Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

nu ir grozis sio rasto, bet jau kaip as vakar kankinausi su juom megzdama plona kid machera ir dar rudos spalvos doh.gif bijau jau net vel i rankas imtis ph34r.gif
Atsakyti
Labai prašau, patarkit, kokį elementarų, be mąstymų ir skaičiavimų, su didelėm skylėm, 6 nr virbalais raštą aš galėčiau pasirinkti šalio mezgimui? ax.gif Siūlai - mochera su sintetika (siūliukas kitos spalvos) g.gif
Atsakyti
Labai prašau, patarkit, kokį elementarų, be mąstymų ir skaičiavimų, su didelėm skylėm, 6 nr virbalais raštą aš galėčiau pasirinkti šalio mezgimui? Siūlai - mochera su sintetika (siūliukas kitos spalvos)
Tai užeik į forumą Šalikėliai, šalikai, šaliai, ten net 30psl. blink.gif tikrai išsirinksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vvile @ 2006 02 14, 14:56)
Labai prašau, patarkit, kokį elementarų, be mąstymų ir skaičiavimų, su didelėm skylėm, 6 nr virbalais raštą aš galėčiau pasirinkti šalio mezgimui?  Siūlai - mochera su sintetika (siūliukas kitos spalvos)
Tai užeik į forumą Šalikėliai, šalikai, šaliai, ten net 30psl. blink.gif  tikrai išsirinksi  mirksiukas.gif

Čia gi mezgimo raštų forumas, o man ir reikia mezgimo rašto lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ka @ 2006 02 14, 15:21)
Čia gi mezgimo raštų forumas, o man ir reikia mezgimo rašto lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Išsirink pati čia. biggrin.gif
Atsakyti
labai grazus rastai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anija: 14 vasario 2006 - 16:13
QUOTE(Susiena @ 2006 02 14, 15:32)
Išsirink pati čia.  biggrin.gif

Ačiū, šiuos raštus mačiau, turiu. Bet man reikia elementaraus skylėto mocherai, kaip kad tas įžymusis "užmetimas, 2 geros sumegztos'". Ar daugiau nieko panašaus nebūna? g.gif
Atsakyti
Elementaresnio kiauraraščio, kaip Tavo įvardintas, tikrai nežinau. biggrin.gif
Atsakyti
Gal galite, kas ideti nuoroda, turejau nusikopijavusi nuotraukas, bet issitryne verysad.gif verysad.gif , o labai idomu butu kada pasidaryti is siulu likuciu ax.gif

Buvo tokie tarsi kilimeliai, lyg tais nerti juos reikia g.gif pavirsius gaunasi kaip siulu galiukai, na nemoku paaiskinti doh.gif blush2.gif , bet gal kas suprasit, zinau, kad kazkur buvo, bet neatsimenu nei kokioj temoj, nei kur buvau radus verysad.gif
Atsakyti
Mezgimo raštai
Ažūriniai raštai
Dar ažūrinių raštų
Atsakyti
Radau knygą "700 raštų virbalais" 1 dalis
ir 2 dalis ir dar 3 dalis.
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 02 20, 11:06)
Radau knygą "700 raštų virbalais" 1 dalis
ir 2 dalis ir dar 3 dalis.

thumbup.gif lobynas tik kada viską spėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 20 vasario 2006 - 15:47