Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai katėms

Labukas, kačių mylėtojos. Neradau tokios tėmelės, tai pamaniau, kad būtų visai smagu pasidairyti ir į katyčių garderobą. Parodykite ką turite ar ko lb norėtumėte. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetookaz: 18 lapkričio 2009 - 21:52
Štai kokių grožybių radau. smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetookaz: 19 lapkričio 2009 - 18:46
Nu grazu biggrin.gif wub.gif
[attachmentid=188442]


Bet jei as pvz. savajai uzdeciau ruba, tai galeciau po sekundes pati sau uzsideti kur tik noriu, nes butu daug miau ir voliojimusi biggrin.gif
O siaip man grazu labai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 19 lapkričio 2009 - 18:48
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 19, 19:48)
Nu grazu  biggrin.gif  wub.gif
[attachmentid=188442]
Bet jei as pvz. savajai uzdeciau ruba, tai galeciau po sekundes pati sau uzsideti kur tik noriu, nes butu daug miau ir voliojimusi  biggrin.gif
O siaip man grazu labai ax.gif

Kai aš savo katytei uždėjau, tai ėjo visa skersa ir nugriuvo. biggrin.gif ar ji ten maivėsi ar lb nepatenkinta buvo nžn. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 19, 18:48)
Bet jei as pvz. savajai uzdeciau ruba, tai galeciau po sekundes pati sau uzsideti kur tik noriu, nes butu daug miau ir voliojimusi  biggrin.gif
O siaip man grazu labai ax.gif

gal cia Diva nuotraukoj? bigsmile.gif
as tai mielai uzdeciau svajam koki megstuka.. tik kad jis su juo vaiksciotu normaliai doh.gif nors pripratint manau iseitu.
Atsakyti
Gal kurios nors pacios siunat drabuzelius? smile.gif
Atsakyti
O man kačių rengimas yra kačių kankinimas. Nepritariu ir nesižaviu nei kačių, nei šunų rengimu. Pabandykite pačios daryti kažką nežmoniško, kad ir keturiomis vaikšioti.
Atsakyti
QUOTE(Profesorė @ 2009 11 22, 20:03)
O man kačių rengimas yra kačių kankinimas. Nepritariu ir nesižaviu nei kačių, nei šunų rengimu. Pabandykite pačios daryti kažką nežmoniško, kad ir keturiomis vaikšioti.

Na cia kiekvieno nuomone. Jei augintinis nesipriesina, tai kodel gi neaprengti jo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Profesorė @ 2009 11 22, 20:03)
O man kačių rengimas yra kačių kankinimas. Nepritariu ir nesižaviu nei kačių, nei šunų rengimu. Pabandykite pačios daryti kažką nežmoniško, kad ir keturiomis vaikšioti.


drinks_cheers.gif
QUOTE(Inetookaz @ 2009 11 22, 23:59)
Na cia kiekvieno nuomone. Jei augintinis nesipriesina, tai kodel gi neaprengti jo. smile.gif

Noreciau pamatyti ta kate/katina kuris nesipriesintu g.gif Bet jej jau toks ir atsirastu,tai kokiam tikslui tie drabuzeliai?tik del grozio?
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 11 23, 09:31)
drinks_cheers.gif

Noreciau pamatyti ta kate/katina kuris nesipriesintu  g.gif Bet jej jau toks ir atsirastu,tai kokiam tikslui tie drabuzeliai?tik del grozio?

Na pavyzdziui sfinksai visai pliki, o kornisiuku plaukas trumpas, tai juos nesunku persaldyti, tai drabuzeliai nesantis i lauka visai neprosal butu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 11 23, 10:57)
Na pavyzdziui sfinksai visai pliki, o kornisiuku plaukas trumpas, tai juos nesunku persaldyti, tai drabuzeliai nesantis i lauka visai neprosal butu. smile.gif


pritariu nebent siuo vienu atveju. o siaip manau, kad tai tikrai katino kankinimas gaunasi. Cia is vieno straipsnio istrauka:

LYTĖJIMAS. Odoje yra receptorių, kurie padeda gyvūnams suvokti išorinį pasaulį. Pagal fiziologines ypatybes odos analizatoriai yra skirstomi į taktinius (lietimo – priima mechaninius dirginimus. Jie nevienodai pasiskirstę ant viso kūno, daugiausia yra snukyje, liežuvio smaigalyje ir lūpose), terminius (šalčio, šilumos – taip pat išsidėstę visame kūno paviršiuje. Šalčio receptorių yra daugiau nei šilumos), skausmo (padeda apsisaugoti nuo sužalojimo, sužadina gynimosi refleksus ir tada gyvūnas bando atsikratyti dirgiklio).
Katės jautriausi lytėjimo organai yra plaukais vadinami ūsai ir ilgi kieti palukai, augantys virš akių bei užpakalinių slėsnų vidinėje pusėje. Orientuotis erdvėja padeda visas kailis. Jautrieji plaukai padeda tamsoje išvengti kliūčių. Daug informacijos iš aplinkos ji gauna per priekines letenas. Jomis tyrinėja daiktus. Purvą ar drėgmę nuo priekinių letenų stengiasi tuoJ pat nupurtyti, nulaižyti.


jei idomu, visas straipsnis cia

aisku, jis gal nera 100% teisingas (tingejau ieskot moksliniais tyrimais pagristu straipsniu), bet ir kazkur kitur esu skaiciusi, kad visame kates kalyje yra issideste i usus panasus plaukai, kuriais kate "matuoja", ar ji tilps, pavyzdziui, pralysti pro kazkokia kliuti ir panasiai.

Papildyta:
Dar vienas saltinis:

Lytėjimo organo funkciją atlieka ūsai (lot. Vibrissae), kurių paprastai būna 24: po 4 iš abiejų pusių virš viršutinės lūpos, virš akių, pasmakrėje, uodegoje ir ant letenų[reikalingas šaltinis]. Sfinksai (kačių veislės be kailio) gali turėti normalius, trumpus ūsus arba visai jų neturėti.

Ūsai yra tiek orientacijos, tiek ir jutimo organas. Jie yra dvigubai storesni už plaukus, jų šaknys – trigubai giliau. Ūsuose yra daug nervinių galūnių, ūsai suteikia daug informacijos ne tik apie tai, prie ko jie prisiliečia, bet ir apie oro judėjimą ir oro slėgį. Ūsais katė gali nustatyti objekto buvimą, dydį ir formą, jo nematydama ir prie jo neprisiliesdama. Nukirpus katei ūsus, ji dienos šviesoje sunkiai orientuotųsi net gerai pažįstamoje patalpoje.

Informaciją iš ūsų gaunanti smegenų žievės dalis panaši į tą, kuri atsakinga už regėjimą, dėl to katės suvokimas per ūsus iš esmės panašus į regėjimą.

Katės ūsai rodo ir katės nuotaiką: prispausti prie snukio ūsai reiškia agresiją, atstatyti pirmyn – draugiškumą arba smalsumą.

Katės oda ir kailis yra jautrūs. Katėms patinka švelnus glostymas, tačiau per stiprus glostymas arba glostymas prieš plauką katei sukelia skausmą arba diskomfortą, kurį sukelia elektrostatinis krūvis.
Atsakyti
Apie ūsus tai čia jau ne į temą. Kaukių gi niekas nededa. biggrin.gif Nesupyk. smile.gif Gerbiu kiekvieno nuomonę. Vieniems patinka, kitiems ne. Jei čia predėsim moralizuoti, kas yra kačių kankinimas, tai aplamai galima išvedžioti, kad katę namuose laikyti yra kankinimas. smile.gif
Atsakyti