Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kas būtų, jei savo plaukučius išplautume
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4
EWI
QUOTE(selme @ 2010 09 28, 01:54)
O mane šita tema labai labai paskatino išmėginti arklių šampūną. Ir ką jūs manot.. nejučiom ir užsisakiau jį internetu iš čia jau paskelbto tinklalapio    biggrin.gif

http://www.manentail.com/products/personal/home.asp

Žiūrėsim kas bus kai gavus išsiplausiu  lotuliukas.gif
*

Jus pati uzsisaket ar per tarpininkes ?
Reikia biggrin.gif
selme
QUOTE(EWI @ 2010 09 29, 14:22)
Jus pati uzsisaket ar per tarpininkes ?
Reikia  biggrin.gif
*

Aš pati užsisakiau, na bent manau, kad užsisakiau. Užsiregistravau lyg ir gavau pranešimą, kad sąskaitą man bus atsiųsta, bet vis dar jos negaunu g.gif Reiks pamėgint vėl rolleyes.gif
O jūs irgi mėgint norit? biggrin.gif
EWI
Noriu pameginti smile.gif Ten raso,kad naudojamas tas sampunas ir zmonems,kondicionierius taippat smile.gif Abu paimciau biggrin.gif
Pati nenoriu sukti galvos uzsisakinejant ( nesu to darius) Tai tarpininke butu gerai smile.gif
selme
QUOTE(EWI @ 2010 09 29, 15:46)
Noriu pameginti smile.gif Ten raso,kad naudojamas tas sampunas ir zmonems,kondicionierius taippat smile.gif Abu paimciau  biggrin.gif
Pati nenoriu sukti galvos uzsisakinejant ( nesu to darius) Tai tarpininke butu gerai smile.gif
*

O vat aš ką tik ten pasiskaitinėjau plačiau, tai pasirodo neužsisakiau aš ten nieko, nors pildžiau kažkokią formą lyg užsakymo, nurodyt prašė visus duomenis. Tad pasišniukštinėjus radau ten, kad į Lietuvą užsisakyti negalima schmoll.gif Reiks dabar vat ieškot kitur kokios nors parduotuvės int. kur užsisakyti doh.gif
EWI
Aisku, gal temoje "internetines parduotuves " reikia pasidometi ar kokia tarpininke neuzsakytu is ten uz procentukus. Arba ieskoti Europoje kur nors.
selme
Citata iš balsas.lt : " Serialo "Seksas ir miestas" žvaigždė Sara Džesika Parker naudoja arkliams skirtą šampūną. Jos kirpėjas Antonis Dikis sakė, kad žvaigždė naudoja šampūną "Karčiai ir uodega", kuris kainuoja tik tris dolerius. Pasak kirpėjo, daugybė įžymybių naudoja šį šampūną, tačiau nė viena neprisipažįsta. "

Kaip tik tą šampūną naudoja, kurį ir aš norėjau užsisakyti bigsmile.gif

Tai va, radau kur galima įsigyti. Bet reiktų tarpininkės jau, nes aš pvz neturiu paypalo, o čia pagrinde su juo vyksta apmokėjimai. Štai svetainės :

http://www.walmart.com/ip/Mane-n-Tail-Shampoo-Body-32-fl-oz/10293243#rr

http://www.americanlivestock.com/pm-803-15152-mane-n-tail-shampoo.aspx

http://www.thefind.com/pets/browse-mane-n-tail-shampoo

Tai gi, jei kuri nors mamytė atsirastų galinti pagelbėti, būtinai praneškit 4u.gif
EWI
Baisiai reikia thumbup.gif
Aciu uz info kur dar galima rasti mirksiukas.gif
selme
QUOTE(EWI @ 2010 09 30, 01:07)
Baisiai reikia  thumbup.gif
Aciu uz info kur dar galima rasti  mirksiukas.gif
*

