Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: GERL ir visa kita.........
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
egggluttte
QUOTE(Lėja_ @ 2012 04 16, 16:53)
Mergaites, jus cia visazines, nustate man siandien ta h pylori bakterija, turiu nedidelio laipsnio gastro..refliuksa + problemos su gerkle... kai patarsit man elgtis, ar gerti antibiotikus???? blush2.gif  pagelbekit, perskaiciau puse interneto, nerandu sprendimo????  ax.gif
*

O tai kaip jums patarė daktaras? g.gif
direktoriusg
QUOTE(egggluttte @ 2012 04 11, 13:00)
Aš irgi mečiau visus omeprozolius, užkniso jau mane, gaila man savo gleivinės ir šiaip.. Kai yra poreikis išgeriu ranitidino arba sučiulpiu rennie, pirmos dienos buvo žiaurios, rūgštys pykinimai ir visa kita, bet pf pf pf kuo toliau tuo kažkaip mažiau visokių negerumų darosi, galgi pagaliau ateina ir man šventė 4u.gif  O su tom morkom gerai, reikes laukti derliaus morkų kaimiškų  bigsmile.gif
*

paskaitykit merginos apie mano mineta skysta chlorofila googlej,tikrai jis nuo situ labai padeda,mano tetis skeptikas su juo rugstinguma susitvarke,mano mazylei 6m.gastro ezofaginis refliuksas ,rugstis daznai kyla,duodu sito gerimuko ir viskas oki,jokiu raniberlu,omeprazoliu nmes jau metai nebenaudojam,o pas teti beje buvo ir skrandzio ir dvylikapirstes oplige,deka jo opu neberanda smile.gif paskaitykit ,pabandykit:)
Lewisia
Mergaites, jus cia visazines, nustate man siandien ta h pylori bakterija, turiu nedidelio laipsnio gastro..refliuksa + problemos su gerkle... kai patarsit man elgtis, ar gerti antibiotikus???? blush2.gif pagelbekit, perskaiciau puse interneto, nerandu sprendimo???? ax.gif

Lėja,keletą puslapių atgal buvau imetus nuorodą,paskaitykit,ir susidarysit nuomonę pati.Aš jeigu prieš 3 mėn.būčiau atradus tą straipsni būčiau tikrai negėrus atib.Jie man net visai nepadėjo,ir toliau kentėjau diskomfortą.Iškart po antib. vartojimo atsirado stemplės išvarža.Sakė gyditojas vartoti omeprazolį,betgi gyditojai mus dažnai suklaidina ,jei rugštys kyla,tai nereiškia kad padidėjęs rugštingumas,o beda ta ,kad tas stemplės raukas visiškai neužsidaro ir praleidžia turinį į stemplę o mums atrodo kad rugštis padidėja ir geriame visokius brūdus.Tuomet reikia valgyti po nedaug,ir riebaus maisto atsisakyti.Dar gerai išsimiegoti ir nesinervuoti.
Žinot tokios ligos kaip skrandžio refliukas staiga neateina,ji kaip pamažu ateina-pamažu ir išeina,greitai viskas nevyksta,reikia kantrybės ir laiko.
Mano sveikata tikrai sparčiai gerėja,prieš savaitę buvau sveikiausias žmogus thumbup.gif ,bet atėjo mėnesines ir liga truputį atkrito,man atrodo berods eglute rašė ,kad ir jai taip būna,todėl visai nepanikuoju,ir į gyvenimą žiūriu tik su džiaugsmu.

Sekmės visoms 4u.gif
dolee
Sveikutes... na as sakiau gersiu tas mmorku sultis, tai pora dienu pageriau ir vel negeriu smile.gif na bet sakyciau kad jos neblogai visai smile.gif bet jau uzvakar berods sakiau nzn kas man bus, taip krutine net skaudejo, grauz gerkle, ale as bulkuciu gi privalgiau doh.gif nu atsipalaidavau, zodziu.. ir ragas... tai nusipirkau kazkokiu pabandyt ciulpiamu panasiai kaip renie bet tik ne menites, visai nk sakyciau.. ir dar anxol berods nu ryte pries valgi gert.... as labai gerai pati surpantu kad man stresas viska eda cia.. nes pries pora savaiciu turejau streso daug, net svorio pakrito, ir zarnynas issibalansavo vel.... o su gerkle nzn ka daryt... pastovus grauzimas, rugstumas.... kita savite vel pas gastro eisiu, bet nzn ka ji man sakis.... tada kai skyre gydyma man jis nepadejo, ta nolpaza nk neveikia, domperidonas nzn, liepe gert, bet geriu tik kai jau pykina, nors aciu D beveik tokiu dienu nebuna.. tik zarnyna suka, nu toks sukimo jausmas, bet viduriuot neviduriuoju, ir vel lyg putimas atsirado.. tikiuosi nesius vel ryt tos zarnos... nes nemanau kad kazka naujo pasakis... as pati nesusireguliuoju nei maisto nk.. dar man viskas nuo tu antidepresantu kur geriu, kai pradejau gert, tai po menesio ir prasidejo visos sitos bedos, ir greit metai bus kai visa tai tesiasi... :(nebezinau... ir tokia atrodo be energijos, dar tas hemoglobinas buna tai pakrenta tai susinormalizuoja....

o tas chlorofilas tikrai jis gerai? kad poto dar blogiau neprisidaryt.. reikes pasiskaitineti smile.gif
egggluttte
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 19, 09:46)
Mano sveikata tikrai sparčiai gerėja,prieš savaitę buvau sveikiausias žmogus thumbup.gif ,bet atėjo mėnesines ir liga truputį atkrito,man atrodo berods eglute rašė ,kad ir jai taip būna,todėl visai nepanikuoju,ir į gyvenimą žiūriu tik su džiaugsmu.

