Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

Man irgi, rytai ypatingai prasti, atrodo gerklej vienos zaizdos, nes sunku seiles net nuryti, bet diena isibegi ir pagereja.. Galvoju eiti jau pas daktariuka, gerai butu bent savaite pailseti, nes vasara be atostogu, tai turbut pasijaute ant viso sito reikalo, kazi del musu visu situ refliuksu biulioteni kas nors bent savaitelei duoda? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 09 17, 07:45)
Man irgi, rytai ypatingai prasti, atrodo gerklej vienos zaizdos, nes sunku seiles net nuryti, bet diena isibegi ir pagereja.. Galvoju eiti jau pas daktariuka, gerai butu bent savaite pailseti, nes vasara be atostogu, tai turbut pasijaute ant viso sito reikalo, kazi del musu visu situ refliuksu biulioteni kas nors bent savaitelei duoda?  blush2.gif

Duoda 4u.gif As menesi turejau.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 09 17, 06:07)
Duoda 4u.gif As menesi turejau.

Labas mergaites noriu paklausti ar pries tyrima zarnos rijimo jums liepia nebegerti vaistu savaite pries ? Nej nuo rugsciu nei nuo refliukso ? Man tyrimas antradieny bus . siandien pirma diena kai negeriu vaistu tai refliuksas reiskiasi jau . blink.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 09 20, 20:10)
Labas mergaites noriu paklausti ar pries tyrima zarnos rijimo jums liepia nebegerti vaistu savaite pries ? Nej nuo rugsciu nei nuo refliukso ? Man tyrimas antradieny bus . siandien pirma diena kai negeriu vaistu tai refliuksas reiskiasi jau . blink.gif


Man asmeniskai tai niekas neliepe nei karto.. na tik is ryto pries procedura visiskai nieko nevalgyt ir negerti. Po proceduros siaip manes klause, kiek laiko vartoju vaistu, bet daugiau nieko nesake del to, gal kitur kazkas kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 09 20, 20:25)
Man asmeniskai tai niekas neliepe nei karto.. na tik is ryto pries procedura visiskai nieko nevalgyt ir negerti. Po proceduros siaip manes klause, kiek laiko vartoju vaistu, bet daugiau nieko nesake del to, gal kitur kazkas kitaip g.gif

Tai ir man pirma karta taip visada pries tyrima jokiu vaistu vartojimo nutraukimo nereikedavo g.gif . O dabar kas per do naujove sugalvojo ? As airijoj sedziu schmoll.gif
Atsakyti
Pasiruošimas gastroskopijai:

4 dienas iki tyrimo negalima gerti kraujo krešumą mažinančių vaistų (aspirinas, Plavix ir kt.).
6 valandas iki tyrimo negalima valgyti. Tyrimo metu skrandis turi būti tuščias.
Tyrimo dieną negalima gerti skrandžio rūgštingumą mažinančių vaistų.
Kitus vaistus galima išgerti ne vėliau kaip 2 valandas iki tyrimo, užgeriant nedideliu kiekiu vandens.
2 valandas iki tyrimo rekomenduojama nerūkyti.
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2012 09 21, 09:13)
Pasiruošimas gastroskopijai:

4 dienas iki tyrimo negalima gerti kraujo krešumą mažinančių vaistų (aspirinas, Plavix  ir kt.).
6 valandas iki tyrimo negalima valgyti. Tyrimo metu skrandis turi būti tuščias.
Tyrimo dieną negalima gerti skrandžio rūgštingumą mažinančių vaistų.
Kitus vaistus galima išgerti ne vėliau kaip 2 valandas iki tyrimo, užgeriant nedideliu kiekiu vandens.
2 valandas iki tyrimo rekomenduojama nerūkyti.

