Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

QUOTE(Laimuze509 @ 2010 03 23, 21:49)
Na man atrodo, kad ne tas pats. Čia ima kraują mano atveju. O gydymas tai vienas tik - donoro leukocitų injekcijos...


g.gif tai cia irgi parodo persileidimo tikimybe?
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 03 24, 09:30)
g.gif  tai cia irgi parodo persileidimo tikimybe?


Tai ten kur rašiau apie sponaninių persileidimų imuninę diagnostiką tai šitas tyrimas daromas iš kraujo ir parodo apie persileidimų tikimybę
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2010 03 24, 10:22)
Tai ten kur rašiau apie sponaninių persileidimų imuninę diagnostiką tai šitas tyrimas daromas iš kraujo ir parodo apie persileidimų tikimybę


na aisku g.gif
man sis tyrimas sake, jog yra neigiamas po pirmo vizito ax.gif tai gal daugiau man jo nedarys, nes man tai ir neaktualu, nes mane tik panasiai nuo ketvirto nestumo menesio reik labai stebet unsure.gif
Atsakyti
niu....gavau VK spermos tyrima biggrin.gif stebuklas neivyko, ko ir reikejo tiketis.

Galiu parasyt palyginimus (normos vienodos):

VK - 36 mln/ml (RRC - 195 mln/ml)
VK - 59 mln/ml (RRC - 370,9 mln/ml)

VK:
A - 0%
B - 3%
CD - 97%
----
RRC:
A -0%
B - 12,3%
CD - 87,7%

RRC - leukocitu 1,9 mln., VK < 1 mln. (normos vienodos < 1 mln/ml)
RRC - agliutinacija yra (kaip sake del per didelio skaiciaus smile.gif), VK < 5% (norma <5%)

nu ir cia bepasakyt....... doh.gif

O va gydyma tai toki man siulo :

Мои комментарии к результатам:
1. Гомоцистеин в норме, поэтому на 1 месяц сделайте перерыв в приеме
фолиевой кислоты. Потом опять пейте по 1000 мкг в день.
2. Показатли иммунитета улучшились. Но в течение месяца принимайте
BioSelen+ Zink по 1 капсуле в день, 1 месяц.
3. Обязательно принимайте препараты железа. Купите FerroFolgamma ( в
упаковке 100) - принимайте по 1 таб 2 раза в день 50 дней.
4. В горле есть инфекция. Купите Citrosept в каплях. Позвоните, я скажу
как принимать.

У мужа спермограмма : улучшились некоторые показатели в сравнении с 2008
годом. До подсадки пусть принимает Tribestan А-Е по 1 таблетке 3 раза в
день. В Вильнюсе есть фирма Coral Club там купите Zink и пусть муж пьет
по 1 таблетке в день.
Иммунотерапия - план:
1. В мае в середине цикла ( строго не придерживаться) - 1-я иммунотерапия).
2. 2-я иммунотерапия - цикл июньский.
3. В тот день или за 1-2 дня до этого, когда будут брать яйцеклетки, еще
иммунотерапия, но лимфоциты донора.



Ar sakykit visoms neskaitant injekcijos pries punkcija reikia butinai dar 2 kartus vaziuot? Noreciau viena kart sutrumpint, ale nezinau kaip cia daryt...ar geriau daryt kaip ji cia raso? Patarsit gal kuri?


Keberioksht....a tu gal skype turi? pasikalbetumem ten, jeigu ne - parasyk i az savo meila smile.gif




Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 25, 12:42)

O va gydyma tai toki man siulo :

Мои комментарии к результатам:
1. Гомоцистеин в норме, поэтому на 1 месяц сделайте перерыв в приеме
фолиевой кислоты. Потом опять пейте по 1000 мкг в день.
2. Показатли иммунитета улучшились. Но в течение месяца  принимайте
BioSelen+ Zink по 1 капсуле в день, 1 месяц.
3. Обязательно принимайте препараты железа. Купите FerroFolgamma ( в
упаковке 100) - принимайте по 1 таб 2 раза в день 50 дней.
4. В горле есть инфекция. Купите Citrosept  в каплях. Позвоните, я скажу
как принимать.


