Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

Mergaitės, jei turit normalias šeimos gydytojas, gal nueikit, kad pakomentuotų 4u.gif Nes dauguma darytų tyrimų nėra specifiniai.
Aš buvau nuėjus pas savo šeimos gydytoją, pasiėmiau siuntimą pas hematologą, nes kraujo tyrimas rodė trombocitų ir imunoglobulinų nukrypimus. Hematologė pakomentavo daugumą tyrimų ir dar papildomų padarė, bei kai kuriuos kur buvau pas Bykovą darius pakartojo.
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2010 02 22, 21:11)
- feritinas - man parase, kad mano organizmas neisisavina gelezies, nes pastaruoju metu jokiu didesniu kraujo netekciu neturejau  schmoll.gif

Tavo hemoglobinas kaip ir normalus. Jis pirmasis indikatorius dėl geležies trūkumo. Bet mažesnis feritinas rodo, kad geležies atsargos organizme nėra didelės. Mano situacija panaši, tai bent man hematologė taip paaiškino. Tik tiek, kad aš darydama kraujo tyrimą pas Bykovą buvau ką tik po persileidimo, tad hematologė sakė, tas galėjo rodyti sumažėjusį feritino kiekį. Gal prie progos reiks pakartoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 02 22, 22:18)
o ji paaiskino, KODEL reik turet sita rodikli galvoj?  g.gif

1,2,3,4 -  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
5 - ir finale turi pats viska susizinoti, ir dar sumastyt, kur ir ko pasieiskot  doh.gif


Na kai dabar viska suvalgiau, prarijau ir suvirskinau, tai daba zinosiu ka jos paklausti. Kas man neaisku. Nors ji sake, kad galiu bet kada jai rasyti. Tai gal kokia dienele ir parasysiu
000164.gif
Atsakyti
QUOTE(Butvilė @ 2010 02 22, 21:30)
Na kai dabar viska suvalgiau, prarijau ir suvirskinau, tai daba zinosiu ka jos paklausti. Kas man neaisku. Nors ji sake, kad galiu bet kada jai rasyti. Tai gal kokia dienele ir parasysiu 
000164.gif


aha, man irgi smagu, kad galima su ja emailu susirasyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 02 22, 21:11)
- tie kell antigenai ir P1 antgenai tiesiog siaip profilaktiskai man padaryti tada taip suprantu? nes man niekad neperpylinejo kraujo  g.gif

- o ka galetu reikst "Saderiba ar vira eritrocitiem"? cia suderinamumas su vyro krauju?  g.gif  o ats "negativa" - tai kaip suprast?  blink.gif
Papildyta:
tai su siais % as pirmauju didis.gif  biggrin.gif

antigenai tai spėju, kad daryti pasiruošiant imunoterapijai. Jie nerodo, kad tau kraujas perpiltas. Bet daromi prieš kraujo perpylimus. Mūsų atveju, greičiausiai ruošiasi baltųjų kraujo kūnelių suleidimui.
Kaip jau rašiau, jie nerodo, ar kažkas blogai, ar gerai. Yra keletas kraujo grupių , tokių kaip ABO, RH. Tai Kell viena iš tokių grupių -teigiama arba neigiama. Daugiau info http://en.wikipedia....d_group_systems
Dėl to suderinamumo, tai nežinau. Man netyrė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 02 22, 21:40)
antigenai tai spėju, kad daryti pasiruošiant imunoterapijai. Jie nerodo, kad tau kraujas perpiltas. Bet daromi prieš kraujo perpylimus. Mūsų atveju, greičiausiai ruošiasi baltųjų kraujo kūnelių suleidimui.
Kaip jau rašiau, jie nerodo, ar kažkas blogai, ar gerai. Yra keletas kraujo grupių , tokių kaip ABO, RH. Tai Kell viena iš tokių grupių -teigiama arba neigiama. Daugiau info http://en.wikipedia....d_group_systems
Dėl to suderinamumo, tai nežinau. Man netyrė  blush2.gif


g.gif cia tas atvejis, kai is vyro ima krauja, ji "prafilrtuoja ir ta ka reikia, perpila tau? g.gif

