Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

QUOTE(euromergele @ 2010 03 16, 20:32)
zynaida, turiu klausimeli - ar ta krauja suleidineja per ovuliacija?

ai dar norejau paklausk, gal kuri daretes pas Bykova spermograma? Buvom, pasidarem..likau apsalus..ir ne tik del spermos ir del viso kito  biggrin.gif


euromergele, prasytume placiau ax.gif
Atsakyti
Euromergele,tai sugundei ir pabegai?Ar sitaip galima? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 16, 20:26)
Euromergele,tai sugundei ir pabegai?Ar sitaip galima? tongue.gif


drinks_cheers.gif nu, bo jei ten labai faina, tai gal as MB parekomenduosiu ten darytis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 16, 19:32)
zynaida, turiu klausimeli - ar ta krauja suleidineja per ovuliacija?
ai dar norejau paklausk, gal kuri daretes pas Bykova spermograma? Buvom, pasidarem..likau apsalus..ir ne tik del spermos ir del viso kito  biggrin.gif


mums darė spermogramą........
rezultatai panašūs kaip visada..............
ai, tiesa, tik vienas pastebėjimas, kai parodėm paskutinę naujausią spermogramą, darytą RRC, tai gyd Treijsas iš Embrions klinikos net nežiūrėjo jos..........tik pamatė pavadinimą kur daryta ir atidavė..........likau pasimetus........... g.gif
o dėl kraujo perpylimo, tai kiek žinau perpila vidury moters ciklo, panašiai apie ovuliaciją...

euromergele, kas gi nutiko jūsų spermogramai????????? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 16 kovo 2010 - 21:44
nepabegau, nepabegau biggrin.gif

ai..visa ta musu antroji konsultacija keista buvo, nezinau net kaip reaguot, bet sakiau niekaip nereguosiu - kam cia galva kvarshint smile.gif

Ryte pridavem sperma, o paskui i dienos pabaige vel i konsultacija nuejom, kai atnese rezultatus tai isvydus lapeli nezinojau kaip raguot - spermogramos skaiciai totaliai kitokie, nei 5 metus darytose. Spermatozoidu kiekis milziniskas: apie 190 mln/ml ir apie 350 mln/ejakuliate + agliutinacija (be procentu, tik ++= - kas sake, kad del labai didelio kiekio spermatozoidu).
Vienzho kai pamaciau...ziurejau ziurejau...sakau klausykit... cia kas? cia 190 milijonu mililitre? ar cia kazkaip netaip parasyta doh.gif tada Bykova pasikviete laborante, kuri skaiciavo - ji patvirtino kad tikrai cia tiek milijonu...
sekantis mano klausimas buvo - gal kartais buteliukus sumaiset? negalit sitiek but. Bykova net isizeide ir pasake, kad jie niekada nera nieko sumaise...

Paprasiau man nukopijuoti ta lapa, nes dar nesu tokiu skaiciu macius ir sakiau kad isireminsiu biggrin.gif nezinau ar suprato mano humora, bet dzin lotuliukas.gif

O siaip tai idomi zinokit konsulaticija buvo biggrin.gif atvykom ryte apie 11 val. perziurejo musu ankstesnius rezultatus, vel surase kraujo ir kt tyrimu uz 170 latu ir kadangi mano pas juos imtame maksties paselyje jin rado kazkokiu a lia bakteriju, kurias sake gydys - paklause ar buvau pas savo ginekologe ir ar gydziau...zinodama is pasakojimu kad jau sitaip kazkam gyde, nors musu ginek. sako kad nereikia - pasakiau kad mano ginekologe sake, kad nereikia gydyt. Bykoba buvo nepatenkinta ir greitai susiskambino su kazkokia ginekologe, kad ateitu ir su mane pakonsultuotu. Konsultacija paskyre apie 4 val.

Prasitrynem ir gryzom atgal. Dar palaukus atvaziavo ir ginekologe, 10 minuciu pakalbejusi su Bykova pasikviete mane i kita kabineta. Kalbejom ilgai...tradiciniais ginekologiniais klausimais, kaip kad ir pirmoj konsultacijoj kiekviena turbut kalbam....ji pasake, kad taip, toks paselis buna pas kiekviena moteri ir jo gydyti nereikia...galu gale ji pripazino, kad as esu ginekologiskai sveika ir pradejom kalbet apie........betka.....pradedant charakterii, tarpusavio santykiais, poilsiu nuo proceduru ir baigiant klausimu apie mistinius dalykus (vaisingumo akmenis ir tralialia.) pasijuokus pasakiau kad buvau daug kur..ir ant akmens sedejau ir ant raudu sienos paisiau....galu gale ji pasake, kad as gal nepastoju del karmos g.gif pasiule kazkokios latves telefona ir kad nueiciau pas ja. Sake niekam anksciau to nesiule, bet va man pirmai pasiule. Ai dar pasake, kad ji mano, kad turesiu viena vaika..nezino kas ir kaip ir su kuo, bet viena vaika turesiu.

Paskui gryzom abi pas Bykova..ji persake, kad manes nereikia gydyt, Bykova nusileido. Dar pasake, kad pas mane pereboras ir folio, ir B vitaminu (cia as jusu visu prisiklausius geriau paskutiniu metu biggrin.gif )ir net ir ju nebegerti.

Tai zodziu sutarem lyg, kad belieka krauja suleisti. NU ir ten taip likau maloniai nustebinta (matyt net nesusimasciau iki tol biggrin.gif ). Kadangi maniskis sirges gelta, tai man reikes donoru kraujo. Tai Bykova sake neproblema, musu personalas mielai duoda kraujo bigsmile.gif

Tai va.....
O sperma kita savaite reiks pakartot Vilniuj, bus matyt kas bus g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai cia kaip supermena,klausyk biggrin.gif
Siaip idomumo delei ilindau i interneta,sako tokie skaiciai gali buti,nenuostabu,nebent pas TB tokie jie cia pirma karta.

