Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

SVEIKOS
norėčiau paklausti kaip būtų galima apsiskaičiuoti kiek siūlų reikia nusimegzti megztukui, ar šalikėliui??? g.gif nesinori prisipirkti per daug, kad paskui tie siūlai stovetų nenaudojami, bet ir blogai kai pritrūksta... blink.gif
Tai mielosios patarkit kaip ir kokį kiekį Jūs perkat siūlų? (o gal iš akies apskaičiuojat?) mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš iš pradžių nusiperku nedaug, o vėliau "dasiperku". Šis būdas labai tinka tuomet, kai mezginiui įpusėjus atsibosta megzti, tada ne tokie dideli "nuostoliai" lotuliukas.gif
Atsakyti
tai as irgi taip esu darius, rolleyes.gif is pradziu nusipirkau nedaug, o paskui kai pritrukau, tai nebebuvo tokiu pat siuliu, tai teko laukti kol atves, o kai atveze tai jau laiko nebebuvo kada megzti ir siaip problemu atsirado... uztad noriu nusipirkt is karto, bet turbut neiseis. unsure.gif nu ne pasaulio pabaiga, sugalvosiu ka nors cool.gif
beja gal kas mezget megztuka koki ir galit pasakyt kiek mazdaug (gramais ar kamuoliukais) sunaudojot siulu? ax.gif
Atsakyti
Viskas priklauso nuo siūlų storumo, metražo ir rašto .Dabar ant kaikurių etikečių rašo kiek reikės siūlų poagal dydį . O taip paprastai vidutiniam megztiniui reikia apie 2000m. siūlų,o gramai priklauso nuo siūlų storumo .
O papraščiausia pasikonsultuoti su pardavėja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lorax @ 2007 05 17, 20:09)
Viskas priklauso nuo siūlų storumo, metražo ir rašto .Dabar ant kaikurių etikečių rašo kiek reikės siūlų poagal dydį . O taip paprastai vidutiniam megztiniui reikia apie 2000m. siūlų,o gramai priklauso nuo siūlų storumo .
O papraščiausia pasikonsultuoti su pardavėja ax.gif

O dar priklauso ir nuo mezgimo tankio. Jeigu laisvai mezgi, tai mažiau reikės.Mezgant kiauraraščiu man užtenka 1000- 1200 m.Pynėms reikia daugiau.
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
[user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image

Gal kas turite šios bliuzelės mezgimo raštą arba aprašymą
Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
http://img100.images...ombukai1nh7.jpg


Rife, jei kartais nerodytų, parašyk man į až savo e-mail adresiuką, atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 07 birželio 2007 - 10:30
QUOTE(Virbalai @ 2007 06 07, 11:28)
http://img100.images...ombukai1nh7.jpg
Rife, jei kartais nerodytų, parašyk man į až savo e-mail adresiuką, atsiųsiu  4u.gif



Labai labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 06 07, 11:28)
http://img100.images...ombukai1nh7.jpg
Rife, jei kartais nerodytų, parašyk man į až savo e-mail adresiuką, atsiųsiu  4u.gif


gal galetum simbolius sio rastelio paaiskint, nes nelabai iziuriu kas ten parasyta blush2.gif tik zinau kad juodas kvadratelis tai gera akis blush2.gif
Atsakyti
Taip, juodas kvadratukas - geroji, perbrauktas kvadratukas - išvirkščioji, pasvirę trikampiukai į dešinę ar į kairę - dvi akys, sumegztos kartu į kairę/ į dešinę.
O vat su tuo paprastu trikampiu, tai dabar nelabai susigaudau, reiktų pamegzt. unsure.gif Rašo maždaug taip: išvirkščiojoje mezginio pusėje užkabinti atitinkamą šeštoje eilutėje esančią akį ir ir išmegzti kartu gerąja.
Aha, tai reiškia, apatinės eilės vieną akį sumezgi su esančia ant virbalo? Gal taip? g.gif Bandyk, gal kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti