Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

QUOTE(Amarilė.84 @ 2012 05 28, 23:01)
O dar labiau norisi perskaityti, kad visai tai praeina ir vėl galima gyventi pilnavertį gyvenimą....  unsure.gif


Praeina ne visai iki nulio, bet gyventi pilnavertį gyvenimą galima. Su šnapsu, kava, pomidorų padažu, kepsniais ir rūkytu kumpiu. Tik visko nekasdien ir, svarbiausia, mažom porcijom.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2012 05 29, 17:54)
Praeina ne visai iki nulio, bet gyventi pilnavertį gyvenimą galima. Su šnapsu, kava, pomidorų padažu, kepsniais ir rūkytu kumpiu. Tik visko nekasdien ir, svarbiausia, mažom porcijom.
Sėkmės  4u.gif


Aš galiu tik pritari smile.gif vartojau vaistus lygiai metus, diena iš dienos gėriau tai omeprozoli, tai nexium.. vis tas pats buvo doh.gif vieną dieną tiesiog sumažinau dozę, tada perėjau prie ranitidino kai reikia.. ir taip gyvenu, bet tikrai pavalgau iš šašlykų ir išgeriu kažkokių alkoholinių gėrimų smile.gif aišku, jei būna įtampų tai pasijaučia labai greitai.. smile.gif ir dar turiu sąrašiuką ko tikrai negalima valgyti ar gerti, ypatingai gazuoti gėrimai man suveikia neigiamai ir visokie padažai 4u.gif geriu iš Jadvygos žolių arbatytę, ji tikrai padeda, tik va aš ant savęs pykstu vis pamirštu jos užsiplikyt, o jei as protarpiais ją pageriu ir ji man padeda, tai jei žmogus gertu reguliariai manau visai gerai suveiktų 4u.gif
Linkiu niekam nesirgti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egggluttte: 29 gegužės 2012 - 17:07
http://www.homosanit..._druskos_rugsti idomus straipsnis apie skrandzio rugsti ,ir visa virskinimo procesa smile.gif
Atsakyti
Jaučiu, kad vėl turiu žaizdelių stemplėje (jau taip buvo). Sakykite, kokius vaistus reiktų gerti? Pas gydytoją neisiu, nes reikės ryti žarną, sumokėsiu begalinius pinigus, o rezultate tik išrašys vaistų, lieps gerti, žiūrėti mitybos ir paleis mane. Vat dėl to ir noriu pati pasigydyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 06 07, 09:51)
Jaučiu, kad vėl turiu žaizdelių stemplėje (jau taip buvo). Sakykite, kokius vaistus reiktų gerti? Pas gydytoją neisiu, nes reikės ryti žarną, sumokėsiu begalinius pinigus, o rezultate tik išrašys vaistų, lieps gerti, žiūrėti mitybos ir paleis mane. Vat dėl to ir noriu pati pasigydyti  doh.gif

Kodel reikes ryti zarna? jeigu nenoresi-nereikes,siais laikais niekas nieko priverstinai nedaro,ligonio valia rinktis...israsys vaistu ir tiek... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 06 07, 17:24)
Kodel reikes ryti zarna? jeigu nenoresi-nereikes,siais laikais niekas nieko priverstinai nedaro,ligonio valia rinktis...israsys vaistu ir tiek... ax.gif

Nusipirkau Nolpaza, Raniberl ir Saltalankiu aliejaus. Nepades, eisiu pas gydytojus. smile.gif
Atsakyti
sveikos, griztu ir vel pas jus verysad.gif
pries savaite atsinaujino mano skausmai doh.gif pirmadieni uzsirasiau zarna ryti, jau zinokit visko prisigalvojau, nes toki skausmai, kad negaliu apsakyti doh.gif jau ir pacias baisiausias diagnozes sau taikau, nes dar taip blogai nebuvo verysad.gif
Atsakyti
nu as jau po zarnoko, isliko refliuksas ir paraudes skrandis, visa kito ok, sake greiciausiai nuo zarnyno viruso viskas suaktyvejo, o tai pries gera savaite cia nuo tuliko nesitraukem visa seimyna. tik helico dabar padaugejo, buvo mazai, dabar jau vidutiniskai, liepe issitirti kasa ir kepenis. kepenys ok, laukia kasa ir eisiu pas gastro. sakau gal nueit privaciai pas Valantina Kardiolitoj g.gif nes kiek bandziau mesti omepus ir pan, tiek nesekmingai, iskrat teka viskas i gerkle doh.gif

