Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

Sveikutes,

As irgi vel padedu ieskoti draugei muzikantu, nors savo vestuves atsventem pries pora metu smile.gif, bet malonu vel tuos begalinius rupescius prisiminti, tai ilindau "pasniukstineti", kas naujo muzikiniam gyvenime smile.gif
Galiu tik pasakyt is praktikos, kad netingekit nuvaziuot pasiklausyt tu muzikantu, ar gyvai ar per video. As turejau uzrasu knygutej per 2 lapus prisirasius pavadinimu ir telefonu, ir visur vaziavom. Zinokit, "vien tik gerom" SM rekomendacijom nepasitikejom schmoll.gif . Ir buvo tokiu, kad dieve dieve, kaip is caro maro laiku doh.gif . Aisku, tas vazinejimas uzima laiko (ir daznai muzikantai sako, neturim saves nufilmuotu, tai prasykit kokiu jaunuju telefonu, pas kuriuos jie grojo), bet jei nenorit sventes susigadint - reikia darbelio ideti drinks_cheers.gif
Is praktikos galiu rekomenduot muzikanta Rolanda - http://www.didysisve...tai-103435.html. Zinokit, zmogelio humoro jausmas/dainavimas nerealus thumbup.gif . Musu vestuvese jis negrojo, nes dar tada nezinojom, kad toks yra (gaila, neuzkliuvo sad.gif, o paskui teko dar 2 draugu vestuves atsokt, kuriose jis grojo, tai vyrui sakiau, jei kada antra karta zenysiuos lotuliukas.gif imsiu Rolanda lotuliukas.gif . Jis ir jo chebryte man kazkaip ziauriai uzstrigo, nezinau. Gaila, kad dabar jis uzimtas musu drauges datai, o tai griebciau iskart, ale reik pradet paieskas nuo 0 doh.gif
Atsakyti
O gal teko su S-TOP susitikt, kad jau taip visus "gyvai" perfiltravot? ax.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=FAi5pdb_UH4

nuo manes 4 ne rolandui biggrin.gif neisivaizduoju, kaip toks ramus zmogelis galetu uzvesti publika unsure.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos,
As irgi ieskau savo sventei muzikantu ir neapsisprendziu kuriuos pasirinkti Metronoma, MG international ar Belkanto doh.gif . Metronoma labai giriat visos o kaip su MG international ir Belkanto, gal ka zinot kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(solma @ 2010 05 04, 14:37)
Sveikos planuotojos,
As irgi ieskau savo sventei muzikantu ir neapsisprendziu kuriuos pasirinkti Metronoma, MG international ar Belkanto  doh.gif  . Metronoma labai giriat visos o kaip su MG international ir Belkanto, gal ka zinot kokiu atsiliepimu?

Sveika smile.gif Apie Belkanto iki šiol negirdėjau nieko blogo. Vienos merginos iš SM vestuvės jau labai greit, o jie pasamdė būtent Belkanto, todėl laukiu atsiliepimų smile.gif Nes ir mes juos pasamdėm.
Atsakyti
QUOTE(soninta @ 2010 01 26, 14:02)
Kam įdomu, galiu apteikti savo vykdomos apklausos rezultatus. Apklausa dar eigoje, tad galėsiu papildyti... Ieškojau muzikantų, kurie dainuotų senas geras dainas netik lietuviškai... Štai kam aš skambinau:
* Arūnas Armonas. dainavęs su Giulija, radau keletą jo dainų ftp... Dainuotų dviese už 1000 Lt.
* Muzikantas iš Žemaitijos - taip prisistatė smile.gif)) groja saksofonu, akordeonu pop muziką. Užsiprašė 800 Lt.
* Remigijus (pasivadinęs Sonremo). Dainuoja anglų, rusų lietuvių kalbomis... Prašo 1500Lt.
* Jaunatiškas kolektyvas iš Šiaulių. Dainuotų tryse: vyrukas ir dvi merginos. Visi baigę muzikos mokslus (bent taip jau sakė). Prašo 1000Lt.
* Žinau kad labai gražiai groja grupė black4. Jei vestuvių neveda - tik groja. Musizka instrumentinė. Gaila, bet man neįperkamai.. Prašo 2500-3500 Lt.
* Grupė "Softrain" -  1800 Lt.
* Grupė "Metronomas" - 1200 Lt.
Na pakolkas tiek... Man asmeniškai nei vieni iš jų nelabai patiko, bet juk skoniai skiriasi..

