau, tada dar išvaržos man nerado, tik daug opų, erozijų ir tą bakteriją.. gėriau antibiotikus, važiavau mėnesiui į sanatoriją ir viską tikrai susitvarkiau per porą mėnesių labai puikiai. Jaučiaus labai gerai, aišku atleidau vadeles, turėjau daug stresinių situacijų ir t.t.t kol vėl pasijutau blogai, nuėjau jau po tų 5 metų tam tyrimui, vėl rado opų, erozijų ir tą išvaržą, gydžiausi gydžiausi, bet deja situacija pagerėjo, bet ne taip, kad jausčiausi puikiai, rūgštys kamuodavo, paskaudėdavo.. todėl po 6mėn vėl dariausi tyrimą pakartotinai, viskas buvo gražu išskyrus tai, kad yra ta išvarža. Bet daktarai tos išvaržos nesureikšmina, 1 laipsnio "atseit" turi kas antras žmogus ir net nejaučia, kad turi, ir gyvena pilnavertišką gyvenimą unsure.gif ir ta 1 laipsnio išvarža man refliuksui didelės įtakos neturi, su kuo aš nelabai sutinku.. O ar tą išvaržą kažkaip galima "sutaisyti" nechirurginiu būdu, net neįsivaizduoju, čia galbūt mums Redauta plačiau galėtų parašyti, ji čia daugiausia patyrusi šiuo klausimu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif nu ir bedeliu visokiu pas visus yra.... man isvarzos nera bent kolkas, tai gal nk, bet tik gerklei pas amne jau darosi visoki marazai, tokiu kaip kaubureliu izkilusiu yra desinej pusei, o dar tas pelmelis ant gomurio kaip stomatino sunkiai nyksta, nors ziaukciodama tepu visokiais tepaliukais.... geriu dar antibijotikus, siaip savijauta geresne, bet kazkur po desiniais sonkauliais skaudena.... ypac jai vaikus panesioju tai iskarto skaudena irgi... na man irgi ka sake, kad stengtis po valgio nesilankstyt, ir maziau streso... pas amne viska sugadina stresas, kuri nzn kaip valdyti.....
Eglute, na tureciau eiti i darbuka, tikiuosi susirasiu, nes i sena darboviete nebegrisiu jau.... todel dar zn irgi suku galva kad tik rasciau darbuka, nes mano atostogos iki rugsejo, eiciau dirbt kad ir ankciaus.... na bet bus matyt.... kaime irgi daug bunam, paksutinius metus mazai ka dirbau, nes vis su vaikais, o visi irgi savu darbu turi, na zodziu.. jau kazkaip nebritku gert ir saltalankiu alieju biggrin.gif man jis visai neblogai... beje, man sitas gyd dar kur buvau patare su lidokajinu tabletes ciulpiamas nusipritk, gal kas bandet? atseit nuo skausmo jos gerklei..... bet sakau, labiau tai man tas jo gazdinimas del veziniu susirgimu....
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2012 03 25, 12:24)
beje, man sitas gyd dar kur buvau patare su lidokajinu tabletes ciulpiamas nusipritk, gal kas bandet? atseit nuo skausmo jos gerklei..... bet sakau, labiau tai man tas jo gazdinimas del veziniu susirgimu....


Nea nebandžiau, net nelabai žinau, kas tai yra blush2.gif
O prie šaltalankių kai pripranti tai visai gerai yra smile.gif aš tai "meškos taukus" vietoj šaltalankio.
Atsakyti
Sveikos, pries kelias dienas smarkiai paumejo pries tai kankines nugaros, krutines skausmas, vakare jau skaudejo ryti, t.y jauciau, kad kazka uzkabinu desineje puseje. Nepasakyciau, kad rugstingumas mane smarkiai kankino, bet as turejau absoliuciai visus ''duomenys'' , perdaug svorio, rukiau, maitinausi neteisingai pastaraji pusmeti, daaaug streso, nulis poilsio + kartais budavau rugstoka.Matyt prisizaidziau.Esme tame, kad realiai skauda ir vargina, LT busiu po savaites, medikus pasieksiu vadinasi dar po kokiu 10d. kaip galiu sau pati padeti kol kas? ar galiu? blink.gif verysad.gif kaip malsinti tokio pobudzio skausma?


p.s gulint skauda labiau.
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 03 26, 12:54)
Sveikos, pries kelias dienas smarkiai paumejo pries tai kankines nugaros, krutines skausmas, vakare jau skaudejo ryti, t.y jauciau, kad kazka uzkabinu desineje puseje. Nepasakyciau, kad rugstingumas mane smarkiai kankino, bet as turejau absoliuciai visus ''duomenys'' , perdaug svorio, rukiau, maitinausi neteisingai pastaraji pusmeti, daaaug streso, nulis poilsio + kartais budavau rugstoka.Matyt prisizaidziau.Esme tame, kad realiai skauda ir vargina, LT busiu po savaites, medikus pasieksiu vadinasi dar po kokiu 10d. kaip galiu sau pati padeti kol kas? ar galiu?  blink.gif  verysad.gif kaip malsinti tokio pobudzio skausma?
p.s gulint skauda labiau.

butent kokius skausmus jauti?
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2012 03 26, 13:19)
butent kokius skausmus jauti?



kaip perstejima/maudima , toje vietoje kur krutines raumuo, butent desineje puseje...ir pereina i nugaros puse, kinta kazkaip nuo padeties, gulint priekyje skauda, sedint ar stovint i nugara nueina...
Atsakyti
Prieš savaitę naktį pajutau stiproką griaužimą kur širdis ir negalejau atsigulti ant kairiojo sono. Po kurio laiko nurimo. Daba pajaučiu vis tokį lyg maudimą lyg deginimą po krūtinkauliu g.gif ar gali būti čia skrandis visgi? blink.gif
Atsakyti
Sveikos, čia mačiau , kažkuri apie Achalazija kalbėjo, gal gilite papasakoti apie tai plačiau?Koks gydymas taikomas?
Atsakyti
Pastaruoju metu geriu Gelomyrtolį ir naktimis labai skauda skrandį, sakau gal opaligės ia bus simptomai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita4611 @ 2012 04 05, 09:04)
Pastaruoju metu geriu Gelomyrtolį ir naktimis labai skauda skrandį, sakau gal opaligės ia bus simptomai? g.gif


Nežinau, ar gali, bet man nuo Sinupreto tokie skrandžio skaumai buvo, kad doh.gif nustojau gert ir praėjo viskas..
Atsakyti