ir isvis refliuksas isgydomas?
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti, ar GERL gali buti, jei simptomai tokie: pastovus gumulas gerkleje, kuri bandau nuryti, bet nesekmingai? Kartais man ima tinti liezuvis ir, atrodo, kad spaudzia visa gerkle, sunku ikvepti? Savaitgali buvo priepolis, gavau steroidinius vaistus i uodega, kad galeciau noreciau kvepuoti, nes kvepavimas buvo pavirsinis.
Skrandzio neskauda, skausmu kaip ir nera, isskyrus pastovu ta nemalonuma, kai gerkle tarsi su gyvate ant kaklo butu, atsigulu, is viso uzkrenta man gerkle doh.gif Ryt eisiu pas nervu daktara, gal beda tame? Nors kraujo tyrimas rodo padidintus infekcijos rodiklius, tai dave issitirti is kraujo helikobakteri.
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 06 12, 18:13)
Sveikos, norejau paklausti, ar GERL gali buti, jei simptomai tokie: pastovus gumulas gerkleje, kuri bandau nuryti, bet nesekmingai? Kartais man ima tinti liezuvis ir, atrodo, kad spaudzia visa gerkle, sunku ikvepti? Savaitgali buvo priepolis, gavau steroidinius vaistus i uodega, kad galeciau noreciau kvepuoti, nes kvepavimas buvo pavirsinis.
Skrandzio neskauda, skausmu kaip ir nera, isskyrus pastovu ta nemalonuma, kai gerkle tarsi su gyvate ant kaklo butu, atsigulu, is viso uzkrenta man gerkle doh.gif Ryt eisiu pas nervu daktara, gal beda tame? Nors kraujo tyrimas rodo padidintus infekcijos rodiklius, tai dave issitirti is kraujo helikobakteri.
Aciu uz atsakymus 4u.gif

Laba, Pažistama biggrin.gif Nuo GERL bėdų liežuvis tinti neturėtų, bet kiti simptomai tinka.Jei ras HP, skirs vaistų. Jei ten neblogi reikalai, tai duosiu patarimų dėl homeopatijos. Bet reikia palaukt tyrimo rezultato. Ir išsitirt skrandį. O nervų daktaras gal padės numalšint panikos priepuolius, kai oro ima trūkt. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 06 12, 17:13)
Sveikos, norejau paklausti, ar GERL gali buti, jei simptomai tokie: pastovus gumulas gerkleje, kuri bandau nuryti, bet nesekmingai? Kartais man ima tinti liezuvis ir, atrodo, kad spaudzia visa gerkle, sunku ikvepti? Savaitgali buvo priepolis, gavau steroidinius vaistus i uodega, kad galeciau noreciau kvepuoti, nes kvepavimas buvo pavirsinis.
Skrandzio neskauda, skausmu kaip ir nera, isskyrus pastovu ta nemalonuma, kai gerkle tarsi su gyvate ant kaklo butu, atsigulu, is viso uzkrenta man gerkle doh.gif Ryt eisiu pas nervu daktara, gal beda tame? Nors kraujo tyrimas rodo padidintus infekcijos rodiklius, tai dave issitirti is kraujo helikobakteri.
Aciu uz atsakymus 4u.gif

Ar tyrėtės skydliaukės hormonus? Liežuvio tinimas ir smaugimas gali būti sergant hipotireoze, kai tiroksino trūksta.
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 06 14, 20:44)
Laba, Pažistama biggrin.gif Nuo GERL bėdų liežuvis tinti neturėtų, bet kiti simptomai tinka.Jei ras HP, skirs vaistų. Jei ten neblogi reikalai, tai duosiu patarimų dėl homeopatijos. Bet reikia palaukt tyrimo rezultato. Ir išsitirt skrandį. O nervų daktaras gal padės numalšint panikos priepuolius, kai oro ima trūkt. Sėkmės 4u.gif

Siandien einu tirti skrandzio. Liezuvis mano baltas baltas, tarsi apsinuodijus buciau doh.gif
Liezuvis tino(na netino, bet toks ispudis) nuo raminamuju(lexotonilio).

QUOTE(Momoshka @ 2012 06 15, 00:16)
Ar tyrėtės skydliaukės hormonus? Liežuvio tinimas ir smaugimas gali būti sergant hipotireoze, kai tiroksino trūksta.

Skydliauke tyre, hormonai normoj, salia skydliaukes rado cista, bet, pasak gydytoju, neturetu ji duoti tokiu simptomu.
Atsakyti