Atsakyti
Jungiuosi ir as prie jusu. Gavau rezultatus is Bykovos.
Taigi, pakomentuokit jei galit manuosisu, nes nelaba ias juos irgi usrpantu:
bendras kraujo tyrimas viskas normaliai, tik kresumas biski sumzejes 46.1 (48.0-72.0), bet cia nuo aspirino naudojimo turbut:

HEMOGRAMA
elektrocitu grimsanas atrums 5 (2-20) - norma;

LIPIDI
Homocisteins 10.45 (4.4-8.10) - padidejes, su sauktukais pazymetas;

MINERALU MAINA
Magnijs 1.03 (0.7-1.10) - norma;

REIMOTESTI
Cirkulejosie imunie kompleksi 28.0 (10.0 - 55.00) - norma;

FAGOCITOZE
Fagocitarais skaitklis FS 4.85 (5.0-5.0) - norma;
Fagocitarais asins tilpums FAT 56.0 (45.0-100.0) - norma;

TUMORU MARKERRI
Ferritins 35.96 (10.0 - 120.0) - norma;

INFEKCIJAS
CMV IgG 2.12 (0.0-1.5) - padidejes;
HSV 1 IgG 4.36 (0.0-1.5) - padidejes, su sauktukais;
HSV 2 IgG 2.26 (0.0 - 1.5) - padidejes, su sakutukais pzymetas;

IZOHEMATOLOGIJA
Kell Ag negattivs;
P1 Antigen negativs;

Saderiba ar vira ertrocitiem negativa.

Vat tokie pas mane tyrimai. Ji man parase, kad man truksta folines rugsties, nors as jos kadiens geriu po 800; dar parase, tik nzinau is kokio tyrimo, kad polinkio i savaiminius persileidimus nera. Ir tipo po folio rugsties panaudojimo, pasidaryti dar karta hormoninius tyrimus (jie pas mane tvarkoj) ir tada atvaziuoti tolimesniam planui sudaryti.
TAi vat, kaip nelabai ir suprantu, ka man daryti...
Atsakyti
Pas Tave Amade P1 Antigen Pozitivs
Pas mane P1 Antigen Negativs

karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 02 22, 21:47)
Jungiuosi ir as prie jusu. Gavau rezultatus is Bykovos.
Taigi, pakomentuokit jei galit manuosisu, nes nelaba ias juos irgi usrpantu:
bendras kraujo tyrimas viskas normaliai, tik kresumas biski sumzejes 46.1 (48.0-72.0), bet cia nuo aspirino naudojimo turbut:

1 - LIPIDI
Homocisteins  10.45 (4.4-8.10) - padidejes, su sauktukais pazymetas;

2 - INFEKCIJAS
CMV IgG  2.12 (0.0-1.5) - padidejes;
HSV 1 IgG 4.36 (0.0-1.5) - padidejes, su sauktukais;
HSV 2 IgG  2.26 (0.0 - 1.5) - padidejes, su sakutukais pzymetas;

3 - IZOHEMATOLOGIJA
Saderiba ar vira ertrocitiem  negativa.

Vat tokie pas mane tyrimai. Ji man parase, kad man truksta folines rugsties, nors as jos kadiens geriu po 800; dar parase, tik nzinau is kokio tyrimo, kad polinkio i savaiminius  persileidimus nera. Ir tipo po folio rugsties panaudojimo, pasidaryti dar karta hormoninius tyrimus (jie pas mane tvarkoj) ir tada atvaziuoti tolimesniam planui sudaryti.
TAi vat, kaip nelabai ir suprantu, ka man daryti...


ziuriu, pas mus panasoki tyrimai...