Ar sakykit visoms neskaitant injekcijos pries punkcija reikia butinai dar 2 kartus vaziuot? Noreciau viena kart sutrumpint, ale nezinau kaip cia daryt...ar geriau daryt kaip ji cia raso? Patarsit gal kuri?
Keberioksht....a tu gal skype turi? pasikalbetumem ten, jeigu ne - parasyk i az savo meila smile.gif


man 4 punktas patiko thumbup.gif nes irgi taip pat parase kaip koki sudetinga reikala Позвоните, я скажу как принимать. biggrin.gif nes ta pati puikiai gali emeilu parasyt, ir man idomu, kodel ties siuo punktu apie Citrosept reik skambint, nes visu kitu tableciu vartojima paraso emeilu biggrin.gif

g.gif euromergele, as pastebejau, kad tu kazkaip itartinai nusiteikus pries ta RRC? g.gif ar cia tik taip atrodo...? unsure.gif nors as irgi kol kas nelabai suprantu, koks mano poziuris.

oi, man vis idomiau ir idomiau... laukiu antradienio vizito ir as... pareisim abi su Keberiokst su ispudziais biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Amade,gavau is rrc emaila su atsakymu,kad taip,pasiimciau visus tyrimu rezus biggrin.gif
Jauciu galvos,kad as visiska vistele,bet man vienodai,svarbu rami esu del laiko smile.gif
Atsakyti
nu.... pavyzdziai be abejones uzkrecia (cia turiu omeny zynaida), bet aklai tiketi viskuo arba betkuo..patirtis neleidzia, humoras man nesvetimas, tad pasishaipyt is to kas kiek itartina sioj vietoj irgi man patinka biggrin.gif Bet to musu problema kiek kitokia, nei Bikovos darbo specifika - kovoti su persileidimais, bet vel pries akis ir zynaidos pavyzdys... smile.gif
Aisku as itartinai nusiteikus, bet cia ne del visko, del tam tikru punktu, nes mano skepticizmas pasiteisino smile.gif bet tu injekciju vistiek vaziuosiu daryt, nes anush..... juoba vyras tiki tom injekcijom, tai valio 4u.gif

Cia kazkada viena mergiote paklause, kaip jauties...galvojau galvojau kaip apibudint ta savijauta ir nusprendziau....kazkas tarp po.uizmo ir veiksmo (atsiprasau uz issireiskima...) biggrin.gif


QUOTE(Amade @ 2010 03 25, 16:18)
g.gif euromergele,  as pastebejau, kad tu kazkaip itartinai nusiteikus pries ta RRC?  g.gif  ar cia tik taip atrodo...?  unsure.gif  nors as irgi kol kas nelabai suprantu, koks mano poziuris.



Nu as lauksiu jusu abieju gryzimo biggrin.gif kada vaziuojat?


dar man kausimas...ar vyro kraujo grupe turi kokios reiksmes, jeigu jis sirges gelta ir vistiek reikes donoro (personalo kaip supratot biggrin.gif ) injekciju ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 25 kovo 2010 - 16:38
Euromergele,nekibimas ir persileidimas gali buti del tos pacios priezasties-imuninio sutrikimo.Knygoje kuria turiu,pabrezta,kad jei berods 3 ivf neveiksmingi yra 100 proc garantija,kad neveiksmingi del imuninio atsako.
Taigi imuniteto slopinimas visai netokia bloga mintis pries sekanti ivf? ax.gif
Kiek suprantu tikrai ne pirmas,ar ne? ax.gif

Vaziuojam antradieni.Kazkaip idomiai gaunasi,vieni is LT,kiti is UK,susitikimas LV smile.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 25, 16:34)
* nu.... pavyzdziai be abejones uzkrecia (cia turiu omeny zynaida), bet aklai tiketi viskuo arba betkuo..patirtis neleidzia, humoras man nesvetimas, tad pasishaipyt is to kas kiek itartina sioj vietoj irgi man patinka  biggrin.gif Bet to musu problema kiek kitokia, nei Bikovos darbo specifika - kovoti su persileidimais, bet vel pries akis ir zynaidos pavyzdys... smile.gif
Aisku as itartinai nusiteikus, bet cia ne del visko, del tam tikru punktu, nes mano skepticizmas pasiteisino smile.gif bet tu injekciju vistiek vaziuosiu daryt, nes anush..... juoba vyras tiki tom injekcijom, tai valio  4u.gif

**Cia kazkada viena mergiote paklause, kaip jauties...galvojau galvojau kaip apibudint ta savijauta ir nusprendziau....kazkas tarp po.uizmo ir veiksmo (atsiprasau uz issireiskima...)  biggrin.gif
***Nu as lauksiu jusu abieju gryzimo  biggrin.gif  kada vaziuojat?



