Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
griffin
gal zinote atsiliepimu apue grupe Sunny is Kauno? g.gif
Soffyyy
QUOTE(Hottea @ 2010 03 05, 09:15)
Kaip idomiai, nes su kita nare susirasiau ir sake, jog ju kaina 2000 uz programa g.gif  Aciu uz atsakyma smile.gif

O gal atsiras, pas ka jie grojo sventeje? Senesnese temose tai puikus atsiliepimai g.gif
*

"Programa" ir "vestuvių vakaras" stiprokai skiriasi laiku ir tam tikromis kitomis ypatybėmis smile.gif

O mes savo vestuvių vakarui (1d.) pasirinkome grupę "Presto", nes:
1) prie visos muzikos, dar ir praveda vakarą - žaidimai, tostai ir pan.
2) man asmeniškai jų balsai ausiai tikrai malonūs;
3) moka taktiškai ir tikrai juokingai visus "palazdavoti" biggrin.gif ;
Be to jau išbandyti net trejose mūsų draugų vestuvėse - nei mes, kaip svečiai, nei jaunieji nenusivylė smile.gif
Kainytė 2500 lt (vienam vakarui)
Hottea
Mums tereiketu mazdaug 4 val. foninio pagrojimo, kol sveciai valgys restorane ir gers vyna terasoje smile.gif Jokiu blevyzgu ir klumpakojo.

Beje, apie "presto" labai priestaringi pasisakymai g.gif

mikaliuke
2007 08 03, 06:46
sveiki,negaliu tyleti apie grupe PRESTO,antrakart buvau ju grojamose vestuvese,bet stiliukas ju nesikeicia...gal ismones,kalbu ir atrakciju jiems uztenka.Bet viskas persunkta cinizmu ir chamizmu,tyciojasi is visu sveciu,po komentaro butinai seka replikele...ju arogancija atstovauja vakarykscius pakaunes berniukus. schmoll.gif cia pastebejimai blaiviai zvelgiant is vestuvininku tarpo .Moteriskas vokalas angliskai kiek apglaisto netasytus juokelius.Nuosirdziai berniukams linkim sveikos savikritikos ir meiles darbui,ne tik uzdarbiui
mildzike
sveikos visos, gal kas girdejot apie grupe staigmena is alytaus?kaip jie dainuoja, ar padeda vesti pirsliams vakara?
sirdele1983
sveikos , o kodel niekas apie DJ'us nerasote ? labai prasau , jei kas ka zinote apie juos ,pasidalinkit patirtimi ir atsiliepimais . 4u.gif
Tigrine007
blush2.gif Sveikutes, gal kuri zinot neblogu muzikantu Dzukijoj iki 1200Lt
buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vestuves jau neuzilgo o nieko doro neradom doh.gif
olerton
Sveikos merginos! musu vestuvese grojo grupe is Kauno "frank orchestra"-likom tikrai maloniai nustebinti ir muzikavomo kokybe,poziuriu i darba ir padoria kaina :)jei noretumete kontaktu-parasykit i az.Sekmes! smile.gif
InGutti
QUOTE(mazge123 @ 2009 12 15, 00:44)
galiu rekomenduoti savo muzikantus (pas mane vestuvese grojo). kiek tikslei kainuoja nezinau, reiktu pasiziuret kaskur turejau uzsirasius. jie yra is vievio, groja visoi lt. praveda su visom tradicijom, jei reik gali tik dainuot ir grot, jei reik viska pravesti arba kaip pas mus dare labai bendradarbiavo su pirsliais nes jie labai bijojo. per kiekviena atsistojima nuo stalo susitardavo ka daris ka snekes ka zais iki kito atsistojimo. na tikrai nuomone apie juos tik labai gera. jei reik kontaktu tai i AŽ
*

