Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Sveikos mezgejėlės, bigsmile.gif

Turiu trijų atspalvių siūlus. Noriu nusimegzti megztinį. g.gif Gal kartais turite kokių nors raštų kaip derinti tuos atspalvius tarpusavyje? tongue.gif
Atsakyti
Mielos mezgėjėlės, gal gali parašyt, ar įmesti čia kokią nuorodą į schemą, kaip megsti šitą raštelį.... ax.gif būčiau labai labai dėkinga... wub.gif

user posted image

pasiskolinau Magikos nuotraukėlę... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2006 08 25, 13:43)
Mielos mezgėjėlės, gal gali parašyt, ar įmesti čia kokią nuorodą į schemą, kaip megsti šitą raštelį.... ax.gif  būčiau labai labai dėkinga... wub.gif

user posted image

pasiskolinau Magikos nuotraukėlę... ax.gif



1 eile 3krastines 5sumezgamos kartu ir is ju vel ismezgamos 5 gerosios akys 1geroji 5sumezgmos is ju vel ismezgant 5
2 eile ir visos kitos porines mezgamos blogosiomis akimis
3 eile gerosios akys
5 eile pirma akis nukeliama sumezgamos penkios akys ve is ju ismezgant 5 i geroji
toliau viskas kartojasi
nezinau ar suprantamai paaiskinau
Atsakyti
QUOTE(evelina005 @ 2006 08 25, 19:39)
1 eile  3krastines 5sumezgamos kartu ir is ju vel ismezgamos 5 gerosios akys 1geroji 5sumezgmos is ju vel ismezgant 5
2 eile ir visos kitos porines mezgamos blogosiomis akimis
3 eile gerosios akys
5 eile pirma akis nukeliama sumezgamos penkios akys ve is ju ismezgant 5 i geroji
toliau viskas kartojasi
nezinau ar suprantamai paaiskinau



Atrodo aiškiai ax.gif dar reik pabandyt su virbalais ir siūlais ax.gif

Esu be galo dėkinga ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gertruda @ 2006 08 18, 14:13)
cia jei teisingai suprantu yra ripsinis mezginio krastas.

Gal cia?:
http://www.niv.ru/bi...=008&nt=005#2_1 - 24 pav. gal. Arba -
http://www.niv.ru/bi...l?id=008&nt=016

o kurioje vietoje yra reikalingas kryzminis akiu uzmetimas - mezginio krastuose ar viduryje?


kryžminiu akių užmetimu yra pradedamas megzti kraštas. Tada nereikia daryti stulpelių, ripso eilučių, o ir raitosi mažiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina005 @ 2006 08 25, 18:39)
1 eile  3krastines 5sumezgamos kartu ir is ju vel ismezgamos 5 gerosios akys 1geroji 5sumezgmos is ju vel ismezgant 5
2 eile ir visos kitos porines mezgamos blogosiomis akimis
3 eile gerosios akys
5 eile pirma akis nukeliama sumezgamos penkios akys ve is ju ismezgant 5 i geroji
toliau viskas kartojasi
nezinau ar suprantamai paaiskinau



As gal biski ne i tema. Tik nesupykit, bet bent jau Kaune tai labai daug maciau tokiu rastu megztu saliu, as pati irgi toki gavau dovanu ir tiesa pasakius nelabai noriu jo nesioti.Yra tiek daug kitu graziu rastu, bukit originalesnes.
Atsakyti
QUOTE(estela @ 2006 08 28, 20:32)
As gal biski ne i tema. Tik nesupykit, bet bent jau Kaune tai labai daug maciau tokiu rastu megztu saliu, as pati irgi toki gavau dovanu ir tiesa pasakius nelabai noriu jo nesioti.Yra tiek daug kitu graziu rastu, bukit originalesnes.

Tai gal pasiūlyk ką nors originalaus, būtų įdomu pamatyti bigsmile.gif, tai kaip suprantu nešioji tik vienetinius daiktus bigsmile.gif
Ir beje aš manau, kad ne rašte esmė, o žmogaus stiliuje ir t.t., tas pats daiktas gali atrodyti labai skirtingai ant skirtingų žmonių rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 28 rugpjūčio 2006 - 21:26
O man labai grazus tas rastas smile.gif Ir pati jau ieskaus grazios spalvytes salikui smile.gif Ir esu kauniete ax.gif Man nesvarbu kiek kiti ka nesioja, svarbu kad paciai daiktas butu malonus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2006 08 28, 12:27)
kryžminiu akių užmetimu yra pradedamas megzti kraštas. Tada nereikia daryti stulpelių, ripso eilučių, o ir raitosi mažiau smile.gif


Pasižiūrejau knygelėje, kurioje kryžminiu akių uzmetimu yra vadimamas pats papraščiausias užmetimas. biggrin.gif O toks, kuriam nereikia daryti stulpeliu - itališkas. Ir akių nuleidimas gali būti itališkas. smile.gif O galima daryti krašteli kokį nors labai mandrą - kiauraraščiu arba dantyta. Bandžiau. Man patiko.. mirksiukas.gif
Bet čia gal kaip visada terminai skirtingai naudojami. Vienas autorius vienaip rašo, kitas kitaip g.gif O mums belieka atsirinkti.
Atsakyti
QUOTE(estela @ 2006 08 28, 20:32)
As gal biski ne i tema. Tik nesupykit, bet bent jau Kaune tai labai daug maciau tokiu rastu megztu saliu, as pati irgi toki gavau dovanu ir tiesa pasakius nelabai noriu jo nesioti.Yra tiek daug kitu graziu rastu, bukit originalesnes.



lotuliukas.gif argi rašte yra esmė???? Esmė siūluose, jų storyje, spalvoje, mezginio modelyje ir t.t. ir t.t. ax.gif bent jau man šio rašto reikia tikrai ne šaliui tongue.gif taigi - aš būsiu originali tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 29 rugpjūčio 2006 - 12:53
O aš pritariu estelai...nors šį raštelį matau gal tik kokį antrą kartą...Bet ir man pavyzdžiui jau pasidarytų nebeįdomu, jei pamatyčiau jį pas kas antrą praeivę..nesvarbu iš kokių siūlų, ar koks tai mezginys būtų.. blush2.gif ..
Aš pavyzdžiui niekada nemezgu tip top pagal raštą...visada nors kažkiek pakeičiu..kad tai būtų vien tik mano.. tongue.gif

Atsakyti

As gal biski ne i tema. Tik nesupykit, bet bent jau Kaune tai labai daug maciau tokiu rastu megztu saliu, as pati irgi toki gavau dovanu ir tiesa pasakius nelabai noriu jo nesioti.Yra tiek daug kitu graziu rastu, bukit originalesnes.
[/quote]
O aš tuo raštu nusimezgiau maherinę bliuzelę,tai visi gyrė,kad nematytas raštas.Čia nuo daug ko priklauso vaizdas.
Atsakyti