Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(liniokas @ 2006 11 11, 14:50)
Bandyk apnerti  mirksiukas.gif

vis tiek riesis - bus tik šonai stangresni bet riesis ax.gif
Atsakyti
AS ir manau, kad net apnerus riesis sad.gif Siaip visad megzdama salika is pradziu pabandau nusimegzt pavyzduka. Tada iskart matosi ar jis raitysis, ar skersuos ir pan.
Atsakyti
o tas salikas 2 metru... siaubas kaip gaila...
Atsakyti
na, bet nejau visas salikas rieciasi? Siulau pabandyti storesnius kutu ant galu pakabinti. Jie bus sunkus, itemps numegzta salika ir gal tada nesiries g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 11 11, 18:01)
na, bet nejau visas salikas rieciasi? Siulau pabandyti storesnius kutu ant galu pakabinti. Jie bus sunkus, itemps numegzta salika ir gal tada nesiries g.gif

na tiesiog susisuka 2 m ritinys ir viskas. kutai sutvarkytu tik galus, o man reikia viso plokscio saliko. verysad.gif
Atsakyti
Na, nesinervuok, pabandyk islyginti per skudureli, bloga puse, atsargiai su garais tik, lygintuvu vos vos tik.

Jei vis tiek nieko, tada susiuk perpus, gal........ kad gautus kaip dvigubas, tada jau niekur nesiries, kutus uzdesi ir viskas. Aisku jei platus, jei yra ka susiut.
Daugiau vien gerom nemegzk. schmoll.gif nors man visai grazu kada kudas ilgas salikas, stiliovai, galuose po du bumbulus gali uzdet, ka as zinau.
Atsakyti
QUOTE(*sraige* @ 2006 11 11, 18:23)
nors man visai grazu kada kudas ilgas salikas, stiliovai, galuose po du bumbulus gali uzdet, ka as zinau.

va cia tai tikrai fainiai turetu atrodyt smile.gif Ir problema issprestu smile.gif
Atsakyti
as irgi uz bumbulus. Manau visai graziai atrodytu jei prikabinti bumbulus saliko sonuose, sakykime kas sprindi. tik aisku tam reiketu daug siulu g.gif
Atsakyti
Mezgejeles brangiosios 4u.gif
Is manes mezgeja, kaip sachtinininke biggrin.gif .
Virbalu nuo mokyklos laiku nelaikiau ir vekdavau, jei reikedavo viena eile isardyti doh.gif , bet turbut pasenau g.gif

Uzsimaniau skraiste nusimegzti, gal kas man sita
rasteli issifruotu???
Nes savininke nesako schmoll.gif g.gif


Aciu labai aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solve: 12 lapkričio 2006 - 09:51
QUOTE(Solve @ 2006 11 12, 10:53)
Uzsimaniau skraiste nusimegzti, gal kas man rasteli issifruotu???

kraštinė akis, užmetimas, dvi sumegztos, užmetimas, dvi sumegztos ir t.t. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
šalis
- prašom mezgimo aprašymą 4u.gif
( O megzta Kozetės parodytoj foto greičiausiai su ne mažesniu kaip 7 numerio virbalais g.gif )
[/quote]

Merginos tai nezinot kokie siulai vietoj Como naudoti????????
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2006 11 12, 23:02)
Merginos tai nezinot kokie siulai vietoj Como naudoti????????

Como 1 - spalvoti
Como 2 - vienspalviai
Pažiūrėk aprašymą ir pagal tai išsirink kitus 4u.gif ( pati naudojau Kid Mohair ir Contessa)
Atsakyti