1- ir pas tave truksta B vitaminu ir folines
2- pas mane irgi su sauktukais biggrin.gif doh.gif
3 - gal tu zinai, ka tas saderibas reiskia? g.gif unsure.gif

pas mane irgi rase, kad savaiminio polinkio i persileidimus nera drinks_cheers.gif
o dabar ziuriu, kad pas mane kraujo kresumas70,6 (norma 48-72), tai cia kaip irgi nelabai gerai? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Butvilė @ 2010 02 22, 21:49)
Pas Tave Amade  P1 Antigen Pozitivs
Pas mane            P1 Antigen Negativs 

karsta.gif


irnesakyk.gif tai cia sitie, kaip suprantu nieko blogo/gero nereiskia, o tiesiog informacija g.gif
o jusu vyrams juos irgi turejo tirt, ane? nes maniskiui tyre, tai irgi pas ji tokie patys kaip ir pas mane unsure.gif
Papildyta:
ai, o kodel MB tyre magni? g.gif ats ok, normoj, bet ka cia gali reikst, kodel ji norejo istirt?
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 02 22, 21:47)
Jungiuosi ir as prie jusu. Gavau rezultatus is Bykovos.
Taigi, pakomentuokit jei galit manuosisu, nes nelaba ias juos irgi usrpantu:
bendras kraujo tyrimas viskas normaliai, tik kresumas biski sumzejes 46.1 (48.0-72.0), bet cia nuo aspirino naudojimo turbut:

HEMOGRAMA
elektrocitu grimsanas atrums 5 (2-20) - norma;

LIPIDI
Homocisteins  10.45 (4.4-8.10) - padidejes, su sauktukais pazymetas;

MINERALU MAINA
Magnijs  1.03 (0.7-1.10) - norma;

REIMOTESTI
Cirkulejosie imunie kompleksi  28.0  (10.0  - 55.00) - norma;

FAGOCITOZE
Fagocitarais skaitklis FS  4.85 (5.0-5.0) - norma;
Fagocitarais asins tilpums FAT 56.0 (45.0-100.0) - norma;

TUMORU MARKERRI
Ferritins  35.96  (10.0 - 120.0) - norma;

INFEKCIJAS
CMV IgG  2.12 (0.0-1.5) - padidejes;
HSV 1 IgG 4.36 (0.0-1.5) - padidejes, su sauktukais;
HSV 2 IgG  2.26 (0.0 - 1.5) - padidejes, su sakutukais pzymetas;

IZOHEMATOLOGIJA
Kell Ag  negattivs;
P1 Antigen  negativs;

Saderiba ar vira ertrocitiem  negativa.

Vat tokie pas mane tyrimai. Ji man parase, kad man truksta folines rugsties, nors as jos kadiens geriu po 800; dar parase, tik nzinau is kokio tyrimo, kad polinkio i savaiminius  persileidimus nera. Ir tipo po folio rugsties panaudojimo, pasidaryti dar karta hormoninius tyrimus (jie pas mane tvarkoj) ir tada atvaziuoti tolimesniam planui sudaryti.
TAi vat, kaip nelabai ir suprantu, ka man daryti...

Mano nuomone:
-homocisteinas tavo per didelis ir dėl to Bykova DARO PRIELAIDĄ, kad pas tave neįsisavina folio rūgšties. Taip būna, kad esant per dideliam homocisteinui būna per mažai folio rūgšties, bei B12. Bet man tyrė ir homocisteiną, ir folio rūgštį, ir B12. Mano homocisteinas truputį viršija normą -8,62 (noram 4,4 -8,1), bet folio rūgštis normoje, o B12 net daugiau nei norma. Ką tai reiškia nežinau g.gif Bykova man nesakė, kad folio reiktų daugiau.
-infekcijų rado. Bet visos vėl gi IgG g.gif
-Kell antigenai ir P1 antigenai ne ligą parodantys (anksčiau truputį rašiau).
-o koks bendro kraujo tyrimo rodmuo pagal tave rodo kraujo krešumo mažėjimą?
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2010 02 22, 22:03)
ziuriu, pas mus panasoki tyrimai...

