Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

taip ir yra smile.gif dvi sumegztos akys smile.gif dekui
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2007 01 21, 12:20)
taip ir yra  smile.gif dvi sumegztos akys  smile.gif dekui

gal galit pasakyt ka sie zenklai reiskia \ ir trikampis su bruksneliu i desine puse
Atsakyti
padekit!!! gal kas zinot nuorodu , kaip megzt raides, skaicius, ivairius zenkliukus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 01 24, 11:26)
padekit!!! gal kas zinot nuorodu , kaip megzt raides, skaicius, ivairius zenkliukus? smile.gif
Aš nuorodų neturiu, nes raides ir skaičius išsisaugojau savo kompiuteryje - jei nori, galiu atsiųsti, tik pasakyk, kokių raidžių, skaičių reikia...Hm... doh.gif O tau schemų reikia ar pačio mezgimo principo? Nes aš turiu schemas.

Papildyta:
Daug siuvinėjimo schemų, kurias aš dažnai taikau ir mezgimui yra čia, pvz.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 24 sausio 2007 - 10:52
QUOTE(ruci @ 2007 01 24, 12:59)
Aš nuorodų neturiu, nes raides ir skaičius išsisaugojau savo kompiuteryje - jei nori, galiu atsiųsti, tik pasakyk, kokių raidžių, skaičių reikia...Hm...  doh.gif  O tau schemų reikia ar pačio mezgimo principo? Nes aš turiu schemas.
Papildyta:
Daug siuvinėjimo schemų, kurias aš dažnai taikau ir mezgimui yra čia, pvz.
user posted image


ko tai man tu schemu neatidaro biggrin.gif , siaip tai gal as ir ne taip issireiskiau doh.gif , pvz, man reiktu kokiu tai masinu markiu(audi, bmw...) atvaizdu, zvaigzdziu... nu kazko panasaus blush2.gif
Papildyta:
o uz raides aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 01 24, 12:35)
ko tai man tu schemu neatidaro biggrin.gifPapildyta:o uz raides  aciuks.gif
Na, jei kam reikės raidžių, tai gal ši nuoroda nuoroda veiks...
Nėr už ką, kad tik kam tiktų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 24 sausio 2007 - 12:59
QUOTE(ruci @ 2007 01 24, 14:58)
Na, jei kam reikės raidžių, tai gal ši nuoroda nuoroda veiks...
Nėr už ką, kad tik kam tiktų...




Sveikos,

gal kuri zinote kaip mezgamas angliskas rastas? Visur jieskau ir niekur nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte 29 @ 2007 01 31, 18:07)
Sveikos,

gal kuri zinote kaip mezgamas angliskas rastas?  Visur jieskau ir niekur nerandu  verysad.gif

1 nuoroda
2 nuoroda
3 nuoroda
4 nuoroda
ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magmina @ 2007 01 23, 22:26)
gal galit pasakyt ka sie zenklai reiskia  \ ir trikampis su bruksneliu i desine puse


trikampis tai sumegstos akys, i kuria puse pasvires i ta sumegsti. o sitas \ ka reiskia neradau unsure.gif
Atsakyti
kazkada mezgiau, o dabar visiskai neprisimenu pinutes rasto schmoll.gif zadu vel pradeti megzti po 8 metu pertraukos ax.gif
Atsakyti
Sveiki, neriu tokį megztinį, čia kažkur buvau radus, toks pilkas, moteris jį užsidėjusi ant baltų marškinių, kurie susisega prie pat kaklo, yra be jokių atvartų, megztukas trijų ketvirčių rankovėmis, nertas iš dalių, vieni ratilai mažesni, o ant šonų dideli. Tai va, jei kas prisimena tokį ir jei turi schemą panašią ar tokią pat kaip tų didžiųjų ratilų ant šono, gal galėtumėt įdėti schemą. Labai dėkinga.
Atsakyti
O gal kas turi rastus ant serveteliu medziaginiu apnerti? g.gif smile.gif imeskit jei nesunku
Atsakyti