Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

QUOTE(Agneliuke @ 2010 02 23, 23:33)
Na mes irgi nepasirasinejom, nes kaip ir per pazistamus, nors aisku, tai ne garantas, bet butent, sake, kad uzsakymu pakanka, vieni per kitus suzino, tai tikrai nenoretu terst vardo. O tu esi gyvai girdejus kaip dainuoja? Musu vestuves liepos 17 d, tai pasipasakok butinai ispudzius... linkiu, kad linksmai praeitu svente  mirksiukas.gif

Būtinai pasipasakosiu drinks_cheers.gif ne negirdėjau kaip jie gyvai dainuoja, bet pagal įrasus man labai patiko. smile.gif
Atsakyti

Mes uzsisakeme Dreams'us savo sventei smile.gif Buvome nuvaziave pas juos i namus pasneketi, ziurejome video is keletos vestuviu. Niu mums patiko smile.gif Nes nenorejom tradiciniu vestuviu muzikantu... Norejosi grupes, kad ir vokalas geras butas, ir gitara, ir kox bugniukas... biggrin.gif Kam idomu Tel: 8 615 13 908 (Gintaras); gintaras.dreams@gmail.com Nori 3500lt uz vakara smile.gif Kiek teko girdeti, jie kainas pamuse... Kazkada, gerais laikais, jie i vestuves neidavo be 5000-6000 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(RRauDonAA @ 2010 02 12, 01:24)
Sveikutes. norejau pasiteirauti, gal kas ka zinot apie grupe turne?
mes jau juos kaip ir uzsisakem, nes patare vestuviu vedejas.  blink.gif  internete siek tiek yra ju dainu. atrodo, lyg ir normaliai. tik idomu, kaip jie groja gyvai. ar nenusidainuoja.  unsure.gif
jei kuri ka zino, busiu labai dekinga uz info.



Labas,
Mes taip pat savo vestuvems uzsisakem sia grupe smile.gif o kada jusu svente? nes atsiliepiemu nelabai radom forume, nors musu vedejas taip pat juos pagyre sake, kad geri smile.gif beto patiko tai ka isgirdom ju psl, tai surizikavom blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiliuxxx: 24 vasario 2010 - 16:54
QUOTE(ketana @ 2010 02 23, 17:59)
Sveiki,
gal kas zinot muzikantu kontaktus is Kybartu (lyg ir )? Grojo keturiese:trys vyrai ir panele. Girdejau darbovietes baliuj, bet deja neturiu kontaktu. O gal kas Žentu kontaktus turi, labai jau man jie patinka  biggrin.gif

Papildyta:
Mes taip pat mastem apie 16Hz, bet kad musu biudzetas tiek neisnese  verysad.gif


Idomu, o kiek 16Hz ima uz vakara? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ketana @ 2010 02 23, 16:59)
Sveiki,
gal kas zinot muzikantu kontaktus is Kybartu (lyg ir )? Grojo keturiese:trys vyrai ir panele. Girdejau darbovietes baliuj, bet deja neturiu kontaktu. O gal kas Žentu kontaktus turi, labai jau man jie patinka  biggrin.gif

Papildyta:
Mes taip pat mastem apie 16Hz, bet kad musu biudzetas tiek neisnese  verysad.gif

labukas,
turiu zentu kontaktus 868688898
mes skambinome savosioms vestuvems teiravomes....bet man nepatiko ju bendravimas gryba kazkoki pjove ir viskas...
Papildyta:
QUOTE(Bordini @ 2010 02 22, 17:42)
sveikos,
gal kam teke susidurti su grupe Zentai vestuvese? idomu, kaip jie praveda vakara  g.gif
idomu, ar jie dainuoja ir anglu kalba?

na neteko man ju girdeti jokiose vestuvese,taciau skambinome pasiteirauti..tai ojojoi....tiksliau skambino mano busimasis...sake pievas sneka paklausi kainos tai atsako bile kaip....manasis padejo netgi rageli sake nusisneka neimanoma pakalbet:))))tai tik tiek ir galiu pasakyti.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgaina @ 2010 02 24, 23:08)
labukas,
turiu zentu kontaktus 868688898
mes skambinome savosioms vestuvems teiravomes....bet man nepatiko ju bendravimas gryba kazkoki pjove ir viskas...
Papildyta:

na neteko man ju girdeti jokiose vestuvese,taciau skambinome pasiteirauti..tai ojojoi....tiksliau skambino mano busimasis...sake pievas sneka paklausi kainos tai atsako bile kaip....manasis padejo netgi rageli sake nusisneka neimanoma pakalbet:))))tai tik tiek ir galiu pasakyti.. tongue.gif

o tai jus jau turit kazka?? rolleyes.gif
Atsakyti
mergytes, o kaip reikalai su grupe Mili? idomu, gal kuriai buvo teke su jais susidurti?
Atsakyti
Sveikos mergaites!
Ne viena minejote, kad turite vakaro vedejus... Jie jums rekomendavo netgi muzikantus 4u.gif Gal galite pasidalinti patirtimi... Ar tai zymus zmones? Pas mus vestuvese bus grupe, tai svarstome apie galimybe samdyti vakaro vedeja. Kokios vedeju kainos? Buciau dekinga uz pagalba wub.gif
Atsakyti
ar esate kazka girdeja apie grupe "Artistai.Lt" ? smile.gif gal pas kazka grojo vestuvese? niekur nerandu jokiu komentaru ir jie neturi internete jokiu irasu todel labai svarbi kitu nuomone? labai laukiu susidurusiu su siais muzikantais.
Atsakyti
Sveikos busimos nuotakos ir visi aplinkiniai padedantys sukurti ispudinga svente visoms nuotakoms.
susiduriau su sudetingu organizaciniu klausimu - muzikantais. mat pati esu busimoji nuotaka ir noriu savo svente padaryti ispudingu ivykiu.
Manau muzikantai yra vienas is svarbiausiu sios sventes akcentu. Gal esate kas nors susidurusios su muzikine grupe KASSTUDIJA?
Siandien youtube.com uzmaciau as juos ir visai patiko ju atlikimas. Tik va jokios tolimesnes informacijos apart telefono numeri apie juos nezinau. Gal zinote, kaip jie veda vestuves, ar tik atlieka dainas palikdami visa vedima pirsliams. Taip pat jei esate samde sia grupe galetume pasakyti koks yra ju atlygis uz atlikta darba?
Buciau dekinga uz bet kokia informacija! 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

mums reikalingas smuikas su gitara, ar keli smuilai, arba saksafonas. Parasykite prasau i AZ 4u.gif

jei mergytes ka nors zinote, butu malonu is jusu sulaukti informacijos.
Atsakyti
Man ir reikia pagalbos del muzikantu sad.gif
gal kas galite ka pasiulyti, reikalingi Kaune vienai dienai ir kad kainyte butu iki 1500 Lt smile.gif
kiek cia buvau numeriuku prisirinkus, tai visi uzimti sad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti