Įkraunama...
Įkraunama...

Namo apdaila

didelis ačiū už nuotrauką.o kokia virš plytų spalva, nelabai suprantu-smėlio??????
Atsakyti
QUOTE(nise @ 2007 08 01, 15:08)
didelis ačiū už nuotrauką.o kokia virš plytų spalva, nelabai suprantu-smėlio??????

nu ne - pilkai melsva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caca26 @ 2007 07 31, 17:31)
Vobla, ruoškis, šiandien su mažium pertraukoj tarp lietaus nusliūkinom ir slapčia *žaliajį* namuką prifotkinom. bigsmile.gif Gyvai jis man dar gražesnis. Tuoj nuotraukas sukelsiu.Kiek važinėjom, daugiau panašių nesu mačiusi. wub.gif


Ačiū 4u.gif ale visai ne taip įsivaizdavau g.gif blink.gif dar nesu mačius, kad tinkas būtų už medį tamsesnis... gana neįprasta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 08 01, 11:47)
geras, ar tas namukas kartais ne visai salia savanoriu pr kaune? man rodos tas, kas karta vaziuodama i centrini musu ofisa, pravaziuoju sita namuka, ir vis groziuosi ir gailiuosi kad MB zalia spalva nepatinka sad.gif

mirksiukas.gif Tu visiškai teisi.
Atsakyti
Sveikutės,
Keliu temą į viršų ir noriu paklausti statybininkių kur ir kokių gamintojų klinkerines plytas pirkote, gal dar galite kokią foto įmest, nes dažnai kataloguose ir realiai pamūrytos visai kitaip žiūrisi.
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2007 09 02, 16:20)
Sveikutės,
Keliu temą į viršų ir noriu paklausti statybininkių kur ir kokių gamintojų  klinkerines plytas pirkote, gal dar galite kokią foto įmest, nes dažnai kataloguose ir realiai pamūrytos visai kitaip žiūrisi.

galiu parodyti savo klinkeri firma robin, tikrai nebrangi o spalva burgund. del spalvu pilnai sutinku kad neiseina nuspresti is katalogo ar poros plytu parduotuveje. man nano plyta labiausiai patinkantis dalykas mano name, nors kam nepatinka tamsus namai su manim nesitiks.
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2007 09 02, 16:21)
galiu parodyti savo klinkeri firma robin, tikrai nebrangi o spalva burgund. del spalvu pilnai sutinku kad neiseina nuspresti is katalogo ar poros plytu parduotuveje. man nano plyta labiausiai patinkantis dalykas mano name, nors kam nepatinka tamsus namai su manim nesitiks.


ačių, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
o taip atrodo uzbaigtas, apsiniauke todel lab tamsus, bet sauleje jis zaismingai margas . bet turiu pridurti klinkeris-brangus malonumas, as savo namui sunaudojau 15000vienetu plytu nors maniau kad uzteks 13500, bet murininkai juokesi ir sake kad visi numazina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2007 09 02, 16:27)
o taip atrodo uzbaigtas, apsiniauke todel lab tamsus, bet sauleje jis zaismingai margas . bet turiu pridurti klinkeris-brangus malonumas, as savo namui sunaudojau 15000vienetu plytu nors maniau kad uzteks 13500, bet murininkai juokesi ir sake kad visi numazina  smile.gif


labai čiotkai 4u.gif
Na mums tiek daug nereikės, skaičiavau tai apie 8000vnt. Mes ne visą namą juo mūrysime, pagrinde fasadinė pusė, kitur eis dailylentės ir tinkas.
Atsakyti
Sveikutes,
As cia naujoke, mano namuko stogas jau beveik uzdetas, todel atejo laikas rupintis namo apdaila. Pasiskaiciusi matau, kad vienos namukus dailinat, medinemis lentomis, kitos plytelemis, as irgi apie abu variantus galvoju, bet zmones mane atkalbineja, kad mediena nuo dregmes keicia spalva, kraiposi ir pan., o plyteles laikui begant, gave dregmes atsokineja, kad abu sie variantai yra labai laikini, o kainuoja tikrai nemazai, todel butu labai idomu isgirsti jusu nuomone apie tai, ka jus esate girdeje ir kodel pasirinkote vienoki ar kitoki varianta?
Beje ka manote apie namuka, kuris yra tik vienos spalvos, suprantu, kad dabar labai madinga juos marginti, bet ar laikui begant tas margumas neprades erzinti?
Atsakyti
QUOTE(dvyniukas @ 2007 09 03, 00:09)
Sveikutes,
As cia naujoke, mano namuko stogas jau beveik uzdetas, todel atejo laikas rupintis namo apdaila. Pasiskaiciusi matau, kad vienos namukus dailinat, medinemis lentomis, kitos plytelemis, as irgi apie abu variantus galvoju, bet zmones mane atkalbineja, kad mediena nuo dregmes keicia spalva, kraiposi ir pan., o plyteles laikui begant, gave dregmes atsokineja, kad abu sie variantai yra labai laikini, o kainuoja tikrai nemazai, todel butu labai idomu isgirsti jusu nuomone apie tai, ka jus esate girdeje ir kodel pasirinkote vienoki ar kitoki varianta?
Beje ka manote apie namuka, kuris yra tik vienos spalvos, suprantu, kad dabar labai madinga juos marginti, bet ar laikui begant tas margumas neprades erzinti?


Taigi rinkites klinkeri jei norite amzino namo, cerpes jei norite amzino stogo ir gyvenkite 100 metu, kad galetumete tuo isitikinti bigsmile.gif .
prie jusu saraso dar pridursiu, kad tinkas taip pat musu salygomis nera ilgaamzis reikalas todel jei norite ilgaamziskumo jo nesirinkite.
O medzio nereikia taip nuvertinti jei mediena bus tinkamai paruosta bent karta kas 2-5 metus(priklausomai nuo to ar tai pinotex tipo dazyve ar dazai) perdazoma, jusu amziui jo turetu uztekti. Gaila, kad pas mus mediena visur obliuota apdailai eina, pvz. Norvegijoje dazo tik siurstu pavirsiu ir ten galybe metu tie dazai laikosi. aisku jei tikites, kad apkalsit ir karta per 10 metu perdazysit tai mediena tikrai ne jums gal tada geriau plastikas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(dvyniukas @ 2007 09 03, 00:09)
Sveikutes,
As cia naujoke, mano namuko stogas jau beveik uzdetas, todel atejo laikas rupintis namo apdaila. Pasiskaiciusi matau, kad vienos namukus dailinat, medinemis lentomis, kitos plytelemis, as irgi apie abu variantus galvoju, bet zmones mane atkalbineja, kad mediena nuo dregmes keicia spalva, kraiposi ir pan., o plyteles laikui begant, gave dregmes atsokineja, kad abu sie variantai yra labai laikini, o kainuoja tikrai nemazai, todel butu labai idomu isgirsti jusu nuomone apie tai, ka jus esate girdeje ir kodel pasirinkote vienoki ar kitoki varianta?
Beje ka manote apie namuka, kuris yra tik vienos spalvos, suprantu, kad dabar labai madinga juos marginti, bet ar laikui begant tas margumas neprades erzinti?




tai jus rinkites ne klijuojamas klinkerio plyteles, o murijamas. namas tikriausiai is blokeliu pastatytas, tai apmurikite ji normaliomis klinkerio plytomis, tikrai bus amzinas.
Atsakyti