Nėra už ką mirksiukas.gif Jei rasi kas užsakyt galėtų, tai būtinai pranešk, aš paskelbiau internetinėse parduotuvėse, bet tam mano skelbimukui ten visiškas ignoras biggrin.gif
taram-param
nu bet jau tas moteriškas smalsumas doh.gif Mano "karčiai" ilgi, tai jau ir aš gundausi su tuo arklių šampūnu. Juokas iš savęs ima ale jaučiu ryšiuos biggrin.gif Jei rasit kas užsakinėja - brūkštelkit ir man į AŽ 4u.gif
Tomana
Čia visos prieš, tos, kurios arba neturi augintinių, arba naudoja jiems prastą kosmetiką kailiui(kuri smirda, kaip kuri čia sakė). Aš perku aukštos klasės šampūnus savo šuniukui, todėl jokių atgrasinančių reakcijų nepajutau. Pati neploviau tais šampūnais savo plaukų, bet nieko juokingo ar šlykštaus nepajutau, nes jie kvepia pasakiškai, šuniuko kailis labai švelnus. o ir kainos tikrai labai aukštos šių kailio kosmetikų. O kadangi neturiu arklio, tai tas šampūnas man feee, atrodo,. todėl, kad neuosčiau ir nieko su juo neprausiau, va kodėl. Manau ir kitoms čia ta reakcija tokia gaunasi ax.gif
Scurry
QUOTE(selme @ 2010 09 30, 00:34)
Citata iš balsas.lt :  " Serialo "Seksas ir miestas" žvaigždė Sara Džesika Parker naudoja arkliams skirtą šampūną. Jos kirpėjas Antonis Dikis sakė, kad žvaigždė naudoja šampūną "Karčiai ir uodega", kuris kainuoja tik tris dolerius. Pasak kirpėjo, daugybė įžymybių naudoja šį šampūną, tačiau nė viena neprisipažįsta. "

Kaip tik tą šampūną naudoja, kurį ir aš norėjau užsisakyti  bigsmile.gif

Tai va, radau kur galima įsigyti. Bet reiktų tarpininkės jau, nes aš pvz neturiu paypalo, o čia pagrinde su juo vyksta apmokėjimai. Štai svetainės :

http://www.walmart.com/ip/Mane-n-Tail-Shampoo-Body-32-fl-oz/10293243#rr

http://www.americanlivestock.com/pm-803-15152-mane-n-tail-shampoo.aspx

http://www.thefind.com/pets/browse-mane-n-tail-shampoo

Tai gi, jei kuri nors mamytė atsirastų galinti pagelbėti, būtinai praneškit  4u.gif
*

i čia tik paypal reikia? Aš turiu, jei į Lietuvą siųstų, bet atsiųs pagal paypal adresą (mano namų), tai nebent persiųsčiau? g.gif
EWI
Jau radau kas uzsakys thumbup.gif
Patikimos tarpininkes thumbup.gif
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry40729894

Junkites jei dar norit speti is sios parduotuves,as uzsakineju rinkinuka biggrin.gif
http://www.smartpakequine.com/SearchResult...Store_ID=Equine
Tomana
QUOTE(EWI @ 2010 09 30, 23:09)
Jau radau kas uzsakys  thumbup.gif
Patikimos tarpininkes  thumbup.gif
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry40729894

Junkites jei dar norit speti is sios parduotuves,as uzsakineju rinkinuka  biggrin.gif
http://www.smartpakequine.com/SearchResult...Store_ID=Equine
*

