Įkraunama...
Įkraunama...

Kas būtų, jei savo plaukučius išplautume

Čia apie šunų ir arklių šampūnus?
Kažin kodėl tuomet šunims tinka... g.gif
Aš tikiu,tiesiog įdomu labai dėl ko konkrečiai žmogui kenkia,o gyvuliui ne..
Mano visų šunų kailiai buvo vešlūs ir sveiki. Nors prausiau šampūnais.
Gal tik retai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazi furija: 24 spalio 2010 - 14:47
na šunis juk maudom ne kas antrą dieną, kaip kad pačios galvas plaunam. Tuos žaislinius gal ir skalbia į savaitę kartą, jei ne rečiau, o normalius šunis kas mėnesį, kas porą. Pas mane vokiečių aviganis išvis tik vasarą maudomas.
Atsakyti
Tai aš irgi taip pagalvojau. tikriausiai g.gif
Aš irgi savo vokietį kartą į pusmetį maudau.
O savo galvelę tai kasdien praktiškai muiluoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 11 20, 18:17)
Sveikutes  4u.gif  Nepykit uz iš paziuros kvaila tema, bet mane si mintis kamuoja jau daug metu, kai perskaiciau COSMO, jog Kere is Sex and the City plaukus plauna arkliams skirtu sampunu, todel neva pas ja tokie grazus plaukai smile.gif As intensyviai tada dar LT ieskojau sampuno arkliams  lotuliukas.gif , net nesekmingai...
Vel gryzau prie tos temos, kai mamos augintiniui pekinesui ieskojau sampuno ir labai smarkiai nustebau sampuno sudetim  blink.gif , jokiu silikonu, parabenu ir dar neaisku ko... Aisku, as juo galvos dar neploviau, bet noras auga, ypac nuo anotacijos " veiksmingai pasalina odos apnasas, esantis sudetyje lanolinas drekina ir matina plauka ir t.t. "  blush2.gif  Beja, kas liecia atvirkstini varianta - suni isplauti zmoniu sampunu, apsaugok Dieve, tas pats musu augintinis pries 7 metus nuplikes buvo nuo " zmogisko " sampuno ", vos atauginom. As suprantu, kad odos, plauko struktura skiriasi, bet visgi  g.gif , kas butu jei... ? Beja, viena pazystama, besipuikuojanti tikrais liuto karciais, tvirtina, kad purina plauklus su Kikoje perkamu kokiu tai purikliu 3D, klausimas ar ji po keliu metu nenupliks - velgi atviras....
O ka jus manon? Gal netycia bandet? Gal kas is pazystamu bande? Gal labiau ismanancios sudetis prakomentuos kas gerai, o kas blogai?

i suniuka pavirstume lotuliukas.gif
Atsakyti
Žiūrėjau laidą, kad netinka žmogui tokie šampūnai... Taip, jais išplovus (būtent arkliams šampūnai) plaukai blizga ir tokie tankūs būna, tačiau nuolat jų naudoti negalima rolleyes.gif kažkokį ten dalyką turi, kad, po kiek laiko nuplikt galima vos ne g.gif
Atsakyti
As kartais pasiskolinu augintiniu balzama blush2.gif efektas super wub.gif wellus thumbup.gif
Atsakyti
Apie sampunus skirtus zirgams. As taip pat ziurejau rusijos TV rodoma laida "davaitie razberemsia".Ju isigysite veterinarijos vaistinese. Juos perka ne tik zirgams, bet ir moterys... tik deje... ten yra arkliskos dozes...., iskarto bus efektas bet trumpai, butent del i ji ienanciu sudetiniu medziagu "arklisku", todel ji reikia skiesti, 1 dalis sampuno-5 vandens. nes kitaip vietoj grazios purios plauku "uodegos" liks nusiurusi plauku uodegyte.
isiplovus galva gyvnu sampunu be abejo nieko baisaus nenutiks, nes tai ne chemija, tai sampunai skirti gyviems padareliams, bet visdelto ir mus oda ir plauku struktura skiriasi. Taip kad geriausiai turbut zmonems naudoti tai kas skirta zmonems, o ne gyvunams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 06 lapkričio 2010 - 22:46
QUOTE(Solemn still @ 2010 11 06, 22:40)
Apie sampunus skirtus zirgams. As taip pat ziurejau rusijos TV rodoma laida "davaitie razberemsia".Ju isigysite veterinarijos vaistinese. Juos perka ne tik zirgams, bet ir moterys... tik deje... ten yra arkliskos dozes...., iskarto bus efektas bet trumpai, butent del i ji ienanciu  sudetiniu medziagu "arklisku", todel ji reikia skiesti, 1 dalis sampuno-5 vandens. nes kitaip vietoj grazios purios plauku "uodegos" liks nusiurusi plauku uodegyte. 
isiplovus galva gyvnu sampunu be abejo nieko baisaus nenutiks, nes tai ne chemija, tai sampunai skirti gyviems padareliams, bet visdelto ir mus oda ir plauku struktura skiriasi. Taip kad geriausiai turbut zmonems naudoti tai kas skirta zmonems, o ne gyvunams.


As ir maciau ta laida...ir galiu dar pridurti, kad toje laidoje viena gydytoja snekejo, kad pradzioje atrodo efektas neblogas...bet po tokio daukartinio sampuno naudojimo.....galima ir nuplikti veliau.... unsure.gif
Atsakyti
Nu va atsiėmiau vakar arklių šampūną. O dabar jūsų prisiskaičius, baisu naudoti doh.gif Butumėt parašius tai, prieš man perkant šampūną, tai būčiau nebepirkus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2010 11 20, 18:06)
Nu va atsiėmiau vakar arklių šampūną. O dabar jūsų prisiskaičius, baisu naudoti  doh.gif  Butumėt parašius tai, prieš man perkant šampūną, tai būčiau nebepirkus  lotuliukas.gif

galbūt jei ne kiekvieną kartą naudosi ir tik įlašinsi porą lašiukų kai plausi galva, tai gal nieko ir nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuosytia @ 2010 11 20, 22:02)
galbūt jei ne kiekvieną kartą naudosi ir tik įlašinsi porą lašiukų kai plausi galva, tai gal nieko ir nebus  4u.gif


Na labai tikiuosi, nes jo kiekio man dvejiems metams užteks doh.gif Taip putoja, kad tik lašiuko ir tereikia ax.gif
Atsakyti
na as ji naudojau dar tik 3 kartus ( isbaigineju kitus )
Keista,bet man gana silpnai putoja...mano plaukai ilgi ir ju daug bei daznai plauti reikia ...tai isbaigsiu tikrai smile.gif
Nemanau,kad kas blogo nutiks smile.gif Tik neiprastai keista,kad po plovimo jie labai svelnus,neiprasta smile.gif
Atsakyti