*

Tikrai prieš tuos dalykus visada sveikata būna siaubinga, gerk ką tik nori vis tiek viskas lipa aukštyn, praeina ir viskas pagerėja smile.gif todėl pablogėjimą tikrai galima nurašyti šitam dalykui, net ir sveikiausiom per tuos dalykėlius būna ne pats geriausias jausmas,tad ne nuostabu.. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(dolee @ 2012 04 19, 10:24)
Sveikutes... na as sakiau gersiu tas mmorku sultis, tai pora dienu pageriau ir vel negeriu smile.gif
*

o kodėl nustojai gerti morkytes? ax.gif Galgi ilgiau pagėrus dar geriau būtų.. 4u.gif
dolee
QUOTE(egggluttte @ 2012 04 19, 15:21)
Tikrai prieš tuos dalykus visada sveikata būna siaubinga, gerk ką tik nori vis tiek viskas lipa aukštyn, praeina ir viskas pagerėja smile.gif todėl pablogėjimą tikrai galima nurašyti šitam dalykui, net ir sveikiausiom per tuos dalykėlius būna ne pats geriausias jausmas,tad ne nuostabu..  smile.gif

Papildyta:

o kodėl nustojai gerti morkytes?  ax.gif  Galgi ilgiau pagėrus dar geriau būtų.. 4u.gif
*

nu zn tyngiu as jas ten vis spausti biggrin.gif ryte vaika suruosiu i darza, tai isgeriu kazka nuo rugsciu ir grizus pavalgau, tada jau morku nespaudziu... nu su sulciaspaude, bet i diena kelis kartus plaut biggrin.gif atrodo juokinga, ale nzn.. reikes prisiversti smile.gif))
egggluttte
QUOTE(dolee @ 2012 04 19, 21:31)
nu zn tyngiu as jas ten vis spausti biggrin.gif ryte vaika suruosiu i darza, tai isgeriu kazka nuo rugsciu ir grizus pavalgau, tada jau morku nespaudziu... nu su sulciaspaude, bet i diena kelis kartus plaut biggrin.gif atrodo juokinga, ale nzn.. reikes prisiversti smile.gif))
*

Daktarėlis man taip ir sakė - nedirbsi šiuo klausimu - nepasveiksi ax.gif o vaistus jis įvardijo tik kaip gelbėjimosi ratą.. kuris ilgai irgi netoleruotinas 4u.gif Taigi gerk morkytes ir ateik mums čia po to pasipasakot, kaip sekasi biggrin.gif Man pastaruoju metu padeda be vaistu gyvent valgymas, o jei blogai rennie sučiulpiu smile.gif jau ir kartais pavalgyti daug daugiau ka sau leidžiu bigsmile.gif
dolee
QUOTE(egggluttte @ 2012 04 20, 07:59)
Daktarėlis man taip ir sakė - nedirbsi šiuo klausimu - nepasveiksi ax.gif  o vaistus jis įvardijo tik kaip gelbėjimosi ratą.. kuris ilgai irgi netoleruotinas 4u.gif  Taigi gerk morkytes ir ateik mums čia po to pasipasakot, kaip sekasi  biggrin.gif  Man pastaruoju metu padeda be vaistu gyvent valgymas, o jei blogai rennie sučiulpiu smile.gif jau ir kartais pavalgyti daug daugiau ka sau leidžiu bigsmile.gif
*

nu jo zn.. man ir taip ir pati pcihiatre sake, sake jai nedirbsi su savim nk nebus..... tik vcaistus gersi, kurie vistiek veliau savo pokeiti kt parodo....

na vakar sakiau pravemsiu visa nakti.... ale nk, nu gi vakare vyris pritroskino vistienos su grietinele, tai as irgi valgiau, nors jau zn kad bus negerai.... dar su pomidoru ir agurku misraine, tai eina sau..... stovejo skrandis, pykino, ir mezyma geriau ir nuo rugsciu, galiausia ir nuo galvos skausmo ir dar nuo pykinimo..... nes jau nzn nei kur detis....

o tau smagu girdeti kad geriau smile.gif o siaip kai skaiciau lyg tai stau sake kad sportuoti, ar maisau kazka smile.gif nes as vis neprisiruosiu eit sportuot stiprinti raumenis.... dar uzsisedejau su vaikais tai baisu kokia atrodau biggrin.gif
egggluttte
Liepė sportuoti, stiprinti raumenis, laukiu kol orai bus geresni ir bėgsiu pabėgioti į parkiuką ax.gif Išbėgčiau ir dabar, bet baisią slogą ir kosulį šiuo metu turiu, kažkur peršalt sugebėjau doh.gif (tikiuos, kad čia peršalimas g.gif )
dolee
QUOTE(egggluttte @ 2012 04 20, 10:58)
Liepė sportuoti, stiprinti raumenis, laukiu kol orai bus geresni ir bėgsiu pabėgioti į parkiuką ax.gif  Išbėgčiau ir dabar, bet baisią slogą ir kosulį šiuo metu turiu, kažkur peršalt sugebėjau doh.gif  (tikiuos, kad čia peršalimas g.gif )
*

vat man ir kt karta nesuprantu ar persalimas ar rugstys pagrauzia... nervina taip.....
renatele2828
QUOTE(dolee @ 2012 04 20, 08:59)
vat man ir kt karta nesuprantu ar persalimas ar rugstys pagrauzia... nervina taip.....
*