Lauksim atsiliepimų flirt.gif
Anelle
Labai pralinksmino visa tema lotuliukas.gif Ir klausimas iš tikrųjų įdomus visai biggrin.gif
ambicija
Esu analizavus tiek arkliu, tiek sunu, ivairiausiu firmu nuo kikines ir maximines kosmetikos iki pasaulines pripazintos dekoratyviniu veisliu sampunu firmas, tiek zinoma ir savo is maximinio ir kirpeju siulomo asortimento, didelio skirtumo nepastebejau smile.gif Pati naudoju eko smile.gif Isvada tokia, kad kuo daugiau sampune ir balzame silikono, tuo labiau jis jums patiks, bet tik jums, o ne jusu plaukams tongue.gif
EWI
Na viskas,mano arkliniai sampunai jau nupirkti,belieka sulaukti biggrin.gif
Parasysiu atsiliepimus kai isbandysiu smile.gif
selme
Manieji irgi nupirkti, gauti turėčiau tik/net po trijų savaičių maždaug, kaip sakė doh.gif Man iki tol ir dabartinis šampūnas pasibaigs, su muilu teks plaut, bo naujo nepirksiu kai arklinio laukiu lotuliukas.gif
Išsiplausim mes galvas su jais ir po to kaip užžvengsim.. iiiigaaagaaaa swoon.gif lotuliukas.gif (man labai gera nuotaika užėjo, nepykit už žvengimą) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Paradoksualė
QUOTE(mexica @ 2010 09 24, 21:30)
As palyginau sudetis suns ir savo sampunu, tai suns sampune daug maziau brudo visokio schmoll.gif:

aisku maziau brudo,nes nupliktu visi gyvunai jei sudetyje butu to ko musu sampunuose lotuliukas.gif karta teko savo auksaspalve praplaut su zmogisku sampunu,jos nebeliko doh.gif ,tai ka po savaites varem pas veta,atsirado egzemu kazkokiu,pleiskanos didziausios,ismeciau ta sampuna ir as lotuliukas.gif
Tomana
Ką tik žiūrėjau per rusų kanalą laidą apie šampūnus, kaip tik kalbėjo ir šia tema. Kaip tik minėjo Sarą Džesiką Praker ir jos naudojamus arklių šampūnus. Ištyrė kuo jie skiriasi nuo žmonėms skirtų. Taigi: juose daugiau kologeno ir silikono, todėl plaukai akimirksniu tampa švelnesni ir gražesni, bet naudojant juos ilgesnį laiką plauko folikulas silpnėja, pats plaukas negauna oro per silikoną ir sausėja, ilgainiui plaukai pradeda slinkti.... Žodžiu, nepatartina naudoti reguliariai, nebent retkarčiais..
gkspygle
kas butu lotuliukas.gif galva nukristu. nu blemba sudeti pasiskaityk, sunu sampunu sudetis dar geresne negu zmogisku. Otai bedas rand... doh.gif
EWI
Jau gavau savo sampuna ,balzama ir kazkas panasaus i blizgesi,isbandysiu turbut sekmadieni biggrin.gif
EWI
Neiskentus isbandziau ta blizgesi tai plaukai nuostabiai glotnus pasidare,kaip silkas...:Siaip jie pobjauriai pucias pas mane.
Visos priemones lengvo malonaus kvapo,lyg ciut pakalnutes uzuomena.
Jauciu ryt viska isbandysiu biggrin.gif
Tomana
kazkaip jau skeptiskai pradejau ziuret po cheminiu laboratoriju tyrimo apie situos sampunus, bet tikrai labai lauksiu atsiliepimu, ir ne po pirmuju plovimu, bet po kokio pusmecio. nuosirdziai tikiuosi, kad plaukuciai neprades slinkti, o bus nuostabiai grazus 4u.gif
EWI
Na taip,is pirmu kartu sunku ka spresti...o ka sako tie cheminiai laboratoriniai tyrimai apie tas priemones ?
*Nikė*
QUOTE(Tomana @ 2010 10 17, 15:09)
Ką tik žiūrėjau per rusų kanalą laidą apie šampūnus, kaip tik kalbėjo ir šia tema. Kaip tik minėjo Sarą Džesiką Praker ir jos naudojamus arklių šampūnus. Ištyrė kuo jie skiriasi nuo žmonėms skirtų. Taigi: juose daugiau kologeno ir silikono, todėl plaukai akimirksniu tampa švelnesni ir gražesni, bet naudojant juos ilgesnį laiką plauko folikulas silpnėja, pats plaukas negauna oro per silikoną ir sausėja, ilgainiui plaukai pradeda slinkti.... Žodžiu, nepatartina naudoti reguliariai, nebent retkarčiais..
*

