Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo apdaila
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
wilike
QUOTE(Nerutė @ 2006 11 16, 22:58)
tinkas toks ala sampanine gelsva, plytos zalsva wink.gif  stogas jei kiek matos zalias, langai balti  blush2.gif  idedu foto

Labai gražu.Mes ir dėl apdailos neapsisprendžiam sad.gif Visdėl to galvojam vien tinkuot, bet kažkaip tinkuot vien ant apšiltinimo g.gif Na sunku doh.gif Aiškų jaučiu geriausiai tai apmūryt, bet tada jau kaina verysad.gif
a79
Galiu ir nušnekėt, nes ne aš šiltinu, o tėtis pats vargsta prie savo namuko mirksiukas.gif
Problema tame: kaip paprasčiau ir mažesnėmis sanaudomis užtept plyšelius tarp plytelių. Plytelės "klijuojasi" labai greitai, bet tie tarpai - tai nors nusišauk doh.gif
Kambary, tai šiaip ne taip pirštu užtepliot gali, o kaip lauke? GAl yra koks įrenginys tam pritaikytas, ar koks kitas būdas, nei tepliot pirštu ir paskui kiekvieną plytelę skuduriuku valinėt?
Tikiuos, sugebėjau paklaust žmoniškai, nors tikram statybininkui gal ir juokingai blush2.gif
Lauksiu pasiūlymų. Ačiū.
Vyckaju
QUOTE(a79 @ 2006 11 20, 11:50)
Galiu ir nušnekėt, nes ne aš šiltinu, o tėtis pats vargsta prie savo namuko  mirksiukas.gif
Problema tame: kaip paprasčiau ir mažesnėmis sanaudomis užtept plyšelius tarp plytelių. Plytelės "klijuojasi" labai greitai, bet tie tarpai - tai nors nusišauk  doh.gif
Kambary, tai šiaip  ne taip pirštu užtepliot gali, o kaip lauke? GAl yra koks įrenginys tam pritaikytas, ar koks kitas būdas, nei tepliot pirštu ir paskui kiekvieną plytelę skuduriuku valinėt?
Tikiuos, sugebėjau paklaust žmoniškai, nors tikram statybininkui gal ir juokingai  blush2.gif
Lauksiu pasiūlymų. Ačiū.
*

yra toks variantas panasiai kaip su storu svirkstu ar kazkuo pan. uzpildai tuos tarpus mase, o paskui ja tik islygini, nebandziau, bet pavasari susidurti teks tai gal ir gerai g.gif
vietinis
sveiki,Apdaila ir visa kita... ilgokas nervus mankstinantis procesas 4u.gif biggrin.gif ...

poster_ban.gif kas tai yra excliusive? kaip vertinti ir ivertinti excliusive?

lithuania.gif as suprantu panasiai taip: tai ne kiekvienam reikalinga uz jokius pinigus,kitam reikia Žodžio(excliusiv),ar bet kokio kito "bieso" už pinigus.. biggrin.gif
excliusiv g.gif biggrin.gif ...kaip ?

