Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų Senelio/Senio Šalčio/Nykštuko laiškas

Sveikos, mamytės,

Dabar pats laikas siųsti vaikučiams "išankstinius" Senelio Šalčio laiškučius, kuriuose senelis prašo vaikučių būti geriems, klausyti tėvelių, tvarkytis ir t.t. Ech, pamenu, kasmet gaudavau tokius laiškus, kai buvau maža wub.gif

Internete pilna vaikučių laiškų Kalėdų seneliui, bet senelio laiškučių pavyzdėlių vaiokučiams neradau. gal turite ir gal žinoti, kur jų rasti? smile.gif

Iš anksto atsiprašau, jei pasikartojau, bet tikrai neradau tokios tėmelės. Jei kartais praleidau, gal galėtumėte nuorodėlę mestelti. 4u.gif
Atsakyti
Kaip matau iš peržiūrų skaičiaus, tema aktuali daugeliui, bet niekas nenori pasidalinti savo idėjomis, arba paprasčiausiai jų neturi blush2.gif Aš pati jau baiginėju padaryti tokį laišką, tad kitą savaitėlę galėsiu įdėti ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2009 11 17, 22:56)
Kaip matau iš peržiūrų skaičiaus, tema aktuali daugeliui, bet niekas nenori pasidalinti savo idėjomis, arba paprasčiausiai jų neturi  blush2.gif  Aš pati jau baiginėju padaryti tokį laišką, tad kitą savaitėlę galėsiu įdėti ir jums  4u.gif


Tai jau taip. Labai jau svarbūs tie Kalėdų senelio laiškai, svarbu ką vaikutis parašo, kaip šeima tame dalyvauja ir žinoma kokį gauna atsakymą. Ir esmė čia net ne popieriuje, ne voke, net ne tame kas iš tikrųjų bus ten parašyta, nes tik Kalėdų seneliui ir žinoti, ką jis parašys. Svarbu viskas kartu, o svarbiausia, kad laišką parašytų Kalėdų senelis, o ne mama su tėčiu pasislėpę.
Sakot taip nebūna?
Būna.
Kadangi pas mus jau apsistojęs Kalėdų senelis, tuoj tuoj pradės vaiku svečiuose priiminėti, naktimis pats pas vaikus keliauti, tad ir laiškus vaikams irgi rašys. Netikite? Pabandykite.
Atsakyti
Niekad nebuvau gavusi tokio laiško unsure.gif Bet kai paskaičiau..taip suplakė širdis wub.gif bigsmile.gif Jau šiandien 000054.gif parašys laiškutį mūsų dukrytei wub.gif wub.gif

Kaip faina!!!!!!!! Negaliu. yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

AČIŪ Atisa notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(monini @ 2009 11 18, 13:07)
Niekad nebuvau gavusi tokio laiško  unsure.gif  Bet kai paskaičiau..taip suplakė širdis  wub.gif  bigsmile.gif  Jau šiandien 000054.gif parašys  laiškutį mūsų dukrytei  wub.gif  wub.gif

Kaip faina!!!!!!!! Negaliu.  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

AČIŪ Atisa  notworthy.gif  notworthy.gif


Rimtai? O aš kasmet gaudavau tokį laišką ir atsimenu nešiodavausi kaip maldaknygę wub.gif Dar senelis man nupiešdavo tokią eglutę, kuri vadindavosi " Gerų darbelių eglutė" ir ten būdavo nupiešti tušti kalėdiniai žaisliukai. Ir aš, kiekvieną kartą padariusi gerą darbelį, galėdavau nuspalvinti vieną žaisliuką.
Ir taip iki Kalėdų mano eglutė jau žibėdavo visomis spalvomis. Tada Kūčių vakarą tą darbelį padėdavau po eglute ir Senis Šaltis naktį ją paimdavo, o vietoj gerų darbelių eglutės palikdavo dovaną wub.gif wub.gif