Čia kam įdomu ir moka rusų k. tas pats dokumentinis filmas
http://pulskino.ru/load/dokumentalnye/sred...lovu/17-1-0-939
EWI
Geras filmas . Lauryl sulphate praktiskai radau visose savo priemonese ( plovimo)...tame tarpe ir arkliniam sampune,bet kaip supratau baisiau yra Natrio sulfatas ko neradau nei vienoje priemoneje. Naudotame Head shaulders radau cinko nuo ko atsiranda priklausomybe,dabar aisku kodel man vis vaidenas,kad kiti sampunai netinka ir lyg atsiranda pleiskanos ,niezti galva doh.gif
Reiks dar isbandyti ta reikala su garstyciomis smile.gif
Tomana
Aha, filmas tikrai geras, labai daug naudingos informacijos radau wink.gif Kaip reklama mus paveikia doh.gif kad ir tie duso geliai bei intymios higienos prausikliai, šampūnai, tai gi tas pats beveik, nereikia turėt begale buteliuku vonioje-užtenka vieno doh.gif o pas visas nukrautos lentynos visokiom priemonėm lotuliukas.gif
EWI
Na issiploviau siandien plaukus su arkliniu sampunu ir kondicionieriu...kazkokiu labai esminiu stebuklu nematau smile.gif Plaukai purus,minksti,svelnus ir blizga...Is esmes mano ir pacios tokie yra o sios priemones gal dar labiau padidino ta efekta. Siaip man kaip tik norisi man juos kiek apsunkinti,daug ju pas mane ir lengvas purus plaukas. Paziuresiu kaip kiek veliau bus ir dar pabandysiu ta blizgesi patepti smile.gif
EWI
smile.gif Na patepiau to blizdesiuko tai plaukai grazesni ir glotnesni pasidare smile.gif
Zodziu nei peikti nei girti negaliu,normaliai biggrin.gif Gal veliau bius kokiu naujienu biggrin.gif
Ataskaita baikta lotuliukas.gif
susidomejus
Mano uosviene viena karta issiplove plaukus su suniuko sampunu, tai plaukai buvo labai svelnus. Ir issiplove gerai.
grazi furija
biggrin.gif kaip juokas suėmė perskaičius temą..maniau čia aš viena tokia nukreizėjus,kad galvą su šuns šampūnu išsiploviau,o čia pasirodo kiek bendraminčių thumbup.gif
Prisipažinsiu,kažkada baigėsi šampūnas,o skubėjau (o dar ir šiaip smalsu buvo) tai išsiploviau savo aviganio šampūnu wink.gif
Prieš tai paminėsiu,kad šuniui perku tik gerus,brangesnius šampūnus gautus iš savo veterinaro. Su tokiais a la maxima ar kika nerizikuoju.
nu ir nieko stebuklingo,nieko baisaus. Plaukai normaliai atrodė smile.gif
Manau šunų šampūnai yra net sveikesni (nekalbu apie tuos ryškinančius pigmentą ar panašius) kadangi šunų oda jautresnė chemijai.
Becky
Ziurejau as ta laida kuria minejo. Tikrai nepatare jo naudoti daznai, nes po ilgesnio naudojimo rezikuojat likti su peles uodegos storumo nutriususia kasa blink.gif
grazi furija
Čia apie šunų ir arklių šampūnus?
Kažin kodėl tuomet šunims tinka... g.gif
Aš tikiu,tiesiog įdomu labai dėl ko konkrečiai žmogui kenkia,o gyvuliui ne..
Mano visų šunų kailiai buvo vešlūs ir sveiki. Nors prausiau šampūnais.
Gal tik retai.
Balalaika.
na šunis juk maudom ne kas antrą dieną, kaip kad pačios galvas plaunam. Tuos žaislinius gal ir skalbia į savaitę kartą, jei ne rečiau, o normalius šunis kas mėnesį, kas porą. Pas mane vokiečių aviganis išvis tik vasarą maudomas.
grazi furija
Tai aš irgi taip pagalvojau. tikriausiai g.gif
Aš irgi savo vokietį kartą į pusmetį maudau.
O savo galvelę tai kasdien praktiškai muiluoju smile.gif
mėnulis
QUOTE(Stichija @ 2009 11 20, 18:17)
Sveikutes  4u.gif  Nepykit uz iš paziuros kvaila tema, bet mane si mintis kamuoja jau daug metu, kai perskaiciau COSMO, jog Kere is Sex and the City plaukus plauna arkliams skirtu sampunu, todel neva pas ja tokie grazus plaukai smile.gif As intensyviai tada dar LT ieskojau sampuno arkliams  lotuliukas.gif , net nesekmingai...
Vel gryzau prie tos temos, kai mamos augintiniui pekinesui ieskojau sampuno ir labai smarkiai nustebau sampuno sudetim  blink.gif , jokiu silikonu, parabenu ir dar neaisku ko... Aisku, as juo galvos dar neploviau, bet noras auga, ypac nuo anotacijos " veiksmingai pasalina odos apnasas, esantis sudetyje lanolinas drekina ir matina plauka ir t.t. "  blush2.gif  Beja, kas liecia atvirkstini varianta - suni isplauti zmoniu sampunu, apsaugok Dieve, tas pats musu augintinis pries 7 metus nuplikes buvo nuo " zmogisko " sampuno ", vos atauginom. As suprantu, kad odos, plauko struktura skiriasi, bet visgi  g.gif , kas butu jei... ? Beja, viena pazystama, besipuikuojanti tikrais liuto karciais, tvirtina, kad purina plauklus su Kikoje perkamu kokiu tai purikliu 3D, klausimas ar ji po keliu metu nenupliks - velgi atviras....
O ka jus manon? Gal netycia bandet? Gal kas is pazystamu bande? Gal labiau ismanancios sudetis prakomentuos kas gerai, o kas blogai?
*