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ziga
Sveikutes,
na mes katik baigeme tinkuoti namo sienas is vidaus ir galiu pasiulyti gera ir kokybiska darba atliekancius zmones. tai tinkavimas ekologiškais gipsiniais mišiniais mechanizuotu būdu. kontaktai:z.danielius@gmail.com
Dario
Norejau paklausti, gal kam teko namo fasada apkalti Eternit Akmene gaminamais fasado lakstais. Jie ten triju rusiu atrodo buna. Galvoju apie tokia apdaila, bet dar neteko su tokia susidurti, gan naujas produktas lietuvoj. Ar neatrodys kaip koks ofisas tas namas?
irusia82
Čia yra nuotraukų, yra net visai nieko http://www.interiorinfo.ru/objects/condo/cond_complete/
Caca*
Norim namo pirmą aukštą apmūryti apdailinėm plytom,viršuje būtų str.tinkas.Galvoju apie keramikines apdail. plytas-man jos gražu ir gana pigu.Kaip suprantu, jos skiriasi nuo klinkerinių- drėgmės įgeriamumu, atsparumo šalčiui ciklų skaičiumi ir aišku kaina.Gal galėtų man kas nors paprastai išvardinti vienų ir kitu plytų + ir -, nes man tie terminai-įgeriamumas, atsparumas tai nieko nesako. blush2.gif Ačiū.
Dario
Trumpai pasakysiu tiek kad keramikines netinka ten kur jas pasiekia saltis ir dregme. Jos prisigeria ir po to saldamos sutruksta, sutrupa.
Caca*
QUOTE(Dario @ 2007 02 25, 13:33)
Trumpai pasakysiu tiek kad keramikines netinka ten kur jas pasiekia saltis ir dregme. Jos prisigeria ir po to saldamos sutruksta, sutrupa.
*

unsure.gif Tai kaip suprantu, jos tiktų nebent 2a., kur neužlyja lietus.Tikriausia teks pataupyt pinigelių klinkeriui, kad ilgai džiaugtumėmės gražia namo išore...
Dario
As apskritai ju lauke nenaudociau, viduje tai tiktu, yra graziu, jei dizainas toks uzmanytas butu.
renaz
Sveiki, noreciau patarimo g.gif kokiomis priemonemis geriausia dazyti lauko dailylentes skirtas stogo apkalimui bei namo apdailai?
irina74
sveikos , o mes namo apdailą darėm su latviškom rifliuotom plytom Lode, tai esu patenkinta jomis, man tai gražu. Tik kad labai jau brangu, aišku nepalyginsi su tikromis klinkerinėmis plytomis, bet vis tiek... wub.gif
ringa
QUOTE(irina74 @ 2007 02 26, 20:03)
sveikos , o mes namo apdailą darėm su latviškom rifliuotom plytom Lode, tai esu patenkinta jomis, man tai gražu. Tik kad labai jau brangu, aišku nepalyginsi su tikromis klinkerinėmis plytomis, bet vis tiek... wub.gif
*

O tai jos keraminės ar klinkerio skaitosi?
Caca*
Keramikinės.Mes būtent apie šitas galvojom.
O prieš kiek laiko jas mūrijot?
Azazella
Sveikos,

gal galite rekomenduoti darbininku lauko apdailai? Vilniuje.
Jei galima - i AZ 4u.gif
uogelle
Mums taip pat būtų labai aktualu meistrai, kurie mūrija klinkerį.
Gal galite rekomenduoti ? 4u.gif
mykolė
O ar tikrai netinkamos latviškos "LODE"keraminės pusplytės apdailai?kuo jos negerai? kaina gera ir atrodo l gražiai..???
palang-mamyte
QUOTE(mykolė @ 2007 03 17, 17:28)
O ar tikrai netinkamos latviškos "LODE"keraminės pusplytės apdailai?kuo jos negerai? kaina gera ir atrodo l gražiai..???
*

labai geros ir pusplytes ir plytos, tik nezinia ko taip prekybininkai jas peikia g.gif
salia du namai apmuriti raudonom lode pusplytem, tai labai grazu ir murininkai buvo patenkinti nes labai lygios plytos.

as tai issirinkau robin klinkeri (lenkiska) tai uz 14000vienetu pusplyciu sumokejau 20000lt,issirinkau burgund spalva(tamsios bordo)
Agninga
QUOTE(mykolė @ 2007 03 17, 16:58)
*