Labuka smile.gif gal galetum pasidalinti muzikantu kontaktais? Aciukas! ax.gif
gudragalvė
sveikutės, ieškom muzikantų vestuvėms (mišrioms), susidomėjom bremenais. Gal kuri girdėjot ką nors apie juos, ar dalyvavot jų vedamose vestuvėse?
*Bruknee*
QUOTE(Agneliuke @ 2010 02 23, 15:33)
Mes irgi Pralgauska uzsisakem  thumbup.gif Man jis irgi pasirode labai malonus ir ismanantis savo darba zmogus. O dar kolege rekomendavo, nes pazistamas ir ji dalyvavus 2jose vestuvese, kur jie grojo, tai sake, labai patiko.
Kada jusu vestuves? O jus pasirasinejot sutarti?
*

mes sutarti pasirasem smile.gif nes prisiskaicius kazkaip baisu, plius mes ne LT ir susitikti negalejome ax.gif vat man tik idomu keliese jie pas jus pazadejo groti blush2.gif nes kazkaip perverciau ta musu sutartele ir neradau niekur to pazymeta doh.gif siaip per susirasinejima minejo lyg ir du tiris tai vat dabar ir idomu pasidare tai keliese jie dazniausiai groja blush2.gif
safranas
sveikos visos planuojancios,
kadangi dar pries gera pusmeti pati cia skaitineau kasdien ieskodama paciu paciausiu muzikantu, dabar galiu pasidalinti su jumis savo patirtimi. Savo sventei norejom tradiciniu muzikantu su isleidimu is namu ir su uzstales dainom vakarineje dalyje. Buvom susitike su siam forume mineta grupe Credo. Siaip pasirode neblogi muzikantai, bet nelabai patiko man tas vyriskis kaip zmogus. Pasirode kazkoks pasikeles, tai nusprendem nesinaudoti jus paslaugomis.
Apskmbinom pagal daugybe skelbimu, kai kur pakeldavo rageli vos liezuvi apverciantis "muzikantas". Ir visai netycia radom muzikantus pasivadinusius Genuja. Dainuoja vyras su zmona. Per pirma susitikima gyvai padainavo ir parode ka mokam. Tad ir sutarem su jais. Po to kiek info beieskojau apie juos - nieko beveik neradau, tai siek tiek baugu buvo kad neuzsirautume. Bet galiu pasakyti kad viskas buvo labai gerai. Ten dainuoja vyras su zmona. ta moteris kupina visokiu ideju, ir tikrai labai originaliu smile.gif padejo musu pirsliams pasiruosti. Zinoma buvo siokiu tokiu mini nesklandumu, bet kai viskas ok tai ir pasimirsta smile.gif
Taigi, galiu tikrai rekomenduoti - ir svente suorganizuoti, ir praves, ir padainuos.
2rasa5
QUOTE(*Bruknee* @ 2010 03 15, 13:40)
mes sutarti pasirasem  smile.gif  nes prisiskaicius kazkaip baisu, plius mes ne LT ir susitikti negalejome  ax.gif  vat man tik idomu keliese jie pas jus pazadejo groti blush2.gif nes kazkaip perverciau ta musu sutartele ir neradau niekur to pazymeta doh.gif  siaip per susirasinejima minejo lyg ir du tiris tai vat dabar ir idomu pasidare tai keliese jie dazniausiai groja  blush2.gif
*

Sveika, pas mus sake gros dviese smile.gif
Leilita
Sveikos, o gal pas ka nors grojo ar kazka girdejote apie Kestuti is Raseiniu? Groja kartu su zmona atrodo. Labai reikia info
sona'a
sveikos merginos, labai noreciau info apie DJ'us vestuvese, nieko negaliu rasti schmoll.gif o muzikantu kur pagrindiniai zodziai ''pakelk stiklely ir parodyk dugnely'' kaip ir nesinori doh.gif
solo
QUOTE(sona'a @ 2010 03 17, 19:51)
sveikos merginos, labai noreciau info apie DJ'us vestuvese, nieko negaliu rasti  schmoll.gif  o muzikantu kur pagrindiniai zodziai ''pakelk stiklely ir parodyk dugnely'' kaip ir nesinori  doh.gif
*

