Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

sveikos merginos, gal ka girdejote apie Vida ir Birute Virbickus is Siauliu. Jie groja ir praveda vestuves. gal teko girdeti kokiu atsiliepimu???
Aciu 4u.gif





Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif norėčiau paklausti, gal kuri girdėjote ar buvote susidūrusios su muzikantais (grupe) S&S ? Užsisakėme juos vestuvėms be jokių rekomendacijų ir dabar baisu ar nepaskubėjome ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigrine007 @ 2010 03 12, 17:01)
blush2.gif  Sveikutes, gal kuri zinot neblogu muzikantu Dzukijoj iki 1200Lt
buciau labai dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Vestuves jau neuzilgo o nieko doro neradom doh.gif


Sveika, pabandyk paklausti:www.genuja.lt.Ten viska organizuoja tokia Lina.Moteris -su fantazija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigrine007 @ 2010 03 12, 16:01)
blush2.gif  Sveikutes, gal kuri zinot neblogu muzikantu Dzukijoj iki 1200Lt
buciau labai dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Vestuves jau neuzilgo o nieko doro neradom doh.gif

Pas vienus draugus buvo visai nieko muzikantai iš dzūkijos ir man rodos panašiai prašo,man asmeniškai jie patiko...ir dainos geros, ir visi šoko ir dainavo žodžiu super buvo smile.gif Jei norėsi kontaktų parašyk į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

neapsisprendziu kuria grupe issirinkti Mili ar Sala? skaiciau forume kad geri, bet noretusi daugiau informacijos, dainas ju puslapyje girdziu, bet kaip vedejais ir t.t.... gal turite koki dar neissakyta komentara... ax.gif
Atsakyti
Sveikos
ir aš ieškau muziantų geriau saksofono , vakarienės metu , gal kas galite ką nors rekomenduoti ...AČIŪ
Atsakyti
o gal kuri uzsisakinejote siai vasarai grupe "Maloniai", neradau jokiu atsiliepimu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2010 04 09, 23:12)
Sveikos
  ir aš ieškau muziantų geriau saksofono , vakarienės metu , gal kas galite ką nors rekomenduoti ...AČIŪ

saksofono negaliu rekomenduoti, bet jei reikia styginiu ( smuiko ar violonceles) ar net viso styginiu kvarteto (vakarienes metu thumbup.gif skamba) tai galiu suorganizuot:)
Atsakyti
sveiki,

gal kartais zinot Kaune kokius muzikantus, geriausiu, jeigu butu kokie studentai ar siaip megejai. reiktu porai valandu per vestuves kad pagrotu ar tai smuiku, ar saksofonu, ar akordeonu kokias prancuziskas jaukias melodijas.
Atsakyti
QUOTE(safranas @ 2010 04 01, 01:36)
Sveika, pabandyk paklausti:www.genuja.lt.Ten viska organizuoja tokia Lina.Moteris -su fantazija smile.gif



Safranai, o gal kaina galetum parasyti? Kiek jie nori uz viena vakara, kokias 8 valandas?
Atsakyti
Sveikos mergaites,

As taip pat ieskau muzikantu. Visa sia temuta perskaiciau, bet nieko neradau apie muzikanta Alvyda is Čekiškės. Jie groja dviese. Gal kuriai teko susidurti su jais?
Buciu dekinga uz bet kokia info. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes issirinkom savo vestuveme klaipediecius 3 apelsinus ax.gif Tikiuos nenuvils... Gal kas turi kokiu atsiliepimu apie juos? smile.gif
Atsakyti