i suniuka pavirstume lotuliukas.gif
smitolka
Žiūrėjau laidą, kad netinka žmogui tokie šampūnai... Taip, jais išplovus (būtent arkliams šampūnai) plaukai blizga ir tokie tankūs būna, tačiau nuolat jų naudoti negalima rolleyes.gif kažkokį ten dalyką turi, kad, po kiek laiko nuplikt galima vos ne g.gif
sandraandruske
As kartais pasiskolinu augintiniu balzama blush2.gif efektas super wub.gif wellus thumbup.gif
Solemn still
Apie sampunus skirtus zirgams. As taip pat ziurejau rusijos TV rodoma laida "davaitie razberemsia".Ju isigysite veterinarijos vaistinese. Juos perka ne tik zirgams, bet ir moterys... tik deje... ten yra arkliskos dozes...., iskarto bus efektas bet trumpai, butent del i ji ienanciu sudetiniu medziagu "arklisku", todel ji reikia skiesti, 1 dalis sampuno-5 vandens. nes kitaip vietoj grazios purios plauku "uodegos" liks nusiurusi plauku uodegyte.
isiplovus galva gyvnu sampunu be abejo nieko baisaus nenutiks, nes tai ne chemija, tai sampunai skirti gyviems padareliams, bet visdelto ir mus oda ir plauku struktura skiriasi. Taip kad geriausiai turbut zmonems naudoti tai kas skirta zmonems, o ne gyvunams.
Mindiniete
QUOTE(Solemn still @ 2010 11 06, 22:40)
Apie sampunus skirtus zirgams. As taip pat ziurejau rusijos TV rodoma laida "davaitie razberemsia".Ju isigysite veterinarijos vaistinese. Juos perka ne tik zirgams, bet ir moterys... tik deje... ten yra arkliskos dozes...., iskarto bus efektas bet trumpai, butent del i ji ienanciu  sudetiniu medziagu "arklisku", todel ji reikia skiesti, 1 dalis sampuno-5 vandens. nes kitaip vietoj grazios purios plauku "uodegos" liks nusiurusi plauku uodegyte. 
isiplovus galva gyvnu sampunu be abejo nieko baisaus nenutiks, nes tai ne chemija, tai sampunai skirti gyviems padareliams, bet visdelto ir mus oda ir plauku struktura skiriasi. Taip kad geriausiai turbut zmonems naudoti tai kas skirta zmonems, o ne gyvunams.
*