Man jos atrodo thumbup.gif . Pažįstamų namas išmūrytas šviesiom Lode, thumbup.gif
Gal dėl to, kad kaina gera, užtat ir varo ant jų g.gif
bambinute
Panos, gal turit kokį darbų sutarties pavyzdį? Reikia susitikti su apdailininkais, noris kažką tokio pasirašyti..
Miksiukas
sveikutes imetu viena puslapeli, is kurio galesit pasisemti ideju apie namo tiek vidine tiek isorine apdaila, o gal kakia ideja ir projekteliui nusitvers?! 4u.gif
taigi:

www.dancenter.dk

tik ten ieje rasit punkta:" hvor manger personer", tai pasirinkit kokius 5-6 kad labai mazu nameliu nemestu....siaip ten jie tik nuomai, bet apziurint tikrai daug ideju kyla apie aplamai visa namo interjera bei aksterjera!! Sekmes!! 4u.gif
.greitai.
QUOTE(irina74 @ 2007 02 26, 19:03)
*

nu mes irgi pasirinkom Latvishkas plytas, tik pavadinimas kitoks, dabar tiklsiai nepamenu. Atrodo graziai. Jau ir butume nusipirke, bet neturime kur sandeliuoti, taigi lauksime kada gales pradeti muryti, o tai dar toli grazu negreitai
AG@TA
QUOTE(uogelle @ 2007 03 02, 16:43)
Mums taip pat būtų labai aktualu meistrai, kurie mūrija klinkerį.
Gal galite rekomenduoti ? 4u.gif
*

ir mes ieskomes. lauksiu i az pasiulymu mirksiukas.gif
.greitai.
Latviskos plytos sugeria daugiau dregmes, o tai reikia kad jos laikui begant pradeti skilineti. Taip man aishkino. Tik vat idomu kada tas laikui begant bus? Maciau nama kuris stovi jau 3 metus atrodo, vaizdelis super. Taigi spresti kiekvienam del ju pirkimo, mes kol liekam prie ju...
peledziuke
QUOTE(Braske06 @ 2007 04 10, 18:15)
Latviskos plytos sugeria daugiau dregmes, o tai reikia kad jos laikui begant pradeti skilineti. Taip man aishkino. Tik vat idomu kada tas laikui begant bus? Maciau nama kuris stovi jau 3 metus atrodo, vaizdelis super. Taigi spresti kiekvienam del ju pirkimo, mes kol liekam prie ju...
*

o mums aiskinu taip:kuo daugiau plytos igeria, tuo daugiau ir atiduoda.Mes pasirinkome belgiskas plytas, kuriu igeriamumas 6-9%.
.greitai.
QUOTE(peledziuke @ 2007 04 11, 09:28)
o mums aiskinu taip:kuo daugiau plytos igeria, tuo daugiau ir atiduoda.Mes pasirinkome belgiskas plytas, kuriu igeriamumas 6-9%.
*

g.gif Nezinau ka atsakyti, parasiau ka man sake, nesu spesialiste.
Perliukas
tai , kad Lode vandens absorbcija - 7% , taip ant jų popierių parašyta 4u.gif , kad ir keramikinės , bet jos nėr tokios prastos smile.gif , mes taip pat su jom apmūrijom
Lilajar
QUOTE(peledziuke @ 2007 04 11, 08:28)
*

O kokias belgiskas nupirkote ir po kiek?
vietinis
QUOTE(Perliukas @ 2007 04 11, 12:00)
tai , kad Lode vandens absorbcija - 7% , taip ant jų popierių parašyta  4u.gif , kad ir keramikinės , bet jos nėr tokios prastos  smile.gif , mes taip pat su jom apmūrijom
*