Labas mergaites . Noriu paklausti gal kam yra tulzies refliuksas nes perskaiciau jusu temute joje tik skrandzio refliuksas pas visas . O gal kas susidurete su tulzies refliuksu . Jei kam yra ar esate girdejusios ar esat skaiciusios parasykit prasau busiu dekinga .
dolee
QUOTE(renatele2828 @ 2012 04 24, 21:38)
Labas mergaites . Noriu paklausti gal kam yra tulzies refliuksas nes perskaiciau jusu temute joje tik skrandzio refliuksas pas visas . O gal kas susidurete su tulzies refliuksu . Jei kam yra ar esate girdejusios ar esat skaiciusios parasykit prasau busiu dekinga .
*

o kaip tulzies refliuksas? man zn kad pora kartu yra buve, kad toks kartumas burnoj sukiltu, ir skaudenimas lyg desiniam sone pilve.... tai zn kad geriau medetku arbata smile.gif
renatele2828
QUOTE(dolee @ 2012 04 25, 20:24)
o kaip tulzies refliuksas? man zn kad pora kartu yra buve, kad toks kartumas burnoj sukiltu, ir skaudenimas lyg desiniam sone pilve.... tai zn kad geriau medetku arbata smile.gif
*

Labutis na papasakosiu trumpiau . Man buvo lataku patalogija buvo suauge tulzies ir kasos latakai padaryta RCP jos metu praplatinti latakai po jo persirgau umiu kasos uzdegimu is po umaus gavosi letinis . Yra tulzies latakelio isvarza del jos pastovei teka tulzis y dvylikaprste bet kai pavalgau tulzies neuztenka maisto virskinimuj ir yra dirginama kasa . Gyditoju isvadose parasyta Tulzies refliuksas su spazmuojanciais latakais , latakelio isvarza . as neatpilu maistu bet atpilu tulzim yra pastovus burnos kartejimas ryta vdiena vakare miegu ant keliu pagalviu nevalgau po sesu stengiuosi nepervargti nes jei daugiau pasitampau tada jau vemiu tulzim kartelybe zinau cia dar ir kasa daro savo . maitinuosi kaip kudikis 6 kart per diena po 4 valgomus saukstus vienam kartuj isidedu y lekste negeriu gazuotu nevartoju cukraus nepadeda niekas . Geriu vaistus neksiuma ryte jau kokie 5 metai nes pastovei atranda bakterija skrandy 3 metus is eiles ja gydziau antibijotikais kad uzmustu tik jau sais metais jos neberado pagaliau . ir po siu metu kovo menesio tyrimu nauja isvada tulzies refliuksas kaip kodel kas nesuprantu niekaip ir kaip su ja kovoti . Nevalgau karteja burna pavalgau karteja pykina geriu vaistus nuo pykinimo . Na per daug isipleciau sory . Arbatas geriu medetku . jonazoles ajeru saknu kmynu ramuneliu . Tai tokia zinia .
micefee
Sveikos. Atbėgau pasikonsultuoti. g.gif

Dariausi skrandžio tyrimą du kartus - vieną praeitą vasarą ir kitą dabar pas du skirtingus gydytojus.

Pirmą kartą sakė, kad yra skrandžio vadinamoji bakterija, kad įskrandis nesandarus. Išrašė "nakačkių" dėl maisto, alkoholio ir liepė gerti antibiotikus. Antibiotikų negėriau, nes, pasak mamos ir šeimos gydytojos, labai daug žmonių gyvena su ta bakterija ir nieko. Tik pagėriau vaistų nuo skandžio rūgštingumo.

Antrą tyrimą dariausi šiandien. Sakė, skrandis raudonas, visas degantis, pilna tulžies skysčio. Tai rodo, kad didelis rūgštingumas, parašyta, kad įskrandis sandarus. Bakterijos tyrimo nedarė, bet sakė, jei negėriau antibiotikų, ji nieku nebus dingusi. Ir dar sako, tavo gydytoja labai drąsi, jei leido tau antibiotikų negerti. Tai žodžiu, išvados tos pačios - uždegimas, reikia gerti antibiotikus. O mama vėl šaukia, kad čia normalu ir kad tas skrandžio uždegimas dažnam būna. doh.gif Net susipykau su ja...

Šiaip didelių nusiskundimų skrandžiu neturiu, tik būna blogas burnos kvapas ir sunkumo jausmas daugiau pavalgius. Aišku, privalgius būna, kad sustoja skrandis, nebevirškina... Šiaip jis sakė pas mane tingus.
egggluttte
Aš tai visad vadovaujuosi tokia taisykle, kad kas tinka vienam nebūtinai tiks ir kitam.. smile.gif taip ir su tuo skrandžiu, va buvo rašančiųjų prieš tai, kad gėrė antibiotikus kelis kartu ir jiems ta bakterija niekur nedingo, todėl jie geriau siūlo jų negerti.. taip pat yra ir mokslinių straipsnių, kur antibiotikų taip pat siūlo negerti, čia prieš gal gerą mėnesiuką buvo toks straipsnelis įdėtas ax.gif tačiau iš kitos pusės pažiūrėjus yra žmonių, kuriems tikrai užteko vieno kurso antibiotikų ir ta bakterija dingo.. Taip buvo ir man sugėriau visą tą kursą antibiotikų ir tikrai daugiau tos bakterijos pf pf pf nebėra.. smile.gif Bent jau aš manau, kad nuo vieno kurso antibiotikų tikrai nieko nenutiks, nebent juos ir taip dažnai vartojate dėl kokių kitų ligų.. Ir dar, jeigu jums šeimos gydytoja siūlo juos sugerti, galbūt verta pamėginti.. Bet čia tik aš reiškiu savo nuomonę, galbūt kažkas ką nors kitą dar patars Jums, bet sprendimą galite atlikti tik Jūs pati.. 4u.gif
Linkiu pasveikti 4u.gif
Senmergiukas
QUOTE(micefee @ 2012 04 26, 13:28)
Sveikos. Atbėgau pasikonsultuoti.  g.gif

Tai žodžiu, išvados tos pačios - uždegimas, reikia gerti antibiotikus. O mama vėl šaukia, kad čia normalu ir kad tas skrandžio uždegimas dažnam būna.  doh.gif Net susipykau su ja...