1- ir pas tave truksta B vitaminu ir folines
2- pas mane irgi su sauktukais  biggrin.gif  doh.gif
3 - gal tu zinai, ka tas saderibas reiskia?  g.gif  unsure.gif

pas mane irgi rase, kad savaiminio polinkio i persileidimus nera  drinks_cheers.gif
o dabar ziuriu, kad pas mane kraujo kresumas70,6 (norma 48-72), tai cia kaip irgi nelabai gerai?  unsure.gif
Papildyta:
irnesakyk.gif tai cia sitie, kaip suprantu nieko blogo/gero nereiskia, o tiesiog informacija  g.gif
o jusu vyrams juos irgi turejo tirt, ane? nes maniskiui tyre, tai irgi pas ji tokie patys kaip ir pas mane  unsure.gif
Papildyta:
ai, o kodel MB tyre magni?  g.gif  ats ok, normoj, bet ka cia gali reikst, kodel ji norejo istirt?

mano vyrui irgi magnį tyrė. Ir tuos pačius antigenus: P1, Kell. Dar tyrė imunoglobuliną E, bei ureaplazmą su mikroplazma. Pas jį jokių nukrypimų nerasta.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 02 22, 22:04)
Mano nuomone:

-infekcijų rado. Bet visos vėl gi IgG  g.gif
-Kell antigenai ir P1 antigenai ne ligą parodantys (anksčiau truputį rašiau).
-o koks bendro kraujo tyrimo rodmuo pagal tave rodo kraujo krešumo mažėjimą?


cia ir as dar apie save parasysiu:
- Bykova pakomentavo "Infekciji net", o IgG pas mane virsija normas g.gif
- pagal wow.as supratau, kad kresuma rodo granulocitai g.gif tai pas mane jie prie pat didziosios ribos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 02 22, 23:07)
Mano nuomone:
-homocisteinas tavo per didelis ir dėl to Bykova DARO PRIELAIDĄ, kad pas tave neįsisavina folio rūgšties. Taip būna, kad esant per dideliam homocisteinui būna per mažai folio rūgšties, bei  B12. Bet man tyrė ir homocisteiną, ir folio rūgštį, ir B12. Mano homocisteinas truputį viršija normą -8,62 (noram 4,4 -8,1), bet folio rūgštis normoje, o B12 net daugiau nei norma. Ką tai reiškia nežinau  g.gif Bykova man nesakė, kad folio reiktų daugiau.
-infekcijų rado. Bet visos vėl gi IgG  g.gif
-Kell antigenai ir P1 antigenai ne ligą parodantys (anksčiau truputį rašiau).
-o koks bendro kraujo tyrimo rodmuo pagal tave rodo kraujo krešumo mažėjimą?
Papildyta:

mano vyrui irgi magnį tyrė. Ir tuos pačius antigenus: P1, Kell. Dar tyrė imunoglobuliną E, bei ureaplazmą su mikroplazma. Pas jį jokių nukrypimų nerasta.


Del folio rugsteis tai net nezinau, ka reikia daryti? Gal tiesiog B grupes vitaminus reiktu leistis? Nes juk folio rugstis tai ir yra B grupes vitaminai? g.gif PAtaisykite mane, jei ne taip mastau. Ir isvis, ka jus dabar mastote daryti? Gal kuriai jau Bykova numate tolimesni veiksmu plana? Nes man ji parase, kad pagerti foli ir po menesio atvaziuoti, tada susidarysim veiksmu plana. Bet jei as jau geriu ta foli ir vistiek blogi rezultatai, tai kas tada??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 02 22, 22:29)
Del folio rugsteis tai net nezinau, ka reikia daryti? Gal tiesiog B grupes vitaminus reiktu leistis? Nes juk folio rugstis tai ir yra B grupes vitaminai?  g.gif  PAtaisykite mane, jei ne taip mastau. Ir isvis, ka jus dabar mastote daryti?  Gal kuriai jau Bykova numate tolimesni veiksmu plana? Nes man ji parase, kad pagerti foli ir po menesio atvaziuoti, tada susidarysim veiksmu plana. Bet jei as jau geriu ta foli ir vistiek blogi rezultatai, tai kas tada???  g.gif


na, man irgi parase pagert po 1mg forlines, ir dar pasidaryt hormonu tyrimus (fsh, prolaktina, estradioli ir lh), bet je griu KT, jos netures itakos rezultatams? g.gif
Atsakyti