Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai


Ar įmanoma panašiu raštu numegzti virbalais kaip ši suknelė:
http://www.supermama...40#entry6965867

Gal čia panašus raštas? g.gif

QUOTE(Linjus @ 2006 11 22, 17:57)
gal galėtumėt kas nors paaiškinti man kaip reikia megzti šį raštą?  4u.gif

user posted imageuser posted image

Atsakyti
tai, kad baltoji suknelė lyg ir nerta yra ir raštas būtų kaip pirmasis šioj potkėj:
user posted image
Atsakyti
gal kas turite mezgimo pavyzdziu su gyvuneliais ax.gif aciu
Papildyta:
gal kas turite mezgimo rastu su gyvuneliais ax.gif aciu kurios man padesite
Papildyta:
QUOTE(ilja @ 2005 10 30, 15:41)
Tikiuosi, Misty nesupyks,kad aš čia įkeliu jos iššifruotą raštą ax.gif
user posted image
user posted image

gal turite su gyvuneliais mezgimo pavyzdziu didelis aciu
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 12 06, 16:42)
tai, kad baltoji suknelė lyg ir nerta yra ir raštas būtų kaip pirmasis šioj potkėj:
user posted image


Taip suknelė nerta, bet man geriau sekasi megzti virbalais blush2.gif . Tai ieškau panašaus rašto virbalams. Bet ačiū už schemutę bigsmile.gif clap_1.gif
Jei nerasiu panašaus rašto virbalams, tai galėsiu bandyti nerti, nes prie suknelės schemutės nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(silvijaa @ 2006 12 06, 16:04)
gal turite su gyvuneliais mezgimo pavyzdziu didelis aciu

Pasižiūrėk čia. O šiaip, mano manymu, tai tinka beveik visi piešinėliai ir schemos kaip ir siuvinėjimui kryželiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
help.gif help.gif susiruoshiau jau pirkti rashteli internetu, bet sumaniau pirma patikrit, gal kas zinot/mokat ismegzti? ax.gif buciau labai labai dekinga... ir saldainiu nupirkciau blush2.gif Jis atrodo taip:
user posted image
o nugarytej,- meshkiuku uodegeles:
user posted image

dar yra ivairiu shio rashto variaciju (principe cia pyneles),- kishkiukai, liutai, peledos ir pan...bet kuris man tiktu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 07 gruodžio 2006 - 11:40
QUOTE(uups @ 2006 12 07, 11:39)
help.gif  help.gif  susiruoshiau jau pirkti rashteli internetu, bet sumaniau pirma patikrit, gal kas zinot/mokat ismegzti? ax.gif  buciau labai labai dekinga... ir saldainiu nupirkciau blush2.gif  Jis atrodo taip:

o nugarytej,- meshkiuku uodegeles:

dar yra ivairiu shio rashto variaciju (principe cia pyneles),- kishkiukai, liutai, peledos ir pan...bet kuris man tiktu...



iš pažiūrėjimo - tai jis tikrai nėra sudėtingas wink.gif čia tik pasiskaičiuot akis gerai reik ir pažiūrėt kiek jų ir į kurią pusę sukeist wink.gif pamačiau per vėlai - nebeturiu laiko nupiešt - bet tai tikrai nėra sudėtinga manau wink.gif gal kuri mamytė padės padarydama schemą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 08 gruodžio 2006 - 14:18
Gal paaiskintumet ka reiskia ten visi zenklai? Ka vertikalus ir horizontalus bruksneliai reiskia zinau, o kiti??? doh.gif blush2.gif http://photo.163.com...2101/448667174/
Atsakyti
burbuliukas - uzmetimas,
tas su trim kojytem - man rodos reikia viena aki nukelti, 2 sumegzti ir ant gautos akies pernerti ta nukeltaja, t.y. sumegzti 3 akis (vat aiskint tai as nemoku... doh.gif )
su dviem kojytem - 2 akiu sumezgimas
Atsakyti
Aciu 4u.gif Bandziau dabar megzt, bet nelabai iseina... verysad.gif Kazkokia nesamone gaunasi verysad.gif g.gif 9 eilutej pasidaro 20 akiu, nors uzdejau kaip parodyta - 18 ir visas rastas pasikeicia... Man atrodo cia su tais sumezgimais ir uzmetimais kazka ne taip darau... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsyte: 10 gruodžio 2006 - 20:45
Hm, nzn tada... Gal padetu kuri mamyte, turinti daugiau patirties...
Atsakyti
Ramsyte, white gerai aiškina apie žymėjimus schemoje, tik čia yra "suplakta" į viena ir niekaip neatskirta kraštas ir pagrindinis rašto raportas, kuris kartojasi per visą mezginio plotį
user posted image
mano supratimu, schemoje pirmos dvi akys iš dešinės mezgamos tik dešiniajam krašte ir išdėstant pagal veidrodinę simetriją - kairiajame, o pačiam raporte nekartojamos.
Kiauraraščius juk mezgant, jei nesumanyta kitaip, kiek akių uždedi eilėje, tiek reikia ir sumegzti. Žiūrint į raštą iš kairės, matosi, kad vienur sumezgant 3 akis (sumažėja 2), kitur tos 2 uždedamos.
Čia reikėtų žiūrėti, kiek kartų eilėje akys uždedamos, ir kiek - sumezgamos, išdėstant rašto raportą, kad nebūtų daugiau sumezgimų nei užmetimų ir atvirkščiai.
Atsakyti