*

Normalu, kai tos bakterijos tykiai sau gyvena nieko blogo nedarydamos. O jeigu uždegimas - tai jau reikia imtis kokių nors priemonių.

Bet kuriuo atveju, reikia maistu ir gyvenimo būdu rimčiau susirūpinti, kad pirminę negerumo priežastį panaikint.
dolee
QUOTE(renatele2828 @ 2012 04 25, 23:23)
Labutis na papasakosiu trumpiau . Man buvo lataku patalogija buvo suauge tulzies ir kasos latakai padaryta RCP jos metu praplatinti latakai po jo persirgau umiu kasos uzdegimu is po umaus gavosi letinis . Yra tulzies latakelio isvarza del jos pastovei teka tulzis y dvylikaprste bet kai pavalgau tulzies neuztenka maisto virskinimuj ir yra dirginama kasa . Gyditoju isvadose parasyta Tulzies refliuksas su spazmuojanciais latakais , latakelio isvarza . as neatpilu maistu bet atpilu tulzim yra pastovus burnos kartejimas ryta vdiena vakare miegu ant keliu pagalviu nevalgau po sesu stengiuosi nepervargti nes jei daugiau pasitampau tada jau vemiu tulzim kartelybe zinau cia dar ir kasa daro savo . maitinuosi kaip kudikis 6 kart per diena po 4 valgomus saukstus vienam kartuj isidedu y lekste negeriu gazuotu nevartoju cukraus nepadeda niekas . Geriu vaistus neksiuma ryte jau kokie 5 metai nes pastovei atranda bakterija skrandy 3 metus is eiles ja gydziau antibijotikais kad uzmustu tik jau sais metais jos neberado pagaliau . ir po siu metu kovo menesio tyrimu nauja isvada tulzies refliuksas kaip kodel kas nesuprantu niekaip ir kaip su ja kovoti . Nevalgau karteja burna pavalgau karteja pykina geriu vaistus nuo pykinimo . Na per daug isipleciau sory . Arbatas geriu medetku . jonazoles ajeru saknu kmynu ramuneliu . Tai tokia zinia .
*

ojej, net nzn kaip ir ka patarti... kazkaip nesu su tuo susidurusi..... galiu palinketi tik stiprybes ir kad kuo greiciau imtu gereti viskas 4u.gif

o del tu antibijotiku gerimo ar negerimo, as manau jai jau gyd visgi rekomenduoja tai as nesispyriociau ir sugerciau.. kaip ir egllute sako kad kas vienam netinka gal kt tiks smile.gif na bet cia kiekvieno apsisprendimo reikalas.... bet as tai imciausi visu priemoniu kad tik gerinti savijauta.... smile.gif
micefee
QUOTE(Senmergiukas @ 2012 04 26, 19:36)
Bet kuriuo atveju, reikia maistu ir gyvenimo būdu rimčiau susirūpinti, kad pirminę negerumo priežastį panaikint.
*

Reikia, bet ne taip jau lengva. blush2.gif

Nusipirkau antibiotikų... Šiaip, kaip minėjau, didesnių blogumų nejaučiu. ax.gif Bet sugersiu dėl šventos ramybės, kad žinočiau, jog kažką dariau. biggrin.gif
dolee
Sveikutes smile.gif na vakar buvau pas gastro vel, pasikalbejau su gyd, jau sakiau gausiu velniu kad negeriu vaistu smile.gif) bet nk, viskas ok smile.gif jau buvau prisigalvojus kad reikes eit tyrimus kazkokius darytis skrandzio ar zarnyno bet sake tikrai siuo metu nk man nereikia, jokiu tyrimuku smile.gif del morku, tai sake geriau rudeni nuimta derliu vartoti nei dabar, nes tada jos gausiausia vitaminu ir ten visokiu medziagu turi, bet sake tikrai galima bandyt rugstinguma taip tvarkytis smile.gif o siuo metu ji man patare taip, nusipirkt lanobaxo (pries tai kai geriau man jis labai tiko) ir savaite kazdien gerti po tabletuke, dvi savaites kas antra diena ir ziuret kaip svaijauta ir trecia savaite kas trecia diena o veliau tiesiog i savaite du kartus jas gerti jai savijauta nebloges ir t.t. aisq, ir maista kiek iseina pasiziureti.... visada turet domperidono jai baliukas nusimato biggrin.gif ir siaip sake man dar trubut dirglios zarnos sindromas yra smile.gif bet sita jau pries kelis metus turejau, ir vis pro reta pasitaiko smile.gif tei va toki reikaliukai.... siaip dar tikrai neblogai jauciuosi, aisq buna visko, bet kada maista nepasitaikau.... apziurejo pilva, tai virs bambos sritis jautresne, bet delto sake nk smile.gif o siaip dauguma skausmu man nuo stuburo eina ir pries menesines bei menesiniu metu.... beje, dar ka ji patare, per menesines pagert nuo spazmu vaistu, nes man tada ziauriai pilva skauda ir putimas buna, tai sake pasiziuret gal tie vaistukai man pagelbes.... sake blogiau tikrai nebus smile.gif tei vat... tiek ziniu kolkas is mano fronto smile.gif
Sipa
O aš norėjau sužinoti tų, kurios atsirinkinėja maistą, valgiaraščius smile.gif Jei nesunku, parašykit, reikia jau naujų vėjų mano fantazijai... 4u.gif
egggluttte
Dolee labai džiaugiuosi dėl tavęs 4u.gif pamatysi viskas pagerės, tik reikia tikėti savim, susigyvensi ir bus gerai viskas mirksiukas.gif Nepamiršk, parašyti, kaip tau sekasi ax.gif