yra atskira tema apie dj.
marazma
Skambinkit dar mg international,gal uzsieme buvo 868708892 ir 865069687,sekmes mirksiukas.gif
Toga
QUOTE(safranas @ 2010 03 16, 18:57)
sveikos visos planuojancios,
kadangi dar pries gera pusmeti pati cia skaitineau kasdien ieskodama paciu paciausiu muzikantu, dabar galiu pasidalinti su jumis savo patirtimi. Savo sventei norejom tradiciniu muzikantu su isleidimu is namu ir su uzstales dainom vakarineje dalyje. Buvom susitike su siam forume mineta grupe Credo. Siaip pasirode neblogi muzikantai, bet nelabai patiko man tas vyriskis kaip zmogus. Pasirode kazkoks pasikeles, tai nusprendem nesinaudoti jus paslaugomis.
Apskmbinom pagal daugybe skelbimu, kai kur pakeldavo rageli vos liezuvi apverciantis "muzikantas". Ir visai netycia radom muzikantus pasivadinusius Genuja. Dainuoja vyras su zmona. Per pirma susitikima gyvai padainavo ir parode ka mokam. Tad ir sutarem su jais. Po to kiek info beieskojau apie juos - nieko beveik neradau, tai siek tiek baugu buvo kad neuzsirautume. Bet galiu pasakyti kad viskas buvo labai gerai. Ten dainuoja vyras su zmona. ta moteris kupina visokiu ideju, ir tikrai labai originaliu smile.gif padejo musu pirsliams pasiruosti. Zinoma buvo siokiu tokiu mini nesklandumu, bet kai viskas ok tai ir pasimirsta smile.gif
Taigi, galiu tikrai rekomenduoti - ir svente suorganizuoti, ir praves, ir padainuos.
*

O gal galėtum ir kontaktus pasakyt? smile.gif
Gal kur nors jų ir paklausyt galima, ar kokį įrašą pažiūrėt?
Stebukle23
Labas

Stai mano atradimai:

1. METRONOMAS Kaina 1400lt su programa.Groja pagrinde popsa iviriomis kalbomis. 6 -7val. Padeda vesti. 1400 Lt

2. BELKANTO Pradeda grot ir vest vakarą nuo jaunųjų sugrįžimo iki galo. 1500 Lt

3. Black4 Kaina: 2500 - 3500 Lt. Reikia derinti viska atskirai. I kaina iskaiciuojamas profesionalus vedantysis!!!!

4. "Dreams" - Vakaro neveda. Kaina 3500 lt.

5. ILEX - vakaro kaina ( 19-02) 2500 Lt. (Man super:)

6. MALONIAI - 1300 Lt 6 val.

7. "SIMPLEY" - groja nerealiai, pasiklausykite "www.vestuviumuzikantai.lt" - 4000 Lt 4 val (pries ir po DJ"

8. PRESTO - 3000 Lt (nenurode kiek laiko groja)

9. ATAS (mantas.tenore@gmail.com), labai malonus, nuosirdus zmogus, kaina 1000 Lt, neskaiciuojamas laikas.

Musu favoritas kol kas "2ETAS" - 9 val - 2000 Lt, - praveda vakara. Jei kam nors teko juos matyti ir girdeti prasau pasakykit...
Giedruliuke
Sveikos 4u.gif
neseku visos temos, bet iškilo toks klausimėlis g.gif ar Jūs sudarinėjate kokias sutartis su muzikantais ( na kad jie butent gros jūsų vestuvėse, kad gros tiek kiek sako, kad "nepaves" ir t.t.)? ar duodate avansą? ir ar rašote kokį raštelį kad davėte avansą? blush2.gif
indre*
QUOTE(Kamane23 @ 2009 12 27, 23:18)
smile.gif Sveikutes smile.gif  gal kas galite padeti? gal zinote koki nebrangu muzikanta kaune??? Vestuves jau uz menesio, visu kainos kosmines, nezinau ka daryti.... Uzsisakiau grupe Laurai, bet viena forumiete parase, kad ji tragiska, neturiu daug laiko, ir nebezinau ka daryti... Buciau labai dekinga jei kas parekomenduotu koki nebrangu  muzikanta. Is anksto labai dekui smile.gif
*