Del sumaisymo,tai idomiai,kad isizeide,nugi ko nebuna.Niekad negali 100 procentu garantuoti,juolab ne pats nesi ir darai tyrimus.
O gine mistine,is akiu viska mato g.gif

Apie b vitaminus,siryt paziurejau -folines pas mane per daug,o b12 niekaip neuzsikelia,ties pacia zemutine riba.Nete info,kad tai keltu homocisteina,o tyrimai padaryti parode,kad mthfr norma.
Idomu padarius homocisteina kas butu,jei aukstas,tai reiskia,kad aukstas homociteinas dar ne visada rodo esant mthfr.Cia logiskai taip iseitu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 16, 22:29)
Ryte pridavem sperma, o paskui i dienos pabaige vel i konsultacija nuejom, kai atnese rezultatus tai isvydus lapeli nezinojau kaip raguot - spermogramos skaiciai totaliai kitokie, nei 5 metus darytose. Spermatozoidu kiekis milziniskas: apie 190 mln/ml ir apie 350 mln/ejakuliate + agliutinacija (be procentu, tik ++= - kas sake, kad del labai didelio kiekio spermatozoidu).
Paprasiau man nukopijuoti ta lapa, nes dar nesu tokiu skaiciu macius ir sakiau kad isireminsiu  biggrin.gif  nezinau ar suprato mano humora, bet dzin  lotuliukas.gif
Tai zodziu sutarem lyg, kad belieka krauja suleisti. NU ir ten taip likau maloniai nustebinta (matyt net nesusimasciau iki tol  biggrin.gif  ). Kadangi maniskis sirges gelta, tai man reikes donoru kraujo. Tai Bykova sake neproblema, musu personalas mielai duoda kraujo  bigsmile.gif
Tai va.....
O sperma kita savaite reiks pakartot Vilniuj, bus matyt kas bus  g.gif   biggrin.gif


na įdomiai labai įdomiai čia pas jumi gaunas.............donoru tiesiog gali būt vyriškis.......
o kiek būdavo anksčiau, jei ne paslaptis............???
kita vertus keistai kartais su tom spermogramom gaunas..........gal ir gali būt toks nerealus pagerėjimas.....????? bigsmile.gif
nors pas mus tai nebuvo taip...............kaip visad........keli tik tie mljn............ unsure.gif
jei tik yra galimybė būtinai pakartokit spermogramą kur nors Vilniuj............
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 16, 23:14)
Apie b vitaminus,siryt paziurejau -folines pas mane per daug,o b12 niekaip neuzsikelia,ties pacia zemutine riba.Nete info,kad tai keltu homocisteina,o tyrimai padaryti parode,kad mthfr norma.
Idomu padarius homocisteina kas butu,jei aukstas,tai reiskia,kad aukstas homociteinas dar ne visada rodo esant mthfr.Cia logiskai taip iseitu  rolleyes.gif

nieko nesuprantu, tai jeigu homocisteinas per didelis, tai B12 trūksta ar jo per daug?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 16 kovo 2010 - 23:47
jeigu nebuciau is tu, kurios jau 5 metus su sperma prasta "gyvena" tai gal ir galeciau sakyt, kad sperma kinta smile.gif bet per visus situs metus ir kruvas ivairiu proceduru (5IUI, 5 IVF) spermos istirta buvo sociai..maksimum kas buvo, tai 29 mln/ml ir maziau..iki 9 mln/ml sakykim..bet ne trizenkliai skaiciai smile.gif tad pasidaryt kontrolini tyrima cia teks smile.gif

Atsakyti
QUOTE(akedite @ 2010 03 16, 22:44)
nieko nesuprantu, tai jeigu homocisteinas per didelis, tai B12 trūksta ar jo per daug?????



Truksta.
Aukstas homocisteinas,gali indikuoti mthfr geno pakitimas,kai organizmas tiesiog neisisavina b grupes vitaminu,tame tarpe ir folines.
Pas mane kazkodel B12 visada mazai(na bent paskutinius du metus),o mthfr geras.
Mazakraujyste?Gelezies irgi ne fontanai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 17 kovo 2010 - 00:04
QUOTE(euromergele @ 2010 03 16, 22:29)



g.gif idomu, kokiu burtu man duos antra karta unsure.gif ale kazkaip idomiai,. taip ir traukia i ta RRC, ir nelabai suprantu, ka ten daro ir ar tikrai sulauksiu rezultato... na, bet vis tiek reikia pabandyt. Ir tiket, kad tai padeda biggrin.gif
Atsakyti
Nu įdomiai čia viskas , euromergele, g.gif skaitau ir galvoju,kaip pas kokia burtininke jau pabuvojus ,ginekologė ir vaika numatė smile.gif nu valio ,kad tik išsipildytų bigsmile.gif nu vistiek reikės dar kartelį važiuot...smalsu darosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele1 @ 2010 03 17, 11:09)
Nu  įdomiai čia viskas , euromergele, g.gif skaitau ir galvoju,kaip pas kokia burtininke jau pabuvojus ,ginekologė ir vaika numatė smile.gif nu valio ,kad tik išsipildytų bigsmile.gif  nu vistiek reikės dar kartelį važiuot...smalsu darosi mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif na, as irgi labiau is smalsumo vazineju, aisku, su viltim, kad sita mistika pades biggrin.gif
Atsakyti