O dėl maisto, aš tai labiausiai troškinukus mėgstu.. smile.gif prisidedu mėsytes, daržovių, viska gerai sutroškinu ir valgau, nėr geriau ir skaniau man biggrin.gif
dolee
QUOTE(egggluttte @ 2012 05 04, 10:17)
Dolee labai džiaugiuosi dėl tavęs 4u.gif  pamatysi viskas pagerės, tik reikia tikėti savim, susigyvensi ir bus gerai viskas mirksiukas.gif Nepamiršk, parašyti, kaip tau sekasi ax.gif

O dėl maisto, aš tai labiausiai troškinukus mėgstu.. smile.gif prisidedu mėsytes, daržovių, viska gerai sutroškinu ir valgau, nėr geriau ir skaniau man biggrin.gif
*

aciukas smile.gif) na del maisto tai man dar sunku.... ir siaip nelabai atsirenku dar, viena karta atrodo nuo jogurto tarkim nk buna, kt jau ragas... nu ir suprask kad gudrus.... as nemegeja tu troskiniu....
Amarilė.84
Noriu pasiteirauti. Man nustatė GERL su ezofagitu ir erozijom, taip pat netvirtai užsidaro vožtuvas tarp stemplės ir skrandžio. Jau 3 kartus turėjau labai skausmingus priepuolius už krūtinkaulio, dėl ko ir siuntė ryti žarnelę. Ar ir jums būna tokie sunkiai pakeliami skausmai, trunkantys iki 2 val.??? blink.gif Na, rytoj eisiu pas gydytojąm ji kažką aiškiau papasakos, bet įdomu, ar sergant šiomis ligomis būna tokie priepuoliai???
Redauta
QUOTE(Amarilė.84 @ 2012 05 10, 22:01)
Noriu pasiteirauti. Man nustatė GERL su ezofagitu ir erozijom, taip pat netvirtai užsidaro vožtuvas tarp stemplės ir skrandžio. Jau 3 kartus turėjau labai skausmingus priepuolius už krūtinkaulio, dėl ko ir siuntė ryti žarnelę. Ar ir jums būna tokie sunkiai pakeliami skausmai, trunkantys iki 2 val.???  blink.gif Na, rytoj eisiu pas gydytojąm ji kažką aiškiau papasakos, bet įdomu, ar sergant šiomis ligomis būna tokie priepuoliai???
*

taip buna,man asmeniskai tai truko beveik 10metu....
Amarilė.84
QUOTE(Redauta @ 2012 05 10, 23:18)
taip buna,man asmeniskai tai truko beveik 10metu....
*

O kaip atsirinkai, kas išprovokuoja priepuolius? Kaip jų išvengti? Man vakar išgėrus stiklinę mineralinio vandens negerai pasidarė.. Ir kokius vaistus naudojai per priepuolius? Na, ir galų gale, kaip išsigydei?
Atsiprašau, kad taip apipyliau klausimais, bet taip iš tikrųjų norisi kažkokio paaiškinimo iš kur tie priepuoliai ir kaip su jais kovoti... Per pirmąjį priepuolį priėmime man pasakė, kad viskas nuo nervų, nes EKG buvo gera ir t.t. Per antrąjį - davė nitroglicerino, nes tariamai širdies ritmas sutrikęs.. Na, o trečiąjį (vakar) iškenčiau pati. Bet skausmas sunkiai pakeliamas, nors ir pakanti esu, bet kažkokie bauginantys skausmai, atrodo pliš krūtinėje kažkas... blink.gif
Fera82
QUOTE(Amarilė.84 @ 2012 05 10, 21:01)
Noriu pasiteirauti. Man nustatė GERL su ezofagitu ir erozijom, taip pat netvirtai užsidaro vožtuvas tarp stemplės ir skrandžio. Jau 3 kartus turėjau labai skausmingus priepuolius už krūtinkaulio, dėl ko ir siuntė ryti žarnelę. Ar ir jums būna tokie sunkiai pakeliami skausmai, trunkantys iki 2 val.???  blink.gif Na, rytoj eisiu pas gydytojąm ji kažką aiškiau papasakos, bet įdomu, ar sergant šiomis ligomis būna tokie priepuoliai???
*

Mano 1,5 metu sunui taip buvo nuo gimimo. Praeita men Santariskese padare skrandzio rauko uzdarymo operacija. Pagerejimas akivaizdus. Net vaistu nebereik gerti, o pries tai beveik metus gere Nexium.
Amarilė.84
QUOTE(Fera82 @ 2012 05 11, 11:39)
Mano 1,5 metu sunui taip buvo nuo gimimo. Praeita men Santariskese padare skrandzio rauko uzdarymo operacija. Pagerejimas akivaizdus. Net vaistu nebereik gerti, o pries tai beveik metus gere Nexium.
*

