Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

RositaK,tu lyg LV lankaisi?
Pasiklausk ju ar gali pasidaryt MTHFR mutacijos testa.Cia lasteliu enzimas,kuris metabolizuoja homocysteina.O va sitas iseina is rikiuotes jei yra per mazai b12 ar folines.Tos kurios turi mthhfr geno defekta negali normaliai priimti folines,dideja homocisteinas ir visas sitas turi nemazai reiksme trombozem.
Statistika tokia,kad nuo 14 iki 30 % pasikartojanciu persileidimu(priklausomai ar tas genas homo ar hetero zigotinis) kaltas sitas MTHFR.Pagooglink,info turetu nemazai buti.US skiria Folgard-tai vitaminu rinkinukas apie kuri vakar kalbejau-B12,B6 ir foline.Gal daug kam skiria net netyre ar reikia,tiesiog profilaktiskai prie ivf ar siaip stimuliaciju.

Truputis apie ta folgard is forumu...

http://www.fertileth...gard-mthfr.html

Labai tikiuosi,kad rasi savo sekmes receptuka 4u.gif
Atsakyti
Keberiokst, jeigu tai susije su trombom, tai turbut susije ir su AFS (AFS rodos turiu)? taip, homocisteino tyrima ir dariausi LV - reiks uzklausti del ta MTHFR g.gif
labai aciu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 15 gruodžio 2009 - 15:25
Matai,AFS tu gali ir netureti-is afs nepastojimui ir isnesiojimui reiksmes turi tik antikuniai pries kardiolipina ir lupus antikoaguliantas.Nors kazkur skaiciau,kad afs priklauso 21 markeriai ,bet svarbus tik anie du.
MTHFR,taip supratau,jau visai kas kita.Vakare jei turesiu laiko dar per literatura pasiieskosiu info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 12 15, 16:33)
Matai,AFS tu gali ir netureti-is afs nepastojimui ir isnesiojimui reiksmes turi tik antikuniai pries kardiolipina ir lupus antikoaguliantas.Nors kazkur skaiciau,kad afs priklauso 21 markeriai ,bet svarbus tik anie du.
MTHFR,taip supratau,jau visai kas kita.Vakare jei turesiu laiko dar per literatura pasiieskosiu info  4u.gif

vat as ta lupus antikoagulantis ir turiu, tai delto ir klausiu, ir po paskutinio IVF ale buvo nesivystantis nestumas...jei tai galima susieti. pasimetus siaip as tuose visuose tyrimuose unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2009 12 15, 14:49)
vat as  ta lupus antikoagulantis ir turiu, tai delto ir klausiu, ir po paskutinio IVF ale buvo nesivystantis nestumas...jei tai galima susieti. pasimetus siaip as tuose visuose tyrimuose  unsure.gif


na tai jau taip,reikalu tuose tyrimuose ne tiek ir mazai,
Jei tas lupus teigiamas ir homocysteinas aukstokas,gali visko buti ,kad turi afs+mthfr.Tikrai issitirciau B vitaminus,ar netruksta.Nes jei folines truksta ar ji is vis nesigamina,gali buti,kad leliukai turi taip vadinama "neural tube defection" ir nesivysto.Tas neural tube formuojasi apie 4 nestumo savaite,jei kazko nepakanka gal del to ir nustoja vystytis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 12 15, 16:59)
na tai jau taip,reikalu tuose tyrimuose ne tiek ir mazai,
Jei tas lupus teigiamas ir homocysteinas aukstokas,gali visko buti ,kad turi afs+mthfr.Tikrai issitirciau B vitaminus,ar netruksta.Nes jei folines truksta ar ji is vis nesigamina,gali buti,kad leliukai turi taip vadinama "neural tube defection" ir nesivysto.Tas neural tube formuojasi apie 4 nestumo savaite,jei kazko nepakanka gal del to ir nustoja vystytis?  g.gif

galbut unsure.gif reikes rasyt LV. bandyti dar cia teirautis ir kartoti tyrimus.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2009 12 14, 11:30)
beje, dar del homocisteino (jis ten kazkaip B grupes vitaminus ir folio rugsti prodo), tai ats: Homocisteīns9.10 ñ4.40 - 8.10µmol/L - irgi ne normoj  verysad.gif gal kas gali pakomentuoti?  g.gif


pirmiausiai tai noriu padėkoti T.P. Keberiokst 4u.gif
už tikrai labai informatyvią ir naudingą temą (apie imuninę sistemą)...........
kiek daug turim žinot pačios..............

RositaK, dėl homocisteino, pas mane Bykova irgi rado jo per daug, virš 13( nepamenu matavimo vnt.), ir minėjo apie folio rūgštį, kurią aš tuo metu irgi gėriau, kaip ir tu sakai, bet ji man aiškino, kad esmė ne tame, kad aš ją geriu ar ne, o tame, kad mano organizmas nepasisavina tos folio rūgšties ir nesvarbu kokiais kiekiais aš ją gersiu ar ne............va kur bėda.......
ir su B grupės vitaminais tas pats..........
o tu kartojai tą tyrimą LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 15 gruodžio 2009 - 17:41
QUOTE(akedite @ 2009 12 15, 18:21)
organizmas nepasisavina tos folio rūgšties ir nesvarbu kokiais kiekiais aš ją gersiu ar ne............va kur bėda.......
ir su B grupės vitaminais tas pats..........
o tu kartojai tą tyrimą LT?