Na negaliu neparasyti 4u.gif,absorbacija... lotuliukas.gif ,kaip ir su geoterminiu ir visa kita ateiciai i 30metu. schmoll.gif
peledziuke
QUOTE(Lilajar @ 2007 04 13, 15:56)
O kokias belgiskas nupirkote ir po kiek?
*

lente bontas. Kaina po 1.7lt/vnt. Rinkomes mazesnes, nes musu namukas vienaaukstis-norejom smulkesniu:ju aukstis 50 mm,o iprastu 65 mm.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(vietinis @ 2007 04 13, 17:18)
Na negaliu neparasyti 4u.gif,absorbacija... lotuliukas.gif ,kaip ir su geoterminiu ir visa kita ateiciai i 30metu. schmoll.gif
*

lakstingala negali neciulbeti,ane mirksiukas.gif
Aima
QUOTE(peledziuke @ 2007 04 13, 19:20)
lente bontas. Kaina po 1.7lt/vnt. Rinkomes mazesnes, nes musu namukas vienaaukstis-norejom smulkesniu:ju aukstis 50 mm,o iprastu 65 mm.
user posted image
*

O kur jus tas plytas pirkote?
peledziuke
QUOTE(Aima @ 2007 04 13, 20:01)
O kur jus tas plytas pirkote?
*

''Serfe'',Kaune.
Aima
QUOTE(peledziuke @ 2007 04 13, 20:39)
''Serfe'',Kaune.
*

Aciu 4u.gif , reiks pasidometi.
jaunieji
Gal kas zinote apie lauko apdailos plokstes MINERIT ?
mes naudosime savo namo apdailai, dar turim laiko pakeist i kt apdaila,
gaunasi pigiau negu klinkeris (kurio mes ir nenorime) ir brangiau negu tinkas, bet sako ilgaamzis variantas, gal kas esat susidure su sia medziaga?? butume labai dekingi uz info.
Lilajar
QUOTE(peledziuke @ 2007 04 13, 18:20)
user posted image
Papildyta:

lakstingala negali neciulbeti,ane  mirksiukas.gif
*

O koks cia gamintojas? As uzsakinesiu tiesiai pas gamintoja, tai ziurineju visokius variantus.
Gera
Sveiki. Norejau paklausti, gal kas patars kokia gera firma, kuri atleka namu isores ir vidaus apdaila?Vilnuje.
Caca*
Keliu temą į viršų. ax.gif
Dalį namo fasado kalsim dailylentėm, kurias jau atveža, o dažysiu kaip visada aš.
bigsmile.gif Nusipirkom Rowan Best-ZAR dažus, parašyta, kad lentas dažyti 2 sluoksniais ir viskas.Žinau, kad SM yra dažiusių šitais dažais,Westa jei gerai pamenu g.gif , gal dar kokių subtilybių pasakysit?Ar gerai laiko dažai?neblunka?Ačiū iš anksto. 4u.gif
Bagi
caca26, kokio storio pas jus lentelės? arba kokie jų standartai būna?
Caca*
QUOTE(Bagi @ 2007 07 27, 11:49)
caca26, kokio storio pas jus lentelės? arba kokie jų standartai būna?
*

Storis? g.gif Kia į statybas nulėksiu, išmatuosiu, atrodo, kad 20mm.O Plotis, jei tai turėjai omeny, tai 120mm, norėjom dar platesnių, bet lentininkas nepatarė dėl kraipymosi.Pakalimų mediena t.p. matmenų, tik pjovimas kitoks.
Vyckaju
QUOTE(caca26 @ 2007 07 27, 11:54)
Storis? g.gif Kia į statybas nulėksiu, išmatuosiu, atrodo, kad 20mm.O Plotis, jei tai turėjai omeny, tai 120mm, norėjom dar platesnių, bet lentininkas nepatarė dėl kraipymosi.Pakalimų mediena t.p. matmenų, tik pjovimas kitoks.
*