Mano raukas užsidaro, bet netvirtai, tai gal kažkaip viskas pagydoma dar bus..
Bet ką čia aš, kai pagalvoju, kaip jūsų sūnelis jautėsi.. Toks mažutis, o tokie skausmai. Džiaugiuosi, kad jums jau geriau. Būkite sveiki ir daugiau nesirkite taip stipriai mirksiukas.gif
Fera82
QUOTE(Amarilė.84 @ 2012 05 11, 09:50)
Mano raukas užsidaro, bet netvirtai, tai gal kažkaip viskas pagydoma dar bus..
Bet ką čia aš, kai pagalvoju, kaip jūsų sūnelis jautėsi.. Toks mažutis, o tokie skausmai. Džiaugiuosi, kad jums jau geriau. Būkite sveiki ir daugiau nesirkite taip stipriai  mirksiukas.gif
*

Vat as tu skausmu nelabai issivaizduoju. turbut kam taip buve, galetu suprasti. g.gif Bet pagal jo klykimus nakti, suprasdavau, kad blogai, net maistas per nosi begdavo. Galvojo daktarai, kad vaistai pades, bet deja, reikejo operuoti. Cia del to, kad jis gimes su stemples atrezija, stemple operuota, to rauko praktiskai pas ji nebuvo. Jo situacija visai kita, gal jums vaistai pades ir nereiks jokiu operaciju 4u.gif
mamakubu
Labuka. Na cia pagrinde perskaiciau visoms suagusioms GERL. O man maziukui 4,5 metuku vakar Santorose nustate ji. Noriu paklausti kokia ta dieta kur reikia vengti produktus sukeliancius rugstinguma. Ir kokie produktai sukelia ta rugstinguma? Parasykit kas galit 4u.gif Dar perskaiciau, kad karsta arbata su saukstu medumi mazina rugstinguma ar tiesa, gal kas zino? Aciu atsakiusioms 4u.gif
Amarilė.84
QUOTE(mamakubu @ 2012 05 26, 17:04)
Labuka. Na cia pagrinde perskaiciau visoms suagusioms GERL. O man maziukui 4,5 metuku vakar Santorose nustate ji. Noriu paklausti kokia ta dieta kur reikia vengti produktus sukeliancius rugstinguma. Ir kokie produktai sukelia ta rugstinguma? Parasykit kas galit 4u.gif Dar perskaiciau, kad karsta arbata su saukstu medumi mazina rugstinguma ar tiesa, gal kas zino? Aciu atsakiusioms 4u.gif
*

Duona rekomenduojama balta, juoda be priedų, džiuvesėliai. Vengti mielinės tešlos gaminių, ką tik iškeptos duonos, rupaus malimo miltų, su skaldytais grūdais.
Kruopos geriau ryžių, avižinių dribsnių, grikių. Košes virti liesesnes, su trečdaliu pieno arba be jo. Vengti perlinių, manų, miežinių, kvietinių ar riebių košių.
Mėsa rekomenduojama vištiena, kalakutiena, triušiena, jautiena, neriebi žuvis. Geriau viskas virta ir troškinta, paukštiena be odelių. Būtinai vengti keptų, rūkytų, riebių mėsos gaminių.
Daržovės rekomenduojama pekino, Briuselio kopūstai, brokoliai, morkos, bulvės, svogūnai ir česnakai (tik nuplikyti arba kitaip kaitinti), salotų lapai, baklažanai, agurkai be odelės. Vengti ankštinių daržovių, pomidorų ir kt. produktų su jais - pomidorų padažo ir pan., vengti ropių, ridikų, raugintų ir marinuotų daržovių, kopūstų, salierų.
Vaisiai rekomenduojami obuoliai be odelių, persikai be odelių, nektarinai, abrikosai, spanguolės (kisielius, kompotas), juodieji serbentai, mėlynės, banani, kiviai. Vengti citrusinių vaisių, granatų, kriaušių, ananasų. Braškes, avietes ar kt. uogas valgyti galima, bet reikia pradėti nuo kelių uogų ir stebėti savijautą.
Sriubos rekomenduojamos daržovių ir kruopų. Vengti riebių sriubų.
Pieno produktai tinka: natūralus jogurtas, jogurtas be vaisių gabaliukų, vaškė, varškės sūris. Vengti pieno ir fermentinio sūrio.
Riebalai - kuo mažiau, bet geriau sviestas, neriebi grietinė ir alyvuogių aliejus.
Gėrimai - kompotai, sultys, bet skiestos su vandeniu, negazuotas vanduo, žalioji ir juodoji arbata, vaiztažolių arbatos (raudonėlis, liepžiedžiai, ramunėlės). Vengti gazuotų gėrimų, limonado, kakavos ir šokolado.
Saldumynai - uogienės, medus, vengti riešutų, saldiklių ir šiaip riebių konditerijos gaminių.

Info iš brošiūros, tikiuosi pravers. Mažajam ligoniukui linkiu sveikti. 4u.gif
Papildyta:
Prieš tai rašiau žinutę apie tinkamus produktus ir galiu pasakyti, kad vaistai + dieta tikrai gydo. Na, jaučiuosi tikrai geriau, priepuolių nebeturėjau. Savaitgalį švenčių proga leidau sau netinkamu maistu pasimėgauti ir iškart jaučiu pasėkmes unsure.gif Na, bent jau įsitikinau, kad mityba sergant GERL ir pan. tikrai pirmoj vietoj pagal svarbą.

