Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

QUOTE(Amade @ 2010 04 10, 12:23)
g.gif  tai jei cia toks progesteronas antroj ciklo pusej, tai kiek pamenu, tai reiskia, jog tau ovuliacija ivykus  mirksiukas.gif

Ačių už ats. 4u.gif
Atsakyti
yahoo.gif pagaliau gavau laiska is Bykovos yahoo.gif
"Результаты исследования все в норме, кроме кальция. Купите комплекс
витаминов+минералы для женщин ( женская формула). Пейте 1 месяц."

Eisiu vakare paanalizuot, nes maciau, kad keliose vietose yra sauktuku prideta - Monociti - 1.00 (norma 3.00-11.00) g.gif
Ir net Homocisteinas normos ribose thumbup.gif
Papildyta:
o tie eozinofilai (kur rodo alergijas) si karta jau normos ribose g.gif o pirma karta buvo gal 5 kartus virsije normas unsure.gif
Atsakyti
As jau kai pamaciau,kad parasei,pagalvojau,kad vel atsakymu negavai.Bet butu jau virsune doh.gif

Tie monociti ir pas mane uzzymeti,tik nesupratau kodel mano atsakymas procentine israiska 6.2 % kai norma 2.00-11.00 Nu gal cia siaip,klaida.

Del alergenu parodymu,del eozinofilu nieko konkretaus nezinau,bet IgE gali keistis greitai,jei uzvalgei ka nors alergisko ar namie primerkta geliu,kurioms alergiskas,tai ige rodiklis gali buti labai aukstas,desimtimis tukstanciu skaiciuojamas.Ir atvirsksciai gali buti normaliausias jei nevartojai jokio alergeno,beje gyvuoja tam antikuniai 2.5 paros.
Tai gal ir su eozinofilais tais kazkas panasaus? g.gif
Man ju netyre.

Tai sveikinu su gerais rezais 4u.gif Puiki pradzia puse darbo mirksiukas.gif
Kokie tolimesni planai?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 12, 12:21)
As jau kai pamaciau,kad parasei,pagalvojau,kad vel atsakymu negavai.Bet butu jau virsune  doh.gif

Tie monociti ir pas mane uzzymeti,tik nesupratau kodel mano atsakymas procentine israiska 6.2 %  kai norma 2.00-11.00 Nu gal cia siaip,klaida.

Del alergenu parodymu,del eozinofilu nieko konkretaus nezinau,bet IgE gali keistis greitai,jei uzvalgei ka nors alergisko ar namie primerkta geliu,kurioms alergiskas,tai ige rodiklis gali buti labai aukstas,desimtimis tukstanciu skaiciuojamas.Ir atvirsksciai gali buti normaliausias jei nevartojai jokio alergeno,beje gyvuoja tam antikuniai 2.5 paros.
Tai gal ir su eozinofilais tais kazkas panasaus? g.gif
Man ju netyre.

Tai sveikinu su gerais rezais  4u.gif Puiki pradzia puse darbo  mirksiukas.gif
Kokie tolimesni planai?


as dar jai nusiunciau "padekos" laiska su klausimu ar tie sumazeje monocitai ir stabinkodolainie (????) nieko baisaus ax.gif
Ir va, ka tik ikrito ats: Не волнуйтесь! Все после лечения нормализуется. thumbup.gif
Atsakyti
Keberioks, beje tu buvai nulekus iki Embrions klinikos egl.lv labaratorijoj pasidaryti tyrimu? norejau paklausti, ar paprasei, kad atsakymus tau i emaila atsiustu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 12 balandžio 2010 - 12:58
QUOTE(RositaK @ 2010 04 12, 11:55)
Keberioks, beje tu buvai nulekus iki Embrions klinikos pasidaryti tyrimu? norejau paklausti, ar paprasei, kad atsakymus tau i emaila atsiustu?  ax.gif



atsiunte ir labai greitai,jau ta pacia diena vakare buvau gavus.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 12, 13:58)
atsiunte ir labai greitai,jau ta pacia diena vakare buvau gavus.

aciu 4u.gif
na, matyt atsakymai priklauso nuo to, koki tyrima daraisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 04 12, 12:01)
aciu  4u.gif
na, matyt atsakymai priklauso nuo to, koki tyrima daraisi  smile.gif


As ta imunostatus dariausi.O ka,tau neateina ju atsakymai?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 12, 14:04)
As ta imunostatus dariausi.O ka,tau neateina ju atsakymai?

klausiu delto, jog visad egl dariausi su Treijso zinia, nu ka jis paskirdavo, ale dabar galvoju pati noriu kai ka pasitikrinti ax.gif tai ir klausiu ar emaila pasakius atsiuncia i ji ats ax.gif 4u.gif
Atsakyti
ai, Keberiokst, o tai pas tave rado tu kileriu ar ne? g.gif arba as praleidau, arba nerasei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 04 12, 12:11)
ai, Keberiokst, o tai pas tave rado tu kileriu ar ne?  g.gif  arba as praleidau, arba nerasei  ax.gif



Nerado.As jau tikejausi,kad tyrimeliai bus nesvietiskai iseje is normu.O viskas pasirodo tvarkingai normose,ir per viduriuka.Is tikruju labai labai nustebau.Tai buvo vienas is dvieju faktoriu logiskai paaiskinanciu mano nesekmes,dabar lieka tik vienas -kiausintakiai.Net nezinau as pas Bikova reiketu man vazinetis ar nelabai.Ta prasme del injekciju pries ir po pastojimo.Faktiskai ji man tik inkstus ir slapimo sistema liepe ziuret,anot jos uzdegimas sedi.Su kuom ir nesiginciju,nes sysioju ilga laika taip daznai,kad buvau pagalvojus wc ir pagalve nusinest.Kam gaist laika lakstant,pamiegot gal ir ten galima smile.gif Ai,dar kelias bakterijas gydytis,nu jas issigydzius idomu ka siulys veikti toliau.
Imuninej temelej sukeliau kileriu ats,paziurek ten,labai jau tingiu cia type'int per nauja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 12 balandžio 2010 - 13:22
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 12, 13:20)
Nerado.As jau tikejausi,kad tyrimeliai bus nesvietiskai iseje is normu.O viskas pasirodo tvarkingai normose,ir per viduriuka.Is tikruju labai labai nustebau.Tai buvo vienas is dvieju faktoriu logiskai paaiskinanciu mano nesekmes,dabar lieka tik vienas -kiausintakiai.Net nezinau as pas Bikova reiketu man vazinetis ar nelabai.Ta prasme del injekciju pries ir po pastojimo.Faktiskai ji man tik inkstus ir slapimo sistema liepe ziuret,anot jos uzdegimas sedi.Su kuom ir nesiginciju,nes sysioju ilga laika taip daznai,kad buvau pagalvojus wc ir pagalve nusinest.Kam gaist laika lakstant,pamiegot gal ir ten galima  smile.gif Ai,dar kelias bakterijas gydytis,nu jas issigydzius idomu ka siulys veikti toliau.
Imuninej temelej sukeliau kileriu ats,paziurek ten,labai jau tingiu cia type'int per nauja  ax.gif


aha... bent jau siaureja ieskomu problemu sritys ax.gif g.gif o tai del kiausintakiu, ka galima daryt? g.gif jei tarkim juos pasalint, tai kaip ir nebelieka rizikos negimdiniam nestumui? ar kaip dar galima sprest ne taip drastiskai problemas? unsure.gif
O as ryt varau i pirma akupunktura biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 12 balandžio 2010 - 13:31