is tikruju nereiketu rinktis labai placiu lenteliu nes kuo platesne tuo daugiau sansu jei suskilti ir issiklaipyti, dvi siauros beveik niekada nesuskils, o tokio pat plocio viena beveik visada per keleta metu. pas mus nepamenu dabar 10 ar 12 cm plocio, storis irgi ~20mm. Plius dar geresnes lentutes kur viena ant kitos uzsileidzia(puses spunto), o ne isikisa viena i kita(pilno spunto). Nes kai uzsileidzia gali viena nuo kitos nepriklausomai vaikscioti keiciantis oro salygoms, o ileidus besiplesdamos remsis viena i kita ir blogai sukalus issikraipys visas fasadas.
Dazome Pinotex Ultra, sermuksnio spalvos, 2 kartus. Dazu prisibijau, kad po keliu metu siems atsokus nereiketu skusti doh.gif (gal dabartiniai dazai geresni), o jei nepatiks po keliu metu bus galima dazais ant pinotexo uzdazyti.
raganele
QUOTE(caca26 @ 2007 07 27, 10:37)
Keliu temą į viršų. ax.gif
Dalį namo fasado kalsim dailylentėm, kurias jau atveža, o dažysiu kaip visada aš.
bigsmile.gif Nusipirkom Rowan Best-ZAR dažus, parašyta, kad lentas dažyti 2 sluoksniais ir viskas.Žinau, kad SM yra dažiusių šitais dažais,Westa jei gerai pamenu g.gif , gal dar kokių subtilybių pasakysit?Ar gerai laiko dažai?neblunka?Ačiū iš anksto. 4u.gif
*

Mūsų dailylentės šitais dažytos, ale neseniai, tai negaliu pasakyt, kaip laikys g.gif O lentos pas mus neobliuotos ir plačios - kažkaip nepagalvojau ir niekas neįspėjo, kad plačios gali skilinėt unsure.gif Man tiesiog gražiau tokios buvo, tai ir užsakiau g.gif Tikiuosi nepasigailėsiu...
Caca*
QUOTE(raganele @ 2007 07 27, 15:17)
O lentos pas mus neobliuotos
*

Pas mus obliuotos, tokias MB užsakė, bet girdėjau, kad geriau neobliuotos, geriau dažai pasidengia,ilgiau laiko, aišku, kaip visada tokius patarimus išgirstam per vėlai.Tai šiaušiu lentas su švitriniu popierium, daugiau nežianau ką galėčiau padaryti. g.gif
Bagi
QUOTE(raganele @ 2007 07 27, 15:17)
Mūsų dailylentės šitais dažytos, ale neseniai, tai negaliu pasakyt, kaip laikys g.gif O lentos pas mus neobliuotos ir plačios - kažkaip nepagalvojau ir niekas neįspėjo, kad plačios gali skilinėt unsure.gif Man tiesiog gražiau tokios buvo, tai ir užsakiau g.gif Tikiuosi nepasigailėsiu...
*

Gal galėtum foto įdėti, kaip atrodo nudažytos 4u.gif

Mes planuojam plotį irgi 10 cm.
Manyka
QUOTE(Vyckaju @ 2007 07 27, 12:15)
Dazome Pinotex Ultra, sermuksnio spalvos, 2 kartus. Dazu prisibijau, kad po keliu metu siems atsokus nereiketu skusti doh.gif (gal dabartiniai dazai geresni), o jei nepatiks po keliu metu bus galima dazais ant pinotexo uzdazyti.
*

o tikrai tiesa, kad pinotex'u nutepus dažyt galima tik po kelių metų???? g.gif
o kaip jūs tas lentas tepėte, prieš kalant??? o nepriskrido, neprilipo jokių "vobalų", musių ar žolių??? g.gif
Vyckaju
QUOTE(Manyka @ 2007 07 28, 21:08)
o tikrai tiesa, kad pinotex'u nutepus dažyt galima tik po kelių metų???? g.gif
o kaip jūs tas lentas tepėte, prieš kalant??? o nepriskrido, neprilipo jokių "vobalų", musių ar žolių??? g.gif
*

jei vakarop tepi tai gali to gerio pasigauti, todel reikia plonai tepti, kad greiciau dziutu. Viena karta tepeme pries kalant, kiti ir du kartus nutepa, bet mes skubame nes neturim kur sandeliuoti lenteliu. antra karta tepsime jau sukale.