Sveiki, labai gaila, kad pries uzsisakant neperskaiciau visos temos doh.gif
uzsisakem "laurai" Valdas Laurikietis, buvo dviese, kaina gal ir nedidele, bet neverti net tiek... schmoll.gif
pertraukeles daro gal kas pusvalandi jeigu ne dazniau, paprasius kokios nors dainos, nieko neturi, dainos visai neparinktos, bande kazka dar sneket (juokaut), kalbint zmones, bet geriau jau net nebutu bandes, jau net nekalbu apie balsus doh.gif Tikrai nepatariu, jeigu nenorit sugadintos sventes mirksiukas.gif

p.s. visa laime, kad samdem tik "siaip baliuje" kad butu linksmiau, nes jeigu butu vestuves, tikriausiai buciau isvijusi lauk juos lotuliukas.gif
xernesta
Sveikutes, 4u.gif noreciau sulaukti Jusu nuomones, patarimo smile.gif
Labai sunku apsispresti ka rinkti vestuvems galvojame siuos variantus: Muzikantai, vedejas+muzikantai, vedejas+DJ, DJ, vedejas+16HZ, 16HZ.
Beda ta, kad esame dalyvave vestuvese kur buvo muzikantai ir vedantieji viename. Tad net neisivaizduojame, kaip veda vedejas, ar groja dj vestuvese g.gif o gal ir grupes noretusi, tik idomu kiek kainuoja g.gif
GELDELĖ
QUOTE(xernesta @ 2010 03 28, 16:14)
Sveikutes,  4u.gif noreciau sulaukti Jusu nuomones, patarimo smile.gif
Labai sunku apsispresti ka rinkti vestuvems galvojame siuos variantus: Muzikantai, vedejas+muzikantai, vedejas+DJ, DJ, vedejas+16HZ, 16HZ.
Beda ta, kad esame dalyvave vestuvese kur buvo muzikantai ir vedantieji viename. Tad net neisivaizduojame, kaip veda vedejas, ar groja dj vestuvese  g.gif  o gal ir grupes noretusi, tik idomu kiek kainuoja  g.gif
*

Nenoriu nugąsdinti, bet aš tai 16Hz nesikiesčiau į vestuves. Prieš 5 metus jie "grojo ir dainavo" draugų vestuvėse. Gali upasakyti, kad didžiąją laiko daį jie leido savo CD ir išėję į kitą salę žaidė bilijardą. Tai už kompakto pagrojimą tiek tūkstantėlių pakloti, manau, per didelė prabanga. Na nebent ji pasikeitė ir pradėjo pagarbiau elgtis su savo klientais - klausytojais.
reider
na 16hz tikrai neverti tu pinigu teko dalyvauti vestuvese kur jie grojo, tai jie pagrodavo 5 dainas ir pusvalandi eidavo sau, ir kai jau visa publika pradejo selti jie viska susirinko ir isvyko, pas mano pusesere vasara grojo labai faini muzikantai groja ir dviese ir vienas ir kaina nedidele o dirba laiko neskaiciuodami.jei kam reiks kontaktu i az. smile.gif
DIDIeuforija
o man tie tradiciniai muzikantai nelabai.
Va jeigu kazkas abejoja radau trumpa uz ir pries straipsneli
http://svenciantiems.blogas.lt/vestuviu-mu...ir-djus-11.html
Vaivulka7
QUOTE(DIDIeuforija @ 2010 03 29, 17:39)
o man tie tradiciniai muzikantai nelabai.
Va jeigu kazkas abejoja radau trumpa uz ir pries straipsneli
http://svenciantiems.blogas.lt/vestuviu-mu...ir-djus-11.html
*