Labuka apie situos as zinau kad negalima bet kad neleido nei nuo holesterolio nei nuo kasos , ir rugstinguma mazinanciu vaistu savaite pries tyrima liepe negerti , Skaitau tema jusu o jus kuri nors geriaite domperidone nuo refliukso kazkaip neuzkliuvo uz akies kad vartotumet visur rasot kad geriat rugsty mazinancius vaistus . As is savo patirties galiu pasakyti kad neksiumas superinis buvo geriau 6 metus bet dozes palaipsnuj didino o jau metai kaip pakeitus esu nes organizmas priprato . dabar geriu pontoprozoly ryte 60mg vakare 80mg . bet ir tai kiek pakeiciau nes neatitaike organizmuj o tas vat visai neblogai veikia . Aisku kai geriu o dabar vel burna karteja deginima jauciu duobutej pradeda pykinti . miegu sedom vel nes tulzis kai uzlieja tai iki noserykles uzpila fuj . Bet as jau senai geriu vaistus maisto racijonas mazas pasirinkimas del kitos ligos bet kazkaip nelabai demesio kreipiu buvo paumejimas pries kelis menesius baisus bet kol zarnos ryjimo laikas atejo tai tokiu baisiu simtomu nebera .vot prirasiau ax.gif
Atsakyti
Renatele, bet Jusu ir vaistu dozes blink.gif na as donperidona geriu, kai mane smarkiai pykina, isgeriu ir atrodo kaip ranka nuima ax.gif ir pradzioj kai jau paumejimas tada jau tris kartus per diena gerdavau savaitele siuos vaistelius.. Dbar tai noreciau pasiimti biulioteni, nes jauciu kaip stipreja rugstys ir dazniau papykina, matyt truksta ramybes poilsio ir miego. g.gif
Atsakyti
Paskutinį kartą, kai dariaus gastroskopiją, rado skrandyje tulžies, dėl to be pantoprozolio išrašė ir donperidono.

Renatėle, o ar geriat ką nors kepenų funkcijai palaikyti, nes vaistų dozės tai labai didelės...
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2012 09 16, 23:34)
tai taip ir yra, kai neissimiegi, iskart daraisi piktesnis ir prasideda

As tai pikta nebunu,nu nebent labai retai isskirtinais atvejais..ir trumpam... ax.gif Bet nuovargis ir nuolatinis stresas darbe savo daro...as tai prie to streso pripratusi ir man nuo to nieko,bet skrandziui,matyt,nepatinka... g.gif O paskutines savates buvo labai ziauriai apkrautos,ir tai dar nesibaigia... schmoll.gif Visas liezuvis isestas kazkokiom baisiom demem,nera apetito-o tas man retai pasitaiko... g.gif
Atsakyti
Įdomu,o ar gali būti pablogėjimas pradėjus gert vaistus?Nes skundžiausi nuolatinėmis geklės problemomis (užkimimu,kosuliu,griaužimu,perštėjimu),bet konkretaus refliuksavimo epizodus nekasdien jausdavau.Dabar jau trečia sav.geriu vaistus ir darosi nebeįmanoma.Po kiekvieno valgio,net ir praėjus 2-3val.refliuksuoju doh.gif Turiu nuolat visokius Tic Tac ir pan čiulpt,nes burnos kvapas dėl grįžtančio iš skrandžio maisto nekoks,bet kažin ar tiek tic tac skrandžiui įtin patinka... g.gif nes mėta išvis nerekomenduojama...
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 09 17, 07:45)
Man irgi, rytai ypatingai prasti, atrodo gerklej vienos zaizdos, nes sunku seiles net nuryti, bet diena isibegi ir pagereja.. Galvoju eiti jau pas daktariuka, gerai butu bent savaite pailseti, nes vasara be atostogu, tai turbut pasijaute ant viso sito reikalo, kazi del musu visu situ refliuksu biulioteni kas nors bent savaitelei duoda?  blush2.gif

Duoda...smile.gif Tiesa,gal but,priklauso ir nuo to,koki darba dirbi...as po menesi-pusantro sededavau ax.gif Paskutini karta buvo biuletenis praeitu metu pabaigoje-siu pradzioje,keturi menesiai,bet cia del kaklo isvarzos... ax.gif Dabar stengiuosi save saugoti... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Magnifique @ 2012 09 21, 22:30)
Įdomu,o ar gali būti pablogėjimas pradėjus gert vaistus?Nes skundžiausi nuolatinėmis geklės problemomis (užkimimu,kosuliu,griaužimu,perštėjimu),bet konkretaus refliuksavimo epizodus nekasdien jausdavau.Dabar jau trečia sav.geriu vaistus ir darosi nebeįmanoma.Po kiekvieno valgio,net ir praėjus 2-3val.refliuksuoju doh.gif Turiu nuolat visokius Tic Tac ir pan čiulpt,nes burnos kvapas dėl grįžtančio iš skrandžio maisto nekoks,bet kažin ar tiek tic tac skrandžiui įtin patinka... g.gif  nes mėta išvis nerekomenduojama...

Iseitis cia viena-isiklausyt i organizma ir valgyti tik tai,kas patinka skrandziui,vengti visko,kas su E ir kitais panasiais(tic-tac tiksliai nepatinka...).Problema cia manau ta,kad netinkamas maistas,kol nesutvarkyta mityba-vien tik vaistai nepades...jau ismeginta... schmoll.gif
O galbut problema kita,galbut refliuksas su sumazintu rugstingumu? Juk ir taip buna... g.gif
Atsakyti