As ir maciau ta laida...ir galiu dar pridurti, kad toje laidoje viena gydytoja snekejo, kad pradzioje atrodo efektas neblogas...bet po tokio daukartinio sampuno naudojimo.....galima ir nuplikti veliau.... unsure.gif
selme
Nu va atsiėmiau vakar arklių šampūną. O dabar jūsų prisiskaičius, baisu naudoti doh.gif Butumėt parašius tai, prieš man perkant šampūną, tai būčiau nebepirkus lotuliukas.gif
zuosytia
QUOTE(selme @ 2010 11 20, 18:06)
Nu va atsiėmiau vakar arklių šampūną. O dabar jūsų prisiskaičius, baisu naudoti  doh.gif  Butumėt parašius tai, prieš man perkant šampūną, tai būčiau nebepirkus  lotuliukas.gif
*

galbūt jei ne kiekvieną kartą naudosi ir tik įlašinsi porą lašiukų kai plausi galva, tai gal nieko ir nebus 4u.gif
selme
QUOTE(zuosytia @ 2010 11 20, 22:02)
galbūt jei ne kiekvieną kartą naudosi ir tik įlašinsi porą lašiukų kai plausi galva, tai gal nieko ir nebus  4u.gif
*

Na labai tikiuosi, nes jo kiekio man dvejiems metams užteks doh.gif Taip putoja, kad tik lašiuko ir tereikia ax.gif
EWI
na as ji naudojau dar tik 3 kartus ( isbaigineju kitus )
Keista,bet man gana silpnai putoja...mano plaukai ilgi ir ju daug bei daznai plauti reikia ...tai isbaigsiu tikrai smile.gif
Nemanau,kad kas blogo nutiks smile.gif Tik neiprastai keista,kad po plovimo jie labai svelnus,neiprasta smile.gif
Dimeira
asmeniskai man gyvuneliu sampunai nekvepia, tad tektu svelniai tariant smirdeti biggrin.gif
EWI
Nesmirda jie smile.gif Ir kodel turetu ? smile.gif
Dimeira
QUOTE(EWI @ 2010 12 03, 07:22)
Nesmirda jie smile.gif Ir kodel turetu ? smile.gif
*

gi sakiau asmeniskai man jis nekvepia. nepersu savo nuomones kitiems smile.gif
mexica
Tai kaip kokie, ne visi gi vienodai kvepia, tie is maximos tai gal ir ukisku muilu smirda, bet tas kuriuo as suni skalbiu, tai kvepia man. Kazkokiais abrikosais ar persikais smile.gif
Kristiniux
merginos, vakar ir aš išgirdau apie arklių šampūną bigsmile.gif pradžioje buvo juokas, bet pagooglinus žiūriu nemažai merginų jį naudoja bigsmile.gif kas naudoja ilgiau būtų laabai įdomu atsiliepimai 4u.gif
Tomana
QUOTE(EWI @ 2010 11 27, 19:12)
na as ji naudojau dar tik 3 kartus  ( isbaigineju kitus )
Keista,bet man gana silpnai putoja...mano plaukai ilgi ir ju daug bei daznai plauti reikia ...tai isbaigsiu tikrai smile.gif
Nemanau,kad kas blogo nutiks smile.gif Tik neiprastai keista,kad po plovimo jie labai svelnus,neiprasta smile.gif
*

svelnus, nes labai daug silikono, jis padengia plauka ir jie tampa svelnus. o plaukas per ji nekvepuoja...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.