Įkraunama...
Įkraunama...

vyras ir TV erotika, internetiniai puslapiai

QUOTE(FaTaFeE @ 2006 07 15, 10:42)
o tai pagal tave , kai ziuri i kitas moteris tai jau isdavikas  blink.gif  paranojikes jus kazkokios, uzjauciu draugus , vyrus ir pan ., kaip skudurai po padu  fool.gif


Ne tame esmė visai, dieve tu mano blink.gif Užsiciklinot, ponia ! Tiesiog faina, kai vyras PATS nežiūri į kitas tongue.gif Niekieno nieko nesakomas bigsmile.gif Aš pvz saviškiui visad sakau kad man yra normalu kad jis žiūrėtų, bet tai jis pats nenori, jam to nereik, tai koks čia skuduras bigsmile.gif Ar pas tave viskas ant tiek primityviai kaip "Ach, tu pažiūrėjai, niekadėjau, bac tau per galvą kočėlu kad kitą kartą visų sijonų nenužiūrinėtum !!!!"?????????O vyras paskui ir vaikšto kaip skuduras???? blink.gif

Nu žodžiu.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 07 15, 13:19)
Ne tame esmė visai, dieve tu mano blink.gif Užsiciklinot, ponia ! Tiesiog faina, kai vyras PATS nežiūri į kitas tongue.gif Niekieno nieko nesakomas bigsmile.gif Aš pvz saviškiui visad sakau kad man yra normalu kad jis žiūrėtų, bet tai jis pats nenori, jam to nereik, tai koks čia skuduras bigsmile.gif  Ar pas tave viskas ant tiek primityviai kaip "Ach, tu pažiūrėjai, niekadėjau, bac tau per galvą kočėlu kad kitą kartą visų sijonų nenužiūrinėtum !!!!"?????????O vyras paskui ir vaikšto kaip skuduras???? blink.gif

Nu žodžiu.... lotuliukas.gif

zinoma, isimyleje ir geri vyrai neissidirbineja su panom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luluxe @ 2006 07 15, 16:39)
zinoma, isimyleje ir geri vyrai neissidirbineja su panom smile.gif


oje kai toki rasi parodyk nail.gif noresiu foto ir autografo butinai assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2006 07 15, 18:01)
oje kai toki rasi parodyk nail.gif noresiu foto ir autografo butinai assa.gif


Oi gausi autografų daug tongue.gif Tu keli tikrai per mažai reikalavimų vyrui. Nelabai save vertini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2006 07 15, 17:07)
Oi gausi autografų daug tongue.gif Tu keli tikrai per mažai reikalavimų vyrui. Nelabai save vertini ax.gif



nekeliu isvis jei domina schmoll.gif nekeliu ir nenoreciau kad man kazkas kazka keltu blink.gif o saves vertinimas ir kito zmogaus stabdymas -visiski skirtingi dalykai....as gyvenu su protingu vyru,kuris zino kas jam reikalinga ir kuo jis rizikuos vienu ar kitu atveju,jei jis pasielgs taip-reiskia tai jo kaip suaugusio subrendusio zmogaus pasirinkimas.....

o as save taip myliu,kad man nereik jokiu reikalavimu kelt kad tai irodyciau kazkam mirksiukas.gif
Atsakyti
na is tiesu tai tikrai idomiai cia kai kurios pasisako. Kodel vadint kazkieno klausima ir kazkieno atsakymus durnais?zmogui kyla toks klausimas, ivarios turi ivairiu atsakymu. Taip as jauciuos blogai kai jis ziuri, kai buvau jam vienintele mate tik mane (pirma draugystes faze smile.gif tai zinai, dabar pripazint,kad ziuri i kitas nuogas tai man tikrai nera malonu, man baisiausia kai mintim pradeda klaidziot pas kitas, nu as taip jauciuos ir ka man daryt? ir jis visai ne po padu, as jam neaiskinu, kad neziurek, arba issiskirsim daryk taip ar anaip...pas mus sitos kontroles nera santykiuose, nera suvarzymu. O jei cia kazkuriai patinka, nieko pries kad jos vyras varvina seile prie kitu muoterisku tai VALIO, cia ju pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(FaTaFeE @ 2006 07 15, 11:42)
o tai pagal tave , kai ziuri i kitas moteris tai jau isdavikas  blink.gif  paranojikes jus kazkokios, uzjauciu draugus , vyrus ir pan ., kaip skudurai po padu  fool.gif