hihihi.gif koks nereklaminis neutralus straipsniukas
Katata
pas mus vestuvese gros CREDO nors dabar jau jie taip nesivadina tik vardais. buvom draugu vestuvese kai jie dainavo tai buvo super thumbup.gif tad laukiu nesulaukiu savo vestuviu nes muzikantai bus super bigsmile.gif kazkas rase kad pasikeles tas vyrukas, man taip nepasirode tikrai labai fainas draugiskas vyrukas ir nuolaidele mum pritaike ax.gif ir pades pravesti vestuves nes mes kaip ir pirsliu neturesim blush2.gif tad laukiam savosios dieneles drinks_cheers.gif
cerina
QUOTE(Katata @ 2010 03 29, 23:54)
pas mus vestuvese gros CREDO nors dabar jau jie taip nesivadina tik vardais. buvom draugu vestuvese kai jie dainavo tai buvo super  thumbup.gif  tad laukiu nesulaukiu savo vestuviu nes muzikantai bus super bigsmile.gif  kazkas rase kad pasikeles tas vyrukas, man taip nepasirode tikrai labai fainas draugiskas vyrukas ir nuolaidele mum pritaike  ax.gif ir pades pravesti vestuves nes mes kaip ir pirsliu neturesim  blush2.gif  tad laukiam savosios dieneles drinks_cheers.gif
*

kiekvienam kito pasikelimo lygis ,pagal asmenini pasikelimo lygi matuojamas rolleyes.gif
Pasaulisgrazus
Sitie muzikantai uztikrintai dirba savo darba : grupe HotMamazz
www.hotmamazz.lt
Ir ne tik Latin stiliumi groja. Gal kam ir pagelbejau smile.gif Sekmes 4u.gif
Skaidrute :)
Mergaites, kas dar ka girdejo apie grupe "2etas"?arba vyrukus is Kauno muzikinio teatro? man jau galva sukas nuo ju visu g.gif ..o blogiausia, kad tie, kurie artodo patys tinkamiausi deja jau uzimti ax.gif
Agne1983
Labas merginos, Gal kas gali paskyti ka apie grupe Retro? Kur ju muzikos butu galima pasiklausyti nes internete nieko nerandu. aciukas
Tiesta
sveikos merginos, gal ka girdejote apie Vida ir Birute Virbickus is Siauliu. Jie groja ir praveda vestuves. gal teko girdeti kokiu atsiliepimu???
Aciu 4u.gif

prada666
Sveikos merginos 4u.gif norėčiau paklausti, gal kuri girdėjote ar buvote susidūrusios su muzikantais (grupe) S&S ? Užsisakėme juos vestuvėms be jokių rekomendacijų ir dabar baisu ar nepaskubėjome ax.gif
safranas
QUOTE(Tigrine007 @ 2010 03 12, 17:01)
blush2.gif  Sveikutes, gal kuri zinot neblogu muzikantu Dzukijoj iki 1200Lt
buciau labai dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Sveika, pabandyk paklausti:www.genuja.lt.Ten viska organizuoja tokia Lina.Moteris -su fantazija smile.gif
Giedruliuke
QUOTE(Tigrine007 @ 2010 03 12, 16:01)
blush2.gif  Sveikutes, gal kuri zinot neblogu muzikantu Dzukijoj iki 1200Lt
buciau labai dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Pas vienus draugus buvo visai nieko muzikantai iš dzūkijos ir man rodos panašiai prašo,man asmeniškai jie patiko...ir dainos geros, ir visi šoko ir dainavo žodžiu super buvo smile.gif Jei norėsi kontaktų parašyk į až mirksiukas.gif
Dzetazeta
Laba,