Įdomu būtų, jei temoje pasisakytų ne tik sergančios, bet jau ir pasveikusios nuo GERL. Įdomu, ar padėjo vaistai, kaip greitai ir kaip ilgam, ar padėjo kt. liaudies priemonės, ar tik dieta. O dar labiau norisi perskaityti, kad visai tai praeina ir vėl galima gyventi pilnavertį gyvenimą.... unsure.gif
Senmergiukas
QUOTE(Amarilė.84 @ 2012 05 28, 23:01)
O dar labiau norisi perskaityti, kad visai tai praeina ir vėl galima gyventi pilnavertį gyvenimą....  unsure.gif
*

Praeina ne visai iki nulio, bet gyventi pilnavertį gyvenimą galima. Su šnapsu, kava, pomidorų padažu, kepsniais ir rūkytu kumpiu. Tik visko nekasdien ir, svarbiausia, mažom porcijom.
Sėkmės 4u.gif
egggluttte
QUOTE(Senmergiukas @ 2012 05 29, 17:54)
Praeina ne visai iki nulio, bet gyventi pilnavertį gyvenimą galima. Su šnapsu, kava, pomidorų padažu, kepsniais ir rūkytu kumpiu. Tik visko nekasdien ir, svarbiausia, mažom porcijom.
Sėkmės  4u.gif
*

Aš galiu tik pritari smile.gif vartojau vaistus lygiai metus, diena iš dienos gėriau tai omeprozoli, tai nexium.. vis tas pats buvo doh.gif vieną dieną tiesiog sumažinau dozę, tada perėjau prie ranitidino kai reikia.. ir taip gyvenu, bet tikrai pavalgau iš šašlykų ir išgeriu kažkokių alkoholinių gėrimų smile.gif aišku, jei būna įtampų tai pasijaučia labai greitai.. smile.gif ir dar turiu sąrašiuką ko tikrai negalima valgyti ar gerti, ypatingai gazuoti gėrimai man suveikia neigiamai ir visokie padažai 4u.gif geriu iš Jadvygos žolių arbatytę, ji tikrai padeda, tik va aš ant savęs pykstu vis pamirštu jos užsiplikyt, o jei as protarpiais ją pageriu ir ji man padeda, tai jei žmogus gertu reguliariai manau visai gerai suveiktų 4u.gif
Linkiu niekam nesirgti smile.gif
DIA-40
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/..._druskos_rugsti idomus straipsnis apie skrandzio rugsti ,ir visa virskinimo procesa smile.gif
Gisana
Jaučiu, kad vėl turiu žaizdelių stemplėje (jau taip buvo). Sakykite, kokius vaistus reiktų gerti? Pas gydytoją neisiu, nes reikės ryti žarną, sumokėsiu begalinius pinigus, o rezultate tik išrašys vaistų, lieps gerti, žiūrėti mitybos ir paleis mane. Vat dėl to ir noriu pati pasigydyti doh.gif
denaxa
QUOTE(Gisana @ 2012 06 07, 09:51)
Jaučiu, kad vėl turiu žaizdelių stemplėje (jau taip buvo). Sakykite, kokius vaistus reiktų gerti? Pas gydytoją neisiu, nes reikės ryti žarną, sumokėsiu begalinius pinigus, o rezultate tik išrašys vaistų, lieps gerti, žiūrėti mitybos ir paleis mane. Vat dėl to ir noriu pati pasigydyti  doh.gif
*

Kodel reikes ryti zarna? jeigu nenoresi-nereikes,siais laikais niekas nieko priverstinai nedaro,ligonio valia rinktis...israsys vaistu ir tiek... ax.gif
Gisana
QUOTE(denaxa @ 2012 06 07, 17:24)
Kodel reikes ryti zarna? jeigu nenoresi-nereikes,siais laikais niekas nieko priverstinai nedaro,ligonio valia rinktis...israsys vaistu ir tiek... ax.gif
*

Nusipirkau Nolpaza, Raniberl ir Saltalankiu aliejaus. Nepades, eisiu pas gydytojus. smile.gif
Gegas
sveikos, griztu ir vel pas jus verysad.gif
pries savaite atsinaujino mano skausmai doh.gif pirmadieni uzsirasiau zarna ryti, jau zinokit visko prisigalvojau, nes toki skausmai, kad negaliu apsakyti doh.gif jau ir pacias baisiausias diagnozes sau taikau, nes dar taip blogai nebuvo verysad.gif
Gegas
nu as jau po zarnoko, isliko refliuksas ir paraudes skrandis, visa kito ok, sake greiciausiai nuo zarnyno viruso viskas suaktyvejo, o tai pries gera savaite cia nuo tuliko nesitraukem visa seimyna. tik helico dabar padaugejo, buvo mazai, dabar jau vidutiniskai, liepe issitirti kasa ir kepenis. kepenys ok, laukia kasa ir eisiu pas gastro. sakau gal nueit privaciai pas Valantina Kardiolitoj g.gif nes kiek bandziau mesti omepus ir pan, tiek nesekmingai, iskrat teka viskas i gerkle doh.gif