man tai keista, iš kur pas žmogų tiek pykčio ir tiek pagiežos, jei gali vadintis nepažystamus žmones paranojikėmis ir tt, kiekviena turi savo nuomonę tai gal tą nuomonę reikia gerbti ir mažiau svaidytis bjauriais žodžiais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 07 19, 20:25)
man tai keista, iš kur pas žmogų tiek pykčio ir tiek pagiežos, jei gali vadintis nepažystamus žmones paranojikėmis ir tt, kiekviena turi savo nuomonę tai gal tą nuomonę reikia gerbti ir mažiau svaidytis bjauriais žodžiais  blink.gif



o jūs negalėtumėte paskaityti visko ? bigsmile.gif mano pasisakymas buvo cituotas kaip nepriimtinas , tai ir gavo atsaka rolleyes.gif

o kodėl jūs negerbiate mano nuomonės, juk tai irgi nuomonė tik šiek tiek grubesniais žodziais išsakyta.
idomu - jei čiulbėsi čia su visom i vieną taktą - būsi mylima , jei išsakysi savo nuomonę lixsi apšaukta pikta ir pagiežinga g.gif

tai tik nuomonė kilusi spontaniškai paskaičius postą , juk tam ir forumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FaTaFeE @ 2006 07 19, 19:49)
o jūs negalėtumėte paskaityti visko ?  bigsmile.gif  mano pasisakymas buvo cituotas kaip nepriimtinas , tai ir gavo atsaka  rolleyes.gif

o kodėl jūs negerbiate mano nuomonės, juk tai irgi nuomonė tik šiek tiek grubesniais žodziais išsakyta.
idomu  - jei čiulbėsi čia su visom i vieną taktą - būsi mylima , jei išsakysi savo nuomonę lixsi apšaukta pikta ir pagiežinga  g.gif

tai tik nuomonė kilusi spontaniškai paskaičius postą , juk tam ir forumas  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif pritariu...pabandyk cia kazka issakyti tvirciau,bet nepataikant i daugumos nuomone,tuoj pat busi nulinciuotas doh.gif
Atsakyti

FaTaFeE,
na siaip ne del nuomones kimbama, o tiesiog del nemandagumo, kai kitu nuomones isvadini durnom, kitas vadini paranojikem, tai cia jau izeidimas, o ne kitokios nuomones issakymas smile.gif as taip manyciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MiKaSe: 20 liepos 2006 - 11:00
QUOTE(MiKaSe @ 2006 07 20, 11:58)
FaTaFeE,
na siaip ne del nuomones kimbama, o tiesiog del nemandagumo, kai kitu nuomones isvadini durnom, kitas vadini paranojikem, tai cia jau izeidimas, o ne kitokios nuomones issakymas smile.gif as taip manyciau smile.gif



cia yra mano nuomone issakyta apie kitas nuomones, durnos nei vienos nevadinau bigsmile.gif

gerai ir as isizeidziau, kad mane pavadino pikta ir pagiezinga bebe.gif
kokios jus nemandagios, lygiai kaip as unsure.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FaTaFeE: 20 liepos 2006 - 21:14
As iskrypusi blink.gif landzioju kartais po tokius puslapius ax.gif
O vyras, na kaip ir dauguma vyras manau, buna uzlenda pasiziureti.
Kodel slepia? Viena is priezasciu gali buti geda, kita, bijo tavo pavydu scenu, kazkokiu repliku, kurios gali ji viduj iskaudinti.
Tegu puslapiai geriau nei natura ir dar dovanos namo v pridaciu parnesamos, kai vyra be pazymos i lova neisileidzia.
Atsakyti