* nu as irgi, pavyzdziai uzkrecia, Bykova irgi taip ramiai sake, kad yra padejus ne vienai porai kaip mes... ax.gif pasisaipyt man irgi patinka, nes jau kas daugiau belieka... o smalsumas ir noras kazka daryt nugali...

** drinks_cheers.gif ta busena turbut visoms pazistama... tik kad manes kazkaip nieks nekamantineja siais klausimais g.gif biggrin.gif arba nedrista, arba itaria, kad galiu ka nors nepadoriai-nemandagiai atsakyt cool.gif

*** mes su Keberiokst lekiam antradieni thumbup.gif grisim kartu, tai bent idomi kelione bus 4u.gif diskutuosim turbut, ka kuriai sake lotuliukas.gif
Atsakyti
mano bus jau 6 IVF (ICSI, nu dabar IMSI). Nieko nesakau, del to kad nekibimas ir persileidimas -imuniteto gali buti reikalas, viskas OK. del to ir tas injekcijas darysiu bet kokiu atveju. Bet pas mus problema didziausia, kad nustoja didzioji dalis embrionu vystytis dar iki ikelimo i gimda, o tie kurie vystosi..tai vystosi labai letai.
Kas del imuniteo slopinimo, man yra dare IVF su dexametazonu, bet situacija nesikeite. Ir dar...Bikova juk stiprina imunineta, o ne ji silpnina, ji netgi pasake man per si IVF negerti dexametazono, kuris slopina imunine sistema, o tokia schema man zydas paskyre...tai vat dar dilema kaip cia daryt....
Bet kokiu atveju planas jau sustatytas, datos apskaiciuotos ir uzsimerkus pries skeptiskus kitus RRC dalykus vistiek vaziuosiu smile.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 25, 17:46)
Euromergele,nekibimas ir persileidimas gali buti del tos pacios priezasties-imuninio sutrikimo....

Vaziuojam antradieni.Kazkaip idomiai gaunasi,vieni is LT,kiti is UK,susitikimas LV  smile.gif


aha...fainai jus cia susitiksit - bus senatvej ka atsimint biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 25, 16:30)
aha...fainai jus cia susitiksit - bus senatvej ka atsimint  biggrin.gif  wub.gif


Ir vaikams ka papasakot biggrin.gif


O ka del kiausialasciu patys gydytojai sako?Is esmes jei prastos kiausialastes kaltos,tai visus kitus rodiklius gali gerint negerines,vistiek jos prastos bus.
Bet ar jos visos tokios ar tik dalis?Gal su geresnem ir pasitelkus visa kita pagalba,kad nebutu jokiu imanomu sutrukdymu ir iseis laukiamo rezultato pasiekt?
Tikrai vaziuociau i RRC,kad nebutu veliau kibimas,bet neprikibimas del kokio imuniteto.Jau geriau daryt viska kas imanoma.Gal ir nezinosi kas pades,bet svarbu,kad pades.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 25, 18:30)
mano bus jau 6 IVF (ICSI, nu dabar IMSI). Nieko nesakau, del to kad nekibimas ir persileidimas -imuniteto gali buti reikalas, viskas OK. del to ir tas injekcijas darysiu bet kokiu atveju. Bet pas mus problema didziausia, kad nustoja didzioji dalis embrionu vystytis dar iki ikelimo i gimda, o tie kurie vystosi..tai vystosi labai letai.



Atsiprasau kad isiterpiu, bet man idomu ar tuos visus 6 IVF dareisi vienoje klinikoje? Man gine aiskino kad kartais buna ne embrionu 'kalte', o terpes kurioje jie auginami - vieniems ji tinka, kitiems ne. Na bet tikiu kad ir tai jau issiaiskinai.. rolleyes.gif
Atsakyti