Gal galite man parasyti kontaktus to Muzikanto iš Žemaitijos? Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitukasJ @ 2010 04 20, 16:05)
Na va, perskaičiau visą forumą ir pamačiau, kad niekas beveik nekalba apie KOKTEILĮ  doh.gif  todėl imuosi šio darbo ir pradedu girtis biggrin.gif  jei rimtai, merginos, apturėjau savo vestuves praeitą vasarą. patys muzikantai iš Raseinių, bet be jokių kalbų atvažiavo į Kauną. Reziume - liko beveik visas maistas, didžioji dalis gėrimų, visi porų paruošti žaidimai ir linksmybės - niekam nebuvo laiko  biggrin.gif  muzikantai - superiniai!!! Nemoku apsakyti tos nuotaikos, kuria jie visus užvedė, šokom, juokėmės, žaidėm.. veda vakarą nerealiai!!! Ir žaidimų primąstę, ir juokelių tokių laiku ir vietoj, ir persirenginėja, ir dainuoja labai gražiai. Nu žodžiu mano šventė buvo super jų dėka. po vestuvių praėjo jau daugiau kaip pusė metų, bet jų juokelius dar dabar visi prisimena.  thumbup.gif  thumbup.gif  Tikrai liksiu turbūt visą gyvenimą jiem dėkinga  biggrin.gif sumokėjom kaip už vieną vakarą tikrai nemažai, bet pinigėliai atsipirko su kaupu!!!
Tikrai nuoširdžiai sakau - giriu juos ne dėl reklamos. giriu - nes esu Jiems labai dėkinga už puikią šventę 4u.gif
Jei kam idomu, galesiu imest kontaktus. Beje, ir i derybas leidžias labai šauniai  ax.gif


Buciau dekinga, jei parasytumete kontaktus tu muzikantu is Raseiniu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos būsimosios jaunamartės, smile.gif

kol kas dar vasarai turime keletą laisvų savaitgalių vasarai, orientuojamės į darbą Vakarų ir Vidurio Lietuvoje.

Jei ką nors domina, google.lt parasykite mano nika.
Atsakyti
[QUOTE]

Tikriausiai ir mes siandien juos pasamdysim g.gif . Aciu uz atsakyma starrgirl.
Atsakyti
Sveikutes, pries pora metu pati atsokau vestuves, tai zinau kaip yra sudetinga pasirinkti muzikantus. Kadangi dareme temines vestuves, tai ir muzika buvo speciali.

Visai nesenai teko buti vakaroneje, kur grojo METRONOMAS. Likau nuosirdziai nustebinta ju sugebejimo jausti publika parenkant dainas ir kuriniu ivairove.
Manau, METRONOMAS puikiai tinka siltam - linksmam pobuviui.
O ir atlikeja Onute pamokina rytietisku sokiu ar pati pasoka. Man patiko.
Cia mano asmenine nuomone.
smile.gif
Atsakyti
[quote=solma,2010 05 05, 10:31]
[QUOTE]

Tikriausiai ir mes siandien juos pasamdysim g.gif . Aciu uz atsakyma starrgirl.
[/quote]
Nėra už ką 4u.gif Man jie pasirodė labai linksmi,mokantys bendrauti žmonės ir manau, kad nesigailėsim smile.gif
Atsakyti
Kazkaip izvelgiu reklamines zinutes paskutiniu metu konkreciu muzikantu tongue.gif
Atsakyti