Įkraunama...
Įkraunama...

Intymi dovana

Labas. labai reikia
user posted imagetokios arba panašios. prašau, padėkit, kas matėt, kur yra įmanoma įsigyti. 4u.gif
Atsakyti
Tokia dovana is geriausios drauges butu smagi, taciau is siaip pazistamos - vulgari.
Atsakyti
man tai nebutu gera dovana, nesu senamadiska,ar kompleksuota, bet su draugem nelinkusi dalintis lovos ispudziais ir pan., visgi intymu..
Atsakyti
visai pritariu minciai: kiekvienam pagal sugedimo laipsni mirksiukas.gif drauges pazisti, uz tai turesi pati nuspresti. Asmeniskai, kazkada savo geriausiai draugei gimtadienio proga padovanojau dideli sokoladini peni biggrin.gif ir kad ji kur galai tuo pat metu gavau savo gimtadienio dovana - slepetes su prisiutais pliusiniais pimpaliukais ant virsaus lotuliukas.gif tai buvo juoko visam vakarui thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As irgi pritariu nuomonei, kad pazisti drauges ir pagal tai turetum sprest. Mano drauges tikrai butu maloniai nustebintos gavusios dovana is sexshop'o mirksiukas.gif
Atsakyti
mes kazkada draugei padovanojom ant kaklo grandinele, bet pakabukas buvo vyr. lytis. Na tai juoko buvo iki soties biggrin.gif cia priklauso nuo zmogaus, jei jis turi gera jumoro jausma, manau galima dovanoti. Bet reik gerai pagalvoti, kad paskui neisizeistu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 04 16, 21:45)
Labas. labai reikia
http://www.cha.lt/im...odeyalllooo.jpg
tokios arba panašios. prašau, padėkit, kas matėt, kur yra įmanoma įsigyti.  4u.gif



Kaip tik sestadieni maciau biggrin.gif Bet dabar bandau prisiminti kurioj parduotuvej, nes buvau ir Panoramoj ir Ozas. Lyg tais Ozas II aukste, kaip buna per vidury "gatves" pardavineja, nuo Prismos pusies ejom link Topo Centro. Kaina 159Lt. Nezinau ar aiskiai paaiskinau doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 12 gruodžio 2009 - 00:52
aš tokias dovanas norėčiau gauti tik iš savo partnerio, jokiu būdu ne iš draugių ar draugų.
Atsakyti
Nenoreciau tokios dovanos schmoll.gif Jei ko prireiks nusipirksiu ir pati biggrin.gif
Atsakyti
nebent iš vyro.
Atsakyti
QUOTE(braske211 @ 2009 12 11, 15:11)
nebent iš vyro.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(braske211 @ 2009 12 11, 16:11)
nebent iš vyro.



arba meiluzio tongue.gif jeigu toks yra smile.gif
Atsakyti