Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionė į kitą šalį

butinai reik keliones paso
Atsakyti
Sveiki,
vat iskilo toks klausimas. Noriu savo beveik 5 metu pypli vestis i Lenkija. Kiek pati buvau, siena pravaziuodavom taip, kad net pasu niekas nereikalauja, kaip eiline "sankryza". Bet va kaip su vaiku? Reikia man jam daryti ta vaikiska pasa? Nereikia? Gal kas su tuo esat susidure?
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 11 24, 20:22)
Sveiki,
vat iskilo toks klausimas. Noriu savo beveik 5 metu pypli vestis i Lenkija. Kiek pati buvau, siena pravaziuodavom taip, kad net pasu niekas nereikalauja, kaip eiline "sankryza". Bet va kaip su vaiku? Reikia man jam daryti ta vaikiska pasa? Nereikia? Gal kas su tuo esat susidure?



Reikia paso.
http://www.supermama...?...8916&st=120
yra tam skirta visa tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejoana @ 2007 11 24, 19:54)
Reikia paso.
http://www.supermama...?...8916&st=120
yra tam skirta visa tema mirksiukas.gif

Dekuj.. Kazkaip neradau per paieska, gal bloga uzklausa parasiau. Reiks begt isimt.. Norim per kaledas nuvaziuot pasisveciuoti..O gal zinai koki isduoda? Geltona ar ta tikra zalia (ar koks dabar ten). Esme bent kai as buvau vaikas, tai dave geltona, vaikiska, bet norejom isvaziuoti i prancuzija - nepripazino. O kaip dabar su tuo yra?
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 11 24, 21:03)
Dekuj.. Kazkaip neradau per paieska, gal bloga uzklausa parasiau. Reiks begt isimt.. Norim per kaledas nuvaziuot pasisveciuoti..O gal zinai koki isduoda? Geltona ar ta tikra zalia (ar koks dabar ten). Esme bent kai as buvau vaikas, tai dave geltona, vaikiska, bet norejom isvaziuoti i prancuzija - nepripazino. O kaip dabar su tuo yra?



tikrą žalią išduoda biggrin.gif
Atsakyti
gal galite parasyti kiek jei 3 metu vaikui padarai pasa kiek laiko jis galioja.
taip pat jei tevas isvykdamas i uzsieni paraso sutikima kad galeciau veztis vaika, nes veliau vaziuot ruosiames pas ji i uzsieni i ES, tai kiek laiko tas sutikimas galioja ar tik tiek kiek pasakysi pats notaru biure ar yra terminas.
kiek kainuoja tokie botaru patvirtinti sutikimai ( ta prasme kiek notarui reikia moketi)aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 30 gruodžio 2007 - 19:37
QUOTE(renatuxaass @ 2007 12 30, 19:23)
gal galite parasyti kiek jei 3 metu vaikui padarai pasa kiek laiko jis galioja.
taip pat jei tevas isvykdamas i uzsieni paraso sutikima kad galeciau veztis vaika, nes veliau vaziuot ruosiames pas ji i uzsieni i ES, tai kiek laiko tas sutikimas galioja ar tik tiek kiek pasakysi pats notaru biure ar yra terminas.
kiek kainuoja tokie botaru patvirtinti sutikimai ( ta prasme kiek notarui reikia moketi)aciu

pase yra galiojimo data. pas maniski galioja 2 metus. jokiu sutikimu nereik dabar wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2008 01 02, 03:14)
pase yra galiojimo data. pas maniski galioja 2 metus. jokiu sutikimu nereik dabar wink.gif

a tai nereikia isvis sutikimo? puiku, tai tik pasa padaryt ir viskas. o jei turi pasa gimimo liudijimo nebereik vestis jau?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2008 01 03, 11:23)
a tai nereikia isvis sutikimo? puiku, tai tik pasa padaryt ir viskas. o jei turi pasa gimimo liudijimo nebereik vestis jau?

jau nuo 2007 birzelio 1 nebereikia jokiu sutikimu 4u.gif
jeigu jusu su vaiku pavardes vienodos nereikia gimimo liudijimo (bet as visvien isideciau, nepamaisys), o jeigu skirtingos, reikia. (jeigu pavardes skirsis niekas be gimimo liudijimo neisleis is Lietuvos). Musu su maze pavardes skirtingos, tai manes paprase pasienyje vaiko gimimo liudijimo cool.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.
norėčiau pasidomėti- gyvename UK- vasarai jaunėlė (5m) ir vyresnioji (15m), norėtų keliauti į Lietuvą, atostogauti pas senelius. Iškilo dilema- ar gali vaikas vežti vaiką? Pavardės nevienodos. Gal kas susidūrėte su panašia situacija? Važiuotų automobiliu, dėl to, jaudinamės, kad gali iškilti problemų pasienyje. Atsakykite, prašau, greičiau. surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(nicca3 @ 2010 05 15, 20:39)
Sveikos, merginos.
norėčiau pasidomėti- gyvename UK- vasarai jaunėlė (5m) ir vyresnioji (15m), norėtų keliauti į Lietuvą, atostogauti pas senelius. Iškilo dilema- ar gali vaikas vežti vaiką? Pavardės nevienodos. Gal kas susidūrėte su panašia situacija? Važiuotų automobiliu, dėl to, jaudinamės, kad gali iškilti problemų pasienyje. Atsakykite, prašau, greičiau. surrender.gif

o tai su kuo isleisite, juk kazkoks lydintysis asmuo turi buti? unsure.gif
Atsakyti
%ziema%, vyresnioji visada vazineja be lydincio asmens, pas notara paraseme leidima. galvojam, kad galbut pavyktu ir su mazajai ta pati padaryt, bet kai dar beveik kudikis, gali kilti kazkoks itarimas, ir paliks po to pasienio poste :/
net nezinom ka daryti, pazystamu cia neturime, o visa vasara dirbsim. kol vyresnioji buvo, tai priziurejo pagranduke. ot beda verysad.gif
Atsakyti