LT nekartojau tyrimo, eisiu dar ziureti ar isviso ji daro g.gif
o tai ka tau Bykova siuo atveju rekomendavo, nu koks gydymas yra, kad nesissavina? doh.gif tai tik geriant didesnes dozes folio ir B nieko nepakeisim?
Atsakyti
Akedite,tikrai nera uz ka dekot,paciai man idomu ir aktualu,ka turiu ir zinau su jumis dalinuos.Negi gaila ax.gif

Rosita,man konkreciai B12 truksta,gal ir folio truksta tikrai nezinau,nes netyre.Kai buvau tam persileidimu centre visai pamirsau pamineti tuos vitaminu trukumus,tai nemaciau,kad tyrimu sarase butu tas mthfr,bet vasario pradzioj eisiu konsultacijau paziuresiu ka sakys.Del trukumo man liepe gert tabletes ir kartot tyrima,tai po keliu menesiu kurso uzlipo vos ant apatines ribos,ir daugiau cia niekas nekreipe demesio.Man sake,kad jei nereaguoju i oraliniu medikamentus ir b12 vis tiek truksta, jie siulytu injekcija karta per tris menesius.Cia paprasta poliklinika,bet mano vaisingumo klinikoj sake ta pati,ir aplamai per daug demesio nekreipe,nes aplamai jie ten mazai jo kreipia,tai tas man nenuostabu.
Zarnyne pas kai kurias buna kazkokie antikuniai ar kazkas panasaus,kurie blokuoja tu vitaminu absorbcija.(tyre ir sita,bet nerado).Visockienes paklausiau sake tokiu atveju turejo megineli is skrandzio imt,o cia man is kraujo tyre.Nesuprasi kaip yra is tikruju.
O ta mergina,kuri persileido niolika kartu vien del folio trukumo,kiek pamenu is spaudos sugere pacia paprasciausia foline,tik stipresne nei 0.4 mg.Va tiek ir betruko i stebuklo.
Man dabar viskas paciai idomu pasidare,rimtai juk pries sita nestuma kai normaliai hcg augo vartojau visus b vitaminus gal pora menesiu,nu gal ir tas padejo?
Tik gaila,kad ne vietoj buvo.
Atsakyti
[quote=T.P.Keberiokst,2009 12 15, 18:30]
Akedite,tikrai nera uz ka dekot,paciai man idomu ir aktualu,ka turiu ir zinau su jumis dalinuos.Negi gaila ax.gif

Rosita,man konkreciai B12 truksta,gal ir folio truksta tikrai nezinau,nes netyre.



sveikutes mergaites.man taip pat buvo trukumas B grupes ir folio(nezinau kiek tiesos,bet folio trukumas megstanciom soliariuma blush2.gif taip sake gydytojas,o as tikrai pastoviai lankydavausi).pvz.man paskyre 2men.gert neurorubina,paskui dar men.kitokius Bgrupes vitaminus ir salia situ Pregnacare su 400 folio.ir Bykova ir Treisas rekomendavo vartot bent 3men.iki IVF
Atsakyti
[quote=zynaida,2009 12 15, 21:01]
[quote=T.P.Keberiokst,2009 12 15, 18:30]
sveikutes mergaites.man taip pat buvo trukumas B grupes ir folio(nezinau kiek tiesos,bet folio trukumas megstanciom soliariuma blush2.gif taip sake gydytojas,o as tikrai pastoviai lankydavausi).pvz.man paskyre 2men.gert neurorubina,paskui dar men.kitokius Bgrupes vitaminus ir salia situ Pregnacare su 400 folio.ir Bykova ir Treisas rekomendavo vartot bent 3men.iki IVF
[/quote]
as i metus gal tris kartus i soliariuma einu lotuliukas.gif tai tau cia LV siule neurorubina ir plius Pregnacare PRIES IVF? kiek zinau, pregnacere nestumui esant reikia naudoti...
o tyre tau LV sita tyrima? gal pameni skaiciukus tiksliai ax.gif 4u.gif reikia man su Treisu tada susisiekti, ale jis man neakcentavo nieko
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 12 15, 16:10)
Pasiklausk ju ar gali pasidaryt MTHFR mutacijos testa.Cia lasteliu enzimas,kuris metabolizuoja homocysteina.O va sitas iseina is rikiuotes jei yra per mazai b12 ar folines.Tos kurios turi mthhfr geno defekta negali normaliai priimti folines,dideja homocisteinas ir visas sitas turi nemazai reiksme trombozem.
Statistika tokia,kad nuo 14 iki 30 % pasikartojanciu persileidimu(priklausomai ar tas genas homo ar hetero zigotinis) kaltas sitas MTHFR.


Dariau Italijoj šitą MTHFR mutacijos geną, man rado hetero.Turėčiau ir dabar gerti folinę ir aspiriną, bet šiuo metu nutraukiau...Laukiu sekančio ginės vizito, kaip lieps, taip darysiu.
Atsakyti