user posted image
Caca*
QUOTE(Vyckaju @ 2007 07 30, 09:18)
jei vakarop tepi tai gali to gerio pasigauti, todel reikia plonai tepti, kad greiciau dziutu. Viena karta tepeme pries kalant, kiti ir du kartus nutepa, bet mes skubame nes neturim kur sandeliuoti lenteliu. antra karta tepsime jau sukale.

user posted image
*

wub.gif Labai gražu.
Turiu klausimėlių. ax.gif Kaip kampus darot?Pjaunat 45laipsnių kampu ir suleidžiat lenteles?Jei taip, tai ar daug knisalynės?Mano MB kategoriškai atsisako taip daryti, nors abiem gražiau, sako dėsim kantuką.
O kaip darysit aplink langus?Kai jau apdailinsit, gal kokią foto įmest galėsi? ax.gif 4u.gif

Beje, Rowan best dažai pas mus pusiau skaidrūs, t.y. matosi medžio rievės, plėvelės nesudaro, taip, kad atsilupinėt tikrai neturėtų.Aš tai po 2 kartus dažau, o sukdami lenteles, varžtukus ir nubraižymus dar patepsim.
Koloritas bus toks, lentutės ala *purvinos* ax.gif
user posted image
vobla
Vyckaju, nežinau kaip realiai, bet nuotraukoj- nepaprastai graži medienos spalva wub.gif
Kokia čia spalva ir kuo tepėt? Pinoteksu?
Vyckaju
QUOTE(vobla @ 2007 07 30, 09:53)
Vyckaju, nežinau kaip realiai, bet nuotraukoj- nepaprastai graži medienos spalva wub.gif
Kokia čia spalva ir kuo tepėt? Pinoteksu?
*

Pinotex ultra, "Sermuksnis". realiai spalva tokia pati tik klinkeris apacioje labai blankiai nes fotkinta per lietu ir dar siules reiks uzpildyti tamsiai.
Papildyta:
QUOTE(caca26 @ 2007 07 30, 09:48)
wub.gif Labai gražu.
Turiu klausimėlių. ax.gif Kaip kampus darot?Pjaunat 45laipsnių kampu ir suleidžiat lenteles?Jei taip, tai ar daug knisalynės?Mano MB kategoriškai atsisako taip daryti, nors abiem gražiau, sako dėsim kantuką.
O kaip darysit aplink langus?Kai jau apdailinsit, gal kokią foto įmest galėsi? ax.gif  4u.gif

Beje, Rowan best dažai pas mus pusiau skaidrūs, t.y. matosi medžio rievės, plėvelės nesudaro, taip, kad atsilupinėt tikrai neturėtų.Aš tai po 2 kartus dažau, o sukdami lenteles, varžtukus ir nubraižymus dar patepsim.
Koloritas bus toks, lentutės ala *purvinos* ax.gif
user posted image
*

Desim kampa is tu paciu lenteliu nes jos puses spunto ir galais graziai susileidzia kampe, o i sonus gaunasi nusmailejantis kampas. aplink langus galvos skausmas, bet turbut kazka panasiai kombinuoti teks. Be kampuku zymiai graziau, bet suleisti 45 laipsniu kampu tai knisalynes + vistiek idealiai nesigaus arba darysi puse dienos kelis kampukus kol ideliai pagausi + karkasas turi buti idealus ir lentutes lygios nes kitaip graziai nesigaus.

O man ta murzina spalva grazi, nekasdieniska tokia nes patys igri kai darom tai rysku namuka nes nesinori kaip visu vienodai: rudas stogas ryzos lentutes....
raganele
Va mūsų garažo dailylentės dažytos rowan best, 2 sluoksniai, beje balkono kolonos - vieninteles obliuotos kiek kitaip pasidengusios, nei visos neobliuotos dailylentės - kažkaip "permatomiau" g.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.