neapsisprendziu kuria grupe issirinkti Mili ar Sala? skaiciau forume kad geri, bet noretusi daugiau informacijos, dainas ju puslapyje girdziu, bet kaip vedejais ir t.t.... gal turite koki dar neissakyta komentara... ax.gif
mausiuke
Sveikos
ir aš ieškau muziantų geriau saksofono , vakarienės metu , gal kas galite ką nors rekomenduoti ...AČIŪ
ilona_78
o gal kuri uzsisakinejote siai vasarai grupe "Maloniai", neradau jokiu atsiliepimu... g.gif
beneciuju
QUOTE(mausiuke @ 2010 04 09, 23:12)
Sveikos
  ir aš ieškau muziantų geriau saksofono , vakarienės metu , gal kas galite ką nors rekomenduoti ...AČIŪ
*

saksofono negaliu rekomenduoti, bet jei reikia styginiu ( smuiko ar violonceles) ar net viso styginiu kvarteto (vakarienes metu thumbup.gif skamba) tai galiu suorganizuot:)
lyrika
sveiki,

gal kartais zinot Kaune kokius muzikantus, geriausiu, jeigu butu kokie studentai ar siaip megejai. reiktu porai valandu per vestuves kad pagrotu ar tai smuiku, ar saksofonu, ar akordeonu kokias prancuziskas jaukias melodijas.
Geltonazuvis
QUOTE(safranas @ 2010 04 01, 01:36)
Sveika, pabandyk paklausti:www.genuja.lt.Ten viska organizuoja tokia Lina.Moteris -su fantazija smile.gif
*

Safranai, o gal kaina galetum parasyti? Kiek jie nori uz viena vakara, kokias 8 valandas?
inariux
Sveikos mergaites,

As taip pat ieskau muzikantu. Visa sia temuta perskaiciau, bet nieko neradau apie muzikanta Alvyda is Čekiškės. Jie groja dviese. Gal kuriai teko susidurti su jais?
Buciu dekinga uz bet kokia info. 4u.gif mirksiukas.gif
rrutele
O mes issirinkom savo vestuveme klaipediecius 3 apelsinus ax.gif Tikiuos nenuvils... Gal kas turi kokiu atsiliepimu apie juos? smile.gif
egliux2184
o jei ne paslaptis kiek mokesite? ir vienai ar 2 dienoms? g.gif
rrutele
Musu vestuves bus 1 diena. tai uz 1700 4u.gif
Buvau ju paklausyt Skandale, tai man labai thumbup.gif Muzika, kokios ir norejau smile.gif
tomciux
Sveikos

Gal kas žinote gerus muzikantus Panevežyje?
Skambinausi pagal www.visimuzikantai.lt grupei Adrija ir Astai su Vidu, tai abu praso po 1500 Lt, bet ar niekas negirdejote apie juos, nesinoretu per vestuves rizikuoti
Iš šio forumo radau kontaktus Egidijaus Janausko, daugelio išgirta, tik jis jau daugiau prašo... Ką Jūs patarsite
egliux2184
Musu vestuves bus 1 diena. tai uz 1700
Buvau ju paklausyt Skandale, tai man labai Muzika, kokios ir norejau
o jie tik groja ar ir praves jusu vestuves? ax.gif
rrutele
QUOTE(egliux2184 @ 2010 04 15, 14:21)
Musu vestuves bus 1 diena. tai uz 1700 
Buvau ju paklausyt Skandale, tai man labai  Muzika, kokios ir norejau 
o jie tik groja ar ir praves jusu vestuves?  ax.gif
*

Jie neveda vestuviu... Tai jie net i sutarti itraukia ax.gif
Bet mums ir nelabai reikia, nes vedimas bus minimalus... Tikiuosi sese tai padarys biggrin.gif
egliux2184
vadinasi man jie netinka verysad.gif
Tiesta
Sveikos esamos ir busimos nuotakos smile.gif
GAL KA GALETUMETE PASAKYTI APIE GRUPE CHEMIJA?
labai reikia atsiliepimu, Ačiū.
Hottea
Gal turite atsiliepimu apie grupe "Tautieciai"? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.