ir isvis refliuksas isgydomas?
sena pažįstama
Sveikos, norejau paklausti, ar GERL gali buti, jei simptomai tokie: pastovus gumulas gerkleje, kuri bandau nuryti, bet nesekmingai? Kartais man ima tinti liezuvis ir, atrodo, kad spaudzia visa gerkle, sunku ikvepti? Savaitgali buvo priepolis, gavau steroidinius vaistus i uodega, kad galeciau noreciau kvepuoti, nes kvepavimas buvo pavirsinis.
Skrandzio neskauda, skausmu kaip ir nera, isskyrus pastovu ta nemalonuma, kai gerkle tarsi su gyvate ant kaklo butu, atsigulu, is viso uzkrenta man gerkle doh.gif Ryt eisiu pas nervu daktara, gal beda tame? Nors kraujo tyrimas rodo padidintus infekcijos rodiklius, tai dave issitirti is kraujo helikobakteri.
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Mosso
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 06 12, 18:13)
Sveikos, norejau paklausti, ar GERL gali buti, jei simptomai tokie: pastovus gumulas gerkleje, kuri bandau nuryti, bet nesekmingai? Kartais man ima tinti liezuvis ir, atrodo, kad spaudzia visa gerkle, sunku ikvepti? Savaitgali buvo priepolis, gavau steroidinius vaistus i uodega, kad galeciau noreciau kvepuoti, nes kvepavimas buvo pavirsinis.
Skrandzio neskauda, skausmu kaip ir nera, isskyrus pastovu ta nemalonuma, kai gerkle tarsi su gyvate ant kaklo butu, atsigulu, is viso uzkrenta man gerkle doh.gif Ryt eisiu pas nervu daktara, gal beda tame? Nors kraujo tyrimas rodo padidintus infekcijos rodiklius, tai dave issitirti is kraujo helikobakteri.
Aciu uz atsakymus 4u.gif
*

Laba, Pažistama biggrin.gif Nuo GERL bėdų liežuvis tinti neturėtų, bet kiti simptomai tinka.Jei ras HP, skirs vaistų. Jei ten neblogi reikalai, tai duosiu patarimų dėl homeopatijos. Bet reikia palaukt tyrimo rezultato. Ir išsitirt skrandį. O nervų daktaras gal padės numalšint panikos priepuolius, kai oro ima trūkt. Sėkmės 4u.gif
Momoshka
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 06 12, 17:13)
Aciu uz atsakymus 4u.gif
*

Ar tyrėtės skydliaukės hormonus? Liežuvio tinimas ir smaugimas gali būti sergant hipotireoze, kai tiroksino trūksta.
sena pažįstama
QUOTE(re55 @ 2012 06 14, 20:44)
Laba, Pažistama biggrin.gif Nuo GERL bėdų liežuvis tinti neturėtų, bet kiti simptomai tinka.Jei ras HP, skirs vaistų. Jei ten neblogi reikalai, tai duosiu patarimų dėl homeopatijos. Bet reikia palaukt tyrimo rezultato. Ir išsitirt skrandį. O nervų daktaras gal padės numalšint panikos priepuolius, kai oro ima trūkt. Sėkmės 4u.gif
*

Siandien einu tirti skrandzio. Liezuvis mano baltas baltas, tarsi apsinuodijus buciau doh.gif
Liezuvis tino(na netino, bet toks ispudis) nuo raminamuju(lexotonilio).

QUOTE(Momoshka @ 2012 06 15, 00:16)
Ar tyrėtės skydliaukės hormonus? Liežuvio tinimas ir smaugimas gali būti sergant hipotireoze, kai tiroksino trūksta.
*

Skydliauke tyre, hormonai normoj, salia skydliaukes rado cista, bet, pasak gydytoju, neturetu ji duoti tokiu simptomu.
Gegas
gal kas homeopata vilniuje rekomenduotu?
man reikia kazkaip nutraukti vaistus, bet tik pradedu - ir nesekmingai doh.gif
stasera
Labuka. Kaip matote esu naujokė ax.gif Vis rasdavau jūsų pasisakymus googl'e ir supratau: va kur mano bendraminčiai smile.gif
Kovo mėnesį po tyrimų man rado stipriausią bakteriją ir išvaržą stemplėj verysad.gif Šiaip skrandžio bėdų turiu jau nuo 1o metų, tai jau 30 metų, rūgštis kyla apie 7 metai; vis susitvarkydavau, bet, kad taip neitų išsikrapštyti, pirmą kartą verysad.gif Gal kas turite kaip mano bėdą ? Ką darote ? Vakar tik sužinojau apie Nolpazą. Ar verta pradėt ???? Skausmas stemplėj žudo verysad.gif
Gegas
sveika prisijungus

visi vaistukai panasus, bet jeigu vieni neveikia, reikia butinai keisti. as 3 men geriau Nolpaza, paskui pradejo nebepadeti, perejau prie Omep, dabar savaite kaip geriu Nexium. Sitas gal griauciausiai suveike, bet ant vaistu gyvent nenoriu schmoll.gif noreciau rasti kazkoki naturalesni sprendima
stasera
Aš irgi nebenoriu tos chemijos, konsultavausi su žolininke: patarė gerti alyvuogių aliejų. Rezultatas: stemplė skauda mažiau, bet negeriant ameproz... rūgštis kyla dažniau verysad.gif O gal Nexium geriau už tą Nolpazą ???
Mosso
QUOTE(stasera @ 2012 06 17, 11:59)
Aš irgi nebenoriu tos chemijos, konsultavausi su žolininke: patarė gerti alyvuogių aliejų. Rezultatas: stemplė skauda mažiau, bet negeriant ameproz... rūgštis kyla dažniau  verysad.gif  O gal Nexium geriau už tą Nolpazą ???
*

Gal šaltalankių aliejus dar geriau būtų? Juk jis ne tik sutepa, bet dar ir žaizdeles gydo.
stasera
QUOTE(re55 @ 2012 06 17, 13:17)
Gal šaltalankių aliejus dar geriau būtų? Juk jis ne tik sutepa, bet dar ir žaizdeles gydo.
*

Jau sugėriau buteliuką ir nieko gero unsure.gif
Mosso
QUOTE(stasera @ 2012 06 17, 20:38)
Jau sugėriau buteliuką ir nieko gero  unsure.gif
*

kokį kiekį, jei ne paslaptis?
stasera
QUOTE(re55 @ 2012 06 17, 19:49)
kokį kiekį, jei ne paslaptis?
*

lygtai 100 ml
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.