Ech, kaip smagu būdavo wub.gif
Atsakyti
Nu kokia faina mintis thumbup.gif ,niekad ir as tokio negaudavau.Fainai butu,kad mazylis gautu,bet niekaip neisivaizduoju kas ten turi buti parasyta.O su tais gerais darbeliais tai labai gera ideja,nu jus ir isradingos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2009 11 18, 23:19)
Nu kokia faina mintis thumbup.gif ,niekad ir as tokio negaudavau.Fainai butu,kad mazylis gautu,bet niekaip neisivaizduoju kas ten turi buti parasyta.O su tais gerais darbeliais tai labai gera ideja,nu jus ir isradingos blink.gif


kai padarysiu, kitą savaitę įdėsiu pavyzdėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2009 11 17, 21:56)
Kaip matau iš peržiūrų skaičiaus, tema aktuali daugeliui, bet niekas nenori pasidalinti savo idėjomis, arba paprasčiausiai jų neturi  blush2.gif  Aš pati jau baiginėju padaryti tokį laišką, tad kitą savaitėlę galėsiu įdėti ir jums  4u.gif



QUOTE(Atisa @ 2009 11 18, 18:57)
Rimtai? O aš kasmet gaudavau tokį laišką ir atsimenu nešiodavausi kaip maldaknygę  wub.gif  Dar senelis man nupiešdavo tokią eglutę, kuri vadindavosi " Gerų darbelių eglutė" ir ten būdavo nupiešti tušti kalėdiniai žaisliukai. Ir aš, kiekvieną kartą padariusi gerą darbelį, galėdavau nuspalvinti vieną žaisliuką.
Ir taip iki Kalėdų mano eglutė jau žibėdavo visomis spalvomis. Tada Kūčių vakarą tą darbelį padėdavau po eglute ir Senis Šaltis naktį ją paimdavo, o vietoj gerų darbelių eglutės palikdavo dovaną  wub.gif  wub.gif

Ech, kaip smagu būdavo  wub.gif


kadangi kiekad neesu gavusi tokio laisko, tai net neisivaizduoju kaip ji reiktu rasyt... Jeigu idetum pavyzdi, turbut ne viena butu tau dekinga wub.gif
Nors mamo dukryte dar mazute ir nieko nesupras, bet liktu atminimui toks laiskas ... ech wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2009 11 18, 23:50)
O kodel nenusiuntus vaiku laisko "tikram" Kaledu seneliui i Laplandija, kuris visdada atraso atgal?


Na jau kad "VISADA" atrašo tai tikrai nepasakyčiau, o kitas dalykas, daug mieliau gauti laiškutį, kuriame paminėti vaiko, sesės, brolio, mamytės, tėvelio ir t.t. vardai, kai kurie gyvenimo įvykiai, nes tai sustiprina tikėjimo jausmą Kalėdų seneliu ir ne taip greit dingsta ši graži vaikystės iliuzija smile.gif

Man Senis šaltis visada laiške parašydavo, kad greičiau susitvarkyčiau stalčius, nes tuoj Kalėdos ir galiu nespėti, kad nusiimčiau nuo kėdės rūbus (turėjau tokią bjaurią madą blush2.gif ), kad daugiau niekada nebeskriausčiau sesytės. Ir viską liepdavo daryti nuoširdžiai, nes jis viską mato pro žiūronus ir stebi, kurie vaikai yra geresni. Aš net užuolaidas užtraukdavau prieš išeidama į mokyklą, jei rūbų nenusiimdavau, nes bijodavau, kad Senis pamatys wub.gif
Atsakyti
Mielas, Ignuti! Tau rašo nykštukas-tris kartus didesnis, nei tavo trintukas. Aš gyvenu už devynių kalnynų, už upių, už marių, už vandenynų, bet viską žinau, ką daro vaikučiai, todėl jau būki visad gerutis.Rytais pasikloki lovelę, valyk dantukus ir prauskis burnelę. Visada klausyk mamytės ir tėvelio, mylėk močiutę ir savo senelį. Tavo namuose aš jau buvau ir skruzdėlytę slaptą palikau.
Ji seka kiekvieną tavo žingsnelį ir aš sužinau kiekvieną darbelį, todėl aš matau ir viską žinau, ir sutartį pasiūlysiu tau: jei būsi berniukas rimtas ir geras, tavęs neaplenks mano dovana.




(visada norisi kokiu kitokiu kaip ir pavyzdiniu laiskuciu, bet niekur neradau, todel idejau-pernai savo grupes vaikams visiems tokius parasiu ir kiekvienam atskirai i namus isnesiojau, kad butumet mate kokie geri buvo, o koks dziaugsmas juos aplanke, kad gavo laiskuti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soho11: 19 lapkričio 2009 - 13:30
Kaip gražiai parašyta wub.gif , super laiškelis thumbup.gif
Atsakyti
Vau blink.gif gabumai,nu labai jau wub.gif grazu.
Atsakyti