Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

Gal kas skubia ipatarsit, nusipirkau tapetus į miegamajį, kokia labiausiai spalva tiktų prie jų g.gif jie tokie žalsvai auksiniai bigsmile.gif
va nuoroda, spalvos nr. 4405 http://milagi.com.ua...on_20-sp_0.html
user posted image
bigsmile.gif ką pasiūlytumėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2011 03 02, 16:11)
kokia labiausiai spalva tiktų prie jų  g.gif  jie tokie žalsvai auksiniai  bigsmile.gif 




Pas mane panasi spalva svetaineje, tik su rastais baltais... Mes sienas dazem lengvai samanines spalvos, varinius sviestuvus, manau vario atspalvis, samanu spalva, svelni late kavos , ar smelio (bet i pilkuma reikia tokios, ne i ruduma, ar ne i gelsvuma)...

Super spalva thumbup.gif


Kokia kaina?
Atsakyti
[color=yellow]
QUOTE(seima is 5 @ 2011 03 02, 15:50)
Pas mane panasi spalva svetaineje, tik su rastais baltais... Mes sienas dazem lengvai samanines spalvos, varinius sviestuvus, manau vario atspalvis, samanu spalva, svelni late kavos , ar smelio (bet i pilkuma reikia tokios, ne i ruduma, ar ne i gelsvuma)...

Super spalva thumbup.gif
Kokia kaina?

ačiū, kai reikia greit išsirinkti, tai ir gaunas doh.gif pas mane jie tokie žalsvi - auksiniai į geltonumą gal g.gif tai varis nelabai g.gif vat apie samanine ir aš mastau, bet paletėse jų tiek daug doh.gif 129
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 02 kovo 2011 - 15:20
QUOTE(rackiene @ 2011 03 02, 15:11)
jie tokie žalsvai auksiniai  bigsmile.gif 


siulyciau pieno, vaniles, latte atspalvius. pilka spalva pabreztu auksini atspalvi tapete, butu labai grazu. aisku, visada reikia ziureti visuma. ka planuojate daryti su baldais?
ka norite akcentuoti, koki stiliu rinktis?

gal visa butu grazu visa kambari daryti sviesu, balinto azuolo baldais, baltom sienom, liks tik viena zalsva siena - akcentas. tada pazaisti keliom spalvom su dekoro elementais, pvz originaliai atrodytu slyvos melynumo, bronzos rudos ir baltos pagalveles, uzuolaidos, kilimeliai, remeliai.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_MoNA @ 2011 03 03, 12:18)
siulyciau pieno, vaniles, latte atspalvius. pilka spalva pabreztu auksini atspalvi tapete, butu labai grazu. aisku,  visada reikia ziureti visuma. ka planuojate daryti su baldais? 
ka norite akcentuoti, koki stiliu rinktis?

gal visa butu grazu visa kambari daryti sviesu, balinto azuolo baldais, baltom sienom, liks tik viena zalsva siena - akcentas. tada pazaisti keliom spalvom su dekoro elementais, pvz originaliai atrodytu slyvos melynumo, bronzos rudos ir baltos pagalveles, uzuolaidos, kilimeliai, remeliai.

4u.gif

ačiū 4u.gif 4u.gif nusipirkau šiuos dažus kitoms dviems sienoms http://www.kleurenwa...-1008-Y10R.html , bet paletėje jis man pasirodė daugiau į -žalumą, o čia nepanašu g.gif doh.gif įtariu būsiu prisidirbus doh.gif
Aš ir mastau apie šviesius baldus- balinto medžio, o vyras sako, gal kaip tik tamsius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 03 kovo 2011 - 12:13
Sveikutės, nusipirkau svetainei dryžuotus tapetus, bet dabar abejoju ar gražu. Gal kuri esate sukaupusi pvz. kaip atrodo toks interjeras, bijau, kad bus per marga sad.gif
Atsakyti
QUOTE(afralt @ 2011 03 03, 14:55)
Sveikutės, nusipirkau svetainei dryžuotus tapetus, bet dabar abejoju ar gražu. Gal  kuri esate sukaupusi pvz. kaip atrodo toks interjeras, bijau, kad bus per marga sad.gif

Na, žiūrint kokios spalvos tie tavo tapetai, gal foto įkeltum wink.gif? Jei bijai, kad bus per marga, tai tapetuok ne visas sienas su jais, o tik kurią nors, kaip paįvairinimą wink.gif.
Atsakyti
Dryželiai 2 spalvų: auksinės ir rusvos ir palyginti smulkūs. Panašiai kaip čia, nes dabar foto negaliu įkelt
http://mama.balsas.lt/print/2117

Tik mes tapetuotume vertikliai.
Atsakyti
Man rodos, kad būtų jau per margas visas toks kambarys, nežinau kaip kitiems. Jei nebūtų tokie smulkūs tie dryželiai..
Tada galima juk kaip jau minėjau tik vieną sieną patapetuot jais smile.gif , kad būtų įdomiau smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(afralt @ 2011 03 03, 12:55)
Sveikutės, nusipirkau svetainei dryžuotus tapetus, bet dabar abejoju ar gražu. Gal  kuri esate sukaupusi pvz. kaip atrodo toks interjeras, bijau, kad bus per marga sad.gif

pas mane svetaine komponuota dryzuoti su nedryzuotais biggrin.gif tikrai kaip nors negraziai neatrodo, nors cia turbut skonio reikalas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011 03 03, 16:53)
pas mane svetaine komponuota dryzuoti su nedryzuotais biggrin.gif tikrai kaip nors negraziai neatrodo, nors cia turbut skonio reikalas tongue.gif



O gal būtų galima foto bent fragmentą pamatyti 4u.gif Nes susidūrinau visai, svarstau apie tapetų grąžinimą atgal, žinoma jei priims smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo afralt: 03 kovo 2011 - 16:15
QUOTE(afralt @ 2011 03 03, 14:55)
Sveikutės, nusipirkau svetainei dryžuotus tapetus, bet dabar abejoju ar gražu. Gal  kuri esate sukaupusi pvz. kaip atrodo toks interjeras, bijau, kad bus per marga sad.gif




Ziurint, koks dryzuotumas, kiek spalvu... Ikelk foto, pakomentuosim

Man tai labai grazu dryzuoti... GAli det viena, ar dvi sienas dryzuotais, kitas sienas vienapalviais...

Foto ikelimui :

http://www.radikal.ru/multiupl.aspx

1. spaudi pirmaji langeli "vybrat fajly", ir pasirenki is kompo.
2. spaudi "zagruzit" ir palauki, kol pamatysi nuotraukos adresa.
3. adresa kopijuoji Copy

4. SM forume spaudi "atsakuti"
5. virsuje virs lauko kur rasau atsakuma spaudi IMG. atsidaro langas. i ji kopijuoji
Paste adresa.
6. tada spaudi